1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

xavera
31. črc 2011

ahoj holky, u nás při ET už manžela skoro samozřejmě navlíkali do zelenýho, aby byl u toho. To já to ale stopla. Přišlo mi to divný, asi bych se při tom styděla. Ale každá to cítí určitě jinak.

cuddle
autor
31. črc 2011

@111janinka ja se ho ptala nez jsme jeli jestli by tam chtel jit a on rikal, ze vlastne ani nevi, samo netusil ani on ani ja co od toho ocekavat, ale pak rekli, ze tam nemuze, ze ma pockat - vedela jsem , ze treba v Reprofitu tam chlapi pousti, tak se priste poptam, proc to tak neni , ze bych chtela aby u toho taky byl myslim, ze kdyz ted vim presne co to obnasi tak by mu to urcite nevadilo, jen by se dival na to jak embryjko nabiraji a pak jak a kam se vklada na monitoru a tech 15 minutek bych tam aspon na ten monitor necucela sama a mohl byt se mnou - nevim proc si myslim, ze je to zazitek pro oba nejen pro me - no takto videl aspon obrazek

bugee
31. črc 2011

Děvčata, posílám zaktualizovanou tabulku:
cuddle - 1IVF - OPU 8.7, ET 13.7 - krev negativni, 8.8 ultrazvuk a dohoda na mozny KET naseho mrazacka
flyaway - 1IVF - OPU 27.7 - 22 oocytů, 14 oplozených, 30.7. - 11 v normě, z toho 1 kompaktující, ET plán 1.8.
ma.ja - 3IVF - plan srpen 2011
maarina - 1IVF - ET 22.7
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7. - test krev 27.7. - pozitivní, 88,6 Hcg, další odběr krve 3.8.
111janinka - 1IVF - OPU 23.7 - 10 oocytů, 5 vajíček, 4oplodněné, 3embryjka, ET 29.7.
werinka1 - 1IVF - OPU 20.7., ET 23.7.-dvě "béčka", čekáme do 5.8. na krev (spíše dřív na TT)
pentagras - 2 IVF - 28.7 začátek stimulky, kr.protokol, dálší info 1.8
leeela - 1 IVF - ET 22.7, 29.7 slabě pozitivní TT, 3.8 na krev do CARu
bugee - 3IVF - OPU 30.7., 11 oocytů, 8 oplozených, další info 2.8.

@flyaway Tfuj tfuj na zítřejší ET, ať se mimísek pěkně zabydlí 🙂 🙂 🙂

bugee
31. črc 2011

@maarina Ty už bys mohla pomalu testovat, ne? Zkoušelas to nebo máš dost trpělivosti a čekáš na krev?
@werinka1 Žádný novinky ani od tebe, vydrželas netestovat a stále čekáš na krev?

Jestli jste vydržely, máte můj obdiv, já jsem příšerně netrpělivá a vše musím mít hned... V každém případě držím moc palce a až se rozhodnete do toho jít, tak ať tam jsou pořádný dálnice!

werinka1
31. črc 2011

@bugee Ahojky, mam za sebou hektickej víkend. 😝 Měla sem tu naše, ségru a dva caparty, takže barák vzhůru nohama.Aby toho nebylo málo přijela teta, strejda a dvě babči. No chvilkama psycho 😖 No s tim testováním. Já to zkusila v pátek odpoledne. Teprv 6 den po ET a navíc až když jsem přišla z práce, takže co sem čekala že jo. No negativní. Ale byla to blbost. Jenže já to vim. Nevyšlo to. Tudíž už testovat ani nebudu. V pátek pojedu na krev, ale jen proto, že musim. Ještě uvažuju nad testováním v úterý ráno, ale jen proto, že chci vysadit utroš a chci dostat MS co nejdřív. Jinak se mi nebezpečně připlete do plánované dovolené v Chorvatsku a to už by mě vážně štvalo 😠

pentagras
31. črc 2011

@werinka1 nevzdávej to, třeba ještě udělej jeden testík, ten 6 den po et je šíleně brzy 😎

werinka1
31. črc 2011

@pentagras Už sem to fakt vzdala a přemýšlim co dál...........Ten testík zkusim to úterý ráno, bude to 10 den po ET, ale jestli vyjde negativní, jako že na 100%, tak vysazuju utroš a vyhlížim MS.

