1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

pentagras
2. srp 2011

@bublenudle držím palce a my všechny tady 🙂

pentagras
2. srp 2011

@ma.ja ahojky, já neházím flintu do žita, já jsem bojovník 🙂

pentagras
2. srp 2011

@flyaway jéé tak až už máš bobíška doma, no a dej nám vedět 🙂

pentagras
2. srp 2011

@flyaway super, gratuluju 🙂 tak se opatrujte

pentagras
2. srp 2011

@cuddle ahoj kočko, a kdy si asi půjdeš pro mrazáčka??

cuddle
autor
2. srp 2011

@flyaway no tak vidis supr vysledek, to je krasny, mas tolik mrazacku, nadhera

cuddle
autor
2. srp 2011

@pentagras predbezne 18.8 pokud bude ultrazvuk priznivy a v poradku na transfer

cuddle
autor
2. srp 2011

@leeela krasny

werinka1
2. srp 2011

Ahoj holky, tak jsem z toho úplně vedle, pořád si řikam, že to asi neni možný, ale dneska, 10 den po ET jsem našla na TT slabě pozitivní čárečku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 Bohužel tu nemam foťák, ale přirovnala bych to k čárečce, kterou ma leela na těch fotečkach TT na testíku uprostřed. Testila jsem na testu od dr.maxe, neměli mamatest, ale paní tvrdila, že je úplně stejnej. Dnes jsem koupila mamatest a zejtra zkusim znova a jestli tam fakt bude, tak tomu snad i uvěřim 😀

111janinka
2. srp 2011

@flyaway GRATULUJI!!!! Krásná práce!! 😉 Vidíš... tolik jsi se bála a už máš dáreček doma a ještě posily v záloze 😉 A jakpak se ti to líbilo? Taky jsi měla tak silný zážitek jako já a cuddle? 😉

xavera
2. srp 2011

@werinka1 panebože to je úúúžasnýýýýýýýýýýýý!!!!! tak vidíš a tys už málem vysazovala utrogestan 🙂 mám z toho úplnou husinu. Moc moc ti blahopřeju.

111janinka
2. srp 2011

@werinka1 no vidííííííííííš!!!!!!!!!! 🙂 Moc držím pěstičky ať čárečka pěkně sílí ! Kdy jdeš na krev?

111janinka
2. srp 2011

Já chci taky!!!!!!!!! 😀 takový krásný zprávy tady..... já to nevydržííííím 😒

pentagras
2. srp 2011

@werinka1 ahojky, moooc ti gratulujuuuu 🙂 🙂

pentagras
2. srp 2011

@111janinka janinko, neboj ty už taky brzo budeš mít ty //, to je jasný, držím palečky 🙂 🙂

werinka1
2. srp 2011

Děkuju moc holky 🙂 . Já se z toho pořád nemůžu vůbec vzpamatovat, pořád chodim a dívam se na ten test. Ale řekla bych, že se nedá mluvit o dušíku, ale fakt o čárce!!! A zase já a ty moje pesimistický nápady.....celej den přemýšlim jestli neni test vadnej a jestli to prostě neni jen nějaká zrada. Koupila jsem si dnes ten mamatest a mam strašnej strach ho zítra udělat ☹ Že se mi čárečka neukáže. Já totiž pořád nemam vůbec ale vůbec žádnej příznak!!!! Jedině mam malinko citlivější bradavky a dneska mě asi půl hodinky dopoledne bolelo jako na MS. Toť vše. Jinak vůbec nic takže pořád pochybuju jestli je to fakt možný a mam opravdu obrovskou hrůzu ze zítřejšího testování. Jinak teda na krev jdu v pátek...

werinka1
2. srp 2011

@xavera No s tim utrošem teda fakt.....já už ho o víkendu brala místo 2-2-2 jak sem měla nařízeno 2-0-2. A dneska už sem si pěkně nadávala. Dokonce jsem skoro netestila protože mi to přišlo jako zbytečný, ale řekla sem si, že to teda zkusim a aspoň budu moct ten utroš vysadit.Potřebovala jsem dostat MS co nejdřív aby se mi nepřipletla do Chorvatska, ale jestli to vyjde tak dovolenou v Chorvatsku strašně ráda vyměnim za mateřskou dovolenou 😀

111janinka
2. srp 2011

@werinka1 znovu opakuji, že na příznaky je strašně brzo 😉 a pokud si myslíme, že nějaké máme, tak je to jen odraz našeho přání, popřípadě doznívání stimulky 🙂 Takže v klidu, zítra zopakuj a věřím na 100%, že tam budou zas!!! 😎 jsi prostě šikulka 😉

cuddle
autor
2. srp 2011

@werinka1 no vidis, treba zabojovali obe, kdyz je uz tak silna, pockej si na krvicku, neboj ta uz ti neutece ta carka, klidne testuj

teda holky same hezke info posilate, vsichni tu krasne zvysujete statistiku, samy uspech, jen ja to kazim.... ☹

werinka1
2. srp 2011

@111janinka Tak zatim to vypadá, že opravdu bude brzo sraz pupkáčů 😀 Přečetla jsem dnešní a včerejší příspěvky v rychlosti, čárečky přibývají a ty i flyaway máte super bojovníčky takže věřim na 100%, že to klapne a cuddle to vyjde určo hned další měsíc 🙂

flyaway
2. srp 2011

@werinka1 Jupíííí, škoda, že tu není tleskací smajlík, to se totiž snad nedá jinak ani vyjádřit! 😀
Krááása... 😉 !!!

pentagras
2. srp 2011

@cuddle nebud smutná, určitě to tentokrát vyjde 🙂 uvidíš, musíš veřit

werinka1
2. srp 2011

@flyaway Děkuju, tobě taky blahopřání, mimi je v bříšku a ještě takových sourozenců v mrazáčku, paráda 😎 😀

werinka1
2. srp 2011

Musim přiznat, že takhle vyklepaná sem nebyla za celých 10 dní čekání. Já se tak nějak smířila, že to neklaplo a když jsem dneska zírala na tu čárku tak se mi začaly úplně klepat ruce a třesu se celá ještě teď.

flyaway
2. srp 2011

@111janinka Bylo to krásný, předtím jsem byla děsně nervózní, i jsem se bála, zda se do mě vůbec dostanou s tou mou zakloněnou dělohou a zúženým hrdlem, ale nakonec super, nebolelo to, viděla jsem toho našeho bobíška a mám fotečku na památku 😵
A jak mě manžel vezl domů, tak na něj asi teprve dopadla tíha okamžiku a skoro bych přísahala, že se mu v koutku oka zaleskla slzička... 😀

xavera
2. srp 2011

holky já mám takovou radost jak to vychází a cuddle nesmutni. Věřím že to tentokrát vyjde.

maarina
2. srp 2011

@werinka1 tak velka gratulace.. vidis a ty si to uz pomalu vzdavala 😉 drzim palce at je vse v poradku 🙂 🙂

etra
2. srp 2011

@werinka1 GRATULUJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!

werinka1
2. srp 2011

@maarina
@etra Děkujuuuuu, nemůžu uvěřit tomu, že to fakt mohlo vyjít 😀

flyaway
2. srp 2011

Holky, vy se mi asi budete smát, ale já si už dnes počůrala TT, abych věděla, jestli mám ještě v těle Pregnyl a zjistila, že asi ne, když se čárka neobjevila - je to dobře, nevadí to ničemu? Nebude embryjku chybět k zavrtávání? 🤐