1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

cuddle
autor
27. srp 2011

@jajinka28 ja kdyz ho zavadim tak jakz takz a mam 2-0-2 coz jde, ale unavena jsem porad, ale to je tim vedrem....

jajinka28
27. srp 2011

@cuddle posílám čtyřlístek, aby zítřejší šťastná neděle byla ještě šťastnější 🙂

bugee
27. srp 2011

Ahoj snažilky a těhulky 🙂 Po týdnu opět zdravím, užila jsem si pěknou dovču (hlavně to počasí, to jsem si snad tentokrát objednala na míru - zkazilo se přesně dnes ráno, když jsme předávali majitelům chatu a odjížděli). Jinak u mě nic nového, některé dny mi bylo hrozně, křeče jako blázen, pohnout jsem se nemohla, už jsem házela flintu do žita, no a pak se to zase zlepšilo a bylo mi nádherně, zkrátka blázinec 🙂 Nemůžu se dočkat UTZ, ještě 3 dny, odškrtávám každou hodinu 😠 , je to dlouhodlouhý. Pořád se mi honí hlavou, že přece nemůžeme mít takový štěstí, aby nám to najednou vyšlo, pak si zas říkám, že jsme si toho už prošli tolik, že snad už máme vybráno... a takhle furt dokolečka...

Dočetla jsem vše, co jste psaly, za ten týden se tu udála spousta nových věcí:

@werinka1 Je mi to strašně líto, moc jsem Ti to přála ☹ Vidím ale, že ses rychle oklepala a myslíš pozitivně na další boj, budu Ti moc držet pěsti a posílám energii, co jsem nabrala tam u vás u Sušice 🙂

@pentagras Drž se, ať ti OHSS ustupuje a užívej si těhulkování, gratuluju, je to paráda! 🙂

@cuddle Zítra budu držet palce a posílám spoustu těhu bacílků, aby byla dálnice // pořádná 🙂

@xavera @leela Děvčata, krásně vám drobečci rostou, hlaďte si bříška a buďte šťastné 🙂 Pro nás ostatní je to velmi povzbuzující!

@flyaway Tak zítra UTZ - držím palečky, ať je vše jak má být, aby se mohl mimísek zavrtat jako do peřinky
🙂

@jajinka28 Nevzdávej to, je to těma hormonama, že jsme jak na houpačce, uvidíš, že panikaříš zbytečně, všechno je v pořádku, embryjka se zavrtala a už se Tě nepustí 🙂

jajinka28
27. srp 2011

@bugee ahoooj bugee!!no už se mi po tobě stejskalo 🙂tvůj optimismus je nakažlivý 😀
co to tady čtu za kraviny, že nemůžete mít takový štěstí, aby to najednou vyšlo 😠 KONEČNĚ se na Vás usmálo štěstíčko, je mi jasný, že to je jako sen, ale sen se stal realitou a dostanete ten nejkrásnější dáreček 🙂takže jupííííí🙂
Jojo, asi mě klátěj ty hormóóóóny. Břicho pobolívá a mě v hlavě vrtá testování,dokud mibylo dobře, tak mě to ani nenapadlo, ale teď....už mi začíná hrabat...koukala jsem, že tobě se //ukázaly už 6. den po ET..to je paráda...hrozně mě to hlodá, ale pořád si říkám, že musím ještě vydržet, hrozně se bojím zklamání ☹...
no tak snad zítra budu mít lepší den 🙂

bugee
27. srp 2011

@jajinka28 Radši ještě počkej pár dní, růst HCG je individuální, tak abys nebyla zklamaná a přitom už těhulka 🙂

jajinka28
27. srp 2011

@bugee toho se právě bojím, takže s testem musím ještě vydržet, pro jistotu doma žádný nemám, aby mě to nesvádělo 🙂

