1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

tina74
7. zář 2011

@jajinka28 Volala jsem na infolinku Nescafe hned ráno v 8 hod, ale pořád to ještě zjišťují... To jsem zvědavá, co mi řeknou. Doufám, že ne něco v tom smyslu, že je to různé a nejsou mi schopni nic určitého říct.

janijacek
7. zář 2011

@tina74 to je docela mozny, ja myslim,ze se lisi mnozstvi kofeinu i v tech zrnkach,ze kterych se to dela...ale priblizne by to vedet mohli,ze?To me teda taky zajima...

ma.ja
7. zář 2011

@janijacek bojim, sladká nevědomost je lepší 😵 někdy 😵 mě právě ještě trochu břich pobolívá, jak na menzes, ale to můžou být ještě pořád zvětšený vaječníky...
@cuddle v pátek ne, to mam doma chlapa, potřebuju na to klid 😀
Včera u mně byla kamarádka, je těhulka po KET a nalila do mně takovou spoustu pozitivního myšlení, že jsem večer na Bazoši vybírala kočárky 😅
A kávičku jsem si radši odpustila, dělám si k snídani jen takový slabý Latté, je to nějaká směs jen s 10%kávy a spoustu mlíka do toho....

cuddle
autor
7. zář 2011

@ma.ja aha tak to ja testovala v 5 rano kdyz jsem se probudila , tak aby to bylo z te nezredene 🙂 a manzel jeste spal 🙂 ale jak zacala naskakovat druha carka utikala jsem za nim at se taky podiva, jestli jeste nespim a nezda se mi to 😀 😀 😀
pozitivni mysleni je dulezity, kocarky jsou supr, klidne bych vybirala hned 😀 ale kocarek chci urcite novej, takze zajdu do obchudku kouknout a osahat pak co maji a kdyztak na netu

janijacek
7. zář 2011

@cuddle jo.jo. s kocarkama to bude veda...uz jsem se taky koukala 🙂a vubec nevim na co si dat bozor, co by to melo mit...no vsak vite...ale na to mam jeste cas... 😀

janijacek
7. zář 2011

@ma.ja tak uvidis v sobotu, cim to je...🙂

bugee
7. zář 2011

Ahoj holky, hezký den 🙂
Hlásím, že jsem po UTZ, tentokrát jsem vzala i manžela, aby měl zážitek, slzy mu tekly jak hrachy - fazolka má 1,1cm, srdíčko OK, druhá dutinka ještě je, ale bez akce, takže prý do 14 dnů by se měla pomalu vstřebat. Po 9 letech v Iscaru mi napsali závěrečnou zprávu, dali mi dárkový balíček, všichni včetně sester a mého muže to ořvali... a jsem propuštěna 🙂 Byla to fakt dojemná scéna... A za 10-14 dní jdu již ke své gyndařce, mezitím musím na kontrolu na imunologii a na štítnou žlázu, koukám, že to teď bude pěkně akční 🙂

@tina74 Držím palce na UTZ, hned napiš!

A ostatním přeju krásný den, držte se a testujte až ráno (přes den to moc brzy nemá cenu, zbytečně byste byly zklamané)! Musím na poradu... připojím se večer.

gabulenka
7. zář 2011

@bugee tak to je krásný a dojemný 🙂
Holky přeju // při testování 😉

tina74
7. zář 2011

@bugee Mám velikánskou radost !!! 🙂🙂🙂 Miminko tedy pořádně povyrostlo, v podstatě na dvojnásobek🙂 No a v Iscaru museli minulý týden snad slavit, když se dva dny po sobě u dvou už téměř chronických pacientek objevila srdeční odezva🙂

pentagras
7. zář 2011

@cuddle jj, jsem naprosto pro, asi by to bylo lepší, jinou a uzavřít 🙂

pentagras
7. zář 2011

@gabulenka gabu co stebou, jak je?? Ty spolubojovnice, jak to dáváš, já jsem teda pořád ko, zítra a v pá jdu na utz dnes jsem přesně 6+0, ta kse klepu na utz aby tam bylo vše co má 🙂

