1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

jajinka28
17. lis 2011

@cuddle cuddlinko je ještě brzo a navíc, dopolední moč je o ničem...

jajinka28
17. lis 2011

@cuddle bože já jsem vůl! huráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

bugee
17. lis 2011

@cuddle Supéééééééééééééér - velká gratulace!!!!! Taky bečim, to je skvělý! 😀 😀 😀 😀 Tak ať už se mimísek drží a nepustí! Držím palce 😀

xavera
17. lis 2011

@cuddle jooooooooooooooooooooooooooo, já přes slzy nevidím. Opravdu jsem ze srdce šťastná s tebou. Nemůžu psát, řvu tady jak blázen. hrozně mě to dojalo.

cuddle
autor
17. lis 2011

@jajinka28
@bugee
@xavera holky děkuji, ale znáte to, musí sílit....tak snad je bobísek silnej kluk a drží se pevně 🙂

jajinka28
17. lis 2011

@cuddle nádherááááá, to je bojovník!!!já takvou čárku měla až 12. den a z první moči🙂z tvého testu je vidět, že je to borec největšííííííí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kuc
17. lis 2011

Cudlinko, brečím dojetím s tebou, tichounká ale veliká gratulace, teď už to vyjde prostě MUSÍ drž se holka naše,hlaď bříško a odpočívej

cuddle
autor
17. lis 2011

@jajinka28 jojo borec nakonec 😀 😀 😀 😀 tak dnes jsem 7my den po ET a bylo to 6ti denni embryjko, takze 13 DPO , tak kdyby tam nic nebylo bylo by to spatny.......takto se mi rozjasnil den 😀

cuddle
autor
17. lis 2011

@kuc budu hladit a odpocivat , at pekne sili..... 😀

jajinka28
17. lis 2011

@cuddle mám obrovskou radost, to je nejkrásnější dáreček k Vánocům! 🙂 viď??teď už bude vše v naprostém pořádku, konečně se smůla unavila a štěstí se přestěhovalo k vám🙂
hlavně se šetřit, opatrovat, rozmazlovat a myslet jen a jen pozitivně🙂

cuddle
autor
17. lis 2011

@jajinka28 jojo nejkrásnější a nejdražší a prostě nej, nej, nej, nic jiného pod stromkem nepotřebuju 😀 😀 😀 😀

jajinka28
17. lis 2011

@cuddle nooo, možná budeš potřebovat pod stromečkem blinkací pytlíček 😀 😀 😀 maminko 😉

cuddle
autor
17. lis 2011

@jajinka28 klidně ho beru jako druhý dárek 😀 😀 😀

flyaway
17. lis 2011

@cuddle Gratulace veliká! Moc Ti to přeju!!! 🙂 🙂 🙂
Tak ať čárka sílí a drobek roste! 😀

flyaway
17. lis 2011

@xavera Tak tedy ještě jednou obrovitánská gratulace k té Vaší - teď už definitivně potvrzené - holčičce! 😀

cuddle
autor
17. lis 2011

@flyaway moc dekuju a nezapomen, ze me beres pres kopirak, takze ten KET bude mit krasny vysledek 🙂 🙂 🙂 🙂

flyaway
17. lis 2011

Děvčátka, všechny Vás moc a moc zdravím a přeji krásný sváteční den! 🙂
Teď nějak nestíhám číst ani psát, ale snažím se to poctivě dohnat.
Gratuluju k úspěšně absolvovaným vyšetřením, držím palečky všem, co je to teprve čeká, přeji brzké uzdravení z nachlazení a samozřejmě těhulkám-"amatérkám" jen a jen sílící čárky! 😀 😀 😀

flyaway
17. lis 2011

@cuddle Však jasný, jsem Ti v patách... 😀

flyaway
17. lis 2011

Mě čeká příští úterý kontrola sliznice, tak snad bude vše O.K. Jen jsem teď malinko zmatená z toho, kdy se vlastně bude konat KET, protože to bylo celý nějaký posunutý - no v úterý budu chytřejší 😎 .
Každopádně nevím proč, ale od neděle tak nějak sice lehce, ale zato pořád špiním, tak nevím, co to znamená, ale pevně doufám, že to není nic neobvyklého 😕 .
A příští týden - pokud bude vše připraveno - už půjde drobek ke mě, těším, těším... 😵

