1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

flyaway
25. črc 2011

@cuddle Tak to jsme se asi opravdu těsně minuly, když jsem odcházela z čekárny, tak tam seděla jen jedna paní a ta Ti nebyla podobná 🙂

ma.ja
25. črc 2011

@cuddle ach jo, to je mi líto ☹ držím palečky do dalšího boje 🙂
@flyaway tak to už je dlouho, nezkusíš tam zavolat dřív?

cuddle
autor
25. črc 2011

@flyaway no tak to jo , mozna uz jsi byla na ultrazvuku kdyz jsem dosla, i kdyz jak jsem sla kolem sedel tam jen 1 muz, no a v cekarne uz bylo asi 10 lidi prede mnou, tak treba nekdy priste 🙂

flyaway
25. črc 2011

@ma.ja Já vím, že když jsem stimulovala clostilbegitem, tak mi vždycky píchli ten Pregnyl do zadku, ale tak vzhledem k tomu, že je možnost jak do svalu, tak pod kůži a čas aplikace je u nás vždy až někdy v devět večer, kdy by se těžko sháněl nějakej píchací odborník, tak nás rovnou vedou k té podkožní aplikaci... 🙂

flyaway
25. črc 2011

@cuddle Určitě - a nebo na té těhu párty... 😉

flyaway
25. črc 2011

@ma.ja Tak jo, tak jsem tam přeci jen volala už teď a koordinátorka mi řekla, že mi to prověří u doktora, nicméně by to asi neměl být problém. No tak uvidíme, snad se opravdu nic nestane - třeba dostanu nějakou slevu 😀
No, to byl jen pokus o žert... 😎

ma.ja
25. črc 2011

@flyaway u nás právě dávají poukaz a měla by sis dojít na pohotovost, aby ti to píchli tam. Jenže mam neteř sestřičku a mamka si teď taky píchala hodně injekcí, takže jsem to v Gennetu ukecala a píchala mi ho mamka. Právě mě na tom taky nejvíc vadilo někoho otravovat v 9 večer...

flyaway
25. črc 2011

@ma.ja Tak koukám, že se ty CARy opravdu dost liší ve svých postupech 🙂

ma.ja
25. črc 2011

@flyaway jo a docela mne to štve, protože pak nevíš...třeba mně vůbec neřekli nic o tom dlouhým protokolu, kdybych nechodila na koníka a nevěděla na co se mam doktorky ptát, tak nic nevím....teď třeba, že mám mrchu po tý injekci dostat do 31 DC...

flyaway
25. črc 2011

@ma.ja A v jakém "stádiu" teď vlastně jsi?

ma.ja
25. črc 2011

@flyaway 😀 stádium 😀 dnes 17DC a musím volat do Gennetu, protože ve středu mam jít na tu injekci, ale vychází mi blbě směny, musím být v práci. Tak se s nimi chci domluvit, jestli bych mohla přijet ve čtvrtek po obědě...to by snad nemusleo vadit?

cuddle
autor
25. črc 2011

holky, tak me napadlo, at mame vetsi prehled a nemusime se porad ptat a zjistovat zkusme tabulku

cuddle - 1IVF - OPU 8.7, ET 13.7 - test 23.7 - negativni , cekame na vysledky krve a dohodu jak dal
flyaway - 1IVF - OPU plan 27.7

a tak dal, zkopcete a dopiste se 🙂

co ?

