1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

flyaway
30. říj 2011

@cuddle Tak to budu ráda, když tam na Tebe narazím, snad se poznáme 😀 .
No s těma testíkama, já právě chtěla použít jen ten jeden typ, nejlépe mama test, ale ten v lékárně neměli, tak jsem vzala ten Dr. Max a paní lékárnice mi tvrdila, že ten RapiClear je ještě citlivější (hahaha), proto mě tak zklamalo, když se objevil fakt jen náznak čárky a to až po 20 minutách. Ale já si byla fakt jistá, že je něco jinak, tak jsem zapátrala na netu a vygooglila si, že RapiClear je na nic (jedna holka ho dokonce nazvala "RapiShit"), no tak jsem ještě večer zkusila toho Dr. Maxe a byla tam! 😀

flyaway
30. říj 2011

@tina74 Jéééé, děkuju, to je milý! 🙂 Tak to se omlouvám, že jsem tak napínala, ale v pátek jsem to ještě měla zakázaný od manžela 😀 , prý abych to nezakřikla, no a protože včera byla ta čárka o hodně slabší, tak jsem se opravdu bála, že embryjko odchází - no včera byla depka jako blázen, navíc mě začalo bolet břicho fakt mrchoidně, takže jsem začala ztrácet naději. Ale dnes už jsem klidná a šťastná... 😵

werinka1
30. říj 2011

@cuddle @jajinka28než jsem začla tady na koníkovi, tak jsem si myslela, že MS která chodí tak jako mě, cca 28-30 dní je normálka, ale zjistila jsem, že to je vážně plus a bodík navíc, ne každá má cyklus pravidelný. Bylo to dobrý když jsme plánovali IUI. Ovšem na druhou stranu, co je mi to platný, když to normálka nejde a musíme do umělka, stojíme si pak všechny stejně. Já teda každej měsíc poznam když mam ovulku, to je taky dobrý, a tak můžu alespoň doufat v zázrak.....ale to můžem taky všechny 😉
Do CARu se ještě nechystáme. Počkam si na výsledky z imuno a genetiky a začátkem prosince bych šla na tu laparku a hystereskopii. Sice mam bobky, ale budu mít jasno na čem fakt jsem. Přeci jen od laparky v r.2007 už nějakej čas uběhl a to mi třeba nedělali hystereskopii. Snad do tý doby budou i výsledky z imuna a genetiky. A snad bude mít doktorka volno. Chtěla bych to právě hned po další MS, ještě před vánocema, takový vykročení do nového roku s jasnější diagnózou a snad nadějí. Hned potom bychom ať s příznivou nebo už méně příznivnou zprávou z laparky šli do dalšího pokusu IVF.

bugee
30. říj 2011

@jajinka28 Jak se daří Tobě? Nic o sobě nepíšeš - pomalu už budeš ve 2. trimestru, to je skvělý 🙂

Jinak víkend jsem strávila jak jsem již psala v Českém lese, bylo tam nádherně, lesy krásné, hluboké, svítilo nám sluníčko, a tak jsme si užívali procházek se psy až až... Trochu jsme přepískli sobotní výlet - naplánovali jsme cca 8km na Starý Herštejn a pak přes Lysou horu zpátky - říkala jsem si, že to zkrátka musím ujít, i kdyby to bylo bůhví jak kopcovitý, ale musím říct, že cca po 6km docela náročného terénu jsem funěla jak mašina, vystoupala jsem do půlky Lysé hory, ale když jsem viděla, že mě čeká další 1km krpál, tak jsem to vzdala, beztak už mimísek byl cca hodinu bez kyslíku, musela jsem mít tep kolem 170-180/min, takže jsme radši sešli z turistické značky a dali se po vrstevnici směrem, kde jsme odhadli lehčí i když delší cestu k našemu autu, no a zdárně jsme dorazili do cíle. Bylo tam fakt krásně, většinu procházky jsem se kochala, ale ten závěr byl zkrátka nad moje aktuální síly - sama jsem byla překvapená, jak šla fyzička do háje a kolik mi to vzalo sil... Jinak CHKO Český les doporučuju, je tam málo turistů a nádherná příroda. 🙂