werinka1
27. srp 2011

@bugee Ahoj! No to jsem moc ráda, že se ti u nás na Šumavě líbilo. To víš, že to bude dobrý, vůbec nepřemýšlej o opaku! Jo, já jsem se už vcelku zpamatovala a zvykla si na to že je tak jako prázdno....Ale když jsem se probudila den poté, tak jsem si řikala, jestli to je pravda,jestli to nebyl jen špatnej sen..... ☹ Dneska mi dodala optimismu kamarádka, která prožila to samý před 3 měsíci. Teda, zní to divně, ne že bych z toho měla radost......to ne, ale překvapilo mě to. Až když ze mě vylezlo co se stalo, tak mi prozradila, že prožila to samé před pár měsíci, jen oni měli jednodušší cestu. Povedlo se jim to hned napoprvé. Uklidnila mě, že prej to bude brzo dobrý a taky jí dr. řikal, že je to vcelku častý, žádná tragédie.....akorát že oni už se můžou zas snažit a určitě se jim to povede zase hned. A to jí samozřejmě moc přeju. My tu cestu máme trnitější, ale věřim, že budem vozit kočárek spolu 🙂

bugee
27. srp 2011

@werinka1 Já jsem taky měla zamlklý těhu po jednom z pokusů... vím, jaký to je ☹ Ale všechny musíme věřit a ono se určitě se zadaří 🙂 S tou vzájemnou podporou tady to zvládnem levou zadní a za pár měsíců si tu budem vyprávět o miminkovskejch prdíkách a klubání zoubků 😀

werinka1
27. srp 2011

@bugee Já mam zas problémek....ach jooooo. Na revizi dělohy jsem byla ve středu, ve čtvrtek jsem krvácela už jen po ránu a do dneška špinění. No a od odpoledne mi začlo dost bolet břicho a objevila se zas krev......nevim jestli si taky prodělala revizi, tak se omlouvam jestli se blbě ptam, mam strach co se zase děje. ☹

ejviska
27. srp 2011

@cuddle hele, netestujes uz?

tina74
27. srp 2011

@werinka1 Já už si přesně nevzpomínám, kolik dní jsem krvácela/špinila. Tři, ctyři... Ale břicho by Tě nejspíš bolet nemělo. Mně říkali, že kdybych měla bolesti, tak mám hned přijet☹ Nemají tam u Vás nějakou pohotovostní službu, že by se na Tebe pro jistotu podívali?

cuddle
autor
28. srp 2011

@ejviska jojo dneska 😀

cuddle
autor
28. srp 2011

holky spát jsem skoro nemohla, ráno jsem se vzbudila a koukam na hodiny 5.08 - tak si rikam nic jdu, mocak plnej to uz dyl nevydrzim..... 😒

ani jsem se nechtěla podívat na výsledek, ale hned vyskočila druhá čárka - tak jsem to musela utíkat ukázat spícímu manželovi , ať se jako taky koukne jestli se mi to jen nezdá a ještě nespím 😀 😀 😀 😀
ale holky fakt je tam, poprvé v životě mám // na testíku, není možná 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
doufám, že je taky vidíte a že to není moje fata morgána a že mi neutečou 😀 😀 😀 😀

werinka1
28. srp 2011

@tina74 Tak mě to přes noc přešlo, včera jsem měla trochu sražené krve, ale dneska dobrý, no tak uvidim. Zítra musim s neschopenkou k dr. (mojí gyn), tak jí to řeknu a uvidíme. Snad už se mi to nebude opakovat.

werinka1
28. srp 2011

@cuddle 😀 😀 😀 Tahle čárka nezmizí!!!!! 😀 😀 😀 Blahopřeju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

jajinka28
28. srp 2011

@cuddle jsi šikulka!!!!!mooooooc ti gratuluju!!!probudila jsem se v 6 ráno a říkala jsem si, jestlipak už si testovala🙂 konečně se štěstí usmálo a moc ti to přeju 😉 pohlaď bříško, manžílka i čičinku a užívej si ten náderný pocit 🙂

jajinka28
28. srp 2011

@werinka1 werinko jsi velká bojovnice a uvidíš, že ten kočárek s kamarádkou tlačit budeš🙂 jsi moc statečná, máš můj obdiv 😉

ejviska
28. srp 2011

@cuddle krasna carka! Tichonce gratuluju! 😵

cuddle
autor
28. srp 2011

@werinka1
@ejviska
@jajinka28 holky všem děkuju, tak a teď budu doufat, že mi to i zítra potvrdí na krvi a pak se uvidí co dál 🙂

ma.ja
28. srp 2011

@cuddle ty jo, to je bomba 😵 😵 😵 gratuluju strašně mooooc 😵
my máme z 16 folíků 10 vajíček 🙂

ma.ja
28. srp 2011

@jajinka28 nebulet, nesmutnit, nemalovat čerty na zeď....držím palečky a posílám spoustu optimismu 😵 😵 😵

tygrisek09
28. srp 2011

@cuddle gratuluju, super, že to tak krásně vyšlo 🙂

tygrisek09
28. srp 2011

@ma.ja hezká úrodička

tina74
28. srp 2011

@cuddle To je úžasný🙂🙂🙂 Moc gratuluju! Vzpomněla jsem si na Tebe hned ráno, ale až teď se dostávám k počítači...

