1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

pentagras
5. srp 2011

@caricia1 určitě není falešný, hoky zlatý musíte trochu veřit, tohle je těhulácká diskuze, plná těhuláckejch bacílkůůů 🙂

pentagras
5. srp 2011

@werinka1 tak šup, zaktualizovat tabulkuuuuu 🙂 🙂

werinka1
5. srp 2011

Děkuju holky moc děkuju, ale ten muj strach......no trvat bude do dalšího týdne, jestli tam dr. něco vykouká 😀
Tak ještě aktualizace tabulečky:
cuddle - 1IVF - OPU 8.7, ET 13.7 - krev negativni, 12.8 ultrazvuk a dohoda na mozny KET naseho mrazacka
flyaway - 1IVF - OPU 27.7 - 22 oocytů, 14 oplozených, ET 2.8. - 4 blastocysty, 1 zavedená, 3 zamražené
ma.ja - 3IVF - plan srpen 2011
maarina - 1IVF - ET 22.7
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7. - test krev 27.7. - pozitivní, 88,6 Hcg, 3.8. - 2100 Hcg
111janinka - 1IVF - OPU 23.7 - 10 oocytů, 5 vajíček, 4oplodněné, 3embryjka, ET 29.7.
werinka1 - 1IVF - OPU 20.7., ET 23.7.-dvě "béčka", 3.8.slabě pozitivní TT, 5.8. krev - HCG 300, UTZ 12.8.
pentagras - 2 IVF - 6.8 UTZ folíků, OPU plán snad 8.8
leeela - 1 IVF - ET 22.7, 29.7 pozitivní TT, 3.8 prví test z krve: HCG 400, další KO 8.8
bugee - 3IVF - OPU 30.7., 11 vaj., 8 oplozených PICSI, ET 4.8. (2 ks), zamražená 2-3, krev 18.8., UTZ 31.8.

flyaway
5. srp 2011

@werinka1 Moc moc gratuluju!!! 🙂 A to bylo obav... 😉

moninka2
5. srp 2011

@werinka1 gratuluju 🙂 a doufám, že vyjdou dvojčátka 😵

werinka1
5. srp 2011

@flyaway
@moninka2 Děkujuuuuuuu, je to krásný 🙂

bugee
5. srp 2011

@werinka1 Velikánská gratulace! Pošli nám těhu bacílky, jo? 🙂

@caricia1 Falešný duch to být nemůže, neblázni, je to tam a zítra bude čárka silnější a budeš se radovat jako dnes werinka, uvidíš 🙂

pentagras
5. srp 2011

Holky co je pravda na tom že se má po transferu pít dvojka červeného??? NA uhnízděníí??? Pravda nebo ne??Já jsem abstinent, to nedám ☹

caricia1
5. srp 2011

@bugee Doufam,ale nechci se předčasně radovat 😉 😉 😉

gabulenka
5. srp 2011

@werinka1 mocinka gratuluju!!!!!!!!!!!

gabulenka
5. srp 2011

@caricia1 tak gratuluju aspon potichoučku 😀

caricia1
5. srp 2011

@gabulenka radši hooodně potichoučku,ale děkuju 🙂 🙂 😉 😉

cuddle
autor
5. srp 2011

@werinka1 blahopreji k potvrzeni 😉

flyaway
5. srp 2011

@pentagras Tak to slyším poprvé... 😲
Slyšela jsem o červeném víně, když chce ženská vyvolat porod nebo potrat, ale že by to pomáhalo na hnízdění, to se mi nezdá 🤐

gabulenka
5. srp 2011

Holky, mám otázku. Jak to je se sexem v době stimulace, po OPU a po ET? 😉

flyaway
5. srp 2011

@gabulenka No, po OPU se myslím nedoporučuje vůbec a po ET cca 5 dní abstinovat, takže celkem zhruba těch 10 dní po OPU žádný cinkilinky 😀
Mě teda po OPU bylo tak blbě, že by mě ten můj nepřemluvil, ani kdyby se namazal čokoládou... 😎

gabulenka
5. srp 2011

@flyaway 😀 😀 😀 ok, díky. Třeba nám to doktor řekne sám, ale kdyby ne, nevím, jestli bych se zeptala sama 🙂

