1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

jajinka28
3. srp 2011

@111janinka to čekání je psycho 🙂 já jsem málem lezla po zdi, čas vůbec neutíkal, navíc venku byl hnusný podzim, takže jsem byla zdeptaná ještě z počasí...zkus nějakou napínavou knížku 🙂

maarina
3. srp 2011

@cuddle tak moc dekuju.... ty nas teda zasobujes informacema jeste , ze te tu mame 🙂 🙂 tak jdu urobit vecericku a pak se na to juknu...

jajinka28
3. srp 2011

@flyaway ahoj moc děkuju za povzbuzující přivítání 🙂

flyaway
3. srp 2011

@111janinka Ale dej pokoj s injekcema, krleš!!! 😠 😀
Já jsem zatím podivně v klidu, jsem si naordinovala neochvějnou jistotu, že to prostě vyjde, a zatím to funguje... 😵
Předpokládám ale, že cca za týden už by mi nepomoh ani roháček (kdybych ho teda coby těhotná mohla) 😀

ivulinka29
3. srp 2011

@111janinka no, já jsem to zabila tak,že první tři dny jsem jen polehávala, maminka přijela a dělala všechno za mě...četla jsem, malovala atd..na dalších 7 dní si manžílek vzal dovolenou , aby mne zase obskakoval on..že prý nebudu nic dělat a tak mě jen vykrmoval..teď jsem 3 den sama doma, ale zase nic nedělám, nesluním se, i když to po tak dlouhodobém nečasí vybízí, ale pořád jen poléhávám, čtu a čumím na tel. Včera jsem po dlouhé době vzala psíky na procházku a dnes také, ale jinak to do té doby dělal všechno manža..takže já asi neporadím, protože mě nebylo dovoleno ze strany manžela dělat vůbec nic, taky jsem měla mutkání testovat 10 den po ET, ale vydržela jsem to.
Zítra je ten osudový den a uvidí se, jestli budu opět hnípat a nic nedělat až do konce 3 měsíce a nebo ta druhá, horší varianta...opět zpět do práce a zase chytat bronz...snad výjde to druhé..🙂

werinka1
3. srp 2011

@cuddle Děkuju, musim to nastudovat až se v pátek dozvim hodnotu tak budu chytřejší....snad..... 🙂

111janinka
3. srp 2011

@flyaway tu jistotu to teda trošku závidím.. ale hlavně přeju 😉 Jen se jí koukej držet 🙂 Určitě to je dobré znamení 😉

ivulinka29
3. srp 2011

@ivulinka29 teda jsem chtěla napsat to první panebože, mě už fakt šibe...🙂

flyaway
3. srp 2011

@jajinka28 No nemáš vůbec zač 😉
Koukám sis prošla docela nepříjemnou zkušeností 😖 . A tos tenkrát měla dlouhý nebo krátký protokol? A teď Tě čeká jaký? To museli tenkrát asi opravdu zanedbat, žes měla tak bouřlivou reakci - většinou jsou jen náznaky, které se zadaří včas stopnout. Tak teď už to bude určitě v pohodě! 😉
A s tou zakloněnou dělohou jsme na tom stejně, ale to by prý nemělo mít na funkci vliv... 😀

111janinka
3. srp 2011

@ivulinka29 Zítra ráno na tebe budu moc myslet 😉 Raději začínám držet pěstičky už teď 😉 Doufám, že vám to vyjde, moc bych ti to přála 🙂
A jakto, že jsi doma? To ti napsali neschopenku? Já teda (krom dneška) chodím do práce a je to asi o něco lepší, protože na to těch pár hodin nemám čas myslet. Na druhou stranu, tam na mě jedna z mých nachlazených kolegyň něco prskla, což opravdu nejsem nadšená ☹

werinka1
3. srp 2011

@flyaway já se radujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 ale zároveň chci zůstat nohama na zemi.....alespoň do pátku než budu znát výsledky krve.....chtěla bych ukazovat test nejlépe každému koho potkam. musim se strašně držet abych to neřekla. ví to jen 2 kolegyně v práci a nejlepší kámoška 🙂

werinka1
3. srp 2011

@111janinka Už jenom 2, 3 dny a budeš moct zkusit testík ne??? Když jste měli takovýho krásnýho macíka, tak by mohla bejt čárečka dříve. Ne mohla, bude!!!!!!!!! 😉

jajinka28
3. srp 2011

@flyaway no bylo to celkem peklo...v den kdy jsem potratila otěhotněla moje sestra, takže to bylo hodně bolavý..
teď mě čeká krátký protokol..právě pro tu předchozí zkušenost je ve mě teď mála dušička, ale teď už to to moje tělo musí zvládnout líp...teď jsem ve fázi čekání na MS a hned hurá do injekcí..no teda hurá zrovna ne, ale co se dá dělat 🙂

flyaway
3. srp 2011

@111janinka To není ani tak jistota, jako jakýsi druh obrannýho mechanismu 😀
Ale neboj, ono na mě to nervíkování taky přijde, tomu se člověk neubrání 😎 .
Naštěstí pracuju z domu, takže i relaxuju, i zaměstnávám hlavu něčím jiným. Příští týden už se vracím do kanclu, ale počítám s tím, že kdyby mi bylo blbě nebo se potvrdilo těhu, tak se okamžitě vracím zpět k home office a pokud by byly námitky, tak asi natvrdo neschopenka, protože mé priority jsou jasné... 😵
A kdypak že máš v plánu testovat? 😉

