1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

jajinka28
16. srp 2011

pro Vás všechny 🙂

pentagras
16. srp 2011

@jajinka28 holky drž se, to je hrozný, to pak půjdeš do nemocnice,??A jak ti je???Co tě bolí???Ty jo, to mě hrozně mrzíí, my se tady snažíme a trpíme a já nevím co a kdejaká kráva zfetovaná má dítě hned,to není fééér

jajinka28
16. srp 2011

@pentagras zrovna jsem na to myslela, když se člověk podívá kolem sebe a vidí, jak se někdo množí rychlejc než blechy, jak může někdo nechat miminko v igelitce někde u popelnice...je to fakt nespravedlivý☹..
No, já mám horečky, zvracím, nemůžu kloudně chodit a šíííííleně mě bolí břicho...a hlavně se mi strašně špatně dýchá..doktoři jsou z nás zoufalí, všichni se bojí☹

pentagras
16. srp 2011

@jajinka28 fakt doufám že to ustojíš, držím ti palce, je to hrozný já vím, ach jo,holka vydrž

jajinka28
16. srp 2011

@pentagras vydržím, musím 🙂
jaký byl ET??všechno ok?? 🙂

pentagras
16. srp 2011

@jajinka28 jj, vše ok, jen mě to bolelo, jak mám ten spodek celej nateklej, ale mám jednoho brouka, tak doufám že se zabydlil, tak at už je za týden, to čekání je hrozný, ale já mu věřím že tam je a je zahryzlej 🙂

jajinka28
16. srp 2011

@pentagras určitě se zavrtal jako červotoč 😀 a už se tě nepustí 🙂
to čekání je mazec, pořád se něco děje, člověk pořád něco dělá, injekce atd. a pak přijde ticho, nic se neděje, čas se vleče a nervozita stoupá 🙂 takže o to větší důvod udělat si dnes něčím pořádnou radoooost 🙂

pentagras
16. srp 2011

@jajinka28 jj, jdu na to, jdu namalovat obličej, hi a vyrazit, konečně moje autíčko taky vyjede, co marodím tak furt stojí u baráku, jen na pár vyjímek 🙂 tak zatím pa a drž se a dej vedet

jajinka28
16. srp 2011

@pentagras tak si to hezky uži 🙂paaa

cuddle
autor
16. srp 2011

@jajinka28 tak hodne stesti pri odberu, at si te pekne pohlidaji

janijacek
16. srp 2011

@jajinka28 jajinko,tak se drz,neboj, to bude dobry...!Budeme tady na Tebe vsechny myslet, at to zitra dobre dopadne!

xavera
16. srp 2011

@jajinka28 co to tady čtu teda, to je děs běs....držím ti palce a je mi moc líto, co zakoušíš ☹

janijacek
16. srp 2011

@pentagras to vis, ze se zabydli, bude mu tam pekne mekoucko a teploucko,ani se mu za 9 mesicu nebude chtit ven 🙂

jajinka28
16. srp 2011

Holky moc Vám všem děkuju, je super, že tady nabere člověk tolik optimismu a když se ještě podívám na tabulku, tak ještě víc, protože se nám tady teď krásně rozmiminkovalo a to je skvělý! 🙂

jajinka28
16. srp 2011

@janijacek moc moc mooc děkuju!! 🙂

gabulenka
16. srp 2011

@jajinka28 jejdamane chuderko, tak to pěkně zkoušíš 😒 vydrž, určitě bude zase brzo dobře a budeš se těšit na miminko - nebo miminka 😉
@pentagras tak nám pak napiš, co sis koupila pěkného 🙂
Mě je dneska relativně "dobře" 🙂 Byla jsem na procházce, nákupu atd. A tak nevím, jestli to je dobré nebo špatné znamení 😒 Pořád mám nafouklý břicho, ale bolesti skoro pryč, občas "píchnutí" v oblasti vaječníků, ale to už nic není. Jsem rychle unavená, jím málo ale často, protože jinak mi je blbě. Holky, jak berete utrogestan-čípky? Po jídle? Jsem u manželových rodičů, není to ono, když nemáte svůj počítač, ale průběžně vše určitě dočtu 😉

gabulenka
16. srp 2011

@jajinka28 nádherná fotečka 🙂

cuddle
autor
16. srp 2011

@gabulenka ja kulicky zavadim rano nez vstanu, tak vetsinou se proberu a pak jeste 20 minut polehavam, nez se vykopu a vecer nez jdu spat, jidlo v tom nehraje zadnou roli, jestli je mas davat i pres den, tak je to asi jedno

jajinka28
16. srp 2011

@gabulenka Gabulenko je moc dobře, že je ti "relativně" dobře, protože to už si tam mimísek našel to správné místečko a už si tam spokojeně hoví 🙂
já se modlím, abych vydržela do zítra, mám strach, že to doktoři odpískají ☹ ...no holt, uvidím zítra..

