1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

pentagras
12. srp 2011

@moninka2 jj, bílkoviny jím, mám přímo Protifar, čistá bílkovina 🙂

pentagras
12. srp 2011

@werinka1 fakt, to jsi mě uklidnila, třeba to je jen zvětšený 🙂

pentagras
12. srp 2011

@moninka2 to ona mě dnes ráno řekla po tel že zítra mi to upřesnějí ráno a i stím pitím, tak ted ještě nevím 🙂

pentagras
12. srp 2011

@gabulenka tobě řekli že máš kolik asi vypít???Před ET?

gabulenka
12. srp 2011

@pentagras ne mě na to neřekli vůbec nic, jen v pokynech mám, že nemusím být lačná 🙂

moninka2
12. srp 2011

@pentagras aha, tak nám pak řekneš, mě jen řekli, že ma mít plný močák, že pak je to snadnější, ani mě nenapadlo se optat, zda mam být nalačno, ale zřejmě ne jak řiká gabulenka

cuddle
autor
12. srp 2011

@moninka2 u ET nemusis byt na lacno, vetsinou se dela cely den, je to jednoduchy zakrok, zrcadlem ti zavedou katetr, na ultrazvuku se divaji jak to vedou a prave pak vypusti na spravne misto v deloze, ten plnsi mocovy mechyr na to ultrazvuku pekne pomuze videt vsechno co potrebuji, jinak nemusis mit zadny extra rezim, uplne normalka

cuddle
autor
12. srp 2011

@werinka1 dej so do vyhledavace, myslim ze jsou i tehu kalkulacky, ktere ti i vyplivnou datum porodu 😀 😀 😀 😀 jinak mas vzdy tt + den , cili jsi treba 5tt+2 znamena, ze mas ukonceno 5 tydnu a 2 dny tehu

pentagras
12. srp 2011

@cuddle dík za info, i když to nebylo mě ale taky mě to zajímalo 🙂

werinka1
12. srp 2011

@cuddle Tak jsem koukala. Našla jsem teda jen kalkulačky na výpočet porodu a všechny vychází z poslední MS. Jenže já měla dlouhý protokol, takže celé takové posunuté....no, já se necham překvapit, zeptam se za 14 dní. 🙂

werinka1
12. srp 2011

Našla jsem ještě tohle:
Dpbrý den,

den odběru oocytů se počítá za den ovulace, tedy arbitrážně za den 14. daného těhotenství, tedy za ukončený druhý týden. Ikdyž se Vmj to může zdát divné, embryotransfer se tedy provádí již ve 3. týdnu těhotenství.

cuddle
autor
12. srp 2011

@werinka1 ano to souhlasi, vychazi to cca tak, ze ET kdyz ti delaji jsi tedy jako 3tt , takze od toho se odchyt, srdicka byvaji kolem 7-8tt

cuddle
autor
12. srp 2011

holky tak toto Vam musim poslat, je na ni supr pohled, kdyz si hraje 😀 😀 😀 😀

pentagras
12. srp 2011

@cuddle jééééé, ta je fakt užasná, nádherná 🙂 🙂 🙂

gabulenka
12. srp 2011

@cuddle krásná, jak plyšová, k pomazlení 🙂
@pentagras tak moje milá spolubojovnice, pěkně se na ten zítřek vyspinkej, budu moc vzpomínat a držet pěsti. Bohužel se nestihnu dovědět, kdy jdeš na ET, ale to nevadí, budu držet pěstičky už od rána 😉 Jak to půjde, tak se určitě ozveme ju? Drž se, papa 🙂

cuddle
autor
12. srp 2011

@pentagras
@gabulenka holky tak pfuj, pfuj , pfuj na zitrek a dejte pak vedet 😉

ma.ja
12. srp 2011

@werinka1 tak to je tedy bomba 🙂 strašně moc držím palečky, ať se u tebe bublinkám líbí 😵 😵 😵

bugee
12. srp 2011

@pentagras @gabulenka Tak ať už máte ty svoje bobísky v bříšku a můžete těhulit 🙂 Držím palce.

@flyaway Moc na Tebe myslím a moc bych Ti přála, aby se zítra konalo z krve příjemný překvápko! Drž se.

