1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

tina74
20. lis 2011

@cuddle To špinění nemusí ještě nic znamenat. Hlavně zkus být v klidu, i když je to těžké, ale to je teď nejdůležitější. Embryjko se musí v těle cítit dobře...

tina74
20. lis 2011

@bugee Už máš 19. týden - super! Mně to vždycky připomene, že se mi to za pár dní taky blíží 🙂
Já bych v pátek taky konečně měla jít na jógu. Jsem na to moc zvědavá. Jednou jsem nemohla kvůli práci, dvakrát jsem si připadala lehce nachlazená po středečním plavání, tak jsem to radši nechala být. Teď už to snad vyjde.
Co se váhy týká, jsem zvědavá, kde to skončí u mě 😕 Zatím mě to ale neznepokojuje, naopak jsem ráda, že je něco poznat aspoň na váze. Jinak jsem opravdu najednou bez většiny dřívějších tukových polštářů (nohy, zadek, ruce, obličej), přitom mám od stimulace nahoře 9 kg! Což je síla...
Jinak miminko už opravdu cítím průběžně. Zadeček už na mě ale nevystrkuje🙂 (To byla před pár dny neskutečná boule a hned vedle propadlina!) Třeba na příští kontrole na pana doktora, aby se zase nějak předvedlo 😀

bugee
20. lis 2011

@cuddle Nevzdávej to, opravdu to může být několikadenní špinění, MS se snaží prorazit, ale nepodaří se to, zvlášť se silnějším testíkem, uvidíš, že to bude dobrý! Určitě lež, nohy nahoře, dej si něco dobrého a dívej se na filmy. Bobísek to zvládne, je silný a odolný, vydržel i testování, teď to prostě nevzdá! Posílám Ti síly do boje a pozitivní energii! 🙂

cuddle
autor
20. lis 2011

@bugee dekuji to vis strach mam, ale snazim se nato nemyslet....lezim a koukam telku

bugee
20. lis 2011

@tina74 Škoda, že je tahle jóga jen jednou za čtrnáct dní... To si tělo ani nemůže zvyknout a příště budu zase namožená 😒 Ale jinak je to fakt skvělý, bylo nás tam jen pět, takže takový intimčo v polotmě se svíčkami, prostě pohoda 🙂 Těším se na příště.
Jinak mi teď přišla SMS (v neděli, to vážně nechápu, ale jsem za ni moc ráda), že laboratorní výsledky AFP jsou v normě - předpokládám, že to jsou výsledky tripple testů, takže supééééér, nemusím na tu plodovku, spadl mi kámen ze srdce 🙂 Takže už se můžu jen těšit na velký ultrazvuk a nemusím se ničeho konkrétního bát (vím samozřejmě, že se ještě něco najít může např. na srdíčku apod., ale nepůjdu tam apriori se strachem) 🙂
Taky cítím mimčo každý den, většinou to vnímám víc, když sedím po celém dnu unavená u telky, tak se tam šmrdolí a různě dloube, zatím je to příjemný a užívám si to.
No a ohledně váhy - právě jsem dovezla dvě tašky ovoce, zeleniny, mléčných nízkotučných výrobků, 90% šunky a hodlám se zase trochu krotit (včera byla i čokoládová tyčinka a brambůrky 😠, teď to musím nějak napravit). Uvidíme, jestli ten nárůst kileček dokážu nějak ovlivnit 😉

jajinka28
20. lis 2011

@cuddle ahoj cuddle, nezoufej a nevzdávej to, já když jsem šla na záchod tak jsem taky mívala jakoby "růžový" papír, Dr. mi řekl, že je to po utrouši a myslím, že to i v příbalovém letáku píšou...důležité je, že čárka sílí, máte bojovníčka, toho největšího, ten už se tě nepustí...odpočívej, jsme všechny s tebou a tvým zlatíčkem!

cuddle
autor
20. lis 2011

@jajinka28 dekuji, nelepsi se to, je to porad to same, jakoby nejaka cervena zilka a z toho spinim, no nevim, pokud se to nezhorsi, tak dobreeeee, ale jen se modlim, at to tak vydzi aspon do zitrka, to mam kontrolu v caru, na krev a urco chci mluvit s doktorem, co navrhne

flyaway
20. lis 2011

@cuddle Soni, neboj, to může být ještě pořád prorůstání embryjka "parazita" (jak ho nazval mudr. Texl 🙂 ) a tím způsobené lehké krvácení překrvené sliznice 😉 .
Možná Ti doporučí jen změnit způsob užívání utrouše (ne zavádění, ale polykání) - každopádně pokud čárka sílí a krev se potvrdí, tak bych se nebála 😵 . Ale buď na sebe opatrná, polehávej, posedávej, nech se obskakovat 😎

cuddle
autor
20. lis 2011

@flyaway no uz mi to rekla koordinatorka, ze mam vecer polknout a zitra mam krev, a daji mi novou davku estrofemu a asi zvysi, snad to nebude do rana horsi......diky moc, uz bych to brala jako velkou nespravedlnost.....toto vsechno porad dokola

flyaway
20. lis 2011

@cuddle Ty jsi vlastně zítra 11. den po ET, že?
Posílám odkaz na stránky http://www.vitalia.cz/rodina-a-vztahy/miminka/t..., kde je den za dnem popsáno těhotenství (možná už jsi taky objevila 🙂 ) a tam je např. u 14. dne od oplození (což není o tolik dřív než jsi dnes Ty) jasně napsáno, že je lehké špinění či krvácení naprosto běžné, takže neboj se vlka nic, drobek se udrží, cítím to v kostech! 😉 A reuma to snad eště nebude... 😀 😀 😀

cuddle
autor
20. lis 2011

@flyaway tak ja jsem dnes 10 ty den a od oplodneni 16ty den, pac byla ta PK

janijacek
20. lis 2011

@cuddle
Ahoj cuddli,nakoukla jsem se do Heliosacke diskuze, psala jsi, ze se neco deje, tak jsem se prisla mrknout jak ti je...Vis,uz se to parkrat na diskuzich psalo, ze holky po transferech spinily a mimisci se presto v pohode uchytili...ja myslim, ze je to normalni...drz se a neboj, to bude dobry..

