1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

cuddle
autor
14. srp 2011

@111janinka no tak ja budu rada kdyz to tak opravdu vyjde 😉

janijacek
14. srp 2011

Ahoj, zlobi mi doma pocitac, a tak jsem po dlouhe dobe zbezne proletla vsechny prispevky.Chtela bych moc pogratulovat werince, musi to byt uzasny pocit!A take 111janince moc zavidim a uprime vam to holky preju!!!

janijacek
14. srp 2011

Flyaway, to je skoda...ale jsem si jista, kdyz ne ted,vyjde to priste! Ja verim, ze na kazdou z nas nekde ceka malinkatej prdolka, u nekoho si jen da trochu na cas, aby to potom pro nas byl o to vetsi poklad!

janijacek
14. srp 2011

Hokly, co cekate na transfer, nohy na stul caro a cokoladu a nejaky pekny filmecek, at se vam deloha na ty male smudliky pekne pripravi 😉

janijacek
14. srp 2011

Jinak ja jsem ted pekne rozhozena tema hormonama asi, ale snazim se udrzet myslenky v rozumnych mezich a brat to optimisticky, abych pak mela vesely miminko 🙂 Jde to tak plus minus, no, vsak to znate

111janinka
14. srp 2011

@cuddle Určitě to klapne! Helios má dobrý statistiky a vy jim to teď trošku s flyaway kazíte. Takže se budou sakra snažit, aby jim ti Italové neutekli 😉 Zatím se nechci odvolávat na sebe jako na příklad, ale minimálně jako ukázka naděje bych posloužit mohla 😉 Jen vydržet a neklesat na mysli 😉

janijacek
14. srp 2011

Jak jste se holky bavily o tech delkach kultivace, v mem CARu take delaji tu delsi ?nebo prodlouzenou?. Myslim, ze je to vyhoda, protoze kdyz se vyvoj tolika embryek zastavi pred tou blastocystou,tak potom aspon nemusime chodit na zbytecne KETy, kdyz by se ta embrijka stejne nechytla...Alespon takhle mi to tam vysvetlili...

111janinka
14. srp 2011

@janijacek děkuji děkuji 🙂 Taky držím pěstičky přeju ať se zadaří 😉

janijacek
14. srp 2011

@111janinka Je vas tady tolik chodi do Heliosu?To jsem moc rada, ja tam jsem taky 🙂

111janinka
14. srp 2011

@janijacek přesně tak! Prodloužená kultivace mnohem víc prokáže životaschopnost embryjka a případně poskytne větší šanci na rozmražení bez úhony . Taky tomu věřím 🙂

111janinka
14. srp 2011

@janijacek To je bezva 🙂 To už jsme tam 4 😉 A co? Zatím spokojenost?

janijacek
14. srp 2011

Dost mi to ted zvedlo naladu, ja jsem slysela, ze tam jsou docela dobri,ale je super, kdyz to clovek tady cte na vlastni oci, mam radost, tak prece jen budu mit veselejsi miminko 🙂

janijacek
14. srp 2011

@111janinka zatim naprosta spokojenost...hlavne vsemu rozumim a neni tam na me nikdo protivnej...nemam rada takovy ty nafoukany arogantni doktory, co s clovekem mluvi bud jak s blbcem nebo tak, ze tomu nerozumi,v Heliosu je to pohoda

111janinka
14. srp 2011

@janijacek Taky jsem tam zatím spokojená 🙂 Přístup v pohodě, veškerý informace, podpora na telefonu, no nenapadá mě ani, co víc bych si od nich mohla přát 🙂
Tak doufám, že přinesou štěstí i tobě 😉
A taky cuddle a flyaway samozřejmě !!!! 😉

janijacek
14. srp 2011

A kam chodite vy ostatni?Nechce se mi to zpetne hledat 😉

janijacek
14. srp 2011

@111janinka Dekuju,tak hokly, je nas vic, nebudeme se bat vlka nic,ne?Koukala jsem na stranky Heliosu,delaji tam detske dny,tak treba se tam nekdy vsechny potkame 🙂

janijacek
14. srp 2011

No nic,musim bezet, hezky zbytek vikendu vam vsem!

cuddle
autor
14. srp 2011

@janijacek no ja a flyaway a 111janinka jsme Heliosovy, takze to uz jsi teda 4ta do rady 😉

cuddle
autor
14. srp 2011

@111janinka no jo tak statisticky je 55% sance ze to vyjde na 1 pokus, takze holt ja i flyaway jsme byly zrovna ty kterym to nevyslo, to se neda nic delat, tak treba ten KET nam pomuze to zlepsit 😉

janijacek
14. srp 2011

@cuddle budu drzet pesti!

flyaway
14. srp 2011

@cuddle No to je jasný, že KETem to doženem, páč ten má pro změnu úspěšnost v Heliosu cca 45%, takže to je akorát s těma 55%, co nevyšly nám, rovných 100%, takže prostě my to dáme napodruhý, páč jsme si prostě musely vyzkoušet i ten KET, holky jedny zvědavý... 😀

flyaway
14. srp 2011

@janijacek Vítej do klubu heliosaček! 😉 Však na ty dětské dny se těším úplně nejvíc ze všeho, už aby to bylo!!! 😵
A jak jsi vlastně s tou stimulkou daleko?
Držím palečky, ať se daří! 🙂

cuddle
autor
14. srp 2011

@flyaway teda to jsou pocty, by asi koukali jak jsme si to prebrali my
no vidis me minule embryolozka rikala, ze uspesnost ET a KET maji skoro stejnou, ze se to meni mesic od mesice jeden mesic je uspesnejsi ET a jiny KET, tak jsem to brala, ze dobry
a jinak rikali, ze uspesnost zavedeni 1 embyjka pri ET a pak 1 embryjka na KET maji uspesnost kolem 75% takze to snad zvladnem 😉

ma.ja
14. srp 2011

ahoj holky 😵

@cuddle @ejviska..ty jo, tak to jsem netušila....a to jsem přemýšlela, zda má cenu dávat PK....a asi určitě to má cenu...ještě že vás mám...
@flyaway jak je, už lepší? Když budeš mít KET začátkem září...to bychom mohli čekat na //spolu 🙂

flyaway
14. srp 2011

@ma.ja No vidíš to, to je pravda 🙂 , tak to jsem ráda, že budu mít s kým probírat, kde mě co píchlo a co to znamená a jestli vydržím netestovat a zda byl dušík a tak dále a tak podobně... 😀
Jestli mi pěkně povyroste sliznice, tak kolem 3.9. bude bobánek u mě 😵
Ty už tak nějak plus mínus taky tušíš datum?

flyaway
14. srp 2011

@cuddle Jojo, v počtech jsem byla vždycky zběhlá 😀 😀 😀
A 75% je taky v normě, tam se určitě vejdeme 😉

ma.ja
14. srp 2011

@flyaway 17.8 jdu na UTZ a event.dostanu léky na stimulku...cuddle psala, že simulka +-10-12dní...takže počítám začátek září by to mohlo klapnout....

flyaway
14. srp 2011

@ma.ja No tak to budeme mít takřka na chlup (teda spíš na den 😀 ) stejně, to si pěkně to čekání společně užijeme! 😎

ma.ja
14. srp 2011

@flyaway budeme spolu "koníkovat" 😀 😀 vím,že jsem se už ptala, měli jste PICSI? zapoměla jsem to ☹

ma.ja
14. srp 2011

dnes jsem kaput, jdu hají 😵 pa zítra
co ta gabulenka?