1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

xavera
21. črc 2011

@werinka1 tak to mám za tebe opravdu velkou radost! Nám se z těch 7mi oplodnily jen 4 a to metodou ICSI. Takže u tebe super výsledek!

xavera
21. črc 2011

holky, dneska v noci jsem měla takovou zvláštní příhodu. Najednou mě vzbudila v podbřišku velká bolest, pocit jako při silné menstruaci. Do rána to postupně odeznělo. Myslíte, že by to mohlo být utrogestanem, nebo o co jde? Napadá vás něco?

flyaway
21. črc 2011

@xavera Že by hnízdění...? 😉
Spousta holek popisuje bolest při zavrtávání vajíčka, takže to je určitě dobré znamení 🙂

maarina
21. črc 2011

ahoj holky, taky vam gratuluju k pekne urodicce 🙂 ja sem druhy den po opu a z 8 nam zbyli jen tri ale pry jsou dobre tak se raduju i za to.... vcera jsem mela strach aby to nevzdali ale zatim se drzi 🙂 zitra se dozvim kdy bude ET.
@xavera ty uz jsi po ET ne...

flyaway
21. črc 2011

@maarina A vy jste měli jen klasické IVF nebo ICSI?

werinka1
21. črc 2011

@xavera Díky, my teda měli taky ICSI....i tak si muj muž připadá jako obrovský borec 😀 😀 😀
Já bych taky sázela na uhnizďování.... 😉

cuddle
autor
21. črc 2011

@xavera taky me nekdy pichalo, vetsinou navecer, pak od pondelika nic, vse ustalo a vcera se to zase vratilo, dokonce jsem se chvilku i musela chytnou, jak to pichlo , az bolave, ve me hrklo co to jako je, pravda, ze to bylo po sexiku, takze nevim jestli to nato melo ten vliv......pak uz zase nic, dnes necitim nic

flyaway
21. črc 2011

@werinka1 Však to je jasný, že máme doma borce - bez nich by to přece nešlo 😀

flyaway
21. črc 2011

@cuddle
@xavera
Tak to je jasný, už tu máme minimálně dvě těhule! 😀

werinka1
21. črc 2011

@maarina Taky druhý den po OPU? Já se teda cítim o 100% líp než včera. Už mi ušla pneuška a taky ustala bolest v oblasti vaječníků, jen sem tam trošku píchne. Ale jak mě bolí prsa!!! Sem si ráno omylem zavadila a málem mi ukápla slzička. Tak držim palečky těm 3 bojovníkům, určitě budou zdárně zrát 😉 Já bych si tak přála, aby se nám udrželi všechny a zbylo třeba na mrazáčky....Ale to bych chtěla asi už moc.

maarina
21. črc 2011

@flyaway meli jsme ICSI ale u nas pry nebylo potreba to jsem si dala jakoby pro jistotu.... ale my meli pred dvema mesici horsi spermiogram, ze nam doporucovali IMSI a v den opu pry parada.. i embriolg se divil jake bylo zlepseni a to pritel nebral ani zadne vitaminy.. tak nevim co se stalo a tezko rict jestli jsme udelali dobre ale za tri jsem dnes stastna 🙂

maarina
21. črc 2011

holky ted letim na rentgen k zubari protoze zitra uz muze byt ET a uz bych nemohla tak za hodku packo

werinka1
21. črc 2011

@cuddle Když se tu zmiňuješ o tom sexíku, můžu doufat, že už se brzo navrátí chuť?? 😀 Já teda pomalu od začátku co sem si píchala decapeptyl neměla ani pomyšlení a to je přeci jenom už měsíc. No a teď jsem ještě tak rozbolavělá, že si to ani nedokážu představit. Mam strach, aby mi to nezůstalo 😀 😀 😀

cuddle
autor
21. črc 2011

@werinka1 to mas jeste po tom dozravaci, ja to mela po pregnylu taky, hnusna bolest 😒

cuddle
autor
21. črc 2011

@xavera kdy mas delat testik?

cuddle
autor
21. črc 2011

@flyaway kez bys mela pravdu, ale ono to pichani muze znamenat fakt cokoliv , i doznivani stimulace, i to ze se embryjko zabydluje i to, ze se nezabydluje i to , ze se blizi ms - svest to jde na vsechno 😀

cuddle
autor
21. črc 2011

@werinka1 no my vlastne vynechali 3 dny pres OPU a zacali 5ty den po ET - v caru nam nic nerekli, jen pred OPU bylo doporuceni 3 denni abstinence a co jsem se tak ptala tak vetsina caru doporucuje 5 dni po ET bez sexu, no takze v pondeli uz bylo tuleni, sice zacal manza pac se moc tesil na 5 ty den - ja se nejdriv trosku bala, jakoze jestli me nebude nic bolet, ale uplne v poho sem si to uzila, jen pry neni dobre pripradne prvni trimestr mit orgasmus, ze se tim stahuje deloha a tak, no takze supr info, prosim sex, ale bez orgazmu 😀 😀 a vcera to bylo taky supr, i chut je - jen pak me zarazilo trosku to pichnuti, ale kdovi co to bylo

werinka1
21. črc 2011

@cuddle Nám v CARu teda co se týče sexu neřekli nic. Tu 3denní abstinenci teda jo, ale to prý kvůli spermiu, aby se nastřádalo co nejvíce a co nejlepší 😀 Já teda fakt momentálně nemam ani pomyšlení, no a pak jestli bude ET, tak asi budu mít i strach.

