1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

bublenudle
30. črc 2011

@111janinka Ahojky....tobě taky hoodně štěstíčka,budeme ho potřebovat....... 😵

cuddle
autor
30. črc 2011

@111janinka hele tak supr vysledek a ty jsi tak nervikovala, je to holt tezke vzdy udrzet pozitivni myslenky, takze ze 4 vajicek mas 3 embryjka, nadhera, hele a u toho PDG zjisti i pohlavi ditete, ne?????????

tygrisek09
30. črc 2011

@flyaway úžasný zprávy, jen tak dál

tygrisek09
30. črc 2011

@bublenudle taky pěkné, tak teď odpočívat 🙂 a nechat se opečovávat

tygrisek09
30. črc 2011

@111janinka držím všechno, co mám, jinak pěkný výsledek

tygrisek09
30. črc 2011

konečně jsem vás stihla dočíst a vypadá to velmi pozitivně, jen tak dál, ať tu je spousta těhubacilů a já se budu moci nakazit

bublenudle
30. črc 2011

@tygrisek09 jj,děkuji moooc 🙂

tygrisek09
30. črc 2011

@bublenudle není za co, drž se

111janinka
30. črc 2011

@cuddle přesně tak 🙂 ze čtyř jsem dokonce měla čtyři krásná embryjka 😎 jen jedno trošičku pomalejší, nevhodné k bezpečnému testování, k ET nebo zamražení však použitelné 😉
Ze tří testovaných bohužel jedno odpadlo ☹ ale vlastně je dobře to vědět, jinak prý vypadalo vzorově a holt by jeho zánik přišel později (pokud by bylo použito) a to bych asi nesla podstatně hůř. I tak jsem se rozhodla netestovaného prcka si schovat (pro případ nouze 😉 )
A ano.... v lékařské zprávě mám uvedeno pohlaví zkoumaných embryí 😉

pentagras
30. črc 2011

@bublenudle tak to držím všechny palečky 🙂 at jsou ze všech embryjáčci 🙂

bugee
31. črc 2011

Ahoj děvčata, vidím, že u všech pozitivní vývoj, samé skvělé zprávy! Gratuluji a ať to tak pokračuje!
Já mám z 11 odebraných oocytů 8 oplodněných a mám si volat v úterý ráno (ET úterý-čtvrtek dle vývoje). Břicho je lepší, ráno jsem byla na 20min procházce se psy a teď si jdu zase lehnout, abych mohla zítra v plné formě do práce 😒 Hezkou neděli všem!

cuddle
autor
31. črc 2011

@111janinka jeeeeee ja jsem zvedava co to bylo, co mate zavedeno, reknes?????

111janinka
31. črc 2011

@cuddle Doufám, že se nebudeš zlobit.... ale nepovím 😉 Aspoň dokud nebude potvrzeno //. 😝
🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

bublenudle
31. črc 2011

@pentagras děkuji,věřím jim,tak snad nezklamou 😵 😵 😵

bublenudle
31. črc 2011

@111janinka jani,kam chodiš do caru??? ja budu taky dělat PGD..to ti vždy řeknou,jake je pohlaví?????

cuddle
autor
31. črc 2011

@111janinka ne nezlobim 🙂

111janinka
31. črc 2011

@bublenudle chodím do Heliosu. Říkat pohlaví předem se nesmí. Rozhodovali jsme se podle stavu embryí a šancí. V lékařské zprávě mám pak uvedeno, které bylo zavedeno 😉

111janinka
31. črc 2011

@cuddle děkuji za pochopení 🙂 to víš... nerada bych něco zakřikla. 😅 Najdou jsem pověrčivá jako hrom 😀

bublenudle
31. črc 2011

@111janinka aha,tak díky..ono je to vlastně jedno 😉

ma.ja
31. črc 2011

ahoj holkyy 🙂

flyaway
31. črc 2011

@111janinka
@cuddle
Ahoj děvčátka moje! 🙂
Mám na vás takovou otázečku, týkající se ET - pravděpodobně nás čeká už v pondělí, ale to jsme na tom zrovna na štíru s časem 😒 . Tak jsem se chtěla zeptat, zda je možno se s nimi dohodnout na hodině transferu nebo zda mi prostě jen oznámí, kdy mám přijít...?
Jo a ještě jedna hloupá otázka - mám si i před ET vzít utrogestan? 😕
Děkuju moc za rady, nervozita stoupá... 😅

111janinka
31. črc 2011

@bublenudle no právě 😉 nechtěla jsem být ovlivněna, jestli raději holčičku nebo kluka.... hlavně že se to povede a budeme mít zdravé mimonko DOUFÁM 😉 Tak jsme si nechali poradit ohledně šancí a snad jsme udělali dobře 😨

flyaway
31. črc 2011

@111janinka Máš pravdu, předsedo, kluk nebo holka, vždyť je to fuk, hlavně že je to zdravý a naše, ne? 😉
Ještě mě teda napadlo se zeptat, zda by mi nemohli vybrat nějaký mimi, co by bylo hodný a moc nezlobilo, ale na to asi ještě žádnej test nevymysleli... 😀

111janinka
31. črc 2011

@flyaway Ahoj zlato 🙂 Tak já si vzala celý den volno, takže jsem přišla kdy mi řekli. Myslím, že by ti mohli vyjít vstříc, ale každopádně mají nějaký program, tak ti možná dají dva nebo tři termíny. Co si tak pamatuju, tak cuddle šla někdy v 11 a já 13.30. Ještě jsem musela chviličku čekat, protože pan doktor byl na ambulanci. Však se s nimi zkus domluvit.
Vzhledem k mé odpolední návštěvě jsem utrogestan normálně ráno zavedla a pak se samozřejmě před odchodem z domu znovu osprchovala 😉
Opravdu se těš!!!! nervozita je zbytečná!!!!! 😉 Proces je bezbolestný a navíc je to velký zážitek - VŠECHNO DOBŘE DOPADNE

111janinka
31. črc 2011

@flyaway 😀 kdyby takový test existoval.... tak žádné naše "dítě" neprojde!!! Bude-li mít byť procento vlastností po mém drahém manželovi 😉 ten byl (a do dnes je) pěkné kvítko 😠 😀

flyaway
31. črc 2011

@111janinka Tak aspoň se nebudeš nudit 😀
Tak to já se mám asi taky na co těšit - a že se těším...! 😀 😀 😀

cuddle
autor
31. črc 2011

@flyaway ja volala a ta embryolozka mi rikala, muzete dojit na 10 tou a ja rikam, ano , ale kamoska co byla tak rikala, ze ji taky navrhovala nejaky dopo termin a to ze nemohla a pak ze ji rikala odpoledni, urcite ti daji vybrat 😉 utros jsem brala porad

cuddle
autor
31. črc 2011

@111janinka me akorat bylo lito, ze tam nemohl manzel taky se kuknout, slysela jsem, ze nekde je na ET, KET pri zavadeni pousti

111janinka
31. črc 2011

@cuddle jo, to máš pravdu, to je škoda že to nejde ☹ přitom si myslím, že kdyby udělal jen ten krok za dveře a pak už se ani nehnul, že by nemohl nikomu a ničemu vadit...

bublenudle
31. črc 2011

@111janinka uplně s tebou souhlasím...ja bych udělala to same 😵 😵 😵 je to uplne jedno co to bude 😉 hlavne at JE a zdrave 😵 😵 😵