1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

pentagras
14. srp 2011

@ma.ja ahoj kočko, tak už se ti blíží stimulka, držím palečky 🙂

pentagras
14. srp 2011

@ma.ja já právě taky na ní čekám, měli jsme vše ve stejný dny a od včera tu není ☹

gabulenka
14. srp 2011

Ahoj holky, děkuju všem, které jste na mě myslely. Omlouvám se, že píšu až ted a takto stručně, ale je mi pěkně mizerně ☹ Břicho pobolívá, ale víc žaludek jak na vodě, hned jsem unavená, ufuněná, tlačí mě břicho když sedím atd. Prostě hnus. No ani vás nestíhám dočítat, jak mi je blbě. Jak mi bude líp, tak určo vše dočtu a zareaguju 😉 Tak skoro pořád ležím. Jinak mám u sebe 2 miminka a 6 mrazáčků. Manžel je na týden pryč, tak mi je smutno když mi je zle 😒 Ale jsem u jeho rodičů a ti se o mě starají 🙂 Všechny moc zdravím a držím pěstičky 🙂

pentagras
14. srp 2011

@flyaway moc ti držím palečky 🙂

pentagras
14. srp 2011

@gabulenka kočko a nemáš ten hyperstimulák, neříkal dr????

gabulenka
14. srp 2011

@pentagras promin, vím že jsem slíbila, že se ozvu, ale nešlo to ☹ jakto že zbyli jen 2??? to nechápu!!! ale jak jsi psala aspon ty 2 vid? A co ty jak se cítíš? Snad líp než já 🙂 Neboj, tento mimisek se tam pěkně zavrtá a budeme těhulovat 😉

gabulenka
14. srp 2011

@pentagras no říkala doktorka že to jsou asi dozvuky stimulky, možná lehký náběh na hypestimulák, tak bilkoviny atd. Už to je o něco lepší, tak snad to tak půjde dál...

pentagras
14. srp 2011

mám jedno u sebe a jedno zamražený, do včera rána nám 6 uhynulo ☹ ale jednoho mám u sebe 🙂 už ted ho miluju, mám i fotku,mě je furt stejně, to břicho mě bolí ale tak jako že jsem nafouklá a vyžraná a přežraná, jinak vaječníky jssou lepší ale prej to budu mít 6 neděl říkala primářka, že to mám hooodně oteklý, tak já už jsem si na to spíš zvykla, jinak od ET jsme šli hned na obídek a dnes už courám po bytě a vymejšlim blbosti, jsem tak ráda že ho mám u sebe, dle mé statistiky tu na koníkovi jsem zjistila a i primářka potvrdila že ležet nemá cenu a prej i kdyby jsi šla za půl hodky po ET na velkou tak to nic neohrozí, tak se chovám normálně jak mi bolení břicha dovolí 🙂

flyaway
14. srp 2011

@ma.ja Já PICSI chtěla, ale v CARu mi to vymluvili, že prý pokud k tomu není vysloveně důvod, tak to nedoporučují - dokonce prý to je v některých případech spíš na škodu. Co mě ale docela mrzí, že náš CAR nevyužívá metodu IMSI (výběr pro ICSI za pomoci 600x zvětšených pulečků), to bych si byla přeci jen víc jistější, že vybrali skutečně ty nejlepší borce 🙂
Ale tak pokud se nám 4 embryjka dostala až do fáze expandované blastocysty, tak se jim to min. ve čtyřech případech podařilo i tak... 😎

pentagras
14. srp 2011

@gabulenka a vůbec se neomlouvej, jsem ráda že máš dva a že tu mám u ž spolubojovnici, určitě lež, když ti není dobře, mě řekal primářka že mám dělat co je mi příjemný a normálně sex mi řekla že můžu pokud chci a nevadí mi to, hustý, jenže mě to na tohle bolí ještě dost 🙂 🙂

flyaway
14. srp 2011

Holky, všimly jste si - máme tu naši jubilejní 100. stránku! 🙂 To by se mělo oslavit, ne? 😀

