1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

moninka2
4. srp 2011

@pentagras
@gabulenka já jsem taky unavená, ale to já jsem skoro furt 😀 , jsem hroznej spáč a lenoch, takže to asi není následek stimulace 🙂 . Já chodím do Pronatalu v Praze.

pentagras
4. srp 2011

@flyaway předběžně na pondělí opu ale to se uvidí až po sobotním utz, no ☹

gabulenka
4. srp 2011

@jajinka28 😀 😀 😀
To jsem nevěděla, že po hyper se líp uhnizďuje. Ale podle toho co holky píšou není o co stát...

pentagras
4. srp 2011

@moninka2 nemám žádnej tuk na břiše, kožní řasa, spíš kůže ☹ no a jsem 9 den stimul a chodím do gennetu

moninka2
4. srp 2011

@pentagras já jsem někde četla, že je dobrý pít iontové nápoje

jajinka28
4. srp 2011

@gabulenka z mé zkušenosti hyperstimulace určitě nepomáhá uhnízdění..tělo je v nepřirozeném stavu a s velkou zátěží..a proto je uhnízdění složitější..tohle byla slova mého Dr., ale jak říkám, moje hyperstimulace byla extrémní, takže doktor byl rád, že jsem to ustála bez celoživotních následků..

pentagras
4. srp 2011

@jajinka28 no a to je právě ono, musím hlídat cholesterol, tak toho tolik nemůžu, vejce jen občas

jajinka28
4. srp 2011

@pentagras bílek je v pohodě, žloutky max 3 týdně..bílků můžeš sníst kolik chceš..

pentagras
4. srp 2011

@moninka2 jo a stou dávkou, to prej neví nikdy jak budeš reagovat

moninka2
4. srp 2011

@pentagras tak snad to bude brzy lepší a v sobotu už úplně OK, to jsem teda zvědavá, jak budu reagovat 😕

flyaway
4. srp 2011

@pentagras Hele, já jsem taky hubeňour a píchala jsem si 150 jednotek puregonu, takže tím to asi tak úplně nebude. Prostě holt reaguješ trochu nestandardně, právě proto Tě sledují, aby to mohli korigovat. A píchli Ti třeba alespoň něco na podporu kvality vajíček?

pentagras
4. srp 2011

@jajinka28 fakt, to mi taky neřekli, jen vejce vůbec, je vidět že všude je to jinak, vid, já jsem myslela v noci že zkalim , nemáš zkušenost s pícháním Fraxiparine???
@moninka2 vůbec na to nemysli, je to lepší, mě teda bylo blbě asi po 3 dnu píchání ale jen břicho

pentagras
4. srp 2011

@flyaway právě ne nic, jen jsem dostala píchat ten fraxiparine, to j tuším na ředění krve, musím ještě pročíst a kyselinu listovou ale tu mi dala kvůli těm mutacím, jsi hodná, dík moc za rady

flyaway
4. srp 2011

@pentagras Jo a s tím hledáním kožní řasy to moooc dobře znám, jsem se vždycky musela hodně skrčit, aby se mi tam aspoň něco nařasilo 😀 😀 😀

pentagras
4. srp 2011

@flyaway přesně 🙂, musím si sednout a pak něco hledám, fakt hrůza a můžu ti říct už mě to tak bolí, můj chlap má svatou trpělivost semnou, pn mi to píchá, já bych to nedala ani náhodou a fakt i pomalu se snaží aby mě to nebolelo

flyaway
4. srp 2011

@pentagras Ještě to chvilku vydrž, za pár dní už to budeš mít za sebou a budeš mít od těch bodavých potvor klid! 😉

pentagras
4. srp 2011

@gabulenka bud ráda, alespon tě to tolik nebolí, hihi tlaky, to jo no, to už má každý dávno vid 🙂 oni jsou ti doktoři někdy i vtipnííí

jajinka28
4. srp 2011

@pentagras s tím zkušenost nemám, tak nemůžu bohužel poradit ☹důležité je, že rostou, neboj oni z toho vyberou, co budou potřebovat...je mi tě moc líto skrz to píchání ☹(mě pokaždé injekci bylo šíleně zle a než jsem se trochu zmátořila - šup a přišla na řadu další..