cuddle
autor
7. zář 2011

@bugee oooo to jsou krasne zpravy 🙂

cuddle
autor
7. zář 2011

@pentagras uz jsem ti poslala link, tuto uzavirat nebudme, preci jen musime koukat jak se maji ostatni holky, ktere se k nam treba brzo pridaji 😉

pentagras
7. zář 2011

@bugee krásnýýýýý!!!!!§Super, taky na to tak nějak čekám po těch 10letech, ani si to neumím představit, musí to být krásnej pocit, jdu v pá do caru,tak uvidíme

pentagras
7. zář 2011

@cuddle mě nic nepřišlo ☹

cuddle
autor
7. zář 2011

@pentagras tak tukni sem, posilala jsem ti to do IP myslim

https://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skup...

michaela28
7. zář 2011

@cuddle zdravím, sice jsem původně chodila na diskuzi holek ze Sanusu, ale tam se mnou momentálně nikdo není nastejno. Vaši diskuzi čtu a párkrát jsem tu něco napsala. 14.7 jsem byla na KET a termín mám 4.4, takže pokud Vám to nebude vadit, ráda bych se k Vám do uzavřené skupiny přidala 🙂

ma.ja
7. zář 2011

@bugee i já jsem zamáčkla slzičku 😵 gratuluju strašně moc 😵
@janijacek a ty budeš tedy zítra testit???

@cuddle určitě jsem pro soukromou diskuzi, ale já tam ještě nemůůůůžu 😔

cuddle
autor
7. zář 2011

@michaela28 jsi tam

michaela28
7. zář 2011

@cuddle děkuji 🙂

cuddle
autor
7. zář 2011

@ma.ja treba budes mit moznost se k nam velmi brzo pridat 🙂)) uz aby to vyslo , moc ti to preju 🙂

ma.ja
7. zář 2011

@cuddle věřim tomu 😵 zatim jdu hladit bříško a číst....zatim pa

ma.ja
7. zář 2011

ještě musim nakrmit prďolky Utrošem 🙂

cuddle
autor
7. zář 2011

holky zacala jsem krvacet, dle car dnes lezet a zitra dojit na ultr. 😢

cuddle
autor
7. zář 2011

holky lezela jsem, ale mela jsem a mam porad takovy tlak v podbrisku, ze usnout proste nejde, ted jsem sla na c a vypadl ze me krvavy kus ☹ , takze tak no asi nakonec embryjko vyslo samo a mozna ani revizi nebudu potrebovat, jsem zvedava co mi zitra reknou, je mi pekne zle, nevite jestli si muzu vzit nejaky agolutin nebo neco takoveho?

tina74
7. zář 2011

@cuddle Třeba to nic zlého nebude. Drž se! A hlavně opravdu lež a nic nedělej!

pentagras
7. zář 2011

@cuddle sos, ježíš, né já bych jela do nemocnice, nebo si tam zavolej na gyndu jestli tě vezmou, já když tam ležela tak tam taky byla holka co byla 5tt a krvácela a dávali jí něco ale co to fakt nevím ☹ drž se

cuddle
autor
7. zář 2011

@pentagras volala jsem v 1 do caru, rekli at dnes lezim a zitra dojdu na ultrazvuk, ze pokud se tam neco stalo, tak stejne uz to neovlivni....a zitra se uvidi

pentagras
7. zář 2011

@cuddle no já ti můžu říct že v car to tak nějak moc neřešej ale v normální nemocnici jo, když to dítě je chtěnž není o čem a hned berou k hospitalizaci, ale tak já nevím no, zítra teda držím palce, dej vědět

cuddle
autor
7. zář 2011

@pentagras vis to uz neni spineni, to jsou fakt kusance srazene krve, nebo sliznice nebo jak to rict...muzu zajet na pohotovst do nemocnice, ale pochybuju ze mi reknou neco dobreho