flyaway
30. říj 2011

@jajinka28 Děkuju moc, je to hrozně krásný, když vím, jak jste mi všechny držely palce! 🙂
Já původně opravdu chtěla vydržet až do té neděle, ale pak jsem si říkala, že jsme měli 6ti denní embryjko, tak že by tam mohl být už alespoň náznak - a teda s tím nešťastným testem (který už bych nikdy nepořídila a nikomu ho nedoporučuju) přišlo leda tak zklamání. Ale já se nedala, přesto tomu věřila a vyplatilo se 😵
Jsem zvědavá, kolik budu mít zítra HCG, když je to teprve 10. den a čárka je ještě tak slabunká, ale snad konečně uslyším ta nejkrásnější slova na světě!!! 😀

werinka1
30. říj 2011

@bugee Teda ty mu ale dáváš!!!!!! Jenom samá práce a když už odpočíváš tak přeaktivně 😀 Koukej si taky lehnout na gaučík, pustit prima komedii, nechat se obskakovat manželem a nohy nahoru 😀 Když si vzpomenu na těch mých pár týdnů, tak tě obdivuju, já považovala za vrchol 2 patra v práci a byla sem totálně K.O. 😒

flyaway
30. říj 2011

@bugee Já si říkala, kdopak že to na mě myslí, když mám takovou škytavku 😀
Díky moc za ty stromy, to dodá spoustu energie 🙂 . No když se začala rýsovat druhá čárka, poprvé v mém životě, popravdě jsem tomu nemohla vůbec uvěřit, takovou směsici pocitů jsem snad nikdy nezažila 😀
S tím hcg jsem sama zvědavá, určitě pak aktualizuju tabulku 😉 . Zatím se cítím tak nějak dobře, šťastně 🙂 , z fyzických projevů mě dost pobolívá bříško, skoro jako před ms, ale trochu jinak, intenzivněji, už mě tolik nebolí hlava, ale teda mdloby se o mě pokoušejí pořád 😎 . No prostě je to super!!! 😀 😀 😀
Jsem ráda, že vám tak vyšlo počasí a že jste si tu minidovču hezky užili 🙂 . To víš, já se snažila o ty // hlavně proto, aby sis pak na konci víkendu mohla přečíst ty dobré zprávy... 😉

bugee
30. říj 2011

@werinka1 No, vždyť já byla naposled na výletě v srpnu, když jsem čekala na první UTZ, a dala jsem max. 8km, ale to mě hrozně ještě bolelo břicho po OHSS, takže jsem se domnívala, že teď je zkrátka ujdu úplně v pohodě, no a vážně jsem se přecenila, bylo to hodně kopcovitý (každé převýšení 100-200m)... Už se to víckrát nestane 😉

werinka1
30. říj 2011

@bugee No to doufáme ty uličnice! 🙂

jajinka28
30. říj 2011

@bugee děkuju za optání, když já právě te´d ani nedutám, jak držím pěsti cuddle a fylaway, tak jsem tady necheěla tlumočit to svoje tetelení🙂 v pondělí jsem dobrala utroš, skončila jsem s ním nakonec naráz, ze dne na den a celkem dobrý, jen neskutečný migrény a bolesti zad 😖 z toho už jsem celkem vyřízená, tak uvidím, jestli to bylo třeba tím, že jsem s utrošem skončila tak naprudko nebo je to holt těhotenstvím 🙂
Jinak v úterý nás čeká screening, tak krapet nervozita, ale věřím, že bude vše v pořádku. Chtěla jsem se ješt 🙂 zeptat, musí se donést i moč?? 🙂 mně sestřička dala minule tu zkumavku a říkala, že až přijdu příště, ať zase vemu moč🙂 ale asi myslela, až půjdu k Dr. na klasickou prohlídku...??🙂
12:listopadu se jdu nahlásit do Podolí, tak snad to klapne a vyjde na nás řada, počítám, že pojedeme hodně brzo, bydlíme za Prahou a krapet se bojím, aby jsme nepřišli jako 13. 🙂
Po přečtení tvého popisu víkendu mě úplně zalilo blaho🙂krása, krása, je moc dobře, že jste si to tak krásně užili!ale teda mamko, TY TY TY!!tys tomu drobečkovi tím překonáváním vrstevnic asi taky pěkně zvedla tlak 😀
ale hlavní je, že cítíš dobře, jen si teď povinně naordinuj řádný odpočinek 😉

