1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

tina74
9. bře 2012

@pentagras No já taky pořád někam jezdím a létám, ale právě s těmi kufříky a kufry 😀 Na (velkou) tašku se asi fakt vykašlu... Díky za podporu🙂

bugee
9. bře 2012

@babka Jéžiš, co jsem to udělala? Fakt se moc omlouvám, já to ale takhle nemyslela... 😕 😕 😕 Samozřejmě moc gratuluju ke Kristýnce a přeju Ti, aby ses brzy po císaři zotavila a už si jen užívala maminkovských radostí s malou v náručí 🙂

bugee
9. bře 2012

@tina74 Ahoj, zmizely Ti týdny a profil pod podobiznou už nemá info kdy co čekáš...

babka
9. bře 2012

@bugee Víš jak jsem ráda,že už to mám za sebou? Myslím,že Kristýnka sama věděla,že už jí v bříšku není dobře a chtěla ven. je to holka moje šikovná 🙂

bugee
9. bře 2012

Holky, pro přehlednost jsem udělala takovou menší tabulku těhulek už porodivších nebo těch, které to brzy čeká. Pokud jsem nějaké údaje chybně opsala nebo chybí jméno/pohlaví, tak si tabulku opravte, postupně ji budeme aktualizovat. Pokud se chce někdo dopsat, ať se přidá, je to řazeno dle plánovaného TP:

babka - TP 1.4., *8.3. sekce - holčička Kristýnka 2.640g
xavera- TP 3.4. - čeká holčičku Violku ?
bugee - TP 21.4. - čeká chlapečka Jonáše ?
tina74 - TP 25.4. - čeká ???
pentagras - TP 30.4. - čeká holčičku ??
gabulenka - TP 2.5. - čeká holčičku ??
jajinka28 - TP 12.5. - čeká holčičku Karolínku ?

flyaway
9. bře 2012

@tina74 Díky za tip, musím to překontrolovat 😕
Ale tak zas až tak nic moc tajného tam teď naštěstí nemám, ale potom u foteček s dětma už bych asi byla opatrnější - co všechno se nedá zneužít 😖

flyaway
9. bře 2012

@babka No páni, koukám jako hrom, to jsou mi věci, už se nám to tu začíná rozjíždět 😀
Gratuluju moc moc moc a přeji vše nejlepší do života!!! 😵

werinka1
9. bře 2012

@babka Ty jooooooo, no to je fofr!!! Krásný 🙂 Moc gratuluju ke Kristýnce mamčo!!!!!!!!! Úplně sem z toho zaskočená. Teda, teď to půjde jedna po druhý 😀

gabulenka
9. bře 2012

@pentagras ono se to nezdá, ale těch věcí je dost. A takový pitomý župan zabere moc místa 🙂
@tina74 být tebou, tak to fakt neřeším, kufřík nebo cestovka, to je fuk 😉 když ji nevyužiješ, na co ji kupovat 😉

bugee
9. bře 2012

@babka Šikovná tedy je 😉 Moc by mě zajímalo, jakým zázrakem se jí podařilo prasknout vodu a dát tak najevo, že už tam dál být nechce 🙂 První důkaz toho, že se v životě neztratí a se vším si poradí 😉

gabulenka
9. bře 2012

dobrý nápad 😀 aktualizace 😀
babka - TP 1.4., *8.3. sekce - holčička Kristýnka 2.640g
xavera- TP 3.4. - čeká holčičku Violku ?
bugee - TP 21.4. - čeká chlapečka Jonáše ?
tina74 - TP 25.4. - čeká ???
pentagras - TP 30.4. - čeká holčičku ??
gabulenka - TP 2.5. - čeká holčičku Terezku
jajinka28 - TP 12.5. - čeká holčičku Karolínku ?

bugee
9. bře 2012

@gabulenka No vidíš, někde jsem tam tu Terezku přehlédla, tak se nezlob 😉

tina74
9. bře 2012

@bugee To je zvláštní, že to zmizelo. Já jsem si jen změnila nastavení, aby všechno (informace, fotoblogy) viděli jen "přátelé". Nevidíš to, ani když jsi přihlášená?

tina74
9. bře 2012

babka - TP 1.4., *8.3. sekce - holčička Kristýnka 2.640g
xavera- TP 3.4. - čeká holčičku Violku ?
bugee - TP 21.4. - čeká chlapečka Jonáše ?
tina74 - TP 25.4. - čeká překvapení🙂
pentagras - TP 30.4. - čeká holčičku ??
gabulenka - TP 2.5. - čeká holčičku Terezku
jajinka28 - TP 12.5. - čeká holčičku Karolínku ?

