1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

tina74
27. bře 2012

@bugee Co se týká odvozu sanitkou, já jsem tam nedávno volala a na dispečinku mi řekli, že mě odvezou tam, kde jsem zaregistrovaná. A že rozhodně nemám jezdit taxíkem nebo sama řídit.
Ohledně toho porodu koncem pánevním mě to docela překvapuje. Myslela jsem, že už to všude automaticky řeší císařským řezem. ☹ ☹ ☹ ☹

hp
28. bře 2012

@bugee
@pentagras Dobré ranko, byla jsem včera ko,tak šel comp stranou.Myslím, že už strava při kojení je celkem dietka, tak to snad půjde dobře dolu.Teď se stravuju, jako prasátko a ještě k tomu se nehýbu, pak budou vycházky a tak,tak to mprostě musí jít dolů!!!!! 😀 .Na půl 11 jsem obj na kontrolu,tak písnu co nového 😉 Kjásný slunečný den všem...........

bugee
28. bře 2012

@tina74 Vzhledem k tomu, že by rozjezd porodu neměl být nijak rychlý, tak si za každou cenu počkám na manžela, aby mě odvezl, zatím si vlezu do sprchy a budu to "rozhánět" 😉 Jinak koukám, že Ti naskočil 37tt, to to letí........ 🙂

Ráno jsem byla na jaterkách na Karláku, zítra budou výsledky a s nimi jdu na ultrazvuk kvůli poloze mimča, na biometrii (podle toho řeknou, jestli teda plánovaný císař nebo přirozený porod a jak, jestli konec pánevní nebo co...) a pak do poradny. No, možná taky ještě neřeknou nic a zbytečně si to maluju, ale k čemu by jinak tenhle specielní UTZ byl? Ten se normálně nedělá... Tak uvidíme. Teď si jdu na chvíli lehnout a dospat noc (mrně zase čutalo ve tři ráno, v pět jsem už vstávala 😒).

xavera
28. bře 2012

@tina74
@bugee
@hp
jojo, letí vám to holky..aby jste mě nakonec nepředběhly 😀

pentagras
28. bře 2012

@hp máš nějakej dobrej odkaz na stravování při kojení??

bugee
28. bře 2012

@xavera Jojo, nám to letí, ale co teprve Tobě? Stále večerní bolesti podbřišku a nic jiného? Termín pozítří, úplně mi z toho skáče husina... 😉 Drž se, kdybys náhodou fakt začala tento týden rodit, tak Ti přeju rychlý, hladký, extatický porod bez poranění a Violce co nejmenší šok při příchodu na tento svět 🙂
A rozhodně předbíhat nebudu 😉

xavera
28. bře 2012

@bugee už ani ty bolesti - včera nic nebylo. Tak nevím. Naštěstí mi teď hlavu zaměstnává bratrův dům, takže mi dny hrozně letí - vysedávám u počítače a rýsuji. Uvidím, kdy to na mě přijde. Asi pokud do pondělka nic, začnu dělat ty zaručené vyháněcí recepty - mám v plánu přeskládat celou knihovnu, bydlíme v 6. patře, takže schody to kdyžtak jistí 😀

bugee
28. bře 2012

@xavera Nám včera řekla PA bez skrupulí, že si můžeme koupit láhev vína a dopřát si pořádný sex, aby se prostaglandiny dostaly k děložnímu hrdlu a začaly na něj působit a otvírat ho 😉 - slyšel to i manžel, ode mě by to nevzal a koukal by na mě podezíravě, co si vymýšlím a že nechce "šťouchat" do malého, ale od autority jako je PA to vzal, tak uvidíme, jestli to bude třeba 😉
Knihovna je rozhodně dobrý nápad 🙂 a ty schody také - my jsme v 5. patře, takže to můžu také vyzkoušet, no a ještě si nechávám v záloze okna...

