1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

katerrinkaa
16. říj 2011

@jajinka28 uf, tak jo, ještě, že takové diskuze existují, neboť jsou to lidí se stejnými problémy, děkuji mooooooooc. Ty jsi toho tedy také zkusilla. To bylo asi taky hodně probulených nocí. Kolik Vám je let. Mě 31 a už jsem z toho také na divoko.

flyaway
16. říj 2011

@jajinka28 Jojo, já su tááák ščastná!!! 😀 😀 😀

bugee
16. říj 2011

@pentagras Ahoj, děvče, kde ses tu zase vyloupla? Zrovna včera večer jsem si říkala, žes úplně zmizela z naší diskuze - a spolu s Tebou i @gabulenka... Jak Ti je? Držím palce na screening, dej pak určitě vědět, je to sice stres, ale nakonec super zážitek 🙂

@111janinka A jak je Tobě? Už nevolnosti ustoupily? Myslela jsem na Tebe a přála bych Ti, aby sis to už mohla naplno užívat!

@katerrinkaa Nezoufej, můžeš být jedna z těch, kterým HCG roste pomaleji. Jakou máš citlivost testů - 25 nebo 10? Budu Ti držet palce na test z krve! A pokud se teď nezadaří, neházej flintu do žita, podívej se na naše příběhy - 2 roky se můžou zdát dlouhá doba, ale jsme tu i některé, které se snažily 13let (mohla bych Ti o tom napsat román)... Ber to tak, že když to teď nevyjde, máš další šanci zanedlouho, dáš se pořádně do kupy a my Tě tu podpoříme do dalšího snažení - budeš na stejné lodi jako @cuddle a @werinka (jen si myslím, že pro ně bylo nepopsatelně horší, že // měly - zkus si představit tu radost - a pak se to teprve nehorázně pokazilo ☹ ...), půjdete do toho společně a konečně se zadaří 🙂

bugee
16. říj 2011

@flyaway Povídej, přeháněj - co sliznice, roste potvůrka? 🙂 Těším se s Tebou!

@katerrinkaa Je mi 36.

katerrinkaa
16. říj 2011

@bugee 😔 áchich, máš pravdu, ale to čekání je děsné

katerrinkaa
16. říj 2011

@bugee ach jo, jste hrdinky, tak to není nízký věk? že? neber to, že jsi stará. Jsme všechny holky mladé a v nejlepším věku, ale já mám poci, že jak to je nad 30 let, tak to prostě není na co čekat a každý měsíc je znát. Jsi dobrá, 13 let!!!!!!!!!!!!!!! To je neskutečné. Jak jsi to zvládla. Kde jsi brala sílu, energii???? Já bych byla už na úřadu a psala bych žádost o adopci po tolika letech.

katerrinkaa
16. říj 2011

@bugee a hle náááááááádherný zázrak. Ty musíš být, tak moooooc šťastná. Jsi statečná holka. Hm a od teď i můj vzor.

bugee
16. říj 2011

@katerrinkaa Já vím, ale jestli se Ti objeví //, tak to čekání na první ultrazvuk bude ještě delší a pak od kontroly ke kontrole, na screening, v podstatě se pořád na něco čeká... 😒 Musíš se obrnit a vydržet - my ženy musíme být silné, když máme vedle sebe křehké slabé protějšky, ne? 😀
Když jsme šli s manželem na ten screening tak mi řekl, že být mnou, tak odtamtud uteče... 😉 tolik se bál... a já mu na to říkám - no, to je fakt dobrý, a myslíš, že pak můžu utéct před porodem?
Takže, když to nezvládají oni, musíme to zvládnout my, to se nedá nic dělat. Hlavu vzhůru a ať to bude, jak to bude, ať máš dost sil a vůle, abys to přijala a mohla jít dál! Palce držím ze všech sil! 🙂

katerrinkaa
16. říj 2011

@bugee koukala jsem se, test je 20 mlU/ml, ta poslední zpráva byla hezky napsaná, moc děkuji 🙂 dokonce jsem se i zasmála, neb mám manžela, děsně hodného, takového broučka, který by mě na rukou nosil, ale bohužel šíleného intoverta, co nemluví, takže tvoje slova byla milá

katerrinkaa
16. říj 2011

Když teď tak čtu, všechny jste pro mě hrdinky. Protože já jsem jen hromádka neštěstí, která čte všechny články na netu a chytá se Vás všech v této diskuzi jako zpásného kruhu. Musím říci, že v okolí nemám nikoho, kdo by toto zažil. Ba dokonce letos je poslední vlna těhul, která je dost silná, takže 2 z práce, 3 z příbuzenstva, 5 ze známých , takže pro mě žádná realita. Vaše příspěvky jsou pro mě zjištění, že mohou být holky se stejným údělem jako já. Akorát se to tu ztenčuje. Což je samozřejmě dobře.