bugee
30. říj 2011

@jajinka28 Na screening moč ne, to je jen ultrazvuk 🙂 Držím palce. Ty bolesti zad a hlavy jsou po dobrání utroše intenzivnější, za chvíli to bude lepší, neboj. Ale jinak s občasnými bolestmi hlavy a zad počítej, hlavně záda mě bolí každý den odpoledne ze sezení za PC a pak během jízdy domů autem... ☹ A bude asi hůř, ale co bychom nepodstoupily, že?
Jinak už samozřejmě odpočívám - právě koukám na tenis (finále Turnaje mistryň - Petra Kvitová), ležím na gauči a fandím 🙂

jajinka28
30. říj 2011

@bugee no já doufám, že se to trochu uklidní, já měla se zádama docela potíže i dřív, tak se obávám, že si to pěkně vyžeru, ale jak říkáš, už jsme toho musely vydržet celkem dost a celkem dost nás toho ještě čeká🙂 za to štěstí to stojí🙂 mně to právě bylo divný, proč bych na screening měla brát moč🙂
já se taky dnes věnuju gaučingu, ňáko mě píchá v břiše, chvíli tam, chvíli zase tam, pěkně se mi to tam šponuje🙂
Kvitovou závidím, my eurosport nemáme, tak to sleduju aspoň na netu.. 😖

bugee
30. říj 2011

@flyaway 😀 😀 😀 Mám s Tebou ohromnou radost! 🙂

jajinka28
30. říj 2011

@cuddle tak držím pěsti, ať je zítra na utz oči přechází blahem z tvých nádherných vajuchů🙂
a co ta sociální pracovnice, už u vás byla??po té nemoci??

jajinka28
30. říj 2011

@flyaway užívej si ten krásný pocit plným douškem, vše je tak jak má a vše bude tak jak má!letošní vánoce prožiješ sice možná na záchodě, ale to je fuk, hlavní je, že se ten bojovníček doslova zarafnul do své maminky 🙂 moc gratuluju ještě jednou, jsem dojatá!moc jsem v tuhle pozitivní zprávu u tebe věřila a jsem ráda, moc moc ráda!

jajinka28
30. říj 2011

@werinka1 werinko tenhle rok sis bohužel vyžrala se vším všudy a já bych se fakt moc přikláněla k tomu, hupsnout ještě do těch operací a ten nový rok přivítat s novou sílou a věřím, že pro tebe bude ten úspěšný a magická právě rok 2012! po tom všem co sis musela prožít už musí přijít to dobré a vynahradit ti všechnu to bolest a trápení....drž se beruško, jsi moc statečná, máš moji veškerou podporu a moc ti přeji konečně kus pořádného štěstí!

flyaway
30. říj 2011

@jajinka28 Ani nevíš, jak se na ty romantické chvilky na záchodě těším 😀 . Nu což, však ho máme zrekonstruovaný, takže je to tam pěkný 😎
A děkuju ještě jednou moc moc moc! 😵

jajinka28
30. říj 2011

@flyaway no radši bych byla, kdyby se ti to blinkání vyhnulo, není o co stát🙂každopádně, už předem si vytipuj vhodný polštářek, který si pak dej pod kolena až tam u té mísy budeš klečet, páč já měla nehorázný otlaky a fialový kolena 😀 mám z tebe fakt radost 😉

bugee
30. říj 2011

@jajinka28 Tak jsem si moc hezky poplakala u tenisu 🙂 Jak to bylo napínavý, tak mě manžel posílal do ložnice, že prý mi výsledek pošle sms 😠 Bylo to fakt pěkný, je to holka šikovná 🙂

Ale nejšikovnější je tady dnes naše @flyaway 😀 😀 😀

werinka1
30. říj 2011

@jajinka28 děkuju zlatííííí 🙂 snad bude ten následující rok tim nej pro nás všechny 😉

bugee
30. říj 2011

@werinka1 Určitě se Ti zadaří, věř tomu! Všichni Ti tu budeme držet palce a vzhledem ke zdejší koncentraci těhu bacilů to ani jinak dopadnout nemůže 😉 Takže vzhůru do těch všech diagnostik a hurá do roku 2012! 🙂

flyaway
30. říj 2011

@jajinka28 Děkuju za tip, polštářků tu máme hodně, manžel už mi nadává, proč je furt kupuju (asi nechápe jejich estetický význam - on je používá maximálně jako podnos na talíř, když jí u TV a nohy má na stole 😀 ), tak se pro ně konečně najde pořádné využití... 😎
Samozřejmě doufám, že se mi to taky vyhne, ale nevím, nevím... Každopádně pokud mě to popadne, budu muset pracovat z domu, protože v kanclu máme záchod až na konci chodby, která je dlouhá nějakých 50 metrů, tak to bych asi nedoběhla 😅

