1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

ma.ja
25. črc 2011

@111janinka Janino co to je za řeči 😠 nic takovýho, věřím tomu, že tam na tebe budou čekat 4 bojovníčci!!!
@bugee Taky nesmutni....uvař si dobrej čajík, dej uveleb se do křesílka nebo do pelíšku a bude ti dobře 🙂
@flyaway jsi srandička, moc hezky naaranžované injekce 😀 bereš to pozitivně, už jen ten Pregnyl a máš vyhráno
@cuddle hezky si odpočiň, 110% to jistí 🙂
zatím pa, musím uvolnit židli u PC

bugee
25. črc 2011

@flyaway Koukám, že máš spoustu krásných folíků, tak ať se jim daří a 27.7. budu držet pěsti - neboj, narkóza je sranda 😉

bugee
25. črc 2011

@ma.ja Díky za podporu - už je to lepší, nějak se mnou zamávaly hormony, chvilku jsem byla úplně dole, ale už je to zas dobrý 😵 Nejhorší je, že ty výkyvy nálad jsou tak neovlivnitelný a nevysvětlitelný... Občas si připadám zralá na Bohnice 😕

ma.ja
25. črc 2011

@bugee jj, to asi známe všechny, ale chudáci ti naši chlapi....je to skoro na "školení o hormonech" 🙂

tygrisek09
25. črc 2011

nejlepší je občas chlapa poslat za chlapama, tak jako jsem to udělala dneska já 🙂

werinka1
25. črc 2011

Ahoj holky, před chvílí jsem přišla z práce a navíc nám u notebooku klekla nabíječka tak jsme museli dát do provozu starý PC, konečně jsem se mohla podívat co nového. Musim ještě něco udělat, snad to stačim vše dočíst a ještě napsat. Zatíííííím pa

bublenudle
25. črc 2011

@flyaway dekuji zalti,ano je to fofr,jsem byla prekvapena,ale mile samozrejme 😵 😵 😵

werinka1
25. črc 2011

Připisuji se taktéž:
cuddle - 1IVF - OPU 8.7, ET 13.7 - test 23.7 - negativni , cekame na vysledky krve a dohodu jak dal
flyaway - 1IVF - OPU plan 27.7
ma.ja - 3IVF - plan srpen 2011
maarina - 1IVF - ET 22.7
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7. - test 25.7. - slabounce pozitivní
111janinka - 1IVF - OPU 23.7 - 10 oocytů, 5 zralých vajíček, 1 se nepovedlo oplodnit, pokračují 4
werinka1 - 1IVF - OPU 20.7., ET 23.7.-dvě "béčka", čekáme do 5.8. na krev (spíše dřív na TT)

werinka1
25. črc 2011

Tak já mam dnes 2 den po ET(nebo 3 jestli se počítá i den ET),pobolívá mě podbřišek a strašně bolí bradavky. Zavadila sem si o ně a úúúúúúpěla sem. Pořád mě ale pobolívají vaječníky 😒 Nestačila jsem úplně probrat všechno, ale prozatím vítám v kolektivu čekatelek bugee a mooooc ti přeju aby to konečně klaplo 😉

bugee
25. črc 2011

@werinka1 Díky, Tobě posílám spoustu pozitivní energie a trpělivosti při čekání před TT!

xavera
25. črc 2011

Ahoj holky, příjemný večer všem. Posílám hodně sil každé zvlášť a všem dohromady do těch vašich jednotlivých soukromých bojů. Máme toho každá už dost, jsou to nervy. Mě osobně tahle diskuse moc pomáhá. Mám se díky ní komu svěřit, najít odpovědi na otázky, které mi doktoři nedají. Oni si to neprožili jako my. Tak dobrou noc kočky, držte se.

flyaway
25. črc 2011

Tak dle podrobného návodu od cuddle (velké díky! 🙂 ) jsem zvládla i poslední aplikaci Pregnylu a teď už jen čekání na OPU... 😎
Přeji všem krásnou dobrou noc!

ma.ja
25. črc 2011

@flyaway vidíš jaká jsi šikulka 🙂 ať ti čekání rychle uteče 🙂

Taky přeju krásnou dobrou noc 🙂 zítra

ma.ja
25. črc 2011

holky ještě jsem se chtěla zeptat, měly jste někdo PICSI ?

flyaway
26. črc 2011

@ma.ja No já PICSI chtěla kvůli špatné morfošce, ale embryoložka nám to vymluvila, že se to využívá jen ve výjimečných případech, že to ještě není zcela prověřené a že snad dokonce někdy je to spíš na škodu. Takže jsme od toho ustoupili... 😕

xavera
26. črc 2011

ahoj holky, mám dneska novinku..začla jsem špinit 😨 tak nevím, jestli se neschyluje k něčemu strašnému. Na hnízdění je už asi pozdě..10 dní po ET. ale dít se tam může asi cokoliv

flyaway
26. črc 2011

@xavera Já bych se nelekala, jsou dokonce případy, že holka měla normální ms a přitom krev pak prokázala těhu, takže bych se závěrama opravdu počkala až do konečného potvrzení 😉
Ty jdeš na krev až po těch 14 dnech?