janijacek
16. srp 2011

@gabulenka urcite je to dobre znameni 🙂

janijacek
16. srp 2011

@jajinka28 vydrzis, hlavne si zkus udelat pekne pohodicku...vim ze se to lip rekne, nez udela, ale je to dulezity

jajinka28
16. srp 2011

@janijacek vydržím, touha je silnější než jakákoliv bolest...

111janinka
16. srp 2011

@jajinka28 to je strašný, že máš takový potíže.... moooooc mě to mrzí! Doufám, že to bude čím dál lepší ale hlavně budu moooc držet pěstičky, aby tvá snaha byla po zásluze odměněna krásným zdravým prckem 😉

bugee
16. srp 2011

@moninka2 Jsi po ET nebo čekáš na zítra?

@xavera, @111janinka, @werinka1 Holky, jak snášíte utrogestan? Já ráno OK, ale přes den jsem po něm jak sjetá 😉 no, trochu se mi chce spát, ale nevím, jestli je to v kombinaci s prednisonem, ale chvílema se se mnou houpá svět, chvílema jakobych špatně viděla, stále zaostřuju... a dneska jsem měla chvilkama takový euforický pocity, že jsem si říkala, jestli je v tom platíčku opravdu utrogestan... 😕 Trochu blbý, že tyhle stavy na mě padaj v práci... Naštěstí to trvá tak hoďku, dvě a než sednu do auta na cestu domů, tak jsem OK. Co vy? A jak vám je?

katerrinkaa
16. srp 2011

@jajinka28 Ne, ty jsi také bojovnice. Koukej bojovat, vždyť jsi pod lékařským dohledem. Neboj se. Oni ti pomohou. Držím pěsti.

katerrinkaa
16. srp 2011

Tak teď jsem si přečetla dnešní diskuzi a jen koukám ☹ Hlavně ať jste všichni ti, kteří máte problémy v pořádku, to je snad nejdůležitější. Včera jsem si přečetla tabulku a byla jsem pozitivně naladěná, teď mě je Vás moooc líto, že mohou být tak velké komplikace. Držte se!!!!!!!!!! 😒 😒 😒 😒 Bude líp. 🙂

werinka1
16. srp 2011

@bugee Ahojky, no po utrogestanu se mi zdá, že mi nic neni. Jsem pořád ospalá a unavená, ale to přisuzuju tomu "jinýmu stavu". Včera jsem jela k doktoru a hodně pršelo, cesta trvala 40 minut tam a pak ještě zpátky a měla jsem co dělat, abych se udržela ve stavu schopnem řídit. Musela sem si řikat, nespi nespi.....Ale jinak v poho. Neni mi špatně, víc jim, mam pořád na něco chuť, ale nevim na co... 😀 Občas pobolívá bříško, ale fakt minimálně. No a vypadá tak na 5 měsíc 😒

111janinka
16. srp 2011

@bugee ono je těžké posoudit, zda únava pochází z "jiného stavu" či po požití utrogestanu 🙂 Taky se mi chce pořád spát, trošku se mi motá hlava - nízký tlak nebo tak něco. Vzhledem k tomu, že v tom jak je vidět nejsem sama, to neřeším a snažím se užívat si to 😉

werinka1
16. srp 2011

@jajinka28 držim palečky, aby to zítra vyšlo a hlavně, aby bylo brzo líp! 😉

werinka1
16. srp 2011

@bugee Jo a začly mi strašně padat vlasy!!!!!!!! Z toho jsem teda špatná. Mam je vcelku dlouhý a budu to muset asi zakrátit nebo co. Musim si je mýt každý den, hrozně se mastí. No a tim pádem každej den jich po umytí vyčesam pěknej chuchvalec 😖