1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

bublenudle
23. srp 2011

@werinka1 Ahoj zlati,to mě opravdu moc mrzi..je to hruza,ja vim...když jsem mezi 2 a 3 IVF otěhotnela přirozeně,myslela jsem že se zblaznim radosti,kdyý jsem našla // na testu..ovšem jen tyden,pak mi řekli že mimoděložni ☹ je to hruza..posilam pohlazeni a hodně sil do dalšiho boje.... 🙂

werinka1
23. srp 2011

@jajinka28
@bublenudle Děkuju moc, klepu se pořád jak ratlík. Je to tak nefér ☹

111janinka
23. srp 2011

@werinka1 Hrozně moc mě to mrzí zlato!!!! Je to šok a ani se mi tomu nechce věřit! Hlavně bojuj statečně dál! Věřím na 100% že příště už se to určitě podaří!!! Moooc na tebe myslím ☹

hp
23. srp 2011

@tina74 Jojo máme to kousek od sebe 🙂 I já jsem tak nějak počítala s dvojčátky(mam okolo sebe 8 kamarádek,které byly na IVF a 4 z toho mají dvojčátka,takže jsem na ně i celkem zvyklá)Nicméně je lepší,když se povede 1,jak pro mímo,tak pro mami 🙂 .Jináč mě se tedy v§bec nechce z kliniky pyč jsou užasný(taková růžovka)vím,že je tam o měpostaráno................Jo a to srdíčko by jsi možná mohla slyšet kolegyně otěh přirozeně trošku dýl než já,ale nějak se to lékaři nezdá a jde na ULT už teď v pátek,takže možná,snad ano a bojíš 😉

flyaway
23. srp 2011

Ahoj děvčátka moje, dlouho jsem nic nepsala, ale poctivě jsem vás četla a držela vám všem palečky 🙂 .
Mě se pomalu blíží UTZ před KET, poctivě piju kontryhel, tak snad bude vše O.K. a brzo budu mít jednoho bobka zase u sebe... 😵

flyaway
23. srp 2011

@werinka1 Weruško beruško, moc mě mrzí, co se stalo, vůbec mě nenapadlo, že se něco takovýho přihodí ☹ .
Prosím Tě, drž se, všechno zlý je k něčemu dobrý, uvidíš, že nakonec všechno dobře dopadne a zase se budeš na svět usmívat!!! 🙂

hp
23. srp 2011

@werinka1 Zvládneš to a bude zase fajn 🙂 Víš,že to funguje a to je základ,takže u tebe předdpokládám,že na silvesrta budeš místo sektu popíjet čajdu 😉 Drž se papa

hp
23. srp 2011

@flyaway Ahoj,jestli se mohu zeptat,tak piješ kontryhelový čaj,jo?Jelikož,když jsem se o něm zmínila u nás v sanat.,tak mi řekli,že je to jen drb 😉 Já ho tedy 2 měsíce před tím pila 🙂 Co ty poradil ti to lékař nebo v lékárně?

flyaway
23. srp 2011

@hp Ahojky, já si to tak nějak přečetla tady nebo i na jiných diskuzích, že prý pomáhá na růst děložní sliznice, tak jsem si řekla, že ublížit mi to nemůže a třeba to pomůže - i kdyby jen na bázi "víra Tvá Tě uzdraví"... 🙂
Ale prý se má pít jen od začátku ms do ovulky, pak pauza do další ms. Tak za pár dní uvidíme, zda to bude mít nějaký efekt - doufám, že domeček pro mimi bude pěkně připravenej 😎

janijacek
23. srp 2011

@cuddle ale zadne druhe enebude!!!Leda bys chtela sehnat tomuhle sourozence 🙂

janijacek
23. srp 2011

@hp ja myslim, ze to neni drb, nasla jsem to nakonec i v bylnari-ve starem a tomu ja verim 🙂

