1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

moninka2
5. srp 2011

@caricia1 to je jasný, jen testuj testuj, určo to vyjde, z toho čekání by se člověk snad zbláznil

moninka2
5. srp 2011

@gabulenka jj tak to jsme dvě, taky mam strach z toho hyperstimuláku, když jsem to tu včera pročítala, do tý doby jsem o tom moc nevěděla a tak mě to nějak netrápilo, ale teď se děsím, co mě čeká 😕

gabulenka
5. srp 2011

@moninka2 nevím co mi přijde horší, testovat dokola brzy, nebo čekat třeba na 12.,14.den 😀 😀 😀

gabulenka
5. srp 2011

@moninka2 nápodobně ☹ snad tomu nějak předejdeme, budeme hodně pít, jíst jogurty atd. Ale taky se bojím🙂

bugee
5. srp 2011

@caricia1
@etra Holky, ještě vyčkejte! Za dva dny tam bude určitě dálnice 🙂 !

@maarina Gratuluju, užívej si to!

@cuddle No, docela mě přítomnost Ovitrelle překvapila, čekala bych sněhobílý test jako flyaway, navíc jsem celkem těžká váha (74kg) 😀 , tak bych řekla, že by to tělo mělo vstřebat rychleji, no a vidíš 🙂

Jinak mi je dnes zase o něco líp, mám roupy, šla bych ven na procházku se psama, ale manža je přísnej 😉 , nesmím nic, jen se válet... Nevím, jak takhle přežiju víkend, já se snad nakonec budu i těšit do práce 😠 😠 😠

cuddle
autor
5. srp 2011

@bugee ono je to fakt individualni, myslim, ze vaha nato nema az tak vliv - spis je to u kazdeho jinak, to mas jak nekterym zenam vyjde pozitivni test vzdy, pac maji vyssi hladinu hcg - treba zeny pred klimakteriem, nebo v klimakterii maji zvysenou hladinu hcg , v porovnani s tim, jaka by mela byt bezna hodnota
a pokud ma nekdo nabeh na predcasny prechod, tak klidne muze mivat pozitivni testy
a pak mas zase zenske, ktere nikdy nebudou mit pozitivni test z moci a pritom krev prokaze hcg v docela vysoke hodnote.....holt je to hricka prirody

etra
5. srp 2011

@gabulenka díky,díky, já teď natvrdo usnula.po tom šíleném utroši to nešlo překonat!!!teda, ten mě sebral!děs. 😕 😕 😕

pentagras
5. srp 2011

@etra @caricia1 devčátka 🙂 neebojte, už určitě máte mímáky zavrtaný 🙂
@maarina tobě moooc gratuluju, super 🙂

maarina
5. srp 2011

@bugee
@pentagras holky dekuju 🙂 jste mi v patach a za chvilku na tom budem stejne 😅 😅 vsechny 😀 😀

pentagras
5. srp 2011

@gabulenka holka tak už se nám to blíží, vid, já se zítra na utz dozvím jestli jdu v pondělí na opu nebo ne, dnes mi je i líp, jak divnééé 🙂

pentagras
5. srp 2011

@tygrisek09 to víš že jo, já jsem taky byla původně naštvaná že mi nikdo nenabídl norm.injekce gonalu a dostala jsem automaticky pero ale ted mám těch injekcí tolik i normálních že bych si ještě ráda připlatila aby všechny byly v perech, jj, je to uplně pohoda, hlavně si to můžeš píchnout kdekoliv, netlačí tě čas, já mám od 16 vycházky a ve 16 mám první injekci v 17.30 druhou a ve 20hod poslední, tak jsem doma a ven nejdu, to nemá cenu, max na zahradu ale zase na to sluníčko nějak moc nechci lézt, snad mi zítra utrpení tolika injekcí ukončí dr tím že poví že půjdu na opu v pondělí, fakt už si to přeju 🙂

pentagras
5. srp 2011

@gabulenka
@moninka2
holky nebojte se, ten hyperstimulák nemá každej, já musím mít vždycky něco extra, to je jasný, ješte mi našli tu MTHFR z genetiky ☹ musím se na to zítra optat pořádně

