1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

cuddle
autor
24. črc 2011

@xavera ted to neni dobry, vzdy rano z moci co je v tele pres noc, ta naredena pres den jak pijes uz neni dobra k testovani , to uz urcite nebude, blahoprehu vyslo ti to , krasny 🙂
a ty neberes nejaky utrogestan??

xavera
24. črc 2011

@cuddle díky 🙂 , nechci moc jásat, je mi jasné že stát se může cokoliv..tak abych to nezakřikla, takže polehoučku, pomaloučku...Utroš beru 4 denně, ale chtěla bych udělat maximum. Kyselinu listovou jsem začla brát, tak bych ráda ještě něčím dalším přispěla...

cuddle
autor
24. črc 2011

@xavera myslim, ze s vitaminama jako takovyma bych to neprehanela, listovku si nech, treba jeste mesic ve forme tech tabletek co jsou pro planovani tehotenstvi a prvni trimestr, a jinak si myslim, ze nejlepsi je ovoce a zelenina, nez se dopovat umelyma nahrazkama, ktere stejnak z vetsiny vyloucis, pac to telo nezpracuje

xavera
24. črc 2011

@cuddle máš pravdu, trochu jsem googlila a dočetla jsem se přesně co píšeš. Takže to nechám přírodě a osudu. Díky za rady

cuddle
autor
24. črc 2011

@xavera vis ja nejsem zastance tech vitaminu v tabletce, ani tech sumivych celaskonu ci co to je, pokud si das ted v lete pekne broskev, merunku, nejaky rybiz, malinu tak urcite udelas lip, za chvilku budou jablicka, hrusky, spolehala bych se na lokalni produkci ovoce a zeleniny, urcite do sebe neladuj bananky a citrusy, ktere nejsou nyni sezonni, takove ty prirozene vitaminy a zeleninu k tomu , tim nemuzes uskodit
vsichni pred par lety zacaly ladovat ty tehu vitaminy, na 1 trimestr, 2 trimest a jedine co zjistili, ze vice kynou a deti maji porodni vahu 4 kila - myslim, ze nic se nema prehanet , pokud budes neco potrebovat tvuj gynegolog ti pak urcite na kontrole poradi , do te doby bych to spis resila takto 😉

xavera
24. črc 2011

@cuddle taky jsem se teď dočetla, že z těch vítamínou jsou velké děti. Je to vážně zbytečné. Prostě budu lupkat sezonní ovoce a zeleninku. A všechno pěkně i se šlupkou 😀

cuddle
autor
24. črc 2011

@xavera no tak je hodna 😀 😀 😀 ano ja myslim, ze tim nic nezkazis , takhle je to dle me spravne , a samo pridej dobre mlecne vyrobky, ne zadne odtucnene, proste klasiku 2,5-3% tuku, syr ( ale ne plisnove - ty by se v tehu nemely ) , tvaroh, celezrnne pecivo, masicko - kure, kralik, krutu, libove hovezi - to je nejlepsi kombinace vitaminu , ktere muzes miminku dat 😉

flyaway
24. črc 2011

Holky, držte mi prosím zítra palce, ať jsou folíci na UTZ dostatečně velcí a opravdu už se konečně ukončí stimulka, abych mohla ve středu na OPU 🙂

xavera
24. črc 2011

@flyaway myslím na tebe, a´t už nemusíš dále stimulovat. tfuj tfuj

111janinka
24. črc 2011

@flyaway Držím pěsti jako hrom, ať ti to bodavý období skončí a máš jen samé dobré zprávy 😉

tygrisek09
24. črc 2011

ahoj holky, sice moc zatím nepříspívám, ale vím o vás, co a jak 🙂 my jdeme zítra na tu konzultaci nad výsledky z genetiky, normálně z toho mám strach ☹ co vám tam tak říkali?

maarina
24. črc 2011

@flyaway budem na tebe myslet a neboj bude to dobry 🙂

flyaway
25. črc 2011

Holky, díky za povzbuzení! 🙂
Dnes jsem měla na UTZ přímo Texla, tak prý to vypadá krásně, sliznice 9mm, největší folíci mají zatím 17mm, ty jsou myslím 4 a pak 16mm myslím 3 a zbytek o něco menší - každopádně těch 12-15 použitelných se tam asi najde, tak snad budou použitelná i vajíčka 🙂 .
Vyfasovala jsem Pregnyl, který bych si dnes měla píchnout a ve středu nastoupit na OPU (to mi ještě stopro potvrdí, až budou výsledky krve).
Holky, ale mám problém - ten Pregnyl si mám namíchat sama, ale vzhledem k tomu, že jsem celou stimulku měla hotové injekce a pero, tak nevím, zda to zvládnu 😒 . Prosím, prosím vás zkušenější o malou instruktáž, ať to nepokazím 🤐 Jo a ještě mi tam vtipálci přiložili i tu injekci pro vpich do svalu, se mi úplně udělalo šoufl, jak je dlouhá a tlustá - jsem holt padavka... 😀

ma.ja
25. črc 2011

ahojky berušky 🙂
musim dočíst, co je nového???

