1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

111janinka
4. srp 2011

@pentagras děkuju za optání 🙂 teplotka se usadila na 37, tak to už moc neřeším. Měla jsem hlavně strach, aby se to nerozjelo ke čtyřicítkám. To by asi fakt nebylo dobrý 😒 Raději jsem dnes šla i do práce, abych se nějak zaměstnala a nemusela se pořád pozorovat 😉

pentagras
4. srp 2011

@111janinka 🙂 , to víš že jo, hlavně že je líp a mimísek se může zavrtávat 🙂

flyaway
4. srp 2011

@pentagras Zlato, tak to jsem netušila, že to budeš džogat takhle dlouhodobě 😖
Ach jo, a je to aspoň "nebolavá" injekce, co se vpouštění týká? Protože třeba já měla Decapeptyl a ten teda bolel jak čert 😠
Jinak jestli si pamatuju dobře, tak já měla poslední UTZ před OPU největší folíky 17mm a v kartě jsem pak objevila dokonce jednoho 20mm, ale je pravda, že já se stimulací nikdy neměla problém (i po Clostilbegitu jsem měla krásnou ovulku). Navíc jsem jich na moje hubený tělíčko měla moc, odebrali mi 22 oocytů.
A Tobě říkali teď kolik mm?

111janinka
4. srp 2011

Dnes jsem udělala zásobu testíků 😉 Vzala jsem si jich hned 6. Lékárnice se tak divně koukala.... jako by z toho šel uvařit pervitin 😀 A nebo mě možná litovala, že jsem chudera praštěná 😅
Teď mám ale neuvěřitelné nutkání ..... AŤ UŽ JE ASPOŇ NEDĚLE!!!!!

pentagras
4. srp 2011

@ivulinka29 tak vidíš kočko, dobře to dopadlo 🙂

jajinka28
4. srp 2011

@pentagras přemejšlím, ale nepamatuju si...tak nějak jsem si tenkrát po tom nezdaru snažila radši všechno vymazat z hlavy a fakt nevím..

werinka1
4. srp 2011

Zdravím všechny 🙂 Tady se to teda pěkně rozjelo. Holky nevíte jestli je píchání v podbřišku a i v oblasti vaječníků normál? Já sem si do dneška stěžovala že nemam žádný příznaky a najednou mi začlo tak šíleně bodat v podbřisku a vůbec mam pocit že i po stranach, že sem z toho nešťastná a nevim jestli to je dobře nebo špatně 😒 Pomoooooc zase plašim 😅

flyaway
4. srp 2011

@111janinka Taky už mám zásobičku, vzala jsem si rovnou dvoubalení 😀
Jinak s tou zvýšenou teplotou si tak říkám, jestli to není spíš nějaká reakce po OPU nebo ET, páč já taky měla cca 2-3 dny zvýšenou teplotu, ale 37 to nepřekročilo.

pentagras
4. srp 2011

@kive76 jak jsi dopadla???

werinka1
4. srp 2011

@111janinka 😀 😀 Já sem pro test málem poslala kamarádku. Připadala jsem si nějak blbě. Nakonec jsem zvládla koupit jeden a pro další jsem šla do jiné lékarny 😀 😀

pentagras
4. srp 2011

@etra neboj se, třeba blbej test, počkej na krvíka, držím palce všechny 🙂

flyaway
4. srp 2011

@werinka1 Ahojda, já myslím, že je to normal pro prorůstání do sliznice 😉
Ale Tebe to stejně neuklidní, že? 😀

bugee
4. srp 2011

@pentagras Moc moc držím palce, aby bylo líp!

@111janinka Manžel byl včera na houbách, přinesl samý praváky a dělal včera řízečky 😀 Ani trochu jsem mu nepomohla, jen jsem čekala, až budou hotový 😀 😀 😀 a ještě jsem mu řekla, že to tak teď bude pořád, ať si zvyká 😀 Ale on je úžasnej, tak jen pokrčil rameny a postavil přede mne plnej talíř mňam mňam 😀 Jo a do lesa bych teď taky nechodila nejen kvůli klíšťatům, ale při stimulce jsme byli na procházce v lese a šlápli jsme do vosího hnízda, všichni včetně psů jsme schytali pár bodanců (já tři, všechny do kotníků, nohy mi natekly jak blázen) a pak jsem měla strach, co bude, jestli nějaká reakce, aby mi udělali předoperační před OPU... takže teď asi na ňákou dobu do lesa nezavítám.