tina74
9. bře 2012

@gabulenka Už jsem rozhodnutá - sbalím do kufru🙂 A do malé tašky na sál...

bugee
9. bře 2012

@tina74 Ne, nevidím ☹

bugee
9. bře 2012

@tina74 Vidím Tvoje alba, teď poslední foto s vaničkou... ale v profilu komentář a stav ne...

tina74
9. bře 2012

@bugee To je divné s těmi nastaveními...☹ Sakra...
A když klikneš tady na moje jméno a otevře se Ti můj profil, vidíš tam alespoň to, že jsem ve 34. týdnu a kolik dní mi zbývá do porodu?

tina74
9. bře 2012

@bugee Tak teď už by to mělo být snad v pořádku. Nastavila jsem to ještě jinak...

xavera
9. bře 2012

ach jo, holky...jste mě tu vystresovaly s těma taškama. Jdu ty svoje překontrolovat 😀 poslední 2 týdny jsem z nich zas postupně různý věci vyndala - např manželovo pantofle, oddací list apod. 🙂 Taky asi párkrát přehodím z kufříku do tašky a naopak 🙂 ten župan mě taky štve - mám jen froté a ten zabírá sakra místa. Berete ho až do té druhé tašky nebo už do té první?

bugee
9. bře 2012

@tina74 Jojo, teď je to dobrý, vidím Tvůj stav i v profilu, kdy máš TP 🙂

bugee
9. bře 2012

@xavera Nenech se vydeptat 😉 Taky ještě nebalím 🙂

jajinka28
9. bře 2012

Ahoj holky,

dopadli jsme špatně, Karolínka má tři nálezy na srdíčku, v pondělí nás čeká Motol a co bude dál se neví...jsem úplně na dně, doufala jsem, že nejhorší už je za náma a teď tohle...vůbec nevím, co mám dělat...

tina74
9. bře 2012

@jajinka28 Panebože, moc jsem doufala, že to bude v pořádku☹ A víš už něco bližšího? Jestli je to něco podobného, co máš Ty? Bude muset na operaci?
Je mi to moc líto a vůbec si nedokážu představit, že bych se něco takového najednou dozvěděla o svém miminku☹
Budu na Vás moc myslet, abyste v pondělí v Motole dostaly co nejpozitivnější zprávy...

bugee
9. bře 2012

@jajinka28 Jájinko, úplně se mi udělalo špatně, tolik jsem věřila, že bude vše v pořádku ☹ Co budou dělat v Motole? A co Ti vlastně řekli konkrétně?

flyaway
9. bře 2012

@jajinka28 Ach jo, to mě mrzí, to teda nejsou zprávy, které jsem očekávala 😢
Pověděli Ti něco bližšího, jaký to bude mít dopad nebo až v to pondělí?
Moc mě to mrzí a budu na vás na obě v to pondělí moc myslet a doufat, že to nakonec přesto všechno dopadne dobře! Drž se!

xavera
9. bře 2012

@jajinka28 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

gabulenka
9. bře 2012

@bugee se nezlobím 😀 jen aktualizuju a upřesňuju 😀
@xavera já budu mít asi jen jednu tašku na všechno, uvidíme, ale dneska jsem se k tomu stejně nedostala 🙂
@jajinka28 ☹ ☹ ☹ moc mě to mrzí, věřila jsem, že bude vše ok, ach jo ☹ ☹ ☹ myslím na vás holky, aby vám v Motole řekli co možná nejlepší zprávy. Držte se, věřím, že vše nakonec dopadne dobře 😉

pentagras
9. bře 2012

@jajinka28 kočko to mě strašně mrzí ale bud silná, nepropadej panice, mám kamarádku a taky malej měl nález a dnes je prdola kousek, neboj, drž se

pentagras
9. bře 2012

babka - TP 1.4., *8.3. sekce - holčička Kristýnka 2.640g
xavera- TP 3.4. - čeká holčičku Violku ?
bugee - TP 21.4. - čeká chlapečka Jonáše ?
tina74 - TP 25.4. - čeká překvapeníemoticon
pentagras - TP 30.4. - čeká holčičku Valentýnku
gabulenka - TP 2.5. - čeká holčičku Terezku
jajinka28 - TP 12.5. - čeká holčičku Karolínku ?