1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

caricia1
6. srp 2011

Ahoj,tak dne jsme 11.den po ET.Dělala jsem si druhý test a je tam opět jen duch..Je vidět ještě hůř než ten včera,tak z toho asi nic nebude 😒

lenivoni
6. srp 2011

Ahoj holky,chtela bych se k vam pridat. Dnes jsme treti den po OPU,je to moje druha IVF. Zvlastni je,ze tentokrat vubec nic nepocituji,jen obcas me poboli brisko,ale neni to nic co jsem mela minule. U prvni IVF jsem hned po OPU mela pocity jako by kazdou chvili mela prijit perioda. A ted mam pocit jako by embrijko vubec nezavadli..........docela me to desi...kdyz jsem pred tim neco citila,mela jsem pocit,ze embrijko alespon bojuje.

etra
6. srp 2011

...hlásím - test opět duch duchovatý a k tomu jsem začala špinit 😝 😝 😝 😝 😝 😝 žádná pozitiva. 🤐 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

cuddle
autor
6. srp 2011

@lenivoni ahoj vitej, 3 den po OPU a uz mas zavedene embryjko, zadna prodlouzena kultivace?? no tak musis verit, ze je to teda na spravne ceste - kazdy to ma jinak nekdo ma bolesti, pocity atd dalsi ne

cuddle
autor
6. srp 2011

@caricia1 duch je prece dobrej, porad lepsi nez bilo , je tam proste videt, ze hladina hcg je zvysena a jak jsem rikala roste obden, takze klidne muze byt dusik jako vcera - zalezi taky jak je naredena moc atd... vyckej na krvicku

cuddle
autor
6. srp 2011

@etra duch je dobrej, spineni nevadi - horsi bude kdyz se rozjede ms, ale jsou i pripady kdy pres normal ms je vysledek krve z hcg pozitivni , vydrz

lenivoni
6. srp 2011

@cuddle je je ja to popletla, myslela jsem ET a napsala OPU. Takze jsem 3.den po ET - a bylo to 5tidenni embryjko.

lenivoni
6. srp 2011

@etra mam kamaradku ktera mela normalni ms a ted je ve 4tem mesici tehotenstvi.

etra
6. srp 2011

...holky díky 😉 jste zlatíčka 😵 ...obávám se nejhoršího ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

cuddle
autor
6. srp 2011

@lenivoni jo tak to uz mas " za par" , byla bych v klidu, jestli jsi mela minule priznaky, a nedopadlo to a ted nemas priznaky, tak je to treba u tebe dobre znameni 🙂

lenivoni
6. srp 2011

@etra budeme drzet pesticky. Ty jdes v pondeli na krev? Jak jsi zvladla to cekani? Ja jdu na krev 15. v pondeli,nastesti chodim do prace,kde na vsechno zapomenu. Pracuji v kancelari,takze zadna namaha.

lenivoni
6. srp 2011

@cuddle za par?!? Na krev jdu az v pondeli 15. a nevim jestli pred tim testovat nebo ne,ale asi jo.Minule jsem netestovala,protoze jsem si myslela,ze kdys MS nedorazi,tak je to jasne. A pak jsem byla silene zklamana a vzpamatovavala jsem se z toho pul roku.

etra
6. srp 2011

@lenivoni čekání je na celém procesu nejhorší, to víme všechny 😀 ...byla jsem celou dobu doma, odpočívala, četla, něco televize, k tomu ruční práce...snažila jsem se být maximlně v klidu...celou dobu mě pobolívalo břicho, takže jsem hodně času prospala...no a na konci čekání zklámání...se zblázním...na další pokus nemám peníze, takže zase čekat ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lenivoni
6. srp 2011