janijacek
20. lis 2011

@flyaway Souhlas ohledne spineni.
A jinak jak se mas? 🙂 Na Heliosu je mrtvo, tak jsem prisla na vas mrknout sem 🙂

janijacek
20. lis 2011

@bugee Ahoj,tak co chodite cvicit s xaverou? Ja jsem bohuzel opravdu z Trebice...a zadneho partaka tady na koniku tam nemam, tak jsem se rozhodla, ze zacnu chodit sama...asi plavat...

cuddle
autor
20. lis 2011

@janijacek dekuji , snad to bude tak jak pise
@flyaway to vite holky i minule jsem cetla pribehy kdy to dopadlo a samo i ty kdy ne, sance je, zatim bojujeme, verim ze je chlapecek silnej a nevzda to.... 🙂

janijacek
20. lis 2011

@cuddle To vis, ze to nevzda, jeste ho budes aspon tyden prenaset 😀

cuddle
autor
20. lis 2011

@janijacek tak to potom jo, to bude lev jako vysitej, to by teda mel zabojovat, kdyz uz ted je to kral 🙂

xavera
21. lis 2011

@cuddle tak co, jak to s tebou dnes vypadá? co špinění? A byla jsi na krvi?

xavera
21. lis 2011

@janijacek ahoj, my s bugee chodíme cvičit každá jinam. Kdy se chystáš na to plavání? Mě to zatím nevyšlo ani jednou, ale moc ráda bych. V okolí žádnou možnost nemám, tak se to špatně řeší. Mohu navečer nejdříve v sedm a to jsem zatím nic nenašla. Sama chodit se bojím, chci napřed pod odborným dozorem.

cuddle
autor
21. lis 2011

@xavera ano byla, vysledky budou v 1, ale bohuzel spineni uz je hodne intenzivni , s krvi, jako slaba ms a dnes rano se k tomu pridaly i kousky tkane, takze spatny ☹ sice to neni jeste takovy ras jak minule, ale predpokladam, ze je to jen otazka casu.......holt se u me miminku nelibi, a deloha ho sice prijala, ale ne nadlouho

xavera
21. lis 2011

@cuddle ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ to je mi moc líto, co se sakra zase děje. Bavila ses s doktorem, čím by to mohlo být a jak dělohu podpořit, aby mimi udržela?

cuddle
autor
21. lis 2011

@xavera dnes ne, v takovem stadiu jako jsem se toho moc udelat neda, dostala jsem injekci a zvysene davky, leku, porad beru utrogestan, lezim, ale proste jestli ho ta moje deloha bere jako parazita a nechce ho tam , tak s tim asi moc neudelam, je nejake procento zen, u kterych toto neovlivnis, proste otehotni, ale vzdy potrati

xavera
21. lis 2011

@cuddle ☹ nemám slov, ale tak snad je ještě nějaká naděje...hlavně lež a nevzdávej to ( víš jak to bylo na začátku u mě) . Dnes ti to z krve asi potvrdí...a kdy máš přijít na kontrolní krev?

babka
21. lis 2011

@cuddle, to je mi líto ☹ Omlouvám se, že se vám vkrádám do diskuze, ale tuto diskuzi sleduji od začátku, protože k vám vlastně taky patřím. V červenci proběhlo naše IVF. Vždycky jsem ráda, když tu čtu dobré zprávy - to je naděje i pro mě, že bude všechno o.k...

tina74
21. lis 2011

@cuddle Jejda, chvíli jsem se sem nepodívala a docela koukám...☹
Třeba to ale ještě bude přeci jen v pořádku. Moc Ti to přeju!!!

xavera
21. lis 2011

@babka Ahoj....a u vás bylo IVF úspěšné?

babka
21. lis 2011

@xavera, ten náš červencový pokus byl už náš druhý a naštěstí tentokrát úspěšný 🙂 Na apríla čekáme miminko. Chtěla jsem se k vám už dávno přidat, ale pořád jsem si říkala, že když někam napíšu, že to vyšlo, že to prostě zakřiknu (asi jsem cvok 🙂). Tak vás tu sleduji jen z dálky a držím pěstičky, aby bylo všechno o.k.

tina74
21. lis 2011

@babka Tak to gratuluji! V profilu máš pořád "snaží se", ale jestli máš termín na apríla, tak to už jsi tak zhruba ve 22. týdnu, že jo?

cuddle
autor
21. lis 2011

@xavera HCG 171, podle krve jsem tehu, mam pokracovat v lecich, v pripade zhorseni volat, v pripade zlepseni dojit za 10 dnu na ultrazvuk

xavera
21. lis 2011

@cuddle to máš pěkně hodně 🙂 tak prosím prosím, ať se udrží. Budu na tebe pořád myslet, až se uškytáš.