1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

jajinka28
9. dub 2012

@hp ahooj, tak coo??už?? 🙂

jajinka28
9. dub 2012

@xavera ještě jednou posílám obrovskou gratulaci k nádherné princezně a musím říct, že máš můj velký obdiv, jak skvěle si zvládla porod a jak rychle jsi dokázala fungovat doma 🙂 je skvělé, že kojení je na dobré cestě!
Chtěla jsem se tě zeptat, jak si byla spokojená s porodnicí, personálem atd.?
Posílám Violce moc pozdravů a pohlazení🙂..jo a jaký je to pocit bez bříška?? 🙂

bugee
9. dub 2012

@jajinka28 Ahoj, a co Ty, je líp? Odpočíváš? Malá moc nezlobí?

jajinka28
9. dub 2012

@bugee ahooj, snažím se odpočívat, ale v sobotu jsem krapet zhřešila, lítali jsme po Praze a sháněli věci na dozařízení domečku, aby jsme se mohli přestěhovat co nejdřív, ale včera jsem celý den proležela, bylo mi blbě i od srdce, ale to je asi i těma změnama počasí, chvíli sluníčko, pak déšť 😖 jinak je to sále stejné, jen mi to naštěstí přijde už méně časté ty poslíčky než třeba ještě v sobotu..tak snad to bylo tím úplňkem a počasím...dnes se cítím relativně dobře, sedím u okna a nasávám energii ze sluníčka 🙂 jen kdyby bylo aspoň o deset stupňů víc 😒

jajinka28
9. dub 2012

tak jsem si říkala, pokud by vám to třeba nevadilo, až se všechny dostaneme z poporodních bolístek a starostí a až se zajedeme v rytmu" máma", neměly by jste chuť se třeba někdy potkat?myslím tím tedy Praha a okolí, je mi jasný, že z druhé strany republiky by asi někdo těžko docestoval 😀 ..říkala jsem si, že už to tady spolu válčíme celkem dlouho, prožíváme spolu radosti i starosti...no, je to jen nápad 🙂 tak nějak mě to napadlo 🙂

bugee
9. dub 2012

@jajinka28 Za mně klidně - třeba někdy v létě - uvidím se s vámi ráda 🙂

gabulenka
9. dub 2012

Ahoj holky, tak už jsme s Terezkou doma. Jak se dáme do kupy tak vše dočtu a přidám nějakou fotečku 😉

bugee
9. dub 2012

@gabulenka Ahoj maminko, velmi nepěkně jsi nás tu předběhla 😠 My už meleme z posledních sil... to byla pěkná podpásovka 😉
Nicméně vítej doma a ať se vám daří 🙂 Na fotky se těšíme 🙂

jajinka28
9. dub 2012

@bugee tak to by bylo fajn🙂někde v létě na zahrádce třeba u dobrého oběda🙂 🙂

jajinka28
9. dub 2012

@gabulenka ahoj gabu, posílám obrovskou gratulaci a Terince přeji jen to nejkrásnější do života, pevné zdraví, spoustu štěstí a ať má kolem sebe jen samé dobré lidi 🙂
p.s.jsem si myslela, že to tady budem táhnout spolu, že budeme poslední v řadě čekatelek na porod a ty jsi to vzala takhle hopem, takže tady budu skučet a čekat sama 🙂
těším se na fotečky a posílám Terince pohlazeníčko 🙂

tina74
9. dub 2012

@bugee Ahoj, tak já už mám taky konečně "hotovo", ale právě jsem na jednu novou aktivitu na zítřek přišla. Jak tady tak čtu různé příspěvky novopečených maminek, mám pocit, že to kojení vůbec není tak samozřejmé, jak by se na první pohled zdálo. Spousta miminek potřebuje na začátku alespoň částečně Nutrilon. Dnes mi o krušných začátcích vypravěla i jedna moje dobrá kamarádka. Tak mě napadlo, že si jedno malé balení Nutrilonu koupím, abych si zkusila, jak se takový drink vůbec míchá a zároveň vyzkoušela všechny ty různé lahvičky, dudlíky a hlavně sterilizátor s ohřívačkou. Připadá mi, že to teď - ještě bez šíleného spánkového decifictu - nějak líp natrénuju.
Taky jsem se dnes docela zděsila, co se všechno vlastně nemůže jíst, když se kojí, a tak se pokusím vymyslet nějaký "jídelní lístek" na prvních pár týdnů.

tina74
9. dub 2012

@bugee To je neuvěřitelný, že nejpozději za týden už Jonášek bude na světě🙂 Už se jenom 7x vyspíš... 🙂

tina74
9. dub 2012

@gabulenka Moc gratuluji k malé Terezce! 🙂 Vítej zpátky, a až to půjde, dej určitě vědět, jak se obě máte.