flyaway
14. srp 2011

@pentagras Děkuju za palečky 🙂
A co Ty, mamčo, jak se cítíš (hlavně psychicky) během "zavrtávání"? 😉

pentagras
14. srp 2011

@flyaway 🙂 no jsou to nervíky z čekání, nějak mě ale tak ta primářka uklidnila, stejně řekla že se mám chovat jak těhotná ale jinak že to neovlivním 🙂 ale stejně no. at už je za 12dní, to jdu na krev 🙂

bugee
15. srp 2011

Ahoj holky, hezké pondělní ráno 🙂

Jsem ráda, že se @gabulenka včera ozvala a že je v rámci možností OK 😉
Děvčata, zaktualizujte naši tabulku, ať máme přehled!

@leeela Dnes máš UTZ, viď? Držím palce, ať vidíš svoji fazolku/ky a odneseš si pěknou fotečku 🙂 Dej nám hned vědět 😉

Všem ostatním přeji správné nakročení do nového týdne, ať se tu všem nádherně těhulkuje 😉 😉

cuddle
autor
15. srp 2011

ahojky, no ja zatim nemam co aktualizovat, tak snad nekdo tabulku hodi, u koho byla nejaka zmena 🙂

cuddle
autor
15. srp 2011

@gabulenka krasnej vysledek, ted uz jen vyckat a byt v klidu do testiku

cuddle
autor
15. srp 2011

@gabulenka tam vlastne v Brne chodis, nejak jsem to asi opomnela... 😒

moninka2
15. srp 2011

ahoj holky, všechny vás zdravím po víkendu,
@pentagras
@gabulenka tak už to máte kočky za sebou, tak budu držet moc palečky, ať to vyjde. Můžu se zeptat, vzali jste si dovču nebo jste na neschopence a nebo normál do práce. Já právě nevím jak po ET, furt čekám, a čekám, volám každý den a zatím nic, zase zítra budu volat.

@pentagras trošku jsi mě teda vyděsila tím, že vám zbyly jen dvě embryjka, z tolika 😨

@flyaway držím moc palečky při dalším pokusu, určitě to vyjde, uvidíš.

holky jak jste tu psali o utrogestanu nebo jak se jmenuje, tak dlouho po ET se musí ještě brát? Já ho dostala po OPU a myslela jsem, že po ET už nebude. A musí se vzít i v den kdy se jde na ET?

moninka2
15. srp 2011

@cuddle děkuju za vysvětleni ET, jsem trošku nervozní, když nevím co mě čeká, ale OPU jsem se taky bála a nakonec to bylo v pohodě 🙂

cuddle
autor
15. srp 2011

@moninka2 ano s utrogestanem neprestavej, bez porad, i v den ET tak jak mas a po ET taky , dokud nebudes mit // a pak se bere skoro az do konce 3tiho mesice, asi jak kde, pokud by jsi mela negativni krev, leky ti vysadi...

cuddle
autor
15. srp 2011

holky dneska jsem si pocetla , no me kdyby nekdo v 15ti rekl, ze kdyz se budu ladovat antikoncepci, pak ji vysadim , takze se muzu prihlasit rovnou na IVF tak bych do toho nesla, pokud otehotnim, tak jsem presvedcena, ze uz se nikdy k antikoncepcnim pilulim nevratim....

http://ona.idnes.cz/antikoncepce-pro-mladistve-...

bugee
15. srp 2011

@cuddle Tu aktualizaci tabulky jsem myslela na @gabulenka a @pentagras, aby tam dopsaly své sobotní transfery 🙂

@moninka2 Souhlasím s @cuddle, utrogestan rozhodně nevysazuj, bere se většinou pořád až do 12. týdne.