pentagras
31. črc 2011

@werinka1 třeba bude pozitivní a je to 🙂

111janinka
31. črc 2011

@werinka1 já to asi trošku nechápu 😒 ty testuješ 6 den po ET ani ne z ranní moči a přisuzuješ negativnímu výsledku definitivní váhu?! 😨
zlato!!! neblázni!!!! normálně si počkej na 10 den ráno, případně na jistější 12 a prosím NESTRESUJ předem, hlavně naprosto zbytečně!!!!!

etra
31. črc 2011

...vidím, že n tom jsme podobně 😝 zítra jsem týden po ET, dneska jsem testovala a nic - bílo 🙄 ...včera jsem tu objevila testíky i 5 dní po Et a holky tam měly duchy....jsem nervózní, pořád mě bolí břicho jako bych to měla dostat...není to můj první pokus...ach jo...

werinka1
31. črc 2011

@111janinka Děkuju zlato moc za podporu, ale já sem prostě naprosto přesvědčená a asi mi to jen tak nikdo nevymluví 😅 Já to ještě zkusim v úterý ráno, ale ....... 😢

etra
31. črc 2011

...a máš nějaké příznaky, bolesti, chutě?

111janinka
31. črc 2011

@werinka1 a z čeho pramení tvé přesvědčení?! Vždyť přece tak brzo nelze sledovat nějaké průvodní jevy těhotenství a i kdyby ano, tak jsme z těch hormonů tak rozhozený, že to není důvěryhodný!!! 😉 Hele klídek, opatruj se, mysli pozitivně a zkus aspoň trošku věřit 😉

werinka1
31. črc 2011

@etra To bych viděla jako příznak úspěchu! Co jsem se dočetla, tak když bolí bříško jako na MS, tak je to ok. Mně právě neni vůbec nic. Jen mě pořád pobolívají prsa, ale to spíš odeznívá...

werinka1
31. črc 2011

@111janinka Moc moc děkuju za podporu 🙂 Když já si řikam, že prostě u mě nemůže jít něco jen tak......

etra
31. črc 2011

@werinka1 ...no já nevím....já už měla toliko různých příznaků za celou dobu a ať už byly jakékoliv, nic z toho nebylo...hlavně asi zase nestresovat, na to je vždycky čas... 😖

cuddle
autor
31. črc 2011

@werinka1 ahoj ja mela vsechny priznaky tak do 5-6 dne po ET, bolelo me bricho, prsa delalo se mi i soufl, a pak uderem 6teho dne nic, vsechno prestalo.....take jsem testovala brzo 7my den, pac ostatni holky mely krasne testiky 5-6 den po ET a ja 7my den pusto prazdno, no ale nechala jsem si druhou sanci na 10 ty den, nic neni ztracene, holt jeste v caru mi davali nadeji,ze krev je jistota, takze jeste vydrz - nevysazovala bych utros pred vysledkem krve, jinak ja dostala ms hned ted den co jsem vysadila utros, proste vecer , bylo to 12 den po ET, drz se 🙂

cuddle
autor
31. črc 2011

holky ja se asi zitra zajdu podivat do caru a vyfasuju nejaky ty leky pred KET, jsem zvedava co rekne ultrazvuk pristi pondeli, jak se ma sliznice a tak, dnes jsem nasadila kotvicnikovy caj a jeste premyslim,ze zkusim zitra sehnat nekde ve zdrave vyzive ty kapky, pac v lekarne to neprodavaji a pres net nez by mi to doslo tak bude pozde, musim to nejak podporit, at naroste - ted asi byla pekna, pac tak dlouhou ms - 5 dnu intenzivnich jsem fakt dlouho nemela..... 😒