cuddle
autor
17. lis 2011

@flyaway ja myslim brala tabletky 10 dnu nebo 14 ted uz nevim a pak byl KET 🙂

flyaway
17. lis 2011

@cuddle No právě 14. den braní tabletek mám UTZ, ale je to už 18. DC, takže podle toho by vycházel KET na příští čtvrtek. Mudr. ale říkal něco o tom, že by snad měl být KET až 20. den braní tabletek, tak mě trochu zmátnul. Ale tak předpokládám, že se to bude řídit spíš momentálním stavem sliznice na UTZ - samozřejmě bych drobka chtěla k sobě co nejdřív, abych se k Tobě mohla co nejdřív přidat! 😀 😀 😀
No a co manžel říkal na test, asi šťastnej jako blecha, co? 😀

cuddle
autor
17. lis 2011

@flyaway me tehdy rikala, ze KET je vetsinou 20 ty den, ale ja se pak ptala a ona rikala od zacatku brani tabletek ne od zacatku cyklu....ze se to posunuje tema tabletkama na tu sliznici

cuddle
autor
17. lis 2011

@flyaway no byl to manzeluv napad udelat "IQ " test dnes, byl taky rad, ale jak on s opatrnosti rika, uverim tomu az ten prcek bude doma 😀 😀 😀

bugee
17. lis 2011

@cuddle Musím Ti říct, žes mi dnes úplně rozsvítila den - mám takovou radost a musela jsem na to myslet celé dopoledne (byli jsme na výletě a já si to pořád připomínala a radovala se 🙂 ). Jsem přesvědčená, že teď už to opravdu vyjde 😉 Bobísek je otestovaný, takže je silný, zdravý a bude Ti už jen dělat samou radost 😀 Opatruj se, rozmazluj se a hlaď bříško 🙂

bugee
17. lis 2011

@flyaway Na Tvoji dálnici už se taky těším 😉

cuddle
autor
17. lis 2011

@bugee jeeee dekuju, ze jsi nas s prckem taky vzala na Vas vylet 😀 😀 😀

cuddle
autor
17. lis 2011

holky mam dotaz - jsem na pristi tyden na stredu a pak na tu dalsi stredu objednana k zubari na vrtani plomby a predelani na novou, pac uz to ma za sebou a pak tam nasla minule 1 kaz , mam panickou hruzu, ze by mi to ted na zacatku mohlo ublizit, hrozne se bojim, zubate, bolesti atd...myslite si, ze je vhodne se radeji preobjednat treba az po tom 12tt.....nebo jit hned takto zkraje.... 😒

bugee
17. lis 2011

@cuddle Radši si tam zavolej, já byla týden před koncem 1. trimestru a stejně mi odmítla dát injekci na umrtvení, takže jsem si to vrtání fakt užila ☹ Jenže se nedalo nic dělat, ten zub mě bolel. A se vším ostatním mě přeobjednala až po porodu...

cuddle
autor
17. lis 2011

@bugee jojo ja tam zavolam, ja prave nesnasim vrtani , ten smrad, bolest atd a bez umrtveni umru.....tak se nejdriv poptam v caru co a jak k tomu maji oni a pak se domluvim se zubarkou na pripadnem odlozeni , ale rok to asi nevydrzi, je tam asi kaz a uz to i nekdy citim, kdyz jim sladke, kysele, studene, ale to je mozna jen vetsi citlivost na sklovinu celkove....

tina74
18. lis 2011

@cuddle Tak vidím, že u Tebe je to na velice dobré cestě🙂 Mám radost!🙂
Co se týká zubaře, taky to teď řeším. Už je nejvyšší čas, abych zašla na prohlídku a myslím si, že nějaký ten kaz se najde. Včera jsem pročítala různé příspěvky a lokální anestezie by snad vadit neměla. To by měl ale hlavně vědět zubař a taky se ještě poradím se svým gynekologem. Obávám se, že bez anestezie mě tam stejně neošetří, tak bych se případně musela domluvit, že přijdu až po porodu...