1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

babka
10. dub 2012

@cuddle máme světle hnědou / béžovou 🙂 Chtěla jsem hlavně velkou korbičku, až z toho mimčo vyroste, tak pořídíme asi nějaké lehké golfky do MHD...

flyaway
10. dub 2012

@cuddle Taky pěkný, ale jak říkáš, už mi to všechno nějak splývá 😅 .
My chtěli hlavně něco, kam se nám mimčo vejde ještě i další zimu a ten Firkon nás zaujal hlavně kvůli té velké "long" korbě. Ale je jasný, že než si něco koupíme, tak si to nejdřív "ošaháme" naživo 🙂

babka
10. dub 2012

@pentagras Když ono na to focení nějak není čas ☹ Poslední dny jsem ráda, když malá na chvíli usne - nějak se jí ve dne nechce spát, takže chvíli je hodná, chvíli brečí, ale každopádně pořád vyžaduje pozornost. Naštěstí v noci krásně spinká, takže budiž jí odpuštěno 🙂 Ale nějaké obrázky ve foťáku budou - jen to někdo (kdo asi? 🙂) musí stáhnout do počítače. A já u počtače sedím většinou jen, když odsávám a to zase nemám volnou kapacitu na takové operace 😉

pentagras
10. dub 2012

@babka to nevadí tak až bude víc času, to počká 🙂 🙂

bugee
11. dub 2012

Ahoj holky, tak hlásím zase jednu krušnou noc - tentokrát jsem měla od večera pocit, že mám břicho kolem dokola (i na zádech 😉) a nemohla jsem si lehnout na žádný bok, protože bych si ho přilehla, a ani na záda, to jsem se skoro dusila... od 4h45 vzhůru (to vstával manžel do práce), pak jsem na chvíli usnula mezi sedmou osmou. Ale jsem ráda, že můžu odškrtnout dalšího zajíčka 🙂 a už mi jich zbývá jen 5 😉

bugee
11. dub 2012

@flyaway Gratuluju, koukám, že jsi skoro v půlce, 20tt - to je krása 🙂 🙂 🙂

bugee
11. dub 2012

@cuddle S kočárkem nejspíš moc neporadím - my jsme si vzali od kamarádky Inglesinu (hluboká korba, polohovatelná, ale nedá se sundat, kočárek se do auta složit dá, ale do sedanu asi ne), sporťák si ještě nechala, vezmem si ho, až ho budeme potřebovat. Tu Inglesinu jsem si od ní vzala místo malé, možná praktičtější korbičky na golfky do města, ale zase má balónová kola na pumpičku, je to prostě klasika a myslím, že tady v okolí po polních cestách se mi s ní bude jezdit líp. Jinak je to šedá kostka, vzhledově nenápadná, moc se mi líbí - viz foto.

hp
11. dub 2012

Dobré ranko,hlásím 2v1 😒 .Před chvilkou jsem se vrátila z kontroly.Tak pan doktr říkal, že je vše oka a objednal mě zase na příští středu.A pak mimochodem dodal, že si myslí, že dorazim dříve 🙂 Nu, tak se necháme překvapit(vidím to na pátek 13 😀 .Jen jsem taková nesvá,že jsem po té kontrole dost špiním, ale to je asi normoš ne?Upozorňovali mě na to, ale člověk si na tu červenouu nějak odvykl, tak jsem z toho nesvá 😢

jajinka28
11. dub 2012

krásné ráno, taky hlásím, že jsem stále jako Kinder vejce - stále uvnitř s překvapením 🙂 ...poslední dvě noci byly pěkně na prd, lítám na záchod každou půl hodinu až hodinu, navíc naše rebelka tak šíleně pořád řádí, pořád špulí zadeček a zároveň se nožičkama zapírá o břišní stěnu, takže to docela dost bolí 😒 ...včera, když jsem byla na monitoru to předvedla i před sestřičkou a ta svolala další sestřičky, které se na ty kotrmelce chodily dívat, pak přišly i recepční 🙂 prý tam takové akrobatické vystoupení dlouho neměli 😒

