1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

jajinka28
9. led 2012

@flyaway děkuju moc,jsi hodná! 😉
ty jsi doma nebo chodíš do práce??nevolnosti tě netrápí??já jsem objímala záchod i v noci 😀 ale je fakt, že to přišlo o něco později, asi kolem 10.týdne 🙂 ona mě ta naše potvůrka testovala co vydržím od samého začátku 🙂
mám z tebe fakt radost, lepší zprávu v novém roce jsem nedostala!

flyaway
9. led 2012

@jajinka28 Teda máte pěknou artistku, po kompak to zdědila? 😀
Já jsem teď ještě na neschopence kvůli té špatně píchlé injekci (nebo to byla jen alergie, nevím) a při dnešní kontrole mi mudr. řekl, ať v ní ještě pokračuju min. do dalšího UTZ - no a pokud ke mě dorazí nevolnosti, tak už si to asi protáhnu na neurčito 😎 . Priority jsou jasné a nehodlám si pak něco vyčítat - až tak loajální zaměstnanec zase nejsem 😝
Drž se, ať je líp a ať je maminka i malá princezna v pořádku 😉

jajinka28
9. led 2012

@flyaway no tu přehnanou aktivitu má po tatínkovi 🙂 to je neuvěřitelně energickej a veselej člověk 🙂
Je dobře, že jsi doma, mám na věc stejný názor..tak dlouho jsme na to štěstí čekaly a prošly takové peripetie, že i já jsem práci velice rychle přehodnotila a odsunula na vedlejší kolej..u mě Mudr. hned od samého začátku apeloval, abych zůstala doma, chvíli jsem pracovala na "tajňačku", ale první komplikace mě rychle mě usadily pěkně na zem, takže jsem hooodně polevila a teď už se práci opravdu věnuju jen pro zpestření a alespoň pro nějakou korunu na víc..jsem OSVČ, a jelikož jsem si neplatila dobrovolné nemocenské tak ani nedostávám nemocenskou jako takovou, ale co se dá dělat..radši to teď vydržím, do práce se pak vrhnu až bude malá na světě🙂
Tak se hlavni krm vitamíny, bacha na bacily a tfuj tfuj, moc na tebe myslím a držím pěstičky 😉 Máte taky velkého bojovníka( nebo bojovnici) takže si užívej plnými doušky MAMINO 😉

bugee
9. led 2012

@jajinka28 Ahoj děvče, ráda bych Tě nějak povzbudila - moc a moc držím palce na zítřek, doufám za Tebe, že výsledky budou lepší a nebudeš muset ležet do porodnice 😒 Dej nám co nejdřív zprávu! Hlavně odpočívej, šetři se, nech se rozmazlovat, ať Ti v bříšku cácorka řádí co nejdýl! 😉

werinka1
9. led 2012

Ahojte děvčátka, občas nakouknu, ale u mě se moc zatím neděje. 17.1. jsem objednaná na Homolku, tak čekam co se dozvím tam. Pokud se shodnou s MUDr.Márou, tak neváham a jdem okamžitě do dalšího pokusu. 16.1. jsem už do CARu objednaná na konzultaci, jak to všechno vidí oni.
@flyaway Přidávam se ke všem gratulacím! 🙂 Je to parádní. Už se tak strašně těšim na ten krásnej pocit, že se "tam dole něco děje" 🙂 Bylo to krásný.
@jajinka28 Teda to jsou nervíky. Zítra ti budu držet palce!

xavera
10. led 2012

@xavera ahoj, tak hlásím, že mám vypito 🙂 nakráčela jsem na 7 ráno s raní močí, odebrali mi krev z žíly, dali vypít ten sladký nápoj, za hodinu zase moč, odběr z žíly a za další hodinu ještě jednou moč a krev. Výsledek bude mít zítra má doktorka. Tak jsem zvědavá.

xavera
10. led 2012

@jajinka28 holka, držím palce a myslím na tebe, jak ti dnes dopadly výsledky a zda musíš do nemocnice. Moc bych ti přála, aby jsi mohla zůstat doma nebo dokonce neležet vůbec. Drž se!

xavera
10. led 2012

@werinka1 tak už se ti trochu zase hýbe, za týden budu moc fandit!

babka
10. led 2012

@xavera Tak jsem to taky přežila celkem v pohodě. Z těch všech diskuzí jsem očekávala, že to bude mnohem horší 🙂 Úplně jsem se zapomněla zeptat, kdy budou výsledky, oje doktorka vždycky sama volá, když něco není v pořádku. Tak snad se neozve.