@etra jeste nehazej flintu do zita. Testy nemusi nic znamenat, krev je nejdulezitejsi. Nevim jestli stejne muzes jit na dalsi IVF hned. Asi je lepsi kdyz se telo s tim trosku srovna. Ja musim rict ze 1.IVF jsem mela pred rokem v cervnu a az skoro do letosniho unora mi trvalo nez jsem byla pripravena jit na dalsi. Ja jsem ani u prvni ani u ted u druhe nemam ani zadne mrazacky. ☹ ☹

cuddle
autor
6. srp 2011

@lenivoni my mame v papirech z caru instrukce testovat 10ty den po ET, cili to uz by jsi mela jen tyden 🙂 vim ze se to tahne a to cekani je hrozne, my po testu volame, negativni , pozitivni a pak dohoda jak dal, vetsinou ti reknou ktery den na krev
ja jdu 12.8 na ultrazvuk, jestli muzu jit na KET - tak jsem taky v "ocekavani " co reknou ...

etra
6. srp 2011

@lenivoni ...já byla na Nativu, mrazáčky taky nemám 😢 ...všechny pokusy hrazené pojišťovnou už mám vyčerpané....achjo

cuddle
autor
6. srp 2011

holky tabulka, pokud se nektera chcete pridat, at mame prehled a porad se neptame a jakem je kdo stadiu " snazeni "

cuddle - 1IVF - OPU 8.7, ET 13.7 - krev negativni, 12.8 ultrazvuk a dohoda na mozny KET naseho mrazacka
flyaway - 1IVF - OPU 27.7 - 22 oocytů, 14 oplozených, ET 2.8. - 4 blastocysty, 1 zavedená, 3 zamražené
ma.ja - 3IVF - plan srpen 2011
maarina - 1IVF - ET 22.7
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7. - test krev 27.7. - pozitivní, 88,6 Hcg, 3.8. - 2100 Hcg
111janinka - 1IVF - OPU 23.7 - 10 oocytů, 5 vajíček, 4oplodněné, 3embryjka, ET 29.7.
werinka1 - 1IVF - OPU 20.7., ET 23.7.-dvě "béčka", 3.8.slabě pozitivní TT, 5.8. krev - HCG 300, UTZ 12.8.
pentagras - 2 IVF - 6.8 UTZ folíků, OPU plán snad 8.8
leeela - 1 IVF - ET 22.7, 29.7 pozitivní TT, 3.8 prví test z krve: HCG 400, další KO 8.8
bugee - 3IVF - OPU 30.7., 11 vaj., 8 oplozených PICSI, ET 4.8. (2 ks), zamražená 2-3, krev 18.8., UTZ 31.8.

cuddle
autor
6. srp 2011

@111janinka držím palečky na zitrejsi testovani , pfuj, pfuj 😵

lenivoni
6. srp 2011

@cuddle no ja jsi myslim,ze na krev bych taky normalne sla 10.ty den,ale protoze to vyslo na sobotu,tak to posunuli na pondeli. Nejhorsi na to je ze se citim uplne perfektne,takze mam pocit ze muzu delat cokoliv,jit na yogu,kolo apod. Doktor mi rekl,ze se nemam omezovat a delat veci jako normalne. Kdyz jsem zvykla behat 15km,tak mam jich si ted dat jenm treba 3km. 🙂

cuddle
autor
6. srp 2011

@lenivoni myslim, ze to je akorat, ja taky mela testovat v sobotu a na krev jsem byla v pondeli 12ty den
no nam taky nic nedoporucovali, proste razi metodu bezneho rezimu, prvni den, dva jsem se setrila, ale pak jsem delala vsechno, pravda na kolo jsem nesla a plavani bylo zakazane

lenivoni
6. srp 2011

@cuddle u nas tedy taky razi metodu bezneho rezimu.

caricia1
6. srp 2011

@cuddle Zkusím to zítra ale nevěřim tomu..Duch je dnes vidět mnohem méně než včera. 😒

lenivoni
6. srp 2011

@cuddle ja jenom obcas mam takove vycitky,ze kdyz clovek do toho vklada takove nadeje,tak mi mel jen lezet a nenamahat se.