jajinka28
11. dub 2012

@hp ahoj, no tak já ti dávám nejpozději do pátku🙂 to bude tvůj den🙂..to špinění je nepříjemné, ale je to prý naprosto běžné, ale je to tak jak píšeš, člověk si na tu "barvu" odvykl a hoooodně nerad ji vidí 😒

jajinka28
11. dub 2012

@bugee krásný kočárek bugee, hlavně bude opravdu účelný, což je super, protože mě dal výběr kočárku docela zabrat, aby se mi malá vešla do hluboké kobry třeba i v zimě atd...
jinak s tím spaním to je děs, já si připadám jak po dvoudenním flámu, karolínka děsně protestuje, když ležím na boku, je jedno na jakém a když si lehnu na záda, tak to nevydržím dlouho, protože pak mě vyletí ta moje prokletá plotýnka, takže fakt nevím, jak budu spát dnes ☹ ..

jajinka28
11. dub 2012

@flyaway ty už jsi v půlce, to je skvělýýýýý!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

pentagras
11. dub 2012

Ahoj holky, taky stále 2v1, je teda fakt že jsem furt oteklá, už mi to moc nesplaskává, jsem jak sumo 😀 😀

pentagras
11. dub 2012

@hp neboj, já to měla taky, 2h jsem krvácela a pak už jen špinila, prej je to v poho ale nesmí to být víc dní

bugee
11. dub 2012

@hp Trochu krvácení a pak špinění je normální, ničeho se neboj 😉 Holky Ti tipují pátek, já si ho přála taky, tak ať Ti vyjde, jestli nejsi pověrčivá 🙂

@jajinka28 @pentagras To je dobře, že tu jste ještě obě 😉 Vy máte ještě pár dní čas... 🙂

Asi to vážně doklepu do toho pondělí... 🙂 Teď jsem byla přes hodinu venku se psy, je tam krásně, tak jsem zas nabrala pozitivní energii, dokonce se mi dobře chodilo a trasu, co jsem před týdnem ubelhala za 80minut, jsem dnes dala za 70, žádný bolesti, nic, jen trochu nateklý prsty na rukou (moc jsem se oblíkla, netušila jsem, že v půl desátý bude už sluníčko opravdu pálit 😉).

hp
11. dub 2012

@jajinka28
@pentagras Díkys jsem klidnější 😉 Za chvilku mě vyzvedne těhu kámoška(kolegyně z práce máme dokonce stejný termín 🙂 )a valíme na kafů a obídek....zřejmě naposledy v takovém svobodném, klidném stavu 😀 😀 😀

pentagras
11. dub 2012

@bugee ahojky, no to je super, se máš, taky bych šla ven, dneska už to nedám, už mi dělá problém se i postavit na nohy, jak jsem oteklá, v pátek jdu do poradny tak jsem zvědavá co mi poví, minule nějak nic moc 😖

pentagras
11. dub 2012

@hp toto uteklo, taky ti řikal dr že to bude dřív a furt nic, no já už nevím, navíc malá furt ted spí, je hodná, žádnej náznak nečeho 🙂

hp
11. dub 2012

@bugee no pověrčivá, tak na půl.Když to přijde budu to brát, jako pozitivní znamení a myslim, že na mě budou mít doktři čásek, protože právě z pověrčivosti tam nikdo nebude 😀 😀 😀

hp
11. dub 2012

@pentagras Myslim, že mi to tam dnes drobítko pošťoural, aby Mišákovi pomohl ven 😀 Jooooo holky bude to ještě velká pr..l 😀 😀 😀.Jdeme do fináleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

pentagras
11. dub 2012

@hp přesně, to by člověk nemohl nic 🙂 z pověrčivosti 🙂

pentagras
11. dub 2012

@hp máš bobky??? Já už ani nevím, jak mi je furt blbě tak už to chci mít za sebou 🙂

hp
11. dub 2012

@pentagras Málokomu se zadaří narodit se pátek 13 😀

jajinka28
11. dub 2012

@bugee sluníčko už má grády 🙂po obědě se půjdu vyvalit ven, ať mi dobije baterky 🙂
Dnes jsem na zahradě potkala ropuchu a byla na tom líp než já 😀 oproti mě vypadala mile, svěže a byla i krásnější než já 😀 😀 ..