@flyaway Jak snášíš teď to čekání? Pracuješ pořád z domova? A je Ti už úplně dobře?

werinka1
4. srp 2011

@111janinka Já sem záměrně ty testíky ani kupovat nechtěla. Když bych je neměla, nemůžu testovat a je to. Ale kamarádka mě k tomu dokopala. Byla zvědavější jak já 😵

flyaway
4. srp 2011

@werinka1 To mi připomíná spíš nakupování prezervativů v pubertě 😀 😀 😀
Nebo zkus objednat vícero kusů na netu, jsem si tam kdysi objednávala i ovulační testy, vyšlo to tam levněji. Neznám přesný stránky, ale když zadáš "levné testy" do vyhledávače, tak Ti to tam najede - možná se tak dokonce jmenujou i ty stránky... 😉

maarina
4. srp 2011

ahoj holky , tak sem se dnes vnutila na krev a jsem 13ty den po ET ...HCG mam 468.8 ale mam bolesti jako pred ms tak mam trosku strach aby se mi nerozjela 🙂 holky co jste tak casove jako ja meli jste podobne priznaky??

bugee
4. srp 2011

@werinka1 Já si dnes (ještě před ET) koupila pro jistotu 6 balení jako Janinka 😀 a hodlám vyzkoušet zítra ten první stejně jako flyaway na potvrzení nepřítomnosti Ovitrelle... Proč být troškař, že? 😀

111janinka
4. srp 2011

@flyaway zatím jsem tu právě nenarazila na to, že by některá měla zvýšenou teplotu. Okamžitě jsem si to vztáhla na prskající kolegyni ... když už mě i bolelo v krku. Je ale pravda, že to mě občas bolívá i normálně z klimatizase v práci. Tak nevím ☹ Snažím se neřešit... když bude bobek silnej... tak se zavrtá 😉

flyaway
4. srp 2011

@bugee No páni, koukám Ti nestačí bodavý injekce, Ty ještě i vosy! 😉 Ne vážně, opatrně, ještě že nejsi alergická 🤐
Čekání zatím zvládám, akorát se nesmím moc pozorovat, páč to mě okamžitě začne pobolívat bříško, být mi na zvracení, motat se mi hlava - no prostě úplně cítím ty těhotenský příznaky 😀
Tento týden ještě pracuju z domova a od příštího už hurá ( 🙄 ) do kanclu. Vypadá to, že hyperstimulační příznaky už jsem zažehnala a teď jen čekám na ty jiný, skutečný, těhotenský... 😵
No a co Ty, už Tě bříško tolik nebolí? Eště že už bude zas ten víkend, co? 😎

111janinka
4. srp 2011

@werinka1 je to fakt velký lákadlo ☹ ale zítra hned po práci odjíždíme na chatu a v neděli jsem vsadila na šťastné datum... tak jsem potřebovala zazásobovat už dnes 😉

111janinka
4. srp 2011

@bugee už dlouho se chci zeptat.. jaké máš pejsky? 😉

werinka1
4. srp 2011

@maarina Pěkné toto 😉 No já jdu na krev zítra, 13 den po ET a zatím jsem od včerejška nafouklá jak před OPU a teď mě začlo píchat v podbřišku a po stranach. Břicho jako na MS mě bolelo snad včera a předevčírem, ale opravdu jen krátkou chvilku. Já mam spíš trápení s tou lehkou bolestí po stranach....

werinka1
4. srp 2011

@bugee Tak souhlasim, že je dobré to vyzkoušet a pak při // vědět, že už jsou fakt těhu a ne jen z ovittrele. Jinak gratuluju k těm dvou macíkům 😉

maarina
4. srp 2011

@werinka1 tak ti drzim palecky na zitra a dej hned vedet...ted mi psala holcina z gennetu, ze ty bolesti jako pred ms mela taky a ze je to normalni, tak jsem trochu klidnejsi.....ted uz holt budem sledovat kazde pichnuti a bude nam vsechno podezdrele 😉

pentagras
4. srp 2011

@bugee děkuju 🙂

pentagras
4. srp 2011

@flyaway právě, prý je bolavá a musím se hlídat, kdyby sem i jen trochu začla krvácet z nosu nebo dásní, ihned do nemocnice!! Tak jsem začla být ve stresu!! No a folíky jeden 17 jinak 15 a 14, no malý, ještě snad dorostou, budu doufat že bude vše ok 🙂

pentagras
4. srp 2011

@maarina ještě jednou gratulákuju, to je super 🙂

flyaway
4. srp 2011

@pentagras Hele, já teda nevím, ale někde jsem slyšela, že snad dělají OPU v momentě, kdy má největší folík alespoň 16mm, tak mě celkem překvapuje, že když máš náběh na hyperstimulák a 17mm folík, že Ti stimulku už neukončili 😲
S těma bolavýma injekcema je to teda pech, ach jo... ☹ Ale to krásný zdravý miminko Ti to pak určitě vynahradí 😉

pentagras
4. srp 2011

@flyaway no to já vůbec nevím, vím že řekla že jeden má 17 ale jinak 15 a14 a min, mám jich tam taky perj hodně ale nejsou ktomu, hm, tak snad máš pravdu, at už je sobota 🙂

gabulenka
4. srp 2011

@pentagras já na té dnešní prohlídce měla folíky cca 15, 16, 17mm a jeden 19mm. V pondělí jdu na OPU. Teď se jen bojím, aby mi tam ty folíky do pondělí zůstaly a nezmizeli 😒 Určitě ti pěkně dorostou tak jak mají, ty tvoje velikosti jsou dobrý neboj 😉