1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

ma.ja
1. srp 2011

ahoj holky 🙂

tak co je nového???

ma.ja
1. srp 2011

@111janinka obdivuju tě a děěkuju za tvůj úžasný optimismus 😵 je to nakažlivé 😵
@caricia1 vítám tě do klubu čekatelek, taky čekám, ale zatím jen na injekce
@bublenudle úžasný, 😵 nejlepší bojovníček půjde brzy do bříška 😵
@flyaway tobě se nemůžou vyvýjet stejně jako Jani, protože ty tvoje jsou tvoje a vyvýjej se, podle toho, jak oni chtěj 😵
@cuddle tak ty ještě nakonec budeš těhule dřív než já 😖 já koukám, že budu ráda, jestli to v tom srpnu stihnu aspoň odstimulovat 😖
@xavera držím palečky na krev 😵 jak ti je?

holky ještě, že máme tu tablku...už se ztrácím....

Všem krásný večer, beru knížku a jdu hajat....nevim jestli je to tím Decapeptylem, ale vůbec teď nemůžu spát, mam návaly, jsem protivná....chjo 😖

xavera
1. srp 2011

@ma.ja ahojky, díky za optání. Už mi je lépe co se týče bolestí v podbřišku. Nemohla jsem kvůli nim asi 5 nocí ani spát, tak už to odeznělo. Dnes první den konečně také špinění výrazně zmenšilo. Doufám, že tohle nejsou špatné zprávy, ale že se prostě ten prcek dozavrtal. Snad to bude zítra zas o něco slabší. Každopádně se třesu na středeční krevní test. Mám pocit, že pokud se dozvím že Hcg roste jak má, tak teprve pak se začnem s manželem radovat. Zatím kolem toho celého chodíme po špičkách. ( ale kytičku jsem dostala, bílé lilie - krásně se mi tu postupně rozvíjí a úžesně provoněly byt ). Dost se ale taky bojím, že příznaky odezněly a mimi je pryč....no prostě musím ještě vydržet, jsou to ale celkem nervíky. 😖

maarina
1. srp 2011

ahoj holky.....chtela sem vam vsem jeste jednou moc podekovat za gratulky 🙂 od rana jsem v euforii jako kdybych vyhrala ve sportce 😅 vim , ze jeste neni vyhrano ale zatim si nic spatneho nepripoustim a tesim se co bude dal 🙂 tak hezkou dobrou noc vsem 😵

ma.ja
2. srp 2011

@xavera to je dobře, že už je líp 😵 jsem na tebe zvědavá, držím všechny palečky co mám 😵 bílé lilie...krása... 😵
@maarina taky gratulovkuju 😵 a závidím 😵

ma.ja
2. srp 2011

@maarina //jsou lepší než sportka 😵 aspoň do puberty 😀

bublenudle
2. srp 2011

Ahojky,takže embryjko se trošku rozběhlo,mame 4 bunky,takže se čeka do čtvrtka a udělame PGD...ted jen doufam,že to náš bojovníček nevzdá...mooooc Vám děkuji za vaši podporu,jste zlatéééééé 😉

kive76
2. srp 2011

@bublenudle držím palečky

flyaway
2. srp 2011

Bré ránko! 🙂
Tak dneska o půl dvanáctý ET, vypadá to, že bude i něco k zamražení - prý se domluvíme až na místě... 🙂
Tak ze mě ta nejhorší nervozita opadla, ale stejně pořád nějaká pochybnost někde bublá - jak člověk nemá všecky informace, je to na zblbnutí... 😀

caricia1
2. srp 2011

@flyaway Ahuj,držím palečky!! 🙂 😉

flyaway
2. srp 2011

@bublenudle Bubli, to víš, že to nevzdá, je přece bojovník po mamce, ne? 😉

flyaway
2. srp 2011

@caricia1 Díky moc! 🙂 Bych nikdy nevěřila, že se člověk může těšit i bát zároveň... 😀

bublenudle
2. srp 2011

@flyaway určitě,to bude určo bojovník....to budou dlouhe 2 dny.... ☹ ale určitě to dámja mu moooc věřim...a co Ty???,

flyaway
2. srp 2011

@bublenudle Tak to čekání je na tom fakt asi to nejhorší - nevěřila jsem tomu, bála jsem se spousty jiných věcí v rámci IVF, ale opravdu největší "zabiják" je čekání 😠 Ale i ty dlouhé 2 dny utečou a bude vymalováno 🙂
No já jdu dneska na ET, kde se dozvím, zda a co vlastně bude příp. k zamražení - no taky jsem nervózní jak sáňky v létě... 😀

cuddle
autor
2. srp 2011

@bublenudle tak hodne stesti, at se pekne drzi a vyviji nez si ho vezmes zpatky

cuddle
autor
2. srp 2011

@flyaway no supr, dej nam pak vedet odpoledne, pekne si to uzij, pohled je to hezkej 😉