hp
11. dub 2012

@pentagras Právě,že mě je skvěle.Furt obídky,kafíčka a dortíky(prostě prasečinky).Hlásím nahoře je 32 kilo 😀 Dnes mi to nevěřili.No a tomu couráníčku bude konec, ale už jsem nedočkavá, jak bude Miška vypadat(si ho furt představuju 😉 )No stres z porodu se zatim nedostavil.Jsem si vědoma toho,že to bolet bude,ale za jakou cenu 😀 😀 😀 Je to zázrak a taky je třeby si za tu hromadu štěstí, kterou přenese něco vytrpět.
Ale to víš, že až to začně bude se mi klepat prdka 😀 😀 😀

pentagras
11. dub 2012

@hp tak jsme na tom stejně, já hlásím taky 32 kg, hustý, jsem zvědavá jak to pak půjde dolů 🙂

bugee
11. dub 2012

@hp @pentagras To je teda nářež +32kg 😕 Divim se, že se ještě vůbec nějak pohybujete 😉 Smekám před vámi, vůbec si to neumím představit - mě stačí těch mých +10kg ažaž ...

tina74
11. dub 2012

Ahoj holky, tak já jsem se dnes vzbudila až kolem poledne. ☹ V noci jsem toho moc nenaspala. Nejdřív jsem nemohla dlouho usnout, dělalo mi starosti, že se miminko vůbec nehýbe. Nakonec jsem po dlouhé době vytáhla AngelSounds a našla srdeční akci. Pak jsem na chvíli přeci jen usnula, ale po zhruba 2-3 hodinách mě probudil sen, že mi začaly kontrakce a jedu do porodnice. Zároveň jsem taky měla v reálu bolesti břicha. Moc jsem nevěděla, co se děje. Břicho bylo jako kámen - poslední dva dny mi tuhne pořád, resp. si to po poslední kontrole zase uvědomuju, protože mě upozornil pan doktor.
A do toho zase ta bolest jakoby v žaludku. Po chvíli pozorování jsem zjistila, že je miminko nejspíš zase otočené zádičky ven a v břiše mi pořádně poskákalo všechno možné. Někdy kolem 6 hod to dospělo tak daleko, že už mě bolelo úplně všechno, včetně žeber, nohou a zad.
Docela jsem znejistila, jestli bych poznala předporodní kontrakce, ale vzhledem k tomu, že si je představuju jinak, řekla jsem si, že prostě zkusím usnout a uvidím, co se bude dít dál. Teď už se neděje nic, jen jsem se zase konečně pořádně vyspala...

bugee
11. dub 2012

@jajinka28 S tou ropuchou jsi mě fakt rozesmála 🙂 Užij si sluníčka a domlouvej Karolínce, ať Tě nechá pořádně se vyspat 😉

tina74
11. dub 2012

@bugee @hp @pentagras Holky, mě se to teď naštěstí zastavilo na 22 kg. Někdy mám pocit, že je to hodně, někdy mi to připadá v pohodě. V pondělí mě přivítala kamarádka, se kterou jsem se neviděla od prosince s tím, že jsem skoro vůbec nepřibrala, jen mi narostlo břicho. Tipovala 12-13 kg. Tak to mě docela potěšila.🙂 (Ona měla před časem navrch 30 kg + šílené otoky!) Břicho ale pořád roste šílenou rychlostí, najednou už zase o cca 10 cm nedopnu ani manželovu bundu...