werinka1
31. črc 2011

@cuddle Ahojky, já byla taková celá rozhozená do dne po ET. Ale úderem 4 prostě nic. Jenom ty prsa, ale to prostě doznívá. Jediný co pociťuju, je ta moje zatracená cysta a myom kterej mam na děloze. O těch zaručeně vim, ale jinak.....úplný prd.
Držim palce aby se mohl brouček brzo zavrtat 😉 😉

bugee
31. črc 2011

@werinka1 Nevysazuj nic a vydrž, 6. den bylo opravdu brzo! Souhlasím s Janinkou, ať se cítíš, jak se cítíš, v tuhle chvíli to nemůžeš zktrátka poznat. Vydrž do krevního testu! Posílám pozitivní energii a trpělivost! Nevzdávej to, je fakt brzo na jakýkoli verdikt. Šetři se a opatruj! Dobrou.

werinka1
31. črc 2011

Moc vám holky všem děkuju za podporu. 🙂

maarina
31. črc 2011

@bugee no ja sem zitra 10ty den po ET a jeste jsem netestovala.... ja mam totiz hrozny strach co tam uvidim a nemam na to odvahu.....ja spis obdivuju holky co testuji driv....bojim se zklamani ☹ ..... mam doma jen jeden tt z caru a cely vikend okolo nej chodim a a jeste sem ho ani neotevrela.... no jak blazen..... ale zitra rano asi do toho pujdu protoze se to stejne na krvi dozvim , tak at jsem aspon trosku pripravena a popripade smirena 😉

maarina
31. črc 2011

@xavera a ty kdyz si byla v caru na konzultaci nebo na utz tak u vysetreni tvuj pritel u toho nebyl? ... me prave mudr vysetrovala a pritel normalne sedel v ordinaci a to tam neni ani zadna plenta....samozrejme, ze se pred nim nestydim ale on sam z toho byl trosku nervozni kdyz musel byt u gynekologicke prohlidky 🙂 ta pozice kdyz lezis na koze pro nas neni zrovna povzbuzujici...... 🙂

bugee
31. črc 2011

@maarina Držím palce na zítřek, ať je tam máš krásný tlustý // 😉

maarina
31. črc 2011

@bugee moc ti dekuju 🙂

flyaway
1. srp 2011

Dobré ránko! 🙂
Tak po dnešním telefonátu ohledně domluvy ET jsem trošku rozpačitá, ale zatím nechci panikařit 😒 .
Údajně nám tedy odpadla ta 3 embryjka, která už v ten třetí den měla pomalejší vývoj a stále nám pokračuje těch 11 zbývajících. Nicméně teď v pátý den od OPU jsou všechna zatím jen ve stádiu kompaktující moruly, prý těsně před vytvořením blastocysty. Ale co vím, tak ten pátý den už by ta blastocysta měla být teoreticky vytvořená a 1 z těch našich embryjek bylo ve fázi moruly už ten řetí den, tak si tak říkám, jestli není někde zrada ☹ .
Každopádně ET odloženo až na zítřek, takže další jeden den nervíků, ach jo... 🙄

cuddle
autor
1. srp 2011

@werinka1 vis co jeste naber sily, ty jsi mela zavadene embryjka 3 den a ja 5 ty, takze o ty 2 dny jsi porad pozpatku, pokud mas 5-6 den kultivace zavadeno, tak asi 6 den po ET uz by ten test byl pozitivni, ale takto jsi byla fakt teprve do 10teho dne celkem a to mas jeste cas a nadeji 😉