cuddle
autor
2. srp 2011

@flyaway no a kazdej ti rika, hlavne byt v klidu, optimisticky naladen, s usmevem na tvari, copak to jde s takovyma nervama nato nemyslet....to by me po OPU museli uspat a probudit az na testovani , ET by udelali ve spanku a bylo by 😀

flyaway
2. srp 2011

@cuddle Já se obávám, že nebudu odteď už v klidu nikdy, mě by asi museli uspat až do důchodu nebo alespoň do té doby, než naše děti budou plnoletý 😀

flyaway
2. srp 2011

@cuddle Vlastně ne, jsem přesvědčená o tom, že ani potom nebudu mít klid... 😀 😀 😀

etra
2. srp 2011

testla jsem, vypadá to, že spíš nic, i když místy se zdá být duch, ale toho asi vidět chci, než že by tam opravdu byl 😖
loni byl taky duch a nic...
zkusím zítra.

cuddle
autor
2. srp 2011

@etra ja uz se zarekla, ze budu testovat az ten den co mam a pak pockam na krev, jak rikas lovit tam nejaky duchy, to fakt nema moc cenu, clovek chce videt jasne //

etra
2. srp 2011

@cuddle 😀 😀 😀 jasně, s tím souhlasím, ale nevydržím. mně v Caru ani neříkali, kdy testovat, je jim stejně jasné, že ženské to hold zkouší a zkouší, protože jsou zvědavé 😀 v pondělí jdu na krev - to bude jistota...

maarina
2. srp 2011

@ma.ja dekuju ti si hodna 🙂 po tolika letech pozitivni testik.... no asi se stal zazrak.... tak vidis ja jsem prikladem , ze se tady vsechny dockame 🙂 🙂

leeela
2. srp 2011

@xavera
Ahojky, nemůžu se dočkat 😀 Už se jenom jednou vyspíme a budeme chytřejší 🙂 Přemýšlím, jestli když jim tam donesu testíky, tak jestli me nevezmou i na UTZ 😀 Tolik bych je chtěla vidět...... 🙂 Čárečka snad sílí - tu dnešní pořád prohlížím a nepřijde mi, že by zesílila 😕 Už aby bylo "zítra"....
Co ty? Nejaké nové těhu "obtíže"?

maarina
2. srp 2011

@flyaway tak drzim palecky 🙂 za 15 minutek je u tebe 🙂

xavera
2. srp 2011

@leeela ahojky! jsem na tom podobně. Jinak máš krásný přehled čárek - já mám doma podobný 🙂 Taky se nemůžu dočkat zítřka. Jsem hrozně napnutá, kolik mi zítra naměří. Je to pro mne docela zásadní. Pokud to bude v pořádku, opravdu se začnu pomalu radovat a asi i slzička ukápne. Jinak u mne novinka - od rána blbě od žaludku, motání hlavy a soustavně nazvracení. Přesně dneska má naše mimi 3 týdny, tak asi slaví narozky nebo co se to zbláznilo. 🙂

flyaway
2. srp 2011

Ahojky, tak se do stádia blastocysty nakonec dostala 4 embryjka, jedno mám u sebe a další 3 v mrazáčku 🙂
Holky, a tady už končí veškerá sranda... 😀

etra
2. srp 2011

@leeela gratuluju!!!§to je paráda...teda já m ám ducha ještě duchovatějšího než máš na prvním testíku...asi blázním 😀

flyaway
2. srp 2011

cuddle - 1IVF - OPU 8.7, ET 13.7 - krev negativni, 8.8 ultrazvuk a dohoda na mozny KET naseho mrazacka
flyaway - 1IVF - OPU 27.7 - 22 oocytů, 14 oplozených, ET 2.8. - 4 blastocysty, 1 zavedená, 3 zamražené
ma.ja - 3IVF - plan srpen 2011
maarina - 1IVF - ET 22.7
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7. - test krev 27.7. - pozitivní, 88,6 Hcg, další odběr krve 3.8.
111janinka - 1IVF - OPU 23.7 - 10 oocytů, 5 vajíček, 4oplodněné, 3embryjka, ET 29.7.
werinka1 - 1IVF - OPU 20.7., ET 23.7.-dvě "béčka", čekáme do 5.8. na krev (spíše dřív na TT)
pentagras - 2 IVF - 4.8.UTZ, zatím plán OPU 6.8
leeela - 1 IVF - ET 22.7, 29.7 slabě pozitivní TT, 3.8 na krev do CARu
bugee - 3IVF - OPU 30.7., 11 oocytů, 8 oplozených, další info 2.8.

xavera
2. srp 2011

@flyaway držííííím pěsti. tfuj tfuj.