1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

jajinka28
19. srp 2011

@bublenudle děkujuuu moc, moc si vážím podpory! 🙂
jak ty jsi na tom??

jajinka28
19. srp 2011

@111janinka Janinko zlatá, děkujeme!!

jajinka28
19. srp 2011

@ma.ja děkujeme, dnes to byl hroznej doják, kam se hrabou argentisnký telenovely 😀 uffff, už mi otrnulo, ale bylo to čekání na nejhorší životní ortel..

jajinka28
19. srp 2011

@bugee užívám, furt bulím jak praštěná, mě ty hormony fakt zabijou 😀

hp
19. srp 2011

@xavera Ahoj,právě včera se kamarádka ptala na gyn. na repelent(chtěla jít na houby) a bylo jí řečeno,že lepší než borel.,nebo se nechat zeštípat komáry,namazat se repelentem.A všechno se snad dá,ale s mírou 🙂

pentagras
19. srp 2011

@jajinka28 ahojky, moc ti blahopřeju k tolika bojovníčkům 🙂

jajinka28
19. srp 2011

@111janinka Janinko tak to je super, to mám radost! 🙂 a Vaše Beruška je bezesporu nejkrásnější 🙂 už se těšíme, až nám sem dáš taky nějakou fotečku 🙂

jajinka28
19. srp 2011

@pentagras děkuju moc, je to velká úleva🙂

hp
19. srp 2011

Jináč jsem dnes byla poprvé od ET na krvi a ULT.Bála jsem se ,ale odcházela jsem nadšená s fotečkou v ruce. HCG 3100 a mímo má 7,3mm 🙂 Jen task dál mímouši!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

pentagras
19. srp 2011

@bugee moc ti gratuluju 🙂

pentagras
19. srp 2011

@111janinka moc moc ggratuluju 🙂 🙂

pentagras
19. srp 2011

@hp velká gratulace 🙂 🙂

pentagras
19. srp 2011

@jajinka28 kočko jak se cítíš ty???Mě je od včerejší noci zle, ležím, jestli to takhle půjde dál tak budu volat do caru, no břicho se mi nafouklo a je mi teda fakt zle, najednou, vnoci jsem šla na wc a polil mě pot, málem jsem sebou švihla, nevíš jak dlouho trvá ten OHSS ???

jajinka28
19. srp 2011

@pentagras teda tak to mě moc mrzí ☹ach jo, to je trápení..já dostávám kapačky, dnes jsem konečně nezvracela a neměla teplotu, ale břicho je horší..
no mě Dr řekl, že těhotenství může OHSS zhoršit, proto se pořád neví, jestli transferovat nebo ne...jak ti bylo když si šla ET??

pentagras
19. srp 2011

@jajinka28 na ET jsem byla v sobotu, tak jak mám ten OHSS, tak mi není dobře uplně celou dobu ale to neřeším ale od včera od noci mám křeče a bolí mě i žaludek, mám nervy, určitě se to nepovedlo, je mi na prd, počkám ještě a když mě to do pondělí nepřejde tak pojedu do Caru ☹

pentagras
19. srp 2011

@jajinka28 jo a když jsem šla na ET, tak mi bolel celej spodek, bolelo mě i to zavedení zrcadla, ale dr říkala že tekutina není tak mi ho udělali a pokud by se to zhoršilo tak mám dorazit, ale horečku nemám,jaký jsou ještě příznaky??

cuddle
autor
19. srp 2011

@111janinka tak moc blahopreju, takze holcicka no to se mate 🙂 🙂 🙂 🙂

cuddle
autor
19. srp 2011

@ejviska jojo uz jsem 1 den po KET 😉

jajinka28
19. srp 2011

@pentagras no, já mám problémy s dýcháním

jajinka28
19. srp 2011

@pentagras ale spíš než OHSS bych zašeptala, že si mimísek dělá místečko v pelechu....🙂

pentagras
19. srp 2011

@jajinka28 no jenže to já nepoznám protože jsem astmatik a dýchá se mi blbě pořád ☹

jajinka28
19. srp 2011

@pentagras no a můžeš ležet na zádech??já když si lehnu na záda, tak se prostě nenadechnu a mám pocit, že mám v dýchací trubici bublinu, která mi tam lítá..

jajinka28
19. srp 2011

Pro všechny snažilky a těhulky

bugee
19. srp 2011

@pentagras Možná je to blbost a předem se omlouvám, jestli se montuju s něčím úplně vedle - ale ty křeče a bolest žaludku jsem taky měla, celý břicho mě táhlo jako kdybych si tam natáhla vazy, záda mě bolely a nemohla jsem dýchat, pohnout se, na bok se otočit, hrůza... Myslela jsem, že je všechno v pr...li, že to je potrat nebo že mi v břiše něco prasklo... No a byla jsem jenom šíleně ale fakt šíleně nadmutá... 😖 A zjistila jsem, že nemůžu vůbec žádný pečivo (ani žitný, ani dalamánky nebo chleba), prostě žádný, piju celý den magnezii a je mi o 1000 procent líp. A jakmile mám zase pocit, že si můžu dát rohlík nebo tenoulinkej pláteček chleba (např. včera), tak je zas všechno špatně... Asi máš jinej problém, tak se nezlob, že Ti cpu tohle, ale já si ani náhodou nemyslela, že by to mohlo být způsobený "jen zaraženými prdíky" ☹

pentagras
19. srp 2011

@jajinka28 jj, to můžu, tak uvidíme no, snad ten víkend překlepu a ty jsi v nemocnici??

pentagras
19. srp 2011

@bugee dík, taky jsem o tom přemýšlela, jestli ještě ktomu nemám zatažený prdy, a tebe to přešlo za jak dlouho??

jajinka28
19. srp 2011

@pentagras drž se, moc mě to mrzí, kdyby jsi měla pocit, že je to horší, radši zajeď na pohotovost..ale já myslím, že to hyperstimulák nebude..jen jestli si tě netestuje malej rarášek 🙂
já jsem doma, ale každý den jezdím do Caru na kapačky a mám žádanku do Motola pro případ, že by se mi udělalo hůř..zatím se držím...

pentagras
19. srp 2011

@jajinka28 taky se drž, at ti je líp a mimíska můžou k tobě 🙂

cuddle
autor
19. srp 2011

@pentagras ja nekde cetla, ze po et muzou ty priznaky na hyperstimulak a jeho projev byt dobrym znamenim, pry kupodivu se embryjkum lepe zahnizduje....byt je to hrozny

pentagras
19. srp 2011

@cuddle děkuju, kdybys měla pravdu, aby ty bolesti za to stáli, fakt hnus 🙂