cuddle
autor
3. srp 2011

@jajinka28 vis co oni nekteri rikaji, ze prvni IVF je takove zkusebni, tam kde je maly problemek tak se vetsinou povede hned a tam kde je vetsi si to vyzkousi a pak muzou porovnavat, jojo ted KET, 12.8 ultrazvuk a uvidime , kdyz to bude dobre tak 18.8 KET

cuddle
autor
3. srp 2011

@111janinka nojo tak se setri a zkus se brzo vyzdravit, mela jsi takovy strach ze tech 4 vajicek nic nebude a vydis, krasny vysledek jsi mela, takze tobe to urcite vyjde na prvni pokus, vsak otestovane embryjko mate, takze sance jsou hrooooooozne vysoke

111janinka
3. srp 2011

@werinka1 předepsáno mám testovat v pondělí. Prubnu to ale už v neděli (sedmého) 😉 Moc dřív to nevidím, mám jen jednoho bobíška, u dvou by to možná bylo dříve, takto mám strach, že budu muset čekat až až až až až

jajinka28
3. srp 2011

@cuddle tak to bych měla mít v tuhle dobu ET, tak nám to už musí klapnout 🙂

ivulinka29
3. srp 2011

@111janinka já jsem doma už měsíc a půl...
a to je právě to..chtěla jsem tentokráte zůstat doma už od začátku stimulace, abych od někoho něco nechytla, protože předchozí pokusy byly taky o chození do práce,že prý na to nebudu myslet, ale tahala jsem se s věcma,stresovala v práci a pochybuji,že mi to pomohlo, ale faktorů tam mohlo být hodně.
Ano, mám neschopenku z caru,tu mi dali při druhé návštěvě, ale už předtím jsem měla neschopenku od obvodní, poněvadž jsem skákala u švagrové s neteří, chtěla jsem zamachrovat a sedla jsem si na palec ☹, takže jsem doma na neschopence už tak dlouho a pokud to výjde, tak mě z caru převedou k mému gynekologovi a ten mě povede až do konce těhu...mám to s ním domluvené..ten už je z toho taky nesvý,že se to 4krát nepovedlo, tak mi to pojme jako rizikovku, ať už jsem po 4 letech nezdarů konečně máma 🙂

flyaway
3. srp 2011

@jajinka28 Tentokrát to bude O.K., hlavně už víš, do čeho jdeš, už znáš reakce svýho těla a budeš mít lepší kontrolu 🙂 Tak teď jen, aby přišla co nejdřív ta potvůrka červená a s chutí do toho - při tom krátkým stihneš OPU ještě v srpnu, že? 😵

111janinka
3. srp 2011

@flyaway Tu práci z domu ti pořád závidím 😉 a je moc fajn, že jsi takto v pohodě 🙂 Třeba už se těď budeš stále jen usmívat až do porodu (to tě pak asi na chvilku přejde 😉 )ale pak už zas jen úsměv.. úsměv... úsměv...
Moc ti to přeju, jsi místní sluníčko 😉

@werinka1 @cuddle @flyaway hele holky.. jak je to teda s tou neschopenkou... víte to někdo?

111janinka
3. srp 2011

@cuddle kéž bys měla s tou šancí pravdu 😅 snažím se opakovat si to pořád dokola
Však ty máš teď také větší šanci než prve 😉 takže si to po mém vzoru taky stále opakuj.... a vyjde nám to oběma 😉

jajinka28
3. srp 2011

@flyaway jojo, ještě v srpnu. ..no, hrozně jste mě tady povzbudily, dnes mám celkem splín..o tomhle se těžko mluví s někým nezasvěceným, protože kdo tohle trápení nezažije, těžko potom soudí...tady jsme si všechny rovné a vidím, že i zázraky se dějí, takže jednou přijde den, kdy to opravdu dokážeme 🙂

flyaway
3. srp 2011

@111janinka Pokud bys v CARu řekla, že chceš neschopenku, tak Ti ji stopro dají - min. až do testu. No a pokud bude pozitivní, tak Ti ji bez problému napíše Tvůj gynekolog. Nebo vím, že spousta holek se dohodli se svým obvoďákem, že na doporučení gynekologa jim dal neschopenku on. Je to fakt o zeptání, o domluvě a o tom, co chceš Ty... 😉

flyaway
3. srp 2011

@jajinka28 To si piš!!! 😉

cuddle
autor
3. srp 2011

holky tak Hanchova uz porodila.....a takove maji deti na prvni pokus
http://www.super.cz/3714-exkluzivne-dramaticky-...

cuddle
autor
3. srp 2011

@jajinka28 tak to se budeme motivovat 🙂

cuddle
autor
3. srp 2011

@111janinka jak to myslis, jako po OPU, ET nebo po potvrzeni tehu??

werinka1
3. srp 2011

@111janinka Zkoušela jsem juknout do jiných diskusí a je to zřejmě jak píše flyaway. Bude to o domluvě....určo jí vystaví když budem chtít. Já mam právě pocit, že jsme v těch papírech z CARu měli napsáno, že je to automaticky rizikové....ale už si to nepamatuju na 100%.

tygrisek09
3. srp 2011

holky, já už chci taky, aby se něco dělo 🙂