tina74
24. srp 2011

@hp Úplně bude stačit jedno, hlavně když bude zdravé. Ale dvě mě už prostě neděsí jako dřív. Naopak🙂 Nechám se prostě překvapit... Teď se hlavně hodně bojím té první kontroly, protože se ukáže, jestli mi předchozí problémy působila opravdu jen (teď už odstraněná) děložní přepážka. U prvního těhotenství - po IUI - jsem totiž měla anembryomolu (to byla prostě smůla), u druhého - spontánního - o půl roku později už bylo vidět embryo a vypadalo to nadějně, ale pak mu nenaskočila srdeční odezva. To už bylo podivné a nepopsatelně frustrující. Než jsem stačila otěhotnět potřetí, zjistilo se, že mám "něco s dělohou" - buď srůsty nebo přepážku. Při hysteroskopii a laparoskopii z toho vyšla diagnóza uterus subseptus s tím, že by nemělo smysl takto znovu otěhotnět, že bych se jen zbytečně vysilovala. Tak teď moc doufám, že už všechno bude v pořádku... V nemocnici se mnou byla paní, která už byla starší a zrovna už řešila nějaké problémy související s monopauzou, ale před lety jí diagnostikovali stejný problém. Před operací měla během 10 let 12 potratů, po operaci proběhla dvě těhotenství výborně a má dva zdravé syny. To mě naplnilo velkou nadějí... No nic, v úterý budu vědět víc...

hp
24. srp 2011

@janijacek I mě to bylo doporučeno v lékárně,tak jsem ho pila,ale přes to si myslím,že kdyby to mělo takový vliv,tak by to porávě lékaři doporučili (vždyť jde taky o jejich výsledky).Zřrjmě je to takový vitamín a tím se nikdy nic nezkazí 🙂 🙂 🙂

cuddle
autor
24. srp 2011

@flyaway ja pila taky, pac s tou sliznici mam problem a mela jsem i kotvicnikove kapky, to je silnejsi vytazek z pupenu, akorat to v lekarnach nesezenete, jedine nekde v prodejnach zdrave vyzivy nebo pres net....je tam vylozene, ze to podporuje reprodukcni organy, obou pohlavi...

janijacek
24. srp 2011

@cuddle Říkáš obou? Od zítřka to dávám i chlapovi 🙂

janijacek
24. srp 2011

Jinak pěkný den všem!Já jsem si dnes volala do Heliosu a mám už si dnes píchnout pregnyl. Doufám, že se u toho nesložím 😕 asi budu muset říct chlapovi.Jestli ten se taky nesloží 😀

cuddle
autor
24. srp 2011

@janijacek 🙂 na těch kotvičníkových kapkách je přesně napsano toto: Kotvičník harmonizuje a tonizuje organismus. Pro zdravou funkci cévního systému a zlepšení hormonální funkce obou pohlaví. Ty co mam ja jsou od firmy NADEJE

http://www.nadeje-byliny.eu/Vyluhy-z-bylin/47-K...

http://www.nadeje-byliny.eu/Vyluhy-z-pupenu/284...

rozdil jestli je to vyluh z bylin nebo pupenu....ty pupeny jsou drazsi, asi i silnejsi

cuddle
autor
24. srp 2011

@janijacek ja to kupovala myslim tady

http://www.otehotnet.cz/malinova-sms-k-podpore-...

pokud mas VZP , tak muzes kdyz budes mit registraci u klubu pevneho zdravi dostat jeste 10% slevu na nakup na tomto webu
http://www.vzp.cz/klienti/vyhody-a-prispevky/kl...

janijacek
24. srp 2011

@cuddle je tak dekuji za informace. A zlepsil se vam, po tom i spermiogram?

janijacek
24. srp 2011

@cuddle A jak se dnes vlastne citis? Mate se , vy dva, dobre? 🙂

cuddle
autor
24. srp 2011

@janijacek manzel to nebere to ja brala na sliznici - a ta se zlepsila , vzdy dorostla bez jinych leku
manzelovi jsem to nedavala, ale pokud to ted nevyjde, tak dostane svoje lahvicky taky 😀 😀 😀 😀 on ty bylinky tak nerad 😀 😀 😀
jinak se mame dobre , bez komplikaci, bez pruznaku , dneska ok, jen ta unava z toho horka je desna...

jajinka28
24. srp 2011

ahoj holky, to je pažák, co 🙂..jak se máte?Janijacku takže už jdeš na OPU, když si máš píchnout Pregnyl??Noo tak to je paráda 🙂 cuddle včera jsem měla depku jako prase, celej den mě píchalo v břiše a já jsem to začala vzdávat..dnes už to je lepší, jen mě šíleně nebaví ležet a v tom hicu mě ta voda na plicích fakt dusí..dnes za mnou byla kamarádka hned se ptala, jestli jsem si dělala test, samozřejmě že ne, ale už na to testování začínám dost myslet ☹

janijacek
24. srp 2011

@cuddle vydrz a zvykej si ;) holky,co jsou tehotny, nadavaji na vedro furt🙂

janijacek
24. srp 2011

@jajinka28 s testem vydrz! 😉 jinak ja si mam pichnout o pul desate. mam strach, ze zapomenu. Fakt to musi byt presne? Naminutu?

