1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

gabulenka
10. srp 2011

@bugee potichoučku gratuluji 🙂
@pentagras a co ti řekli dneska? Koukám do tabulky, že 8 embryjek, to je supeeer 🙂
Nám se dál vyvíjí těch 12, tak jsem taky nervozní, jak to bude. Až je budu mít u sebe tak zas budu nervačit, abych to něčím nezkazila ☹ Holky to jste testovaly každý den, aby jste zjistily, že je ovitrelle pryč?

pentagras
10. srp 2011

@bugee já vím, v pohodě, holka ani nevíš jak t irozumím, vidět dvě čárky a vědět že to možná nic neznamená, ale ted už to znamená, už jsis to vyžrala a já taky, a ted už se to prostě povede a nemysli ani na nic jinýho 🙂

pentagras
10. srp 2011

@gabulenka dneska máme 8 embryjek, jsem štastná a bojím se a přesně jak píšeš pak zas budu v nervu abych něco nepokazila, no jinak zítra se rozhodne jestli zítra ET nebo PK a ET až v sobotu, tak jsem celá nepjatá 🙂

gabulenka
10. srp 2011

@pentagras tak to věřím, my máme mít ET v sobotu, no každopádně budeme čekat spolu 😀 jojo přijde mi, že se člověk pořád s něčím stresuje 😀

pentagras
10. srp 2011

@gabulenka tak u vás dělaj automticky prodlouženou kultivaci??? Oni mi právaě řekli po OPU že ve st se uvidí a ve čt rozhodne jestli ktomu jsou, já tomu nerozumím, taky bych radši na sobotu to bude vetší ale zase mi dají jen jedno, no je to nervák 😀 🙂

bugee
10. srp 2011

@gabulenka No, @flyaway napadlo otestovat se těsně před nebo po ET (už si přesně nevzpomínám), ale přišlo mi to jako super nápad. Hned se jí potvrdilo, že už Ovitrelle v těle nemá a test pak už nemůže být falešně pozitivní. Tak jsem její nápad převzala, jenže mě bohužel test od začátku ukazoval ještě Ovitrelle (v podstatě od 5.8. do 8.8. čím dál míň) no a 9.8. kdy jsem čekala sněhobílý test, tak se mi čárka ukázala silnější a dnes se to potvrdilo, no... Jinak bych fakt takhle neblbla 🙂

bugee
10. srp 2011

@pentagras @gabulenka Holky, oběma díky za povzbuzení a samozřejmě se mnou můžete počítat, že vám budu fandit a držet pěsti! Je rok plodnosti, to by bylo, aby nám všem to tady nevyšlo 🙂

gabulenka
10. srp 2011

@pentagras u nás máš na výběr, ale myslím si, že je lepší ta prodloužená kultivace. Sice si za to připlatíš, ale embryjka už jsou větší a je líp vidět ten vývoj. Ale neboj, oni určitě udělají to nejlepší 😉
@bugee to zní dobře, jen nevím, jestli na to budu mít nervy 🙂 Ale aspon pak člověk neuvažuje o tom, jestli to není falešně pozitivní test.
Holky, špiníte trošku po utrogestanu? A jste ospalý? Já teda jo 🙂

pentagras
10. srp 2011

@gabulenka já jsem ospalá ale nešpiním vůbec, jen po každým zavedení mi tak hodinu bolí břicho

gabulenka
10. srp 2011

@pentagras no já trošku "zašpiním" když si utroš zavedu, pak třeba chvíli ležím a pak když vstanu tak to trošku vyteče 😒 A kolik ho bereš? já 3x1 😒

pentagras
10. srp 2011

@gabulenka já beru 2 ráno a 2 večer

moninka2
10. srp 2011

ahoj holky, prosím vás píchala jsem si poslední injekci a asi jsem to nějak blbě píchla a při vytažení se mi ukázaly dvě kapky krve, injekce pak byla od krve, teď tam mam modřinu. Myslíte, že to neva, když jsem to takhle blbě bodla

111janinka
10. srp 2011

Aktualizuji tabulku:
cuddle - 1IVF - OPU 8.7, ET 13.7 - krev negativni, 12.8 ultrazvuk a dohoda na mozny KET naseho mrazacka
flyaway - 1IVF - OPU 27.7 - 22 oocytů, 14 oplozených, ET 2.8. - 4 blastocysty, 1 zavedená, 3 zamražené
ma.ja - 3IVF - plan srpen 2011
maarina - 1IVF - ET 22.7 - 2 zavedená, 4.8 -pozitivni hcg 468:8, 12.8.krev
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7. - test krev 27.7. - pozitivní, 88,6 Hcg, 3.8. - 2100 Hcg
111janinka - 1IVF - OPU 23.7; ET 29.7 - 1 embryjko, 2 mrazáčci; 7.8.//; 9.8.HCG 137; UTZ 19.8.
werinka1 - 1IVF - OPU 20.7., ET 23.7.-dvě "béčka", 3.8.slabě pozitivní TT, 5.8. krev - HCG 300, UTZ 12.8.
pentagras - 2 IVF - OPU 8.8,15 oocytů, 9.8 - 8 emryjek, 10.8 - 8 embryjek, čekáme kdy bude ET
leeela - 1 IVF - ET 22.7, 29.7 pozitivní TT, 3.8 prví test z krve: HCG 400, KO 8.8 :HCG 2625, UTZ 15.8
bugee - 3IVF - OPU 30.7., 11 vaj., 8 opl. PICSI, ET 4.8. (2ks), 10.8. TT pozitivní, krev 18.8., UTZ 31.8.
gabulenka - 1IVF - OPU 8.8.-19 oocytů, 9.8.-12 embryjek, ET asi v sobotu 13.8.
etra - 9 pokus (3 IVF, Kety ? , Nativ ?) 4 vajíčka, 3 embryjka zavedená 18.7., 8.8. krev
Jajinka28 - 2.IVF, OPU cca 19.8.
moninka2 - 1.IVF, OPU 11.8.