xavera
26. črc 2011

@flyaway ano, volala jsem tam včera, že mám pozitivní test a oni ať si udělám v sobotu ten jejich a pak přijdu na krev....že prý takhle brzo by byly výsledky zkreslené - tak to má každý CAR asi jinak.

xavera
26. črc 2011

@flyaway tak se klepu, ať do soboty čárka nezmizí 🙂 ale co, říkám si že co se má stát se stane

flyaway
26. črc 2011

@xavera Tak uvidíš, obrň se trpělivostí, teď jsou to fakt nervy, ale dobře to dopadne, neboj! 🙂

xavera
26. črc 2011

@flyaway díky za podporu, jsi zlatá 🙂

flyaway
26. črc 2011

@111janinka Jaňulí, tak co, nenapínej nás, drží se statečně všichni čtyři? 🙂

ma.ja
26. črc 2011

ahoj holky 🙂
@xavera nesmutni, kolik ti zavedli embryjek? Kamarádka taky špinila cca.týden po, a je těhu. Řekli jí, že to asi odešlo jedno...jinak ti držím palce a přeju pevné nervy, vydrž 🙂
@flyaway děkuju za odpověď, ještě to proberem s mudrou 🙂

Janička nás pěkně napíná, ale myslim, že kdyby smutnila, tak už je tady u nás 🙂

xavera
26. črc 2011

@ma.ja jenom jedno ☹

bugee
26. črc 2011

Ahoj děvčata, tak jsem zpátky z UTZ. Folíci rostou pomaleji, takže OPU se posouvá na sobotu 30.7. Jinak je jich možná až moc, hrozí mi OHSS, znovu mi připomínala 3-4l tekutin a hodně bílkovin, to dodržuju, ale i tak mi není úplně růžově...připadám si jako Bibendum... doufám, že do soboty neexploduju 🙂

@xavera Jinak špinění není žádný problém, neboj, někdo dokonce i celkem normálně odmenstruuje a přitom je těhotenství OK.

@ma.ja Měla bych mít teď PICSI, mám to napsané v kartě (i s monitoringem), ale zkušenost s tím zatím nemám, je cca 1 rok nová metoda, ale podívej se do diskuzí, je tam jedna na toto téma, je to tam výborně popsáno a výsledky jsou velmi dobré. Měla by to být kvalitnější selekce zralých spermií (jinak je vizuelně vybírá embryolog, který ale nemůže zjistit kvalitu)- do Petriho misky dají roztok obsahující hyaluronan a na ten se kvalitní a zralé spermie navážou, ty pak embryolog použije pro ICSI. Monitoring pak znamená, že oplodněná vajíčka dají do inkubátoru a monitorují je 24h denně a nemusí je vyndavat a zkoumat, jak se dělí. Ale u nás v CARu mají monitor jenom jeden, tak to můžou použít vždy jen pro jednu snažilku...

Všem ostatním přeju úspěšný a krásný den!

flyaway
26. črc 2011

@xavera Jak jsi psala - co se má stát, to se stane 🙂 . A jestli je ve hvězdách psáno, že se Ti tam ten malý bojovníček zavrtá, tak se tam zavrtá, i kdyby trakaře padaly! 😀
Takže žádný spřádání konspiračních teorií a počkej si na sobotní // a pondělní výsledky krve... 😉

xavera
26. črc 2011

holky díky, nejradši bych si dala panáka 😀 pořádnej sex a tanec celou noc....na uklidnění. To teď ale nebude to pravé ořechové 😀 tak stres zaháním prací

flyaway
26. črc 2011

@xavera Hele, až na ten tanec s Tebou naprosto souhlasím 😀
Ten tanec bych bohužel vzhledem k velikosti a bolavosti bříška teď asi nedala... 😎
A pracuješ z domu nebo normální režim?

ma.ja
26. črc 2011

@xavera sex tanec a panák bude až za 9 měsíců 😵
@bugee děkuju za vyčerpávající odpověď, napsala jsi to moc hezky. pořád o tom přemýšlím a říkám si, co má být, tak bude... tobě držím pakečky s tím OHSS, taky jsem měla náběh a stačilo...fuj...

xavera
26. črc 2011

@flyaway pracuju v kanceláři, ale sedím celý den u poče, takže v poho...sem tam nějaká schůzka, ale tak se aspoň krapet projdu..