cuddle
autor
1. srp 2011

@flyaway vydrz a doprej jim cas, my jsme sice meli 2 hatchujici blastocysticky 5ty den, ale taky embryolozka rikala, ze to neni bezne takto brzy a ze vetsinou je to az ten 6 ty den, no a pak uz nam zadna nedobehla i kdyz meli ten 5ty den nabeh asi dalsi 3, tak Vam se jich zitra vyloupne vic najednou a rovnou i uvidis kolik zamrazite

flyaway
1. srp 2011

@cuddle Kéž bys měla pravdu a opravdu do zítřka do stádia blastocysty nějaká embryjka doběhla! 😵
Říkám si pořád, že přece není možný, aby ze 14 oplozených nedojelo ani jedno, ale jsou to teda nervy... 🤐
A co Ty, jak je? Vyčistila sis hlavu a nabrala síly do dalšího boje? 🙂

cuddle
autor
1. srp 2011

@flyaway vis co je nejhoris, ze mozny je uplne vsechno , oni nechavaji 6 dnu a klidne 7mej by byly ze vsechn blastocysty, ale vzhledem k nejakym parametrum atd atd, a zamrazeni se mrazi jen blastocysty, vle vlozi ti zitra klidne i morulku i 6-8 bunecnou, to ne ze ne
ja si rikala, ze kdybych sla do dalsiho IVF, tak si snad necham zavest ten 5 ty den morulku , nebo 8mi bunecnou a budu verit, ze se dal bude vyvijet a zamrazim blastocysty, ktere jedine mrazi, at mam vic mrazacku na KET, pac takto ty embryjka jsou zivotaschopne, kdyz je telo prijme, a takhle kdyz nedosahnou blastocysty pujdou vyhodit....pak si rikas vyplknu tolik vajec a kolik z toho zustane....no a vidis janinka mela 4 oplozene a 4 embryjka, rikam mozne je fakt vsechno, treba budes mit to stesti ze budes mit zitra napr 6 blastocysticek... 😉
jinak ja jsem byla trosku provetrat hlavu na chate, ale na druhou stranu me dorazila tchyne, precetla si na FB, ze jsem se ptala jestli nekdo nema Britskou modrou kocku, ze bych chtela poradit a ona pise manzelovi do emailu, ze proc se na to ptam, ze doufa, ze si nehodlame koupit kocku, ze ona je nemusi, manzel pise, ano mozna si koupime kocku , shanime nejake informace a tak a ona pise, jestli jsme se nezblaznili, a ze jako to uz nechceme aby k nam jezdili, ze kocka smrdi a tak dale email na pul stranky,a ze co s ni budeme delat kdyz nekam pojedeme a jestli se mame tak dobre, ze uz nevime co si koupit a proc teda nechceme dite atd, manzel pise, jeste jsme se nerozhodli, ze uvazujeme o zvireti a kocka nam z toho vychazi nejlip a ze je to nase vec a ze samo by jezdila s nama k prepravni bednicce vsude a ona, ze jsme ju teda nasrali, ze ona kocku nema rada, a ze k ni teda s kockou nepojedeme a at si manzel uvedomi, ze je alergik a chce kocku - alergik je na pyl....a jeste do lonska meli doma psa a morce....ale to uz asi zapomnela, ze to ma taky chlupy a je to zvire....takze jsem z toho byla takova rozhozena, ze nechapu, proc nam pise jeji nazor, kdyz se ji nikdo neptal , navic je to nas byt a ona prece nemuze vydirat, ze kdyz budeme mit kocku , ze k nam neprijede a my ze k nim s kockou nemuzeme....sem rikala manzelovi, to ji mam jako rict, ze se rok a pul marne snazime o dite, chodime po doktorech, vysetrenich, IVF, stoji nas to hromadu penez a nedari se, aby se jako smilovala a dovolila nam si poridit kocku, takze to mi nepridalo , ale udrzela jsem se a nic jsem ji nenapsala, ale pokud se k tomu vrati, nebo nekdy zmini, tak asi vystartuju....... 😠