tygrisek09
5. srp 2011

díky moc, holky, už se moc těšíme, až začneme

tygrisek09
5. srp 2011

@pentagras díky moc za informace, my jsme se dohodli na užití pera právě z důvodu pohodlnosti 😉 právě že je možné si to píchat kdekoliv

bugee
5. srp 2011

@pentagras Děvče, ty si to fakt vybojuješ... 😖 Ale neboj ještě pár dní a po OPU přichází ta lepší fáze, bude líp a uvidíš, že se mimísci hezky zahnízdí a za chvilku už si ani nevzpomeneš, žes něco takového podstupovala 🙂

tygrisek09
5. srp 2011

pokud vím, tak utz se dělá před stimulací právě proto, aby se ujistili, že na vaječníku není žádná cysta, která by dělala neplechu z důvodu hormonů, utz mi budou dělat před koncem cyklu, a hned 2 DC začnu stimulovat, takže podle všeho krátký protokol

moninka2
5. srp 2011

@tygrisek09 tak to u mě asi zapomněli na UTZ, dělali mi ho jen při vyšetření, když jsem tam přišla někdy v dubnu. No tak ale už mam jen tři dny píchání a v pondělí uvidím, snad to bude v pohodě

bugee
5. srp 2011

@werinka1 Tak co výsledky krve? Odvčera držím palce... 🙂

gabulenka
5. srp 2011

@pentagras no ty musíš jít v pondělí na OPU, ať mám spolubojovnici 😀 😀 😀 určitě to bude OK, neboj 😉

gabulenka
5. srp 2011

@tygrisek09 já jak jsem se toho pera bála, tak ted jsem za něj vděčná, je to opravdu pohodlnější 🙂

pentagras
5. srp 2011

@bugee kdybys měla pravdu. jsem fakt už hotová, si připadám jak když mám přechod spíš, ty návaly atd 🙂

pentagras
5. srp 2011

@gabulenka to jo, sstím fakt počítám, už jo 🙂

caricia1
5. srp 2011

Nemůže utrogestan ovlivnit výsledek testu? 😨

bugee
5. srp 2011

@caricia1 Ne, utrogestan v žádném případě. Výsledky může ovlivnit pouze Ovitrelle, Pregnyl nebo jiné léky, které se dávají těsně před OPU a drží se v těle cca 10 dní (jak u mě můžeš vidět, jsem sedmý den po Ovitrelle a mám falešně pozitivní test..)

caricia1
5. srp 2011

@bugee já jsem dnes 10.den po ET a mám ducha,skoro neviditelného ale už jsem měla 8.den po ET test negativní takže ovitrelle to být už nemůže,ne?

bugee
5. srp 2011

@caricia1 To už fakt ne 🙂 Takže potichoučku gratuluju, ať Ti druhá čárka hodinu od hodiny sílí!!! 😀

werinka1
5. srp 2011

Holkyyyyyy, tak jsem taktéž dle krvičky těhotná 😀 Naměřeno 300 IU. Zdálo se mi to docela málo třeba leeela měla 400, ale dr. mi řekl, že jsem 13 den po ET (jinak zvou na 14, ale byla by to sobota) takže je to prej pěkné. Prej jsou spokojení když je 14 den alespoň 200. Dokonce mi řekl, že by to mohly ty dvojčátka být, že to dle toho výsledku Hcg nelze vyloučit. Jsem objednaná na UTZ už příští týden pátek, prej už by tam něco mělo být vidět. Pokud nebude, tak znova Hcg - může to být neprosperující těhu a nebo taky mimo, ale to si nemyslí, prý by ta hodnota byla už teď nižší.
No a jinak gratuluju k dušíkům, určitě budou silnější a silnější a taky oficialní těhulce 🙂

caricia1
5. srp 2011

@werinka1 Moc gratuluju,to je úúúúžasná zpráva!!!A možná hned dvojnásobná vid?Super! 😉 😀

caricia1
5. srp 2011

@bugee Mám strach že to může být falešný duch..Každopádně uvidíme.. 😉

pentagras
5. srp 2011

@werinka1 MOC TI GRATULUJU,, tolik jsi se bála a nakonec to vyšlo, supeeeeeeeeeeeeer 🙂