xavera
28. bře 2012

@bugee já o tom sexu pořád přemýšlím...určitě to pomáhá. Ale manžel se do toho nijak nehrne - asi ze stejných důvodů jako ten tvůj.... a mě je teď nějak hloupé ho k tomu přemlouvat či znásilňovat ho. Prý ale pomáhá taky samotný orgasmus ženy. ...takže u nás asi nastoupí trochcu jiné techniky. Víno nemám vůbec ráda, takže tudy cesta asi nepovede 😒

tina74
28. bře 2012

@xavera @bugee Holky, do miminka přece šťouchat nemusíte. Určitě to jde i nějak šetrněji, záleží na poloze. Náš orgasmus je sice důležitý, ale stejně tak i ejakulace, protože určité látky působí právě na přípravu děložního hrdla. Já to mám třeba vysloveně "předepsáno"... 😉

bugee
28. bře 2012

@tina74 To já přece vím, že se do miminka šťouchat nemusí, ale koluje dost takových blbých vtipů a manžel je zkrátka přesvědčenej, že by do něj šťouchal, jak mu to mám vymluvit? Teď doufám, že když to slyšel přímo z úst PA, tak že se nechá přesvědčit, ale stejně ho budu muset zkusit spíš svést 😉, aby neměl pocit, že se to dělá jen na povel kvůli nastartování porodu 🙂

@xavera A já víno miluju, akorát nevím, jestli by mi nezpůsobilo žlučníkovou koliku, takže váhám... A co se týče orgasmu, tak na to nevěřím, protože to už bych musela dávno stokrát porodit 😀

bugee
28. bře 2012

@tina74 Jinak jsou to prostaglandiny (obsažené ve spermatu), co působí na otevření děložního hrdla. PA říkala, že podobné látky má v sobě i ten maliník, který pomáhá uvolnit a zvláčnit porodní cesty.

tina74
28. bře 2012

@bugee Svést ho musíš každopádně 😉

hp
28. bře 2012

@pentagras Nemám ☹ zkoušela jsem hledat, ale nic moc nikde, tak se budu řídit tím co jsem sem tam vyčetla 😀 Určitě vím, že to co sním teď za den budu mít tak na 3 dny a určo dny. A prasečinkám se uplně vyhnu 😀

hp
28. bře 2012

@xavera Jéééééžiš ty jsi ještě 2 v 1 😀 Tebe prostě baví tahat ten břuch,viď, 😀

bugee
28. bře 2012

@hp A co Ty? Jak zabírá masáž bradavek? Tohle jsem ještě nestudovala, jak se to dělá, jak dlouho, jak často a čím?

hp
28. bře 2012

@bugee Jjo dobrý.Masíruje se 4x denně po 1 minutě.A normálně prstama, žmouláš.Ze začátku to pěkneě bolelo,ale ta bradavka se tím prokrvuje a zvyká si.Jináč by tě to čekalo až s miminkem.Když se to dělá správně budeš cítit takové tlačení v podbřišku 😀 Tak začni 😀

hp
28. bře 2012

Jináč na kontrole nic nového.Jen mam radost, že se mi vyhl streptokok a vyšel negativně 😀, CS stále 4 a od příštího týdne budu chodit na monitor a vyšetření do nemocnice.Alespoň to tam okouknu,sesxtřičky a tak 😉 Jo a beru železo v krvi jsem měla nížší hodnoty(je z něj pěkná srajda ☹ ).

bugee
28. bře 2012

@hp A to je masíruješ nasucho nebo nějakým krémem, olejem?
To se máš, že nemáš streptokoka, nebudeš muset k porodu pospíchat, to je bezva 😉 Já jdu zítra na stěr - za jak dlouho jsi měla výsledky?

hp
28. bře 2012

@bugee Jo masíruju na sucho 🙂 A výsledek byl za týden....

xavera
28. bře 2012

@hp jojo, ještě tu stále trčím s vámi 🙂 břuch nijak zvlášť netahám, jsem teď už dost podoma a to mi ani nijak nepřijde.

pentagras
28. bře 2012

@xavera taky na tebe myslím a každej den hned juknu jestli už 🙂 🙂

pentagras
28. bře 2012

holky, to brnění těch prstů je fakt strašný, už mě to obtěžuje ☹ ☹

bugee
29. bře 2012

Tak, že bych tu dnes byla první? 🙂
Dnešní noc byla ve znamení mimískovejch kotrmelců, šťouchanců a kopanců snad až do tří do rána a deset minut před pátou už jsem byla zase vzhůru, šla s pejsky, teď snídám a pomalu pojedu k Apolináři pro dnešní zprávy...