tina74
28. srp 2011

@werinka1 Asi to nic nebude, ale je dobře, že se na Tebe gynekoložka podívá.

tina74
28. srp 2011

@ma.ja To je paráda!🙂 Dnes Ti řeknou, kolik je embryjek?

cuddle
autor
28. srp 2011

@ma.ja dekuju , to vis nejasam moc nahlas, ale je to hezky pohled ty // najit
supr 10 vajicek, tak parada....🙂 za par dnu uz mas taky bobka u sebe 😉

cuddle
autor
28. srp 2011

@tygrisek09
@tina74 dekuju holky

cuddle
autor
28. srp 2011

cuddle - 1IVF - ET- negativni, 18.8 KET 1 blastocysty, TT 28.8 //, plán krev 29.8
flyaway - 1IVF - OPU 27.7., ET 2.8. - 1 zavedené, 3 zamražené, TT i krev 13.8. negativní, 28.8. UTZ před KET
ma.ja - 3IVF - OPU 27.8.
gabulenka - 1IVF - OPU 8.8.-19 oocytů, 9.8.-12 embryjek, ET-13.8.-2embryjka,6mrazáčků, krev 24.8.
etra - 9 pokus (3 IVF, Kety ? , Nativ ?) 4 vajíčka, 3 embryjka zavedená 18.7., 8.8.krev-negativní, další pokus na podzim
Jajinka28 - 2.IVF, OPU 17.8., ET 20.8. - 2 embryjka
moninka2 - 1.IVF, OPU 11.8. , oocytů 11, ET 16.8. 2 embryjka zavedená, žádný mrazáček, krev 7.9.
lenivoni - 2IVF.,29.7. OPU,3.8. ET (PK) - 1 embryjko, zadne mrazacky - negativni
janijacek-1 IVF,srpen 2011, OPU 26.8.
katerrinkaa - 1IVF - srpen 2011, 8.8. zastaven cyklus, 24.8. zahájena stimulace
werinka1 - nevydařené 1.IVF, v listopadu (snad) 2.pokus

tehulky:
pentagras - 2 IVF -13.8.- 2 embryjka,13.8. - ET 1embryjka a 1 je sněhuláček , 24.8 //, krev 26.8.Hcg 810
hp - 1 IVF,OPU 26.7.,ET 30.7.-2 embrya,4 do mrazáčku.12.8.//,UTZ a krev 19.8.
maarina - 1IVF - ET 22.7 - 2 zavedená, 4.8 -pozitivni hcg 468:8, 12.8.krev
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7., 27.7. - 88,6 Hcg, 3.8. - 2100 Hcg, 11.8. - UZ fazolka + srdíčko, 23.8. - 7+6 UZ - embryjko měří 1,5cm
111janinka - 1IVF - OPU 23.7; ET 29.7 - 1 embryjko, 2 mrazáčci; 7.8.//; 9.8.HCG 137; UTZ 19.8.
leeela - 1 IVF - ET 22.7, 29.7 pozitivní TT, 3.8 prví test z krve: HCG 400, KO 8.8 :HCG 2625, UTZ 22.8,Mimi'A' srdíčko,6+3, mimi'B' zatím bez srdíčka, 6+1,předána k obvodní Mudr, KO 24.8
bugee - 3IVF - OPU 30.7., ET 4.8. (2ks), 10.8. TT //, 15.8. HCG 300, 19.8. HCG 1360, UTZ 31.8.
tina74 - 2 IVF - OPU 2.8., ET 6.8. (2 embryjka), TT // 17.8., UTZ 30.8.

tina74
28. srp 2011

@cuddle Už bys přece měla být v těhulkách!