ma.ja
25. črc 2011

@cuddle souhlasím, ale neumím, prosím dopíšeš mne tam? 3.IVF srpen 2011

jdu , musím do práce, pa večer 🙂

cuddle
autor
25. črc 2011

jasny 🙂

cuddle
autor
25. črc 2011

cuddle - 1IVF - OPU 8.7, ET 13.7 - test 23.7 - negativni , cekame na vysledky krve a dohodu jak dal
flyaway - 1IVF - OPU plan 27.7
ma.ja - 3IVF - plan srpen 2011

ma.ja
25. črc 2011

@cuddle ještě tě musím pochválit za nápad, vždycky jsem přemýšlela, jak jsme která daleko....a děkuju pěkně za zapsání a už opravdu jdu, pa

maarina
25. črc 2011

@cuddle ahojky zdravim.... kdy si mas zavolat o vysledky krve?? jinak te musim pochvalit za dobry napad 🙂 jak je nas tu vic tak se v tom taky ztracim a rada se podivam jak na tom jste a mooc drzim palecky.... jestli se muzu taky pridat 22.7. ET......dekuji 🙂

maarina
25. črc 2011

@cuddle jeste dodam 1IVF

cuddle
autor
25. črc 2011

cuddle - 1IVF - OPU 8.7, ET 13.7 - test 23.7 - negativni , cekame na vysledky krve a dohodu jak dal
flyaway - 1IVF - OPU plan 27.7
ma.ja - 3IVF - plan srpen 2011
maarina - 1IVF - ET 22.7

cuddle
autor
25. črc 2011

@maarina dnes po 13 te

jinak holky muzete doplnit klidne vice veci, jakoze kolik mate transferovanych embryjek, kolik zamrazenych , kdy testikovat a tak - klidne doplnime vice podrobnosti

xavera
25. črc 2011

ahojky, pročtu pečlivě až večer, já v práci moc nestíhám soukromé věci...
ale tak alespoň tabulka:
cuddle - 1IVF - OPU 8.7, ET 13.7 - test 23.7 - negativni , cekame na vysledky krve a dohodu jak dal
flyaway - 1IVF - OPU plan 27.7
ma.ja - 3IVF - plan srpen 2011
maarina - 1IVF - ET 22.7
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7. - test 25.7. - slabounce pozitivní

maarina
25. črc 2011

@cuddle ja sem moc zvedava co se dozvis 🙂 osobne te krvi verim uplne nejvic....mam testovat 5.8. a ten den i krev... nechci se nervovat par dni dopredu tak si rano pred krvi udelam jen ten test co jsem dostala v caru a za par hodin bude verdikt jasny...

flyaway
25. črc 2011

Tak holky, dneska 21:45 píchnu Pregnyl a ve středu v 7:00 nástup na OPU 🙂

cuddle
autor
25. črc 2011

holky tak den D, hodina H potvrdila, ze HCG v krvi je 0,5 cili negativni vysledek po ET, vysazuji vsechny prasky a cekam na MS, 14 den se pak mam dostavit na ultrazvuk a jestli to bude trochu pozitivni , sliznice a tak tak KET pry probiha 20 den, takze uvidim

flyaway
25. črc 2011

@cuddle Tak to mě mrzí, já té Tvé fazolce fakt věřila ☹
Ale příště už to určitě vyjde, uvidíš! 🙂 Jak říkala janinka - 55% + 55% = 110%, takže KET je jasná volba! 😉

tygrisek09
25. črc 2011

@cuddle ahoj, tak to opravdu zamrzi, ale nic se s tim nenadela, uvidis, priste to bude uspesnejsi 🙂

flyaway
25. črc 2011

Holky, posílám Vám pro zlepšení nálady úsměv 😀

maarina
25. črc 2011

@cuddle tak to mi je lito ☹ ale aspon vis na cem ses.... dobre je, ze muzes jit hned na ket a nemusi byt zadna prodleva.....flyaway ti to dobre spocitala ,tak ted to urcite vyjde 😅

bublenudle
25. črc 2011

Ahoj holky....takze hlasim,ze utz byl ok,akorat mi foliky rostou rychle,tak mi mudr snizil davky z 300ui na 187,5ui Gonalu...v patek uz asi OPU 🙂

tygrisek09
25. črc 2011

jinak jsme zpátky z genetiky a je všechno v pořádku, jsme zdraví 🙂 🙂 🙂