cuddle
autor
9. dub 2012

@gabulenka blahopreju k Terezce, koukám se jí chtělo byt už na Velikonoce doma 🙂

hp
9. dub 2012

@jajinka28 Ahoooj, tak furt nic 😉 Bylo nádherně,tak jsem byla celý den na Hluboký,procházka, obídek. procházka, kafíčko 😀 😀 😀

hp
9. dub 2012

@gabulenka Gratulace k Terezce a ať se Vám daří...............pozdravuj pinceznu 😀

hp
9. dub 2012

@jajinka28 Nebudeš mi věřit, ale myslela jsem na uplně to samé(srazík)snad nějaká telepatie nebo co 😀.Kdyby se vážně v budoucnu něco takového domluvilo, ráda bych z jihu dorazila.Sice bych to měla komplikovanější,ale pokud by to šlo určo se zučastním 😀 😀 😀

jajinka28
9. dub 2012

@hp co tady děláš, já myslela, že už rodíš 😀 😀 😀 😀 😀 a ty si místo toho běháš po kafíčku 😀 😀
Jinak s tím srazem by to bylo moc fajn, kdybys mohla dorazit i ty z tak daleka 🙂 😉 bylo by to moc fajn! 🙂

hp
9. dub 2012

@jajinka28 Jooo rodim 😒 pěkný tůdle nůdle 😒 .Každý večer čekam a každé ráno se probudim bez bolestí a s plodovkou 😀 Nu co k tomu dodat................Všichni mi volaj:nu tak co?čekáme! A já odpovídám:Já taky čekám 😀 .Ale zdá se mi, že to teď nějak utíká,den je hned v čudu ☹

pentagras
9. dub 2012

@bugee přesně ty nohy to je hrůza a dneska obzvlášt, jako přijde mi že mi začlo klesat břicho a i roste furt, ty vado aby jsme pak neměla obříka 🙂

pentagras
9. dub 2012

@jajinka28 taky bych určitě dorazila, někde dát spicha za Prahou, třeba aby ti co jedou z dál to nemělí v PH tak náročný 🙂

pentagras
9. dub 2012

@hp tak furt nic, no přesně, já taky nic, taky už říkám dle tvých instrukcí všem v listopadu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pentagras
9. dub 2012

@gabulenka jééé Gabu, moc se teším na fotečky, to je super že už jste doma a co břicho už ok?? A malá kolik tedka váží??

pentagras
9. dub 2012

Holky, třeba nejste někdo na FB??? Kdo by měl zájem, napište do zprávy a ráda si vás přidám 🙂

jajinka28
9. dub 2012

@hp no já už jsem fakt věřila, že rodíš 🙂 a ty si někde kafíčkuješ 😀neboj, třeba dnešní noc bude ta pravá 😉

bugee
9. dub 2012

@tina74 To je dobře, že si vymýšlíš nějakou zábavu 😉 Ten Nutrilon je dobrý nápad 🙂 Musím taky něco splašit na těch posledních pár dní - mám vážně silný pocit neklidu, nedokážu se už soustředit na nic jiného, pořád jsem myšlenkami u malého. Fyzicky jsem OK - dnes jsem zas dala 2-hodinovou procházku, nákupy, kino, ale nic mě nedokáže pořádně upoutat, psychicky jsem naladěná na jednu jedinou vlnu, fakt pako 😕

bugee
9. dub 2012

@hp Drž se a drž se mnou basu 😉 😉 😉 Jen si klidně kafíčkuj, hlavně vydrž alespoň do víkendu, jo? 🙂

bugee
9. dub 2012

@pentagras Na FB nejsem a ani si tam profil tvořit nebudu. Břicho mi také pořád roste (zatím dopředu a myslím, že ještě nekleslo) - dnes mám pocit, jako by mi všude praskala kůže, i když je promazaná, obr-kopance zas od sedmi do jedenácti, už tam má asi prcek málo místa 😒

bugee
9. dub 2012

@jajinka28 Tak jste s malou taky přečkaly Velikonoce, to je dobře, ještě máte čas 😉 Zatím můžeš vymýšlet tipy na náš sraz 😉 Dobrou!

hp
10. dub 2012

@bugee Dodré ranko, okej počkám tedy na tebe 😉 .Nerada bych tedy 12. protože to má tchýně narozky(holky to musim kdyžtak podržet 😀 ).Docela se mi zamlouvá uterý 18,na víkend bych byla doma a má svátek Valerie, kdybych čekala holčičku jmenovala by se právě takhle 🙂 .