pentagras
5. srp 2011

@flyaway no prej to prokrvuje sliznici děložní , taky se mi to nějak nezdá,tak to jsem ztoho jelen 😕

etra
5. srp 2011

@werinka1 VEEEEEEEEEEELKÁ GRATULACE!!!!...A TO JSI HÁZELA UTROGESTAN DO ŽITA 😀 😀 😀 😀 😀 😀

etra
5. srp 2011

@gabulenka ŽÁDNÝ SEX!!!!PO ET HO VEEEEEEEELMI NEDOPORUČUJÍ!!!...A OBÁVÁM SE, ŽE PO oPU SI KAŽDÁ NECHÁ CHUŤ NA SEX ZAJÍT 😀 😀 😀

cuddle
autor
5. srp 2011

@gabulenka tak jak psala @flyaway po OPU nic, u nas tedy je doporuceni i 3 dny pred OPU nic, aby si telo trosku odpocalo a bylo vice spermijek, no a pak po ET vseobecne tech 5 dnu, po 5ti dnech uz by melo byt embryjko vrtnuto , takze pokud je chut nemelo by to nicemu vadit, hlavne kdyz je embryjko silne, sex ho nemuze poskodit, ted jsem o tom cetla nejaky clanek, pripadne samovolne preruseni tehu nebo samovolny potrat je nejcasteji z duvodu nekvalitniho embryjka, ktere proste odejde

gabulenka
5. srp 2011

@etra
@cuddle díky holky 🙂 já jen tak orientačně 😀 Nechci se ptát doktora. Manžel bude stějně týden po ET pryč, takže to je fuk a kdyžtak si budeme muset pak poradit jinak 😀 😀 😀 Pochybuju, že budu mít myšlenky na sex 🤐

cuddle
autor
5. srp 2011

@gabulenka hehe ja uz 5ty den loudila u manzela, ale ten se nebranil 😀 😀 😀 😀 😀

gabulenka
5. srp 2011

@cuddle no myslím, že po návratu manžela to nebude jinak 😀 😀 😀 samozřejmě ale podle situace a opatrně 😉

ma.ja
5. srp 2011

ahoj berušky 😵
@werinka1 gratulace velikááááánská 😵 @etra krásně napsala...házela Utrož do žita 😀 😀 😀

baryla
5. srp 2011

@werinka1 taktéž veliká gratulace. 😉 😉 ;-

werinka1
5. srp 2011

Všem moc děkuju 😉 Ještěže jsem ten utroš úplně nezahodila 🙂

maarina
5. srp 2011

@werinka1 ahojky taky ti moc moc gratuluju 🙂 tak to je parada a jestli to jsou dvojcatka tak dvojnasobna radost 😅 😅 ja mela ve ctvrtek 13 dni po ET a hcg bylo 468:8....sice se sestra do telefonu zarazila ale nic o dvojkach nerikala....tyjo ja bych je brala vsema deseti...u nas zvou na utz az za tri tydny tak zase dlouhe cekani nez se to dozvim 😉 to uz je ale prijemne cekani.... tak si to uzivej a opatruj se...dobrou vsem 😵

werinka1
6. srp 2011

@maarina Já tobě taky!!!! 😉 Paráda. Koukam teda, žes měla hcg jednou tak vyšší, takže by ten náš doktor v tvym případě asi neváhal a rovnou ti gratuloval k dvojčatům 😀 Když u mě pochyboval v případě Hcg 300......tak s tvou dvojnásobnou hodnotou už by asi pochyb neměl 😀 A jak se cítíš?? Já jsem pořád nafouklá, sotva dopínam džíny, jinak už mě bříško úplně přestalo bolet. To je mi divný. No a pak mam citlivější prsa a pořád mi kručí v břiše 🙂
Nevíte někdo jestli je možný, aby se jedno zabydlelo tam kde má a to druhý doputovalo třeba do vejcovodu a pak z toho bylo mimoděl. ?

cuddle
autor
6. srp 2011

@werinka1 nestresuj porad s mimodeloznim, pockej na ultrazvuk a nekresly katastrofalni scenare 😉 vsechno to bude v pohode uvidis 😉