flyaway
10. srp 2011

Ahoj vy moje spolubojovnice! 🙂
Gratuluju všem, co mají dobré zprávy - moc vám to všem přeju!!! 😉
A těm, které před sebou ještě mají dlouhé čekání, přeji pevné nervy, protože je fááákt budou potřebovat 😀

Já už začínám pomalu ale jistě "házet utroš do žita", jak by řekla werinka 😎 , páč jsem dnes 8. den a testík sněhobílý, takže šance, že se během dvou dní něco změní tu sice je, ale už se raděj připravuju na to případné zklamání ☹
Ale kdoví, třeba se fakt ještě stane něco mezi nebem a zemí... 😵

111janinka
10. srp 2011

@flyaway žádný žito nehledej!!!! Pěkně v klídku si počkej na desátý, dvanáctý den... pak na krev a žádný smutný řeči!!! Na ty je ještě mooooc brzo!
Pěstičky ti držím už nějakou dobu a rozhodně nepouštím 😉

bugee
10. srp 2011

@flyaway Připojuju se k Janince! Vůbec nic to neznamená - vezmi si příklad z werinky. Někomu to nabíhá rychlejc, někdo si musí počkat... Všichni Ti tu moc držíme palce a ani náhodou nepochybujeme, že i Tobě se ta dálnice tento týden ukáže 🙂

@werinka Ozvi se a napiš naší @flyaway, jaks nervila Ty, aby si to připomněla, jo? 😀

flyaway
10. srp 2011

@111janinka
@bugee
Holky děkuju! 🙂
To víte, že někde v koutku duše tajně doufám, že patřím k těm vyjímkám, kterým stoupá hcg prostě pomalu nebo je prostě testem nezjistitelné (koneckonců hned 1. den po ET už jsem neměla žádné zbytkové hcg).
Takhle to dopadá, když někdo s testováním pospíchá a pak se několik dní zbytečně stresuje 😀
Tak hlavně, ať se daří těm vašim //, ať mám radost alespoň z vás... 😉

pentagras
10. srp 2011

@moninka2 tak tohle fakt nevím, ale asi to nevadí a co jsis píchla za injekci??

pentagras
10. srp 2011

@flyaway neboj,neboj, určitě jsi těhule, dočkej času 🙂 on se tam mímák ukáže 🙂

cuddle
autor
10. srp 2011

holky zdravim Vas dnes, dnes cely den mimo domov, jeli jsme pro Belindu - takze ji nakonec rikame Belinko , Beli, cesta byla dlouha, ale v pohode, manzel ji drzel na kline, koukala z okna a pak spinkala, sice D1 teda nic moc pohodlna cesta, ale dorazili jsme v poradku
vsechno doma onufala, nasla si pelisek, skrabatko, libylo se ji koukat z balkonovych dveri ven, tak verim, ze se brzo aklimatizuje a bude se ji u nas moc libyt...par foto uz z domova... 😉

cuddle
autor
10. srp 2011

jo omlouvam se, ze to dnes nebylo o ivf, opu, et, ketu - ale toto je udalost dne a Belinka je proste hvezda nejvetsi, tak se musim o tu radost podelit 😉
jinak u me aktualizace porad stejne v patek kontrolni ultrazvuk a pak dam vedet co a jak

gabulenka
10. srp 2011

Holky, prosím Vás, jak dlouho Vás bolelo břicho po OPU?

pentagras
10. srp 2011

@cuddle je fakt nádherná a užásná, závidím 🙂

gabulenka
10. srp 2011

@cuddle ta je nááádherná 🙂
@flyaway neboj, určitě za pár dní // objevíš, držím moc pěstičky nezbývá než čekat 😉

pentagras
10. srp 2011

@gabulenka mě pořád ještě bolí a i když jdu čůrat, tak to je mazec, ale já mám OHSS

gabulenka
10. srp 2011

@pentagras no mě právě taky ještě bolí ☹ je to lepší, ale bolí ☹

pentagras
10. srp 2011

@gabulenka ty jsi taky měla těch vajíček hodně, ale mě taky bolí a dost, jako kdybych byla hodně nastydlá a ještě jsem to měla dostat, tak asi tak

gabulenka
10. srp 2011

@pentagras no tak uvidíme jak to bude zítra 😒

pentagras
10. srp 2011

@gabulenka neboj, to zvládneme, ta bolest je to nejmenší, hlavně at už máme mímáky u sebe 🙂

katerrinkaa
10. srp 2011

Ahoj Holky, jste tu prosím ještě někdo?