@jajinka28 Drž se! Doufám, že ti to dneska dobře dopadne.

@werinka1 Tak doufám, že uslyšíš jen samé dobrá zprávy!

janijacek
10. led 2012

Ahoj holky! Ja se omlouvam, vzdycky se zapomenu kouknout na upozorneni a na postu a resim to pak az zpetne za tyden🙂 Ja mam ted po UTZ v 20 tydnu,mimousek je v poradku a mam se super-jak rika flyaway 🙂 dekuju;)
A jak se dari vam vsem?Pokusi mse to tu docist... 😵 😵

jajinka28
10. led 2012

ahoj holky, děkuju moc za povzbuzení!
Hlásím, že jsem doma, sice se to nezlepšilo, spíš asi trochu zhoršilo, takže jsem dostala další léky a vyšší dávky, v nemocnici by mi to psychicky moc nepřidalo, takže jsme se s panem doktorem dohodli, že ještě tomu dáme týden a holt se uvidí..naplánoval mi kupu vyšetření, takže první mě čeká už zítra a zakončí se to za týden testem na cukrovku..mám prý víc plodové vody, takže tam ta naše beruška lítá jak se jí zrovna líbí, doktor ji nazval akvabelou a prý si místo postýlky máme pořídit akvárko 🙂 uklidnilo mě, že je malá v pořádku, má se čile k světu, tak musím zatnout zuby a vydržet, jsem vděčná za každý týden, kdy se mala drží v bříšku..

bugee
10. led 2012

@jajinka28 Holka zlatá, to je pořád trápení - ach jo ☹ Budu na Tebe myslet a držet všechny palce, ať to ta Tvoje malá princezna dotáhne co nejdál! Buď na sebe opatrná a maximálně se šetři. A ať Ti ta vyšetření dopadnou co nejlépe! Dej nám vědět a drž se, musíš si to vybojovat až do úplného konce, ale uvidíš, že ta radost nakonec bude stát za to! 😉

jajinka28
10. led 2012

@bugee moc děkuju! Zítra mě čeká ekg a utz srdce a nějaké krevní rozbory..fakt se modlím, aby tam vydržela co nejdéle..holt to nemůžeme mít jednoduchý a když jsme si mysleli, že to strachování skončí pozitivním testem, tak jsme se pěkně sekli🙂

bugee
11. led 2012

@jajinka28 Ať Ti ta dnešní vyšetření dopadnou dobře!!!! Myslím na Tebe.

bugee
11. led 2012

@xavera @babka Vy dnes budete mít výsledky cukrovky, dejte vědět, snad bude vše v pořádku.

tina74
11. led 2012

@jajinka28 To máš pravdu☹ Mně v podstatě nic není, ale taky mám pořád strach. Teď se zrovna tu a tam pozoruju, jestli mi náhodou neodtéká plodová voda, když mám trochu výtok a splasklejší břicho. Což je nejspíš následek nedávno vyslechnuté historky, jak známé mé kamarádky vodová voda postupně odtekla, dítě bylo nasuchu a muselo se přistoupit k předčasnému porodu.
Budu na Tebe moc myslet, ať se Tvůj stav jenom lepší a malá vydrží co nejdéle!
Jo, a to s tím akváriem mě včera hrozně rozesmálo🙂

Jinak se mi (nám) už naplno probudil hnízdící instinkt. Postýlka se opravuje a bude ještě následovat stejně stará ohrádka. Do toho jsme začali malovat a pak hlavně budeme muset poměrně dost kusů nábytku obrousit a nalakovat. Ještě jsem teď objednala pár věcí do pokojíčku na internetu. Zase jsem zjistila, že končí kolekce, kterou jsem si vybrala, a už se nedá nic doobjednat, tak jsem musela rychle jednat. Ještě jsem to zvládla nějak poskládat ze dvou různých e-shopů (v jednom měli dokonce výprodej za velmi příjemné ceny), jen poslední potřebný kus už nebyl nikde v ČR a putuje mi sem z Bretaně. Objednání bylo s mojí chabou francouzštinou velice vtipné, ale zdá se, že balíček už má ve své moci La Poste, která mi po zadání čísla zásilky hlásí: It est en cours d´acheminement🙂