@cuddle Kočulenka je nádherná, to je dobře, že přijdeš na jiný myšlenky, budeš díky ní pozitivně naladěná na KET a rychle Ti to uteče 🙂

Moje // sílí každým dnem, což mě vždy povzbudí, ale pak dostanu křeče a bodá mě ve vaječníku jako před mrchou a zas mě to hodí na zem...
Manžel odjel k rodičům natírat střechu, já se tam s tím nateklým břichem a la 5. měsíc ukázat nemůžu, nic jim nechceme zatím říkat (jsou hodní, ale nechci zase slyšet ze všech stran ty soucitný řeči, jak nám drželi palce a že jim je to líto), těžko bych hledala výmluvu, proč nemůžu pomoct se stavěním lešení a tak, takže jsem zůstala doma a myslela si, jaká to bude pohoda. Jenže jsem přišla z práce, šla ven se psama a ten jeden se po...l a poblil, takže nás čeká noc plná vášní, to je fakt super 😖
Tak přeju všem dobrou a ať se sobota 13.8. ukáže jako další úspěšný den tohoto roku plodnosti 🙂

ma.ja
12. srp 2011

@bugee chudáku, noc plná vášní ☹

@pentagras @gabulenka berušky zítra se držte, držím palečky 😵

pa a dobrou noc

gabulenka
12. srp 2011

@cuddle @bugee @ma.ja holky jste zlaté, moc děkuji 🙂 nervozita stoupá, ještě jsem žehlila a to mě úplně skolilo 🙂 Nevím, mám takový blbý pocit, jestli nemám náběh na hyperstimulák 😒 Uvidíme zítra 😉

cuddle
autor
13. srp 2011

@gabulenka neboj oni by to pri ET taky videli, ze je tam voda, takze urcite zasahnou a pripadne daji injekce , vse dobre dopadne, pekne si to uzij, je to moc hezky pocit a pak dej vedet jak embryjka kolik Vam jich zavedli, zustalo atd. 😉

cuddle
autor
13. srp 2011

@bugee je tak chudak pejsek, asi neco snedl.....tak snad to bude dobry
tak my bychom to taky chteli ututlat do konce 3tiho mesice, kdyz budu tehu, ale tak snad to nebude tak videt, v tom mem speku se to ztrati 😀

bugee
13. srp 2011

@cuddle Taky jsem si myslela, že se to ztratí, nejsem žádnej hubeňour, ale od stimulky už nenavíknu skoro nic, mám o "pouhé" 2kg navíc, ale všechno kolem pupku (zvětšená děloha, takže břicho vyvalený, nejde zatáhnout), nic nedopnu a všechno mě škrtí. V šatech to břicho vylejzá ještě víc. A hlavně se zadejchávám - jsem jak stará bába, vylezu deset schodů a nemůžu popadnout dech 😖 Nejraději bych do toho UTZ zůstala doma, jenže nemůžu - příští týden musím do práce, pak teda týden dovolená na Šumavě, no a pak ještě 2 dny v práci... Už aby to uteklo!

xavera
13. srp 2011

holky, tak dneska je Váš den.
@pentagras @gabulenka držím moc pěsti. Hlavně pak udržovat několik dní veselou mysl, koukejte na komedie, pohádky, něco prostě co vás bude udržovat ve veselé náladě. Nejblbější je ten stres. Tfuj tfuj

xavera
13. srp 2011

@cuddle kočička je nádherná, i když já jsem pejsčí, ale tahle by se mi taky zamlouvala. Nemáme bohužel na psa čas, tak si jen občas na víkendy půjčujeme ohaře mých rodičů, je to zlatíčko mazlivý. Zvířátka jsou prostě úžasná terapie.

xavera
13. srp 2011

@flyaway drž se holka, dneska na tebe budu moc myslet...jsem na pjat´á na výsledky, tak dej určo hned vědět!

xavera
13. srp 2011

@bugee mám to podobné. Břicho jak v 5. měsíci. Funguju normálně, práce, schůzky, návštěvy. Nevím, jak to schovávat. Navíc jsem každou chvilku zelená a odcházím za roh, protože mi je nazvracení. Je to na mě prostě poznat, ale nechci to zatím říkat, vždyť jsem teprve v 7.týdnu!!! Oblečení mi není, všechno mi řeže, takže jsem už musela koupit v H&M těhotenský džíny - jsou ták pohodlný. Boty na podpatku asi odložím a vydám se do obchodu pro nějaký mokasýny nebo cvičky. No a taky pytlózní trika a haleny. Ach jo - to jsem myslela že člověk začně řešit až v 2. trimestru 😀

ma.ja
13. srp 2011

ahoj holky 🙂
tak kdepak jdou naše nové "těhulky"....asi dospáváte po ET, žejo...

xavera
13. srp 2011

taky jsem zvědavá....

cuddle
autor
13. srp 2011

@xavera my prave taky kvuli tomu casu toho psa do bytu moc nechteli, manzel smenuje atd. je to narocnejsi si kazdy den na neho udelat dostatek casu na prochazky a tak
takze vyhrala kocicka a zatim supr, je fakt moc hodna a cistotna, ale zatim je u nas 3ti den, takze si zvykame vsichni a ucime 😉