werinka1
21. črc 2011

@cuddle No ale už se těšim, až si to pořádně užiju se všim všady 😀. A muj přítel ještě víc 😀 😀 😀 Ten se po té abstinenci těšil jako malej kluk už jenom na ten odběr - samozřejmě sem musela jít s nim 😀

cuddle
autor
21. črc 2011

@werinka1 tak to chapu, manzel je megatulic, porad by se pritulovat - neboj urcite se to zlepsi, mezi OPU a ET u nas samo tak nic nebylo , vse mepobolivalo a po ET jsmetech 5 dnu dodrzeli , pokud je embryjko v poradku a silne vydrzi vsechno a pokud je neco spatne, reknou ti na kontrole - ze by bylo treba lepsi to vynechat, ale tak cele tehu bez sexu a pak jeste sestinedeli,to uz je rokkkkk 😕

flyaway
21. črc 2011

Holky, no já jsem zvědavá, co mi poví v tu jednu na výsledky krve - jestli bude navýšení dávek, tak si budu muset dokupovat puregon a ten je pěkně mastnej 😒 . Spočítala jsem si, že aby mi to vyšlo až do toho pondělka včetně, tak by mi to museli zvednout max. na 175 jednotek (teď mám 150). Sice je tam asi ještě nějaká rezerva, ale i tak bych si asi musela min. těch 300IU dokoupit, chjo... 🙄
Tož a to počasí teda, co to je za léto, já cu sluníčkoooo!!! 😀

cuddle
autor
21. črc 2011

@flyaway me to zvedli o 75 iu cili jednu ampulku, ale tak u tebe asi by stacilo malinko pridat , ale foliky byly krasne mozna ani nebudou pridavat

flyaway
21. črc 2011

@cuddle
@werinka1
O sexu mi radši nemluvte, já teda rozhodně o chuť nepřišla, ale mám pocit, že ten můj se mě bojí dotknout, aby mi neublížil 😀
Ale dnes už mi neunikne, teď vím, že můžeme a kdyby se bránil, dám mu přečíst naši diskuzi 😀

flyaway
21. črc 2011

@cuddle Tobě taky při stimulce píchali ten Gonasi na kvalitu vajuch nebo nee?
Já si tak říkala, že z těch 12 kousků (a třeba ještě něco dozraje) by bylo hezký, kdyby zůstalo taky alespoň to jedno na zamražení, jako jsi měla Ty, je to taková nějaká pojistka, kdyby to náááhodou nevyšlo hned při ET, prostě taková psychická podpora... 🙂

cuddle
autor
21. črc 2011

@flyaway jo tak to mas dobre, manzel ten by se me asi nebal dotknout ani na porodnim stole, jak to vidim 😀 😀 😀

cuddle
autor
21. črc 2011

@flyaway nene ja nic takoveho nedostala

flyaway
21. črc 2011

@cuddle Tak tos je asi měla krásně zralá a kvalitní - to jen ty moje chcíplotinky asi potřebovaly trošku nakopnout 😀

maarina
21. črc 2011

@werinka1 no ja byla na opu v utery ale embrijka se snad pocitaji jako prvni den az ten nasledujici jestli jsem to dobre pochopila.....7 oplodnenych je super 🙂 taky bych to brala aby bylo v pripade neuspechu co pouzit priste..... my chcem zavadet dve a na zamrazeni tedy to jedno... tak snad vydrzi 🙂

flyaway
21. črc 2011

@cuddle No já bych řekla, že na porodním sále je všechny přejde veškerá sranda 😀 .
To si myslím, že i my budem ještě s láskou vzpomínat na ty naprosto bezbolestné nicotné injekce a lehké pobolívání bříška... 😎
Jéjej, už aby to bylo! 😀

flyaway
21. črc 2011

Holky, mě docela zaráží, jak v každém CARu tvrdí něco jiného - někde, že zavedení dvou embryjek zvyšuje pravděpodobnost uhnízdění alespoň jednoho z nich, někde, že tu pravděpodobnost zase snižuje... Kdo se v tom má vyznat?! 😒
Já si teda od začátku říkala, že se rozhodneme, až kolik bude použitelných embryjek, jako že když jich bude třeba 5, tak zavedeme 2 a když třeba jen 2, tak zavedeme 1, ať nám něco zbyde. Ale teď jsem na vážkách, v našem CAR vysloveně doporučují pouze jedno, tak se asi budem řídit jejich radami, ale proč jinde mají zase úplně opačný názor?