@werinka1 Ahoj, 16.1. už se blíží, tak se snad lékaři shodnou a nebude Ti nic bránit v dalším brzkém pokusu!

tina74
11. led 2012

@xavera To Ti ten test provedli tedy velice důkladně! Já jsem měla jen dva odběry. Na začátku a po dvou hodinách. Výsledky měly přijít v pondělí, nikdo nevolal, tak předpokládám, že cukrovku nemám. V pátek se ale ještě pro jistotu zeptám, jaké hodnoty mi vyšly, až půjdu na 3D.

babka
11. led 2012

@tina74 já jsem měla taky jenom dva odběry. Co jsem vyčetla na internetu, tak se to všude dělá jinak. Ale dva odběry v pohodě stač

@bugee Já koza jsem se zapomněla zeptat, kdy budou výsledky, takže nevím, jak dlouho mám čekat, že by se někdo ozval. Moje doktorka totiž vždycky volá sama, když je něco špatně ☹

xavera
11. led 2012

@babka tak já cukrovku nemám 🙂

babka
11. led 2012

@xavera tak to je dobře .-) to já zatím nevím, říkám si, že když se do pátku nikdo neozve, že by to mělo být o.k. 🙂 tak uvidím...

xavera
11. led 2012

@babka určitě máš správný přístup......to jen já chci všechno vědět hned a řídím se pravidlem důvěřuj ale prověřuj. A to v práci i v soukromí. Možná jsem s tím někdy otravná, ale každý člověk chybuje a takto se to dá alespoň částečně eliminovat 🙂

flyaway
11. led 2012

@werinka1 Děkuji za gratulaci a neboj, za pár týdnů se už bude "něco tam dole" dít i Tobě 😉
Držím palečky, na toho 16.1., to už máš za pár a pak to bude takovej fofr, že se nebudeš stačit divit 😎

flyaway
11. led 2012

@xavera Páni, teda Tebe rozpíchali jak jehelníček 😕 . Ale tak hlavně, že výsledky jsou pozitivní - teda vlastně negativní 😀

flyaway
11. led 2012

@tina74 Teda koukám, hnízdění je v plném proudu - pak se pochlub nějakými fotečkami, ať chytneme inspiraci 😉

flyaway
11. led 2012

@jajinka28 Akvabela, to se povedlo 😀 . Moc na Tebe budu myslet, ať u Tebe malá vydrží co nejdéle a ať můžeš co nejdéle zůstat doma! Vím, že obě budete v pořádku, ale je mi jasné, že nervy jsou napnutý na prasknutí.... 😒 Ale tak Ty i malá jste velké bojovnice a za půl roku už se budeš nad těmito obavami spokojeně usmívat se sluníčkem v náručí 😵

babka
11. led 2012

@xavera no ná taky nejsem přehnaně důvěřivá osoba, ale zase nechci k doktorce volat a otravovat, když vím, že mi prostě zavolá sama, kdyby něco...

xavera
11. led 2012

@babka to chápu..... ta moje doktorka má totiž pěkně potřeštěnou sestru, která mi už pár věcí popoletla, takže proto si ji takto hlídám.

xavera
11. led 2012

@flyaway horší bylo se 3x za 2 hodiny vyčurat, když nesmíš od půlnoci nic pít 🙂

tina74
11. led 2012

@xavera @babka Já se raději taky třikrát ujistím, že je všechno v pořádku, než by někdo měl něco přehlédnout... Jenže sestry mi po telefonu nic neřeknou (jen jsem se dozvěděla, že kdyby bylo něco špatně, už by mi pan doktor volal, protože výsledky průběžně prochází), tak to zkusím případně ještě v pátek osobně nebo to nechám být. Kontrolu mám až za dlouho a panu doktorovi už jsem v průběhu těhotenství dvakrát volala kvůli jiným věcem (2x zbytečná panika), tak zrovna kvůli tomuhle ho nechci otravovat. Určitě k tomu ještě bude jiná příležitost🙂 Na ten test jsem šla v prvním možném termínu a navíc nepředpokládám, že bych cukrovku měla, tak to vyjímečně až tak moc neřeším...

ma.ja
11. led 2012

ahoj berušky 😵 přišla jsem nakouknout a co vidííím 😵 @flyaway kočičko tak se to povedlo 😵to je báječný 😵musím dočíst, tfujtfujtfuj hodně štěstíčka 😵