1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

cuddle
autor
4. srp 2011

@bugee
@111janinka no tak videt, ze to jsou vsichni milacci 😀

tygrisek09
4. srp 2011

ahoj holky, tak snad už brzy se budu moci k vám řádně přidat 🙂 tak máme za sebou druhou konzultaci v CARu, tam nás tak příjemně naladili, všechny výsledky jsou v pořádku, takže za 14 dní (ke konci cyklu) jdu na UTZ, že tam není žádná cysta, která by dělala neplechu a 2 DC začínám stimulovaaaaaaaaaat hurá

pentagras
4. srp 2011

@bugee
@111janinka
@cuddle
teda holky máte super hafáky 🙂 🙂

werinka1
4. srp 2011

Holčiny, už jsem byla v pelíšku když jsem si vzpomněla, že nevim jestli mam zítra na tu krev jít na lačno?????Poradíte? Já myslim, že kvůli hcg asi ne co?? Děkuju za radu.

pentagras
4. srp 2011

@tygrisek09 ahojky, tak to je super 🙂 kam že jezdíte, nějak mi to vypadlo 🙂

tygrisek09
4. srp 2011

@pentagras jsme v Podolí

pentagras
4. srp 2011

@tygrisek09 jj, ta moje pamět, promin, no tak to je super, konečně vid 🙂 🙂 já už se zas teším až to bude za mnou, ty injekce mě už nebavěj ☹

tygrisek09
4. srp 2011

@pentagras vůbec se neomlouvej, přibývá nás stále víc a víc, takže se to moc nedá pobrat 🙂, jj, už se moc těšíme, dnes nám ukazoval možnosti a rozhodli jsme se pro pero

pentagras
4. srp 2011

@tygrisek09 určitě po tý mojíí zkušenosti jen doporučuju, je to pohodlnější a mín depresivnější 🙂 budeš stimulovat krátkým protokolem? A co ti dal dr.za léky??

cuddle
autor
4. srp 2011

@werinka1 ja chodila na lacno, pac to mame na 7-7-30 a to uz jsem nestihala, vzdy jsem si vzala neco sebou a pak to snedla cestou z tama....

tygrisek09
4. srp 2011

@pentagras s tím souhlasím, léky dostanu až po utz, ale že prý bude stimulace od 2 DC tak 10-14 dní

cuddle
autor
4. srp 2011

@pentagras
@tygrisek09 holky ja mela injekce, pekne se nato da zvyknout, kdyz nedela problem pohled na jehlu, tim, ze jsem potrebovala hodne leku, mela jsem nejlevnejsi Menopur, ktery je 26 ampuli uplne bez doplatku a pak jsem mela jeste dalsich 15 a doplacela jsem 5 tis, kdybych mela Puregon, nebo Gonal tak dam za leky pres 15 tis, takze my volili ty injekcni taky z fin, duvodu, ucinek je stejny jen ta aplikace je asi prijemnejsi

werinka1
4. srp 2011

@cuddle Já mam jít na osmou a cesta nám trvá dvě hoďky, tudíž bych docela i něco zdlábla jinak mě bude parádně kručet v bříšku 🙂

cuddle
autor
4. srp 2011

@werinka1 hele ja bych rekla, ze na hladinu hcg asi jidlo mit vliv nebude, hlavne nikdy si nepamatuju, ze by mi nekdo rikal, ze mam prijit na lacno, ani jedou - vzdy jen odber krve v tolik a tehdy a tehdy

werinka1
4. srp 2011

@cuddle Já si taky myslim, že mi nic takového neřekli. No tak uvidím zkusim to pro jistotu vydržet. Díky 😉

pentagras
4. srp 2011

@cuddle to jo, máš pravdu, zvyknout se dá na vše ale ten pohled na jehlu nedám, to píchnutí mi už tak nevadí ale musí někdo jinej já si to nepíchnu ☹ a ted jak mám tech injekcí hodně tak jediná která mi za ten den až tak nevadí je právě gonnal pero, to je brnkačka 🙂 ale právě no tam hodně záleží co máš za dávky, já měla malý tak jsem platila tolik co holky platěj zanormální injekce s vyššíma dávkama, tak alespon že tak ale ještě není konec ☹

bugee
4. srp 2011

@werinka1 Určitě můžeš jíst - u nás dělají odběry i přes den, akorát pak nejsou výsledky ten samý den. Tak držím palce co to dá!!!

tygrisek09
4. srp 2011

@cuddle mně řekli, že ty injekce by měl píchat doktor a to si nedokážu představit, že bych jezdila někam na pohotovost (ale ještě nevím,co mi dají za léky), takže spíš tenhle důvod

pentagras
4. srp 2011

@tygrisek09 aha, tak ti ještě předběžně neřekl co asi dostaneš, no tak at ti to kočko už uteče a bojuješ snáma 🙂

tygrisek09
4. srp 2011

podle čeho se dělí krátký a dlouhý protokol?

pentagras
4. srp 2011

@werinka1 taky držím palečky 🙂 🙂

tygrisek09
4. srp 2011

@pentagras ten už si myslím, že to půjde rychleji, 14 dní do utz a potom týden do ms, tak to uteče

werinka1
4. srp 2011

@bugee
@pentagras Děkuju, jsem nervózní.... 🙂

tygrisek09
4. srp 2011

@werinka1 myslíme na Tebe, neboj

pentagras
4. srp 2011

@tygrisek09 to jo, to uteče 🙂 a já doufám budu už testíkovat za ty tři týdny 🙂

bugee
4. srp 2011

@111janinka
@cuddle A holky, vaši pesani jsou fakt nádherní! Tak doufám, že za cca 9 měsíců si tu budeme ukazovat trochu jiné fotečky, což? 🙂

Přeji všem dobrou a do zítřka nabrat pozitivní energii a hurá do dalšího boje, nezdolné bojovnice! 😠

cuddle
autor
4. srp 2011

@tygrisek09 jezis a to jako bys mela kvuli kazde stimulacni injekci k doktorovi, to je blbost, picha se do bricha, proto ze je to do " speku " a ne do svalu - vzdyt si to picha tolik holek , no jinak receno z predepisovani gonalu a puregonu maji asi lepsi provize....pac je to drazsi , umele vyvinuty lek soukromou firmou, jiny rozdil v tom neni

tygrisek09
4. srp 2011

@cuddle rozhodnutí nechává na nás, jen říkali právě o injekcích do svalu, tak nevím, co by to bylo

cuddle
autor
4. srp 2011

@tygrisek09 dle me kratky zacinas az 2dc cyklu hned stimulacnima injekcema, stejny cyklus mas OPU a ET
dlouhy cyklus je start mesic pred mas nejakou pripravu tabletky u nas treba provera a pak nejake injekce i nas dipherelin - decapepthyl - nejak to ma pripravit telo na stimulaci - aby si mela vice vajicek a kvalitni oocyty pekne rostly po stimulaci a pak jak dostanes ms tak valis uz normalne do caru pro leky a zacinas stimulovat, je to tedy delsi o tu pripravu

tygrisek09
4. srp 2011

mám v tom právě trochu zmatek, uvidíme za 14 dní, co vyfasuju