flyaway
30. říj 2011

@bugee Ooooo, děkuji za pochvalu, však jsme se s manžílkem taky hodně snažili 😀

flyaway
30. říj 2011

@werinka1 Brouči, ta laparka a "hysterka" jsou určitě dobrý nápad, budeš opravdu vědět, na čem jsi a potom půjde vše jak po másle 😉 . Věřím tomu, že pokud to stihneš před vánocemi, tak si přes svátky pořádně odpočineš, zapiješ Nový rok a do příštích vánoc to miminko stoprocentně stihneš 😵 . Moc bych Ti to přála, protože kdo jiný by si víc zasloužil mimčo do náručí, než Ty! 🙂

tina74
30. říj 2011

@jajinka28 Já jsem moč po screeningu odevzdávala - v rámci poradny. Mám ale vše v jednom zařízení. Kdykoli tam jdu (ať už je to normální vyšetření nebo certifikované screeningy), musím teď sebou přinést moč, zvážit se atd. Tak tam možná raději zavolej...

werinka1
30. říj 2011

@flyaway Děkuju moc moc. Už se těším až se k vám přidám 🙂 PS: Polštářků máme taky hafo 😀

jajinka28
30. říj 2011

@tina74 aha, no já právě jdu na screening do Caru, ale chodím tam i ke gynekologovi..kontrolu jako takovou právě u toho svého Dr. mám až za 14 dní, tak jsem z toho zblblá, ale zítra tam zavolám🙂
jak se máš ty?? a jak ti je??pozdravuj mimíska 😉

jajinka28
30. říj 2011

@flyaway nebój, třeba krom polštářku tam budeš muset mít i peřinu, já běhala i v noci 😀

flyaway
30. říj 2011

@jajinka28 Koukám se mám na co těšit 😀
No, hlavně ať se mi to zítra potvrdí z krve, pak ať se na UTZ ukáže, že je těhu tam, kde má být a nakonec ať máme srdíčko a první překážkovou dráhu budu mít za sebou, abych mohla nabrat sílu na další sérii testování... Jojo, ještě mě čeká kus cesty, ale jsem připravená na ni vyrazit hned teď!!! 😵

tina74
30. říj 2011

@jajinka28 Asi je to všude jinak. Já už jsem z kontrol taky úplně zmatená. 😒 Zítra jedu na ultrazvuk pánevního dna do porodnice, pozítří na normální kontrolu (s močí), za 3 týdny mám 2. certifikovaný screening (zase s močí).
Dnes večer jsem se vrátila po týdnu domů, tak jsem mimíska hned zkontrolovala. Byl zase úplně jinde než minule (hodně nalevo), tep jen cca 146/minutu. Přitom mi připadalo, že tam zase usilovně cvičí...
Včera jsem byla na dlouhé procházce s kamarádem, jeho manželkou a téměř roční holčičkou. Na chvíli jsme se zastavili v kavárně. Asi to byla náhoda, ale jako by tam mimísek nechtěl, hned u dveří jsem ucítila dloubnutí v břiše, které mě tak vylekalo, že jsem zakřičela AU, a pak několikrát zase. Navíc se mi po zhruba 2 měsících najednou udělalo mdlo, musela jsem jít 2x na vzduch. Hodně zvláštní... Pravdou ale je, že jsem na sobě měla džíny, které mi při sezení už byly docela těsné. V úterý to ještě bylo úplně v pohodě (měla jsem je celé odpoledne a večer v práci) a v sobotu najednou průšvih. Tak je možné, že zase nějak víc poporostlo břicho a napínají se mi vazy.
Jinak jsem už neodolala a přivezla si od rodičů oblečky po neteřích a synovci. A taky přiobjednala něco z bazárku na koníkovi. Jeden balíček oblečení pro holčičku a jeden pro chlapečka. Je to docela úlet, ale prostě jsem se dnes neovládla. 🙂 Objevilo se tam něco, co se mi moc líbilo. A většina věcí je celkem neutrálních pro obě pohlaví, tak to určitě využijeme. Jsou to všechno velikosti na 0-3 měsíce. Ještě něco přikoupím, až zjistíme, co to bude. A větší velikosti budu řešit až po narození...