pentagras
4. srp 2011

@flyaway právě že nebudu ☹ ☹ ☹ ten FRAXIPARINE, fuj. budu prej píchat až do tý doby než se ukáže jestli jsem nebo nejsem těhotná ☹

pentagras
4. srp 2011

@jajinka28 přesně, taky to blbě snášim a pak hned dálší, je to hnus, ale alespon pozitivní je že se mi tvoří sliznice, to jsem tenkrát měla stím problém 🙂 tak alespon něco

moninka2
4. srp 2011

@pentagras ježiš, to budeš celá rozpíchaná. co by ale člověk nevydržel pro ty malý uzlíčky, co 🙂

pentagras
4. srp 2011

Holky nepamatuje si někdo když jste šli na poslední utz než vám dr řekl že za dva dny opu, kolik říkal velikost folíků????Děkuju

pentagras
4. srp 2011

@moninka2 no, ti povím, já která omdlívám když jdu na krev, pokaždé líbám kartotéku 😀 😀 a ted tolik injekcí, břicho mám hrozný, jsem zavodněná ale kožní řasu žádnou, hnus

jajinka28
4. srp 2011

@pentagras no vidíš, a to je přeci super dobrá zpráva! 🙂

pentagras
4. srp 2011

@gabulenka
@jajinka28
@cuddle
@flyaway
@moninka2
holčičky moc Vám děkuju za podporu alespon mě trochu přešla depka, dík

pentagras
4. srp 2011

@jajinka28 to jo, toho jsem se taky bála, ty folíky nevíš jak maj bejt velký??

111janinka
4. srp 2011

@ivulinka29 Mooooc gratuluji!!! 😉

pentagras
4. srp 2011

@111janinka ahojky, tak jak je, co nachlazení už je ti líp?

111janinka
4. srp 2011

@cuddle @flyaway ohledně hub hlásím, že manža byl minulý víkend (já měla den po ET tak se mi moc nechtělo) a moc toho teda nenašel 😒 Možná se zajdeme podívat do lesa tento víkend, ale mám trošku strach z těch potvor mrňavejch. I když jsem očkovaná, přece jen bych nerada riskovala, aby se mé už tak ubohé tělo muselo prát s dalším problémem 😉

pentagras
4. srp 2011

cuddle - 1IVF - OPU 8.7, ET 13.7 - krev negativni, 12.8 ultrazvuk a dohoda na mozny KET naseho mrazacka
flyaway - 1IVF - OPU 27.7 - 22 oocytů, 14 oplozených, ET 2.8. - 4 blastocysty, 1 zavedená, 3 zamražené
ma.ja - 3IVF - plan srpen 2011
maarina - 1IVF - ET 22.7
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7. - test krev 27.7. - pozitivní, 88,6 Hcg, 3.8. - 2100 Hcg
111janinka - 1IVF - OPU 23.7 - 10 oocytů, 5 vajíček, 4oplodněné, 3embryjka, ET 29.7.
werinka1 - 1IVF - OPU 20.7., ET 23.7.-dvě "béčka", 3.8.slabě pozitivní TT, 5.8. krev
pentagras - 2 IVF - 6.8 UTZ folíků, OPU plán snad 8.8
leeela - 1 IVF - ET 22.7, 29.7 pozitivní TT, 3.8 prví test z krve: HCG 400, další KO 8.8
bugee - 3IVF - OPU 30.7., 11 vaj., 8 oplozených PICSI, ET 4.8. (2 ks), zamražená 2-3, krev 18.8., UTZ 31.8.