Jinak já měla pocit, že poslední tři dny mám druhou čárku furt stejnou, že vůbec nesílí, tak jsem začla trochu zmatkovat a radši jsem si zajela dnes ráno na krev, odpoledne po 15. hod by mi měli poslat výsledek, tak uvidíme.

janijacek
15. srp 2011

Ahoj @flyaway , ja jsem v sobotu zacla...

janijacek
15. srp 2011

@bugee myslim, ze nevadi, kdyz carka nesili, ale stejne drzim pesti,at krev dopadne dobre

janijacek
15. srp 2011

pentagras a gabulenka-drzim pesti!

janijacek
15. srp 2011

@cuddle ja ti nevim, s tou antikoncepci. Mozna na tom neco je,ale uzivali jsme ji vsechny a vetsina mych kamaradek nemela problem otehotnet...

cuddle
autor
15. srp 2011

@janijacek jo ja to beru, je to individualni, ale to tam prave pise, pokud nemas vlastne poradne nastartovany cyklus, cili zacnes uzivat antikoncepci jeste driv nez se ti cyklus sam upravi a srovna, tak pak po letech brani antikoncepce se sam asi tezko nenastartuje, kdyz je x let rizen umele
navic holky ktere maji nabeh na PCO tak by nemely brat antikoncepci vubec nekolikanasobne to zhorsuje, a to uz pozna i gynekolog z ultrazvuku, ze mas vajecniky PCO charakteru a ze hodnoty hormonu nejsou v normalu .... 😒

pentagras
15. srp 2011

@moninka2 ahojky, utrouš bereš pak furt dokud ti dr neřekne že už ne a já ho měla i den ET, jimak se neboj, každej to má s embryjkama jiný, nám hodl zbyli jen dvě, ale ty to můžeš mít uplně jinak 🙂

pentagras
15. srp 2011

@bugee 🙂 aktualizace

No jo, to je beztak proto, že jsem chtěla obalamutit kalendář - nejraděj bych šla na ten KET už teď a tak za týden už testovala
cuddle - 1IVF - ET 1 blastocysty 13.7 - negativni, KET 1 blastocysty 18.8
flyaway - 1IVF - OPU 27.7., ET 2.8. - 1 zavedené, 3 zamražené, TT i krev 13.8. negativní, za 14 dní UTZ a příprava na KET
ma.ja - 3IVF - plan srpen 2011
maarina - 1IVF - ET 22.7 - 2 zavedená, 4.8 -pozitivni hcg 468:8, 12.8.krev
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7., 27.7. - 88,6 Hcg, 3.8. - 2100 Hcg, 11.8. - UZ fazolka + srdíčko
111janinka - 1IVF - OPU 23.7; ET 29.7 - 1 embryjko, 2 mrazáčci; 7.8.//; 9.8.HCG 137; UTZ 19.8.
werinka1 - 1IVF - OPU 20.7., ET 23.7.-dvě "béčka", 3.8.slabě pozitivní TT, 5.8. krev - HCG 300, UTZ 12.8.-dvě bublinky, další UTZ 25.8.(měly by být srdíčka)
pentagras - 2 IVF - OPU 8.8,15 oocytů, 12.8 - 8 embryjek, 13.8.- 2 embryjka,13.8. - ET 1embryjka a 1 je sněhuláček
leeela - 1 IVF - ET 22.7, 29.7 pozitivní TT, 3.8 prví test z krve: HCG 400, KO 8.8 :HCG 2625, UTZ 15.8
bugee - 3IVF - OPU 30.7., 11 vaj., 8 opl. PICSI, ET 4.8. (2ks), 10.8. TT pozitivní, krev 18.8., UTZ 31.8.
gabulenka - 1IVF - OPU 8.8.-19 oocytů, 9.8.-12 embryjek, ET asi v sobotu 13.8.
etra - 9 pokus (3 IVF, Kety ? , Nativ ?) 4 vajíčka, 3 embryjka zavedená 18.7., 8.8. krev
Jajinka28 - 2.IVF, OPU cca 19.8.
moninka2 - 1.IVF, OPU 11.8. , oocytů 11, ET asi 16.8.
lenivoni - 2IVF.,29.7. OPU,3.8. ET (PK) - 1 embryjko, zadne mrazacky
janijacek-1 IVF,srpen 2011, zacinam stimulaci

pentagras
15. srp 2011

@janijacek jj, děkuju, tobě takýýýý 🙂