1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

bugee
4. dub 2012

@pentagras A datum narození a jaké má Terezka míry, víš? Zapsala bych ji do naší tabulky...

@gabulenka Gratuluju, maminko 🙂 🙂 🙂 Hlavně ať jste obě v pořádku, ať vám Terezka dělá jen samou radost! 🙂

pentagras
4. dub 2012

@bugee jj, Gabulenky--miminko Terezka narozena 4.4. 2012 v 0:50hod. váha 2,360 a míra 44cm.

bugee
4. dub 2012

@pentagras Ještě upřesnění - přirozeně nebo sekcí?

bugee
4. dub 2012

babka - TP 1.4., *8.3. sekce - holčička Kristýnka 2.640g
xavera - TP 30.3., *31.3. přirozeně, bez epidurálu - holčička Violka 4.070g, 53cm
111janinka - TP 14.4. - čeká holčičku Karolínku
hp - TP 16.4. - čeká chlapečka Míšu
bugee - TP 21.4. - čeká chlapečka Jonáše
tina74 - TP 25.4. - čeká překvapení Jakub nebo Karolínka/Kristínka
pentagras - TP 30.4. - čeká holčičku Valentýnku
gabulenka - TP 2.5. - *4.4. - holčička Terezka 2.360g, 44cm
jajinka28 - TP 12.5. - čeká holčičku Karolínku
janijacek - TP 21.5. - čeká "miminko" ?

pentagras
4. dub 2012

@bugee jé,normálně a pak sekce nakonec, ona si taky musí vyžrat všechno ☹ chudák, no hlavně že jsou ok, už se teším na fotečky 🙂

bugee
4. dub 2012

Tak ještě jedna aktualizace:

babka - TP 1.4., *8.3. sekce - holčička Kristýnka 2.640g
xavera - TP 30.3., *31.3. přirozeně, bez epidurálu - holčička Violka 4.070g, 53cm
111janinka - TP 14.4. - čeká holčičku Karolínku
hp - TP 16.4. - čeká chlapečka Míšu
bugee - TP 21.4. - čeká chlapečka Jonáše
tina74 - TP 25.4. - čeká překvapení Jakub nebo Karolínka/Kristínka
pentagras - TP 30.4. - čeká holčičku Valentýnku
gabulenka - TP 2.5. - *4.4. sekce - holčička Terezka 2.360g, 44cm
jajinka28 - TP 12.5. - čeká holčičku Karolínku
janijacek - TP 21.5. - čeká "miminko" ?

bugee
4. dub 2012

@pentagras Jojo, hlavně, že jsou v pořádku 😉 Ale pěkně nás tu předběhla 😠 To se nedělá - teď jsme na řadě my 😉 a ona se takhle krásně vyhla tomu nekonečnému čekání... Co na to říct? Šikulky 🙂 Ty čtyřky jsou tam vážně krásný - a celkem čtyři... To si musí @gabulenka hned něco přát pro štěstí 🙂

pentagras
4. dub 2012

@bugee a co ty, cítíš se ok?Zítra jdu do poradny, tak jsem zvědavá 🙂 já dnes měla extra výlet po Ph, no taky mě napadlo co bych jako dělala v koloně kdyby to na mě přišlo 🙂 stála jsem tam hodinu, ještě se chci zeptat, řídíš ještě????

tina74
4. dub 2012

babka - TP 1.4., *8.3. sekce - holčička Kristýnka 2.640g
xavera - TP 30.3., *31.3. přirozeně, bez epidurálu - holčička Violka 4.070g, 53cm
111janinka - TP 14.4. - čeká holčičku Karolínku
hp - TP 16.4. - čeká chlapečka Míšu
bugee - TP 21.4. - čeká chlapečka Jonáše
tina74 - TP 25.4. - čeká překvapení 🙂
pentagras - TP 30.4. - čeká holčičku Valentýnku
gabulenka - TP 2.5. - *4.4. sekce - holčička Terezka 2.360g, 44cm
jajinka28 - TP 12.5. - čeká holčičku Karolínku
janijacek - TP 21.5. - čeká "miminko" ?

bugee
4. dub 2012

@tina74 Už zase překvapení? 😉 🙂 😉

bugee
4. dub 2012

@pentagras Taky jdu zítra do poradny - tak ať dopadneme obě v rámci možností dobře 😉 A jinak pořád řídím, nedělá mi to žádné problémy (od začátku těhu mám specielní těhotenský bezpečnostní pás, na který jsem si zvykla a jsem za něj ráda), jen mě při řízení leze prcek nožičkama víc pod žebra... Ale řídím moc ráda a cítím se líp jako řidič než jako spolujezdec 😉

bugee
4. dub 2012

Holky, právě jsem provedla očistu a přípravu před poradnou vč. holení nohou a intimních partií a musím říct, že je to čím dál obtížnější a co všechno ti doktoři musí vidět, to jim fakt nezávidím 😀

pentagras
4. dub 2012

@bugee já taky ráda řídím ale už se bojím kdyby mě to vzalo náhodou, no ale stejně musím 🙂 no jinak přesně, to je akce to holení, jsem vyčerpaná jak když bych bežela maraton 😀 😀
Tak snad bude vše ok zítra 🙂

pentagras
4. dub 2012

holky nevíte někdo co je s Janijacek?? Jsme jí tu neviděla ani nepamatuju.