caricia1
6. srp 2011

@etra Ahoj,tak dnes jsem taky začela špinit...Opravdu jen hoodne malinko ale přeci jen... 😒

maarina
6. srp 2011

@werinka1 pry to mimodel z hcg poznat nejde ale kdyz ho mas taky vysoke a mudr uvazuje o dvojcatkach tak myslim , ze se toho bat nemusis a mas je obe hezky doma 😅 jak pise cuddle nemaluj certa na zed, bude to dobre........ me je fajn, nic me neboli a ty prsa mam taky citlivejsi ale jen po ranu a jsem trosku ospala ale pak se necim zamestnam a kdyz se tak nepozoruju tak pohoda 🙂

cuddle
autor
6. srp 2011

@werinka1
@maarina hele presne tak, uplne vidim ten postup dal, werinka vysazovala ultros pac si byla jista, ze to nevyslo a hele bum ma // , z krve potvrzen tehu , ted je stresik pred ultrazvukem, bude bublina, nebude bublina tam kde ma a bude 1 nebo 2 - no a po ultrazvuku az si donese domu krasnou fotecku a uvidi tu bublinu, tak trosku stres opadne, jenze ouha je tu dalsi ultrazvuk kde uz ma jit videt srdicko, bude tam bude vsechno v poradku , no dalsi ultrazvuk srdicko miminka, miminek v poradku , dalsi krasna fotecka do sbirky a ted co ajajaj na rade jsou tripl testy, co kdyz neco nevyjde, co kdyz budou zvysene hodnoty co dal - no a takto to muzu brat az do porodu, pak do sestinedeli, prohlidku v 1, 2, 3, 4, 5 prvni skolni den, prvni lyzak, tanecni, prvni kluk az po svatbu co 😀 😀 😀 😀 😀 😀 holt od tech // uz nebudes mit klid - proste je to dozivotni boj, strach , ale i radost co Vas ceka, uzivejte si to , starosti hodte za hlavu, ono pokud se ma neco stat a ma bych neco spatne, tak to stejne neovlivnite, proste priroda je mocna a i kdyz je medicina hodne vyspela bohuzel ne vzdy dokaze pomoct. Ted mate pred sebou krasny obdobi a ja doufam, ze me taky brzo ceka 😉

cuddle
autor
6. srp 2011

@caricia1 no jo znam to taky, jenze ja nemela ani toho dusika, divala jsem se na uplne bily test....ty mas porad jeste nadeji, ze to je dobre a spineni k tomu holt nekdy patri, pokud se ti nerozjede ms, tak jdes v pondeli na krev??? VY mate vlastne mrazacky?, nejak jsem ted mimo prehled - nejsi v tabulce 😀 😀 😀 😀

maarina
6. srp 2011

@cuddle ty mi uplne mluvis z duse, ten strach uz tu bude porad... ja se ted raduju z toho co je a komplikace si vubec nepripoustim....jestli nejake nastanou tak to budu resi az to pride a nema cenu se s tim stresovat ted....jestli neco ma prijit tak to ted stejne zadna z nas neovlivni a priroda a telo si stejne udela co chce... takze holky , myslet pozitivne a ono vse dobre dopadne...cudliku a ted si na rade ty takze ses za nama pozadu jen o 3 tydny a to neni zas tak moc 😅 😅

maarina
6. srp 2011

holky tak sem napsala teprv me nej nej kamosce , ze jsem tehotna a ona doma buli a je stastna se mnou 😀 😀 tak jedu k ni na kafco a jdem si pobulit spolu 🙂 tak zatim pa pa 🙂

etra
6. srp 2011

@caricia1 ...uvidíme zítra...co nám taky zbývá....já polehávám, nenamáhám se...snažím se maximálně 😀 zbytek musí vybojovat mimi samo 😅 😅 😅 😅 😅 😅