flyaway
25. črc 2011

@111janinka A co Ty, už jsou všechna vajucha pěkně oplodněná a zdárně se vyvíjejí? 🙂

ma.ja
25. črc 2011

@flyaway ahoj fly 🙂 Pregnyl se píchá do prdelky, ne? Já teda ukecala sestřičky, aby mi ho daly domů a píchala mi ho mamka....vezmeš stříkačku+velkou jehlu, natáhneš obsah ampulky s vodičkou, stříkneš ji do ampulky s práškem, promícháš, natáhneš zpět, vyměníš jehlu a píchneš do prdky...nebo jestli se může jinam, nevím.....a když injekci vpíchneš, tak je potřeba zkusit, jestli nenatáhneš krev, kdyby se objevila krev, tak namíchat novou dávku....
a gratuluju k vajíčkům...jsi pěkná slepička 😀
@111janinka jani držím palce ať ti bojovníčci krásně rostou 🙂
@xavera tak jak, testila jsi? To už není ovitrelle 🙂 potichoučku mooooc gratuluju 🙂
@cuddle jak je? kdy jdeš na krev? ještě neházej flintu do žita, kamarádka po KET asi za týden špinila, tak pak ani netestovala, jela na krev, a málem to s ní seklo, kdy mi volala, že je těhotná 🙂

ma.ja
25. črc 2011

@flyaway takže stimulku už máš skončenou, a na co je ta další injekce?

flyaway
25. črc 2011

@ma.ja Tak prdelku můžu rovnou vynechat, páč sama bych tam netrefila a manžel by u toho asi omdlel 😀
Takže to nechám asi opět do toho břicha, jedna injekce navíc už mě nezabije 😎
No oni mi právě asi dali na výběr - buď mi píchne ten Pregnyl někdo do svalu tou tlustou dlouhou jehlou nebo si ho píchnu sama do břicha malou tenkou. Takže tu hnusnou svalovou jim pěkně vrátím a pak už nechci jehlu hooodně dlouho ani vidět! 😀

cuddle
autor
25. črc 2011

@flyaway tys byla dnes v Heliosu, ja taky na krev???? mozna jsme se videli , nevim ???

flyaway
25. črc 2011

Páni, tak teď jsem zjistila, že ten Puregon 300IUI měl prošlou expiraci!!! 😲
Naštěstí jsem si dnes z něj dopíchávala jen 75 jednotek, které mi chyběli z předchozího balení, nicméně jsem si toho všimla až pozdě ☹ . Myslíte, že to nebude problém? 😖
Raděj se na to zkusím zeptat při volání na výsledky krve, to bych asi nebyla happy, kdyby se mi poslední den stimulky něco podělalo kvůli prošlýmu léku 😠

cuddle
autor
25. črc 2011

@flyaway Pregnyl do briska!!!!!
otevres krabicku - mas tam 2 zkumavky - roztok a preparat , odstranis hlavicku u toho kde je puntik , tim ze zalomis dozadu
- vezmes strikacku a nasadis velkou jehlu
- nasajes obsah zkumavky s rozpostedlem do strikacky
- nasledne ten roztok vstriknes do te druhe skumavky, nadobky s tim lekem
- rozpusti se to trosku tim protrepej
- stejnou velkou jehlou nasaj cely obsah do strikacky
- nasad malou jehlicku
- vpichni vse - do briska!!!

ohledne te svalove injekce to mas na co??? svalovou si nechej pichnou, to nezvladnes sama - ja byla v Heliosu nebo musis od nekoho kdo ma zdravotni vzdelani a vi kam

cuddle
autor
25. črc 2011

@ma.ja krev byla dnes, vysledky kolem 13 te, ale tak vsechny testy byly negativni, vsichni maji uz od 6 teho dne carky a ja 10 ty den nic....takze holt to tak je

flyaway
25. črc 2011

@cuddle Vážně? No já tam byla hned na sedmou (možná i před?) a nějak si nevybavuju, že by Tě tam zahlédla ☹
Snad jsem Tě nepřehlédla jak širé lány, někdy jsem strašnej ignorant - to by mě fakt mrzelo!!! 😒
A co, zkoušela jsi dnes znovu testíkovat? A dnes jsi byla na krvi už kvůli těhu?

ma.ja
25. črc 2011

@flyaway aha vidíš to, u nás se píchá do prdky....chlap můj taky omdlívá, ten musí odejít, když si něco píchám....tak to je dobře, když můžeš do bříška 🙂 hlavu vzhůru, tu poslední injekci zvládneš 😵 musíš 😵 ten Puregon byl moc prošlej?

flyaway
25. črc 2011

@cuddle Koukám telepatie - jsem se Tě ptala na to samé, na cos už před chvilkou odpověděla - tož beru zpět... 🙂
A neboj, třeba krev ukáže něco úúúplně jiného, než testíky 😉

flyaway
25. črc 2011

@ma.ja No expirace tam je 02/2011, takže skoro půl roku ☹

cuddle
autor
25. črc 2011

@flyaway ja byla tak 7.10 a v cekarne bylo dost lidi

ma.ja
25. črc 2011

@cuddle jaktože se u nás píchá do zadnice a u vás do bříška 😒

flyaway
25. črc 2011

@cuddle Děkuji za zcela vyčerpávající korespondenční kurz píchání Pregnylu, teď už to snad zvládnu! 😀

cuddle
autor
25. črc 2011

@ma.ja nevim , ja dostala instrukce do briska a v minulem caru pri IUI taky do briska, jako stimulacni injekce , urco se to tam dostane driv kdyz je to takto myslim si