flyaway
4. dub 2012

@gabulenka Gratuluju k narození té vaší malé krasavice, ať se daří jí i mamince a brzo vás obě pustí domů 🙂!

hp
4. dub 2012

@tina74 Díky hned zítra to dam do pořádku 😉

flyaway
4. dub 2012

@pentagras Taky jsem ji dlouho na žádné diskuzi nezahlédla a koukala jsem, že má status neaktivní, tak nevím... 😕

tina74
4. dub 2012

@bugee Už zase ne, spíš ještě pořád! 😉 Budeme holt muset vydržet do porodu... 😉

tina74
4. dub 2012

@gabulenka Moc gratuluji k Terezce! 🙂

hp
4. dub 2012

@gabulenka Jééje, tak velká gratulace maminko 😉 ,takhle předbíhat, to se dělá 😀 ?Přeji Vám kopici zdraví a štěstí..........opatrujte se

babka
4. dub 2012

@bugee @tina74 Aha, tak na Bulovce právě dávají nutrilon, když kojení nejde. U nás žádné novinky. Pořád odsávám, takže malá má něco mlíčka ode mě a zbytek holt z krabice. Jinak už to asi nebude, mrně ode mě pít odmítá. Není prostě už zvyklá se namáhat. S lahvičky se pije líp 🙂 Jsem ale celkem spokojená, že aspoň částečně "kojíme". Malá je taky spokojená, krásně přibírá, dneska jsme v poradně dostali pochvalu 🙂 Teď spš začínáme řešit očkování - jestli a co necháme naočkovat z těch nepovinných věcí....

pentagras
4. dub 2012

@flyaway právě, taky jsme koukala ☹ tak snad je v pohodě

babka
4. dub 2012

@gabulenka Jééé, další princezna 🙂 Ty holky jsou nějaké nedočkavé všechny 😉 Gratulace největší, maminko!

pentagras
4. dub 2012

@babka prosím tě a stím očkováním je nějaká informovanost od dr????

pentagras
4. dub 2012

holky pomoooc, máte někdo nějakej dobrej recept na velikonočního beránka????? Dostala jsme formu, velkou, keramickou, musím upéct 😀 😀 😀

babka
4. dub 2012

@pentagras No dnes na mě v poradně sestřička vychrlila tolik informací, že z toho nevím stejně nic ☹ Dostala jsem i letáčky s cenama, do příště se máme rozmyslet, ať nám můžou naplánovat očkovací kalendář. Takže to budu muset prostudovat a asi si i něco přečíst na internetu a zepat se pokamarádkách na zkušenosti. Zatím nám nabídla jen očkování proti rotavirům a pneumokokům tuším, ještě jsem neměla čas to pročíst...

pentagras
4. dub 2012

@babka tak to jo, právě jsem se bála jestli nám to vůbec někdo poví, to pak dej info jaký to očkování je dobrý 🙂

xavera
4. dub 2012

ahoj holky, tak stale z mobilu a stale z porodnice. Jsme obe v poradku, jen krapet pomaly rozjezd kojeni. Je to celkem veda - no vsak brzy uvidite. Violku jsme dnes museli zacit dokrmovat umelou vyzivou. Zacla pribirat a vypada toze nas zitra pusti domu. Napisu pak vice a pridam nejake foto 🙂 jinak ve zkratce je kouzelna.

xavera
4. dub 2012

ahoj holky, tak stale z mobilu a stale z porodnice. Jsme obe v poradku, jen krapet pomaly rozjezd kojeni. Je to celkem veda - no vsak brzy uvidite. Violku jsme dnes museli zacit dokrmovat umelou vyzivou. Zacla pribirat a vypada toze nas zitra pusti domu. Napisu pak vice a pridam nejake foto 🙂 jinak ve zkratce je kouzelna.

bugee
4. dub 2012

@xavera Ahoj 🙂 Už jsem si říkala, že by vás někdy teď měli pustit dom a všichni se tu na vás obě těšíme 😉 A samozřejmě uvítáme od naší novopečené maminky informace jak o průběhu porodu, tak další postřehy a rady, no a fotky malé, to je snad jasný 🙂 😉 🙂
Z toho kojení začínám mít taky obavy, když vidím, jak s tím válčí @babka, teď Ty, asi to nic jednoduchého nebude 😒 A jestli to tak moc jak říkají záleží na psychice, tak o to spíš... To je jako snažit se spontánně otěhotnět, hlídat si ovulaci, píchat si nějaký podpůrný injekce a přitom ze všech stran slyšet - hlavně na to nemysli 😖
Tak držím palce, ať jste zítra v pořádku obě doma! 🙂