vanule
16. říj 2011

@katerrinkaa já to taky holkám říkám, ještě že tu jsou 😉 aspoň se může na cokoliv poptat,poradí atd. A to že se všude kolem jen rodí plně souhlasím-jen v rodině už se letos narodily 3děti a kdo ví kolik se jich ještě čeká 😨 ale jednou musí dojít i na nás!!!!!!

bugee
16. říj 2011

@katerrinkaa Ten test, co máš, není ten nejcitlivější možný. Bud si kup Mamatest s citlivostí 10 nebo si počkej na krev, to je jistota.
Jinak Tě úplně chápu, jen v rodině jsme za těch dlouhých 13 let měli 9 dětí a samozřejmě to bolelo, koukat, jak např. 42 letá švagrová přišla náhodou přes antikoncepci do jinýho stavu a pak porodila své čtvrté dítě, nebo 17-tiletá neteř šla na potrat apod., můj bratr je mladší než já, má 3 kouzelné děti, které miluju, ale když jsem od nich odjížděla, vždy jsem probrečela dva dny. Unést svůj osud je občas velmi těžké... Ale nic jiného nám nezbývá 🙂 Tak ještě jednou - hlavu vzhůru, ono se to povede dřív nebo později! 🙂

katerrinkaa
16. říj 2011

@bugee vždycky jsem si kupovala mamatest a teď to koupil manžel, vůbec mě nenapadlo, že není tak citlivý, s děti dětičkami máš pravdu, taky mě okolní děti občs vhání slzy do očí

katerrinkaa
16. říj 2011

nevím jestli dobře, ale zkusila jsem si si Vás dát do přátel

katerrinkaa
16. říj 2011

jestli to teda neva

bugee
16. říj 2011

@katerrinkaa Neva, jen s tím moc nedělám...v podstatě vždy zjistím úplnou náhodou, že mám nějakou interní poštu 😒 Tak se nezlob, když nebudu nějak pružně reagovat 😉

tina74
16. říj 2011

@bugee Ahoj bugee, dnes už Ti naskočil 14. týden! Moc gratuluju k oficiálnímu začátku 2. trimestru! Huráááá, hurááá! Pro mě je změna týdne u Tebe vždycky znamením, že se mi to za 4 dny blíží taky🙂
A jak Ti je? A co miminko? Posloucháš ho pravidelně na AngelSounds?
Moje bolesti vaječníků atd. jsou už naštěstí pryč, ale břicho už začíná růst o poznání rychleji a docela se mi napíná jizva po laparoskopii. Břicho (i prsa) mažu několikrát denně a objednala jsem si už velké zásoby tělového balzámu Mamastrie. Ve čtvrtek jsem dostala spolu s těhotenskou průkazkou druhý "kufřík pro nastávající maminky", tak jsem si načetla všechny ty reklamní letáky a zdálo se mi, že by ten balzám mohl být se všemi těmi vyjmenovanými látkami účinný.
Jinak Utrogetan už beru (podle svého vlastního plánu vysazování🙂 jen 1 x denně a zítra končím zcela. 🙂 Unavená jsem pořád, dnes jsem spala 11 hodin, snad se to postupně trošku zlepší. Když ne, nevadí, hlavně ať má dost energie miminko.
Nejvíc teď řeším porodnici. Pocitově se pořád přikláním k Apolináři, jen jsem se dozvěděla, že tam tatínek nemůže být během těch dlouhých hodin přípravy. To bych právě potřebovala oporu. Ještě zjišťuji, jestli to tak je ve všech případech, nedá se to vyřešit nějakým příplatkem, nadstandardem atd. Příští týden se budeme muset jít na registrace podívat cvičně, v den D totiž budu bohužel zrovna pracovně mimo Prahu, tak to bude muset absolvovat manžel.

tina74
16. říj 2011

@flyaway Paráda, už se Ti to blíží! 🙂🙂🙂

katerrinkaa
16