jajinka28
24. srp 2011

@janijacek vydržím, tak moc se bojím zklamání, v Caru řekli 18-20 dnů, to vím, že nevydržím, ale 14 snad vydržíme..
no mělo by to být přesně kvůli dozrávání vajíček, takže nařiď budíka, ať nezapomeneš, škoda, že to tady nejde prozvonit, to by jsme tady všechny prozváněly 😀 určitě má svůj význam, tak buď přesná 😉

janijacek
24. srp 2011

snažilky:
cuddle - 1IVF - ET- negativni, 18.8 KET 1 blastocysty, test 28.8, krev 30.8
flyaway - 1IVF - OPU 27.7., ET 2.8. - 1 zavedené, 3 zamražené, TT i krev 13.8. negativní, za 14 dní UTZ a příprava na KET
ma.ja - 3IVF - plan srpen 2011
pentagras - 2 IVF - OPU 8.8,15 oocytů, 12.8 - 8 embryjek, 13.8.- 2 embryjka,13.8. - ET 1embryjka a 1 je sněhuláček
gabulenka - 1IVF - OPU 8.8.-19 oocytů, 9.8.-12 embryjek, ET-13.8.-2embryjka,6mrazáčků, krev 24.8.
etra - 9 pokus (3 IVF, Kety ? , Nativ ?) 4 vajíčka, 3 embryjka zavedená 18.7., 8.8. krev
Jajinka28 - 2.IVF, OPU 17.8., ET 20.8. - 2 embryjka
moninka2 - 1.IVF, OPU 11.8. , oocytů 11, ET 16.8. 2 embryjka zavedená, žádný mrazáček, krev 7.9.
lenivoni - 2IVF.,29.7. OPU,3.8. ET (PK) - 1 embryjko, zadne mrazacky - negativni
janijacek-1 IVF,srpen 2011, OPU 26.8.
katerrinkaa - 1IVF - srpen 2011, 8.8. zastaven cyklus, 22.8. den možné zahájení stimulace
werinka1 - nevydařené 1.IVF, v listopadu (snad) 2.pokus

tehulky:
hp - 1 IVF,OPU 26.7.,ET 30.7.-2 embrya,4 do mrazáčku.12.8.//,UTZ a krev 19.8.
maarina - 1IVF - ET 22.7 - 2 zavedená, 4.8 -pozitivni hcg 468:8, 12.8.krev
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7., 27.7. - 88,6 Hcg, 3.8. - 2100 Hcg, 11.8. - UZ fazolka + srdíčko, 23.8. - 7+6 UZ - embryjko měří 1,5cm
111janinka - 1IVF - OPU 23.7; ET 29.7 - 1 embryjko, 2 mrazáčci; 7.8.//; 9.8.HCG 137; UTZ 19.8.
leeela - 1 IVF - ET 22.7, 29.7 pozitivní TT, 3.8 prví test z krve: HCG 400, KO 8.8 :HCG 2625, UTZ 22.8,Mimi'A' srdíčko,6+3, mimi'B' zatím bez srdíčka, 6+1,předána k obvodní Mudr, KO 24.8
bugee - 3IVF - OPU 30.7., ET 4.8. (2ks), 10.8. TT //, 15.8. HCG 300, 19.8. HCG 1360, UTZ 31.8.

janijacek
24. srp 2011

@jajinka28 děkuji, běžím naštelovat budík !!

jajinka28
24. srp 2011

@janijacek šup šup 😀 ať tam pěkně uzrají a jsou to siláci 😉

cuddle
autor
24. srp 2011

@jajinka28 ja se drzim a vydrzim do nedele....urcite, tentokrat to dam a radeji nato nemyslim, pac to uz bych lovila testy a zkousela
holt nedele je ten spravny den, urcite
drz se !

cuddle
autor
24. srp 2011

@janijacek dej si pripominku na mobil 😀