1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

cuddle
autor
4. srp 2011

@tygrisek09 u nas byli injekce do svalu az ty proti hyperstimulaku a na ty jsem teda dochazela

tygrisek09
4. srp 2011

@cuddle aha, děkuju za vysilující vysvětlení, nám to dneska ukazovali celý průběh na obrázkách 😀 to bylo vtipný, takže my budeme ten krátký, o žádné přípravě nemluvili

pentagras
4. srp 2011

@tygrisek09 na ty jsem chodila před deseti lety do pronatalu a taky jsem musela na pohotovost každý den a těch bylo a hodně velký a ke konci jsem dostala i do břicha ale ted chodím jinam a tady se dávají jen do kožní řasy na břiše 🙂 to mín bolí

tygrisek09
4. srp 2011

@pentagras opravdu nevím, uvidíme za 14 dní, s čím přijdu 😀

tygrisek09
4. srp 2011

takže pero je zatím jasná volba

pentagras
4. srp 2011

@tygrisek09 lepší jsou ty do břicha, taky to bolí ale ty do svalu to je šílenýýýýýý 🙂 do toho bych už nešla 🙂

pentagras
4. srp 2011

Holky tak brounoc, jsem ko 🙂 🙂

tygrisek09
4. srp 2011

@pentagras s manželem jsme se shodli na peru, že to finančně případně nějak dáme, uvidíme

tygrisek09
4. srp 2011

@pentagras brou noc

gabulenka
4. srp 2011

Holky, vy máte ale krásný pejsánky 😀
@pentagras jasný, za 3 týdny testujeme 😉
@tygrisek09 já jsem si nikdy nedovedla představit, že bych si píchala injekce sama, natož do břicha 🤐 mám teda Puregon v peru a zvládám to 😉 není to nic příjemného, ale dá se to. Nesmím se nad tím rozmýšlet, rychle nachystat, nádech výdech a pích 😀

tygrisek09
4. srp 2011

@gabulenka přesně tak to bude u mě vypadat, jinak s injekcemi do břicha už jsem měla tu čest při laparoskopii, to nám chodila píchat sestřička každý den k večernímu televiznímu programu

gabulenka
4. srp 2011

@tygrisek09 🙂 jojo tak ty už jsi měla tu čest 😀 ale musím říct, že jsem na sebe hrdá, že to zvládám 😉 Akorát v sobotu si mám píchnout 2 injekce takový ty klasický, tak to uvidíme, jestli zvládnu, kdyžtak bude muset vypomoct manžel 🙂

tygrisek09
4. srp 2011

@gabulenka z těch klasických bych taky měla hrůzu

gabulenka
4. srp 2011

@tygrisek09 ani nevím, jak to chytnout, no bude to sranda 😀 ale musím si říkat, že to jsou snad poslední 2 injekce 😉 jsem ráda za tuhle diskuzi 😉

tygrisek09
4. srp 2011

@gabulenka jj, báječně se to tu rozjelo

gabulenka
4. srp 2011

@tygrisek09 jj je to fajn 😉 dobrou noc 🙂

tygrisek09
4. srp 2011

@gabulenka dobrou noc

bugee
5. srp 2011

Dobré ráno, bojovnice a bojovníčci 🙂
Hlásím, že jsem testila kvůli potvrzení, že Ovitrelle už v těle není, ale musím vám sdělit, že tam jasného dušíka z Ovitrelle stále ještě mám... (injekce Ovitrelle byla minulý čtvrtek, takže po 7mi dnech). Takže to zkusím zase v neděli, potřebuju mít jistotu, že až budu testovat naostro, že se mi tam nebude motat 😒

maarina
5. srp 2011

krasne rano holciny 🙂 tak jsem dnes prvni den oficialne tehotna 🙂 🙂 ja tomu porad nemuzu uverit... vcera mi pritel prinesl puget frezii a bonbonieru a jsme hrozne stastni 😅 a zase tu je ten strach aby se nekde neco nepo.... ten strach uz tu bude holt porad a musime verit.... 🙂 🙂 jeste je pred nami dlouha doba ale my to zvladnem 🙂

moninka2
5. srp 2011

dobré ráno holčiny, jak se dnes máme? Teda docela mi trvalo, než jsem to od včerejška vše přelouskala. Psaly jste tu, že ještě před stimulací jste šly na UTZ, to já vůbec nebyla, jen úplně na začátku, když mi dělali gyn.vyšetření, jinak ne. Dneska už jsem si píchla pátý den a vůbec na sobě nic nepociťuju 😒 , není to divný, nic to se mnou nedělá, aby mi vůbec něco vyrostlo 😨 . Jinak si taky píchám obyč. injekce, teda mě se na výběr ani nikdo neptal, řekla jsem, že injekce zvládnu a je to pohoda. Ani to necítím, hezky vždycky namíchám a pích 😀

moninka2
5. srp 2011

@maarina jeee tak to gratuluju, to je krásný, hodně štěstíčka přeju 🙂

kive76
5. srp 2011

@maarina též gratuluju

maarina
5. srp 2011

@cuddle tak sem koukala na tu tabulku ohledne te vysky hcg jesli by se poznalo 1 ci 2 mim ale tam je to rozmezi tak velke, ze stejne nevim nic 🙂 tak uz nepatram a pockam si na utz za 3 tydny....nemuzu chti vsechno hned 😀

maarina
5. srp 2011

@moninka2
@kive76 holky moc dekuju 🙂

maarina
5. srp 2011

@moninka2 mininalne jeden utz mit budes aby zjistili kolik se ti tvori vajicek a jak jsou velke....ja byla taky na jednom ale nekde delaji i 2 nebo 3..taky to mozna zalezi na delce protokolu

maarina
5. srp 2011

@kive76 jak je to u tebe s testenim?

kive76
5. srp 2011

@maarina jsem 8 den po , ale 2.IUičku, takže já k Vám zas tak moc nepatřím..ale když se tohle nepovede , tak už sem patřit budu, protože půjdem do Motola na IVF..

moninka2
5. srp 2011

@maarina já právě četla, že holky psaly, že šly na UTZ ještě před stimulací, mam zřejmě krátkej protokol, protože jdu v pondělí na UTZ, tak snad tam něco bude 😒 , už bych chtěla mít odběr za sebou

maarina
5. srp 2011

@kive76 ale patris i kdyz musim rict v nasem pripade bohuzel 😒 lepsi by bylo kdyby sme se potkali nekde v kavarne u kaficka nez na foru o snazilkach... ale co takhle to dopadlo a co s tim uz nadelame...ale neves hlavu , dobre to dopadne,uvidis 🙂 testik poIUI se dela taky za 14 dni?

caricia1
5. srp 2011

Ahoj...Tak dnes jsem 10.den po ET..Dělala jsem si mama test s citlivostí 10...A mám tak malinkatýho ducha..Je opravdu sotva vidět,je to opravdu duch..Tak nevím co si mám myslet..Zitra to zkusím znova 😉 😉