@babka Jak jsi na tom s ponocováním Ty? Myslela jsem na Tebe, jak pokračuješ v kojení, jestli se to rozjelo, no a celkově, jak stíháš spát a všechno okolo...

bugee
29. bře 2012

@pentagras Taky mě teď brní chodidla co chvíli a ani dát nohy hore nepomáhá... 😒

@xavera Stále s námi? To možná ještě naprojektuješ kromě jednoho domu k němu i celou vesnici 😉

Holky, a co vaše drahé polovičky? Jak to vaši chlapi snášeli celou dobu a co teď ke konci? Můj muž už toho má všeho dost a pořád Jonáškovi domlouvá, ať už na nás vykoukne... Je vystresovanej a celej nesvůj, to čekání mu kupodivu přijde horší než mě (a to chodí do práce, do posilovny a moc času na takový myšlenky nemá). Dokonce včera řekl, že těch informací o porodu a jinejch věcech okolo už má moc, že kdyby nic netušil, bylo by mu daleko líp... 😒

tina74
29. bře 2012

@bugee Já už jsem taky pěkně dlouho vzhrůru. Už je to spaní fakt hodně nepohodlné. Momentálně musím spát povinně na zádech, protože už není problém jen pravý bok, ale i levý. Jsem ale ráda, že si miminko řekne, když mu něco není příjemné. Jinak je u nás naštěstí pohoda🙂

xavera
29. bře 2012

@pentagras ještě nic 🙂

@bugee já měla dnes taky náročnější noc. Violka včera večer poprvé objevila můj podžeberní prostor a střídavě se mi snažila odlomit spodní žebra na obou stranách. Napřed jsem netušila, jak to takto synchronně dokáže. Když jsem si ale lehla na záda, a prohmatala břicho, objevila jsem, že na mě jakoby klečí na všech čtyřech, zadek vystrčený nad pupkem a nožičky má zanořené pod žebra. Střídavě mi je patičkama odtlačovala, jakoby zakopávala. To jí vydrželo skoro celou noc, pak vymyslela další cvik. Zapřela se těma patičkami za ty spodní okraje žeber a začla se odtlačovat a hlavou narážet na můj močák. Takže jsem byla na zachádě snad 100x. Do toho mě začly hrozně bolet ruce od zápěstí k prstům. Tak, jako když mi v zimě namrznou a pak v teple rozmrzají. Koukám na ně, pořád bolí, ale nateklé nijak zvlášť nejsou. Ach jo, to jsou teda lahůdky 😖

můj manžel už by to měl asi taky rád za sebou....kdykoliv se v noci zvednu a jdu na záchod, tak vyletí se slovy : " jedem?" 😀

xavera
29. bře 2012

@tina74 to jsme se tu sešly, koukám 🙂 ranní ptáčata

babka
29. bře 2012

@bugee S ponocováním sem na tom už lépe. Sice musím krmit po třech hodinách, ale mrně se naštěstí větinou nají a usne. Zlobení a brečení si schovává až na ráno 🙂 Kojení stále žádný zázrak ☹ Pít z prsu už Kristýnku asi nenaučím, ale daří se mi celkem odsávat cca 50ml, tak má polovinu dávky ode mě a polovinu z krabice, no 😉 Už jsem se s tím tak nějak smířila. Mrně je spokojené - podezřívám ji, že nutrilon jí chutná víc (a já se tak snažím 😀 ).

Jinak vás tu čtu, jak vás trápí ty těhotenské "radosti". Já už si ani nevzpomínám, jaké to bylo. Připadá mi to trašně dávno. Tak ať vás ty vaše děti moc nezlobí 🙂 Však už za chvíli postupně vykouknou všechny na svět a čekají vás nové zážitky 😉

jajinka28
29. bře 2012

Krásný den holky moje zlatý! Tak konečně aspoň trochu polevil ten kolotoč s dokončováním domečku, tak honem koukám, co tady je nového, hned jsem hledala příspěvek od @xavera a koukám, že Violinka si ještě hoví u maminky 🙂
Já jsem byla včera na prvním monitoru. Doktor byl celkem překvapený z množství a četnosti kontrakcí 😕 no a Karolínka to celé prospala, klepali mi s břichem, několikrát, mi dávali budík na břicho, který řinčel jako o závod, ale holt když to Karolínka zasekne, tak s ní nic nehne a spí jako dřevorubec po šichtě 🙂
Taky mi začaly otékat nohy a to až ke kolenům, nevejdu se do žádných bot a chůze je jako když chodím po střepech ☹ doktorovi se to nelíbilo, tak jsem dostala nějaké rady, ale zatím teda vůbec nezabírají, rani přes noc mi nesplaskávají...takže to je další chuťovka v tom mém těhotenském martyriu.
Všechny Vás moooc zdravím a jdu dočíst, co nového🙂