1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

pentagras
3. srp 2011

@ivulinka29 tak to klobouk dolů jsi dobrá a kdy že máš ten ofiko den???

ivulinka29
3. srp 2011

@cuddle no já ty příznaky na ms mám od začátku ET, některý den více, některý den méně..kdyby tohle byly příznaky těhu, i když pominu to nepnutí prsou, tak budu šťastná, ale kdo mi to zaručí..no

cuddle
autor
3. srp 2011

@ivulinka29 vis co ja se nechala premluvit k testu 7my den po ET - holky co byly tak skoro ve stejnou dobu mely pozitivni testiky uz 5-6 den a tak jsem to zkusila, do toho 5-6 dne jsem mela vsechny priznaky, pichani, pobolivani podbrisku, bolava prsa, unava - no a 7my den , bilo, takze zklamani a ono ti to opravdu neprida, 10ty den samo taky negativni a pak uz to jen krev potvrdila, ted po KET jsem rozhodnuta pockat az na 10ty den jak mam dle Caru testovat a dat jim vedet

pentagras
3. srp 2011

@werinka1 vůbec se neboj, ty jsi určitě normálně a v pohodě těhule!!!!Já mám 2 mimoděložní za sebou a povím ti že to bys zaručeně poznala, to jsou bolesti jak blázen, jsem myslela že umřu a lezla jsem skoro po zdi, to není bez komplikací ☹

ivulinka29
3. srp 2011

@pentagras zítra

cuddle
autor
3. srp 2011

@ivulinka29 me taky kdyz jsem volala a rikam test negativni rikala koordinatorka, testy nebivaji kvalitni nebo co a ze krev proste je jistota, a taky jsem zazila pripady, co nemely pozitivni tehu test a krev potvrdila docela vysoke HCG, ja testovala pregnyl a carka byla, takze vim, ze to HCG u me na tom testu by slo videt....

pentagras
3. srp 2011

@ivulinka29 paráda, to ti držím kočko palečky všechny 🙂 🙂 !!!!!! To dej hned vědět 😉

ivulinka29
3. srp 2011

když se mi nic na testíku neukáže, tak mě manža hned hodí na gyndu, aby mi vzali krev, kvůli toho do Brna nepojedu...

pentagras
3. srp 2011

@cuddle holky proč přibírám, sakra 2 kg za 8 dní při stimulce, mám břicho a jsem taková oplácanka, jinak mám 53 kg a ted jsem divná, to jsem tak zavodněná nebo co ☹ dnes je i první den co mi není blbě
Je to normální..

pentagras
3. srp 2011

@ivulinka29 musíš věřit, ukáže a bude tam dálnice 🙂 🙂

werinka1
3. srp 2011

@pentagras Jeje, to je mi líto, to sis musela užít......nu ale teď to bude jenom lepší, protože seš ve správné diskusi, kde si postupně předáváme štafetu a prskáme těhu bacíky 😀
Já byla při stimulce jak velryba. Alespoň tak jsem si připadala. Nevážila jsem se, váhu doma nemáme (raději), ale myslela jsem, že snad ke konci ani nepůjdu do práce, nemohla jsem pomalu ani zapnout kalhoty. spíš sem je měla stažený na úrovni boků, někde pod břichem a vypadala jsem jak ve třetim měsíci.

ivulinka29
3. srp 2011

@pentagras věřila jsem v to až do včerejšího narůžovělého výtoku...to si myslím, že mi odešly, poněvadž nejsem ani tak unavená, jak jsem byla a bříško mě bolí fakt na mrchu..no

bugee
3. srp 2011

Ahoj holky, něco srozumitelného o nidaci na http://www2.hu-berlin.de/sexology/ECT2/html/imp... i s "videem".

Jinak nechci nikomu vůbec kazit myšlenky, ale já mám za sebou 3 mimoděložní (2x ve vejcovodu, 1x v rohu děložním) a pokaždé mi bylo nádherně těhulkovsky, nic mě nebolelo, jen jsem občas zašpinila... A to jsem se ještě při tom prvním dočkala toho, že se to embryo ve vejcovodu dožilo 7tt, kde mu i naskočilo srdíčko a byla to taková rarita, že si ke mně doktor zavolal zbytek personálu, aby si to poslechli...
😢 Nikomu bych to nikdy nepřála zažít...!!!

Ale v žádným případě na to nemyslete, stejně to nijak ovlivnit nemůžete! A navíc jsem přesvědčená, že já už mám vybráno za vás za všechny, takže žádný mimoděložní tu zkrátka nebude a basta!!!

ivulinka29
3. srp 2011

@werinka1 to je zvláštní, že já nic takového vůbec neměla, u mě stimulka probíhala opravdu luxusně, až na to,že jsem byla taková unavenější, ale kdybych nebyla barmankou, tak bych do práce určitě chodila...cítila jsem se docela fajnř..je zvláštní, jak to na každého působí jinak

pentagras
3. srp 2011

@ivulinka29 myslím že to tady někdo psal že to nevadí narůžovělé, to je jak se prý zavrtává, prohlédni nazpět diskuzi, řešilo se to, uvidíš že jsi vtom 🙂

111janinka
3. srp 2011

@werinka1 ty jsi s těma svýma obavama vážně poděs!!!!!! 😀

cuddle
autor
3. srp 2011

@pentagras ber to uplne v pohode, ja byla taky nafouknuta jak balon, mas to jako pred ms taky se zavodnujes a muzes mit vic kilo, tobe se ted roztahuji vajecniky a mas tam foliky, normalne pri cyklu je 1 ted jich tam muzes mi i klidne 20, takze ber to v klidu, ja behem roku a pul diky vsem tem hormonum pribrala 10 kilo, takze pokud mas jen ted se stimulkou vykyv, tak bud rada....po OPU to zase odejde

pentagras
3. srp 2011

@werinka1 no přesně, jsem zvědavá co mi zítra řekne dr na 🙂 utz

ivulinka29
3. srp 2011

už to neřeším...zítra padne ortel...🙂

pentagras
3. srp 2011

@cuddle fakt, tak to dík, uklidnila jsi mě 🙂

pentagras
3. srp 2011

@bugee fakt???? Já měla dvě a každý na jeden vejcovod,taky to bylo už velký, ale hned pod kudlu za 5 min 12 a málem mi to prasklo, fakt šílený bolesti, jo a ms jsem měla u každého uplně normálně, to je divný holka, to jsem ještě neslyšela aby to bylo bez bolestí, njn. příroda ☹

pentagras
3. srp 2011

devčátka tak všem příjemný zbytek večera a uspěšný zítřejší den, at je tu zas víc těhulek 🙂 dobrou noc

bugee
3. srp 2011

@pentagras Jojo, cítila jsem se úplně skvěle, nic mě nebolelo a kdyby doktor neviděl nic na UTZ, tak bych mu ani nevěřila, že to není v pořádku... Po těch dvou ve vejcovodech jsem si myslela, že už mám vybráno... Po posledním IVF jsem si nechala udělat postupně dva odběry krve (1. bylo HCG 270, 2. už přes 1000), myslela jsem, že je vše OK, až zas do UTZ, kde mi zjistili, že to je v rohu děložním ☹ ☹ ☹
No ale jak říkám, vybrala jsem to už tady za všechny, takže žádný mimoděložní, vše krásně tam kde to má být a za 9 měsíců se s těma našima prckama někde sejdeme 🙂
Všem hezký těhulící vlahý letní večer!

ivulinka29
3. srp 2011

taktéž hezký zbytek večera...já se jen přesunu na terasu, protože tam manžílek ugriloval klobásy...zeleninka...mňam..jdu papat a psychicky se připravit na zítřek🙂
držte palečky....

gabulenka
3. srp 2011

ahoj holky, nedávno jsem se tu k vám přidávala, pak jsem se na chvíli odmlčela, když se nic nedělo a ted jsem tu 🙂 Dnes mám 10.den stimulky, zítra jdu na 3.ultrazvuk a snad v sobotu nebo pondělí bude OPU 🙂 Ráda bych to čekání strávila v takové příjemné diskuzi, jaká je tady 😀 😀 😀

leeela
3. srp 2011

@cuddle Neřekli a já ťula jsem se neptala.... 🙂 Ale je jedno jestli budou dvě nebo jedno, hlavně aby bylo (y) 😀
Jinak vůbec nešpiním - tak si říkám, že se zatím drží obě 🙂 Uvidíme v pondělí.....
Pro mě je mimčo nejdůležitější - ale u nás v práci je to trošku složitější 😒 šéfová děla bussiness a já všechno ostatní - více nás tam není 😀 Ale hold smůla 😀 zatím budu doma 😀

leeela
3. srp 2011

mě se snad na neschopenku ani neptali - v den OPU jsem ji prostě dostala 😀
Ale jsem ráda, že jsem doma - ani se zatím nenudím....(že by to bylo tím, že má manžel dovču? 😀 )
Jen ty penízky mě trošku děsí.... ☹
A holky nevíte - Máme už od ledna zaplacenou dovolenou do itálie(autem cca 8mi hod. cesta), ale nevím, jestli je nějaká možnost jet, i když bych byla na neschopence???? Nebo jak to zařídit??????
Jasně že kdyby mudr řekl že nedoporučuje, tak bych nikam nejela....ALE co když bude vše v pohodě, a budu moct jet???Nechce se mi ji nechat propadnou....... :(

jajinka28
3. srp 2011

@gabulenka ahoj gabulenko, tak hlavně ať to všechno dobře klapne 🙂 jak dlouho se snažíš o miminko? První IVF? tak pevné nervy do boje 🙂

etra
4. srp 2011

...hlásím, že na testu patrně nic 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ...panikařím 😢 😢 😢 😢 ach jo.

snad budete mít pozitivnější zprávy....

ivulinka29
4. srp 2011

Dobré ráno🙂
Mám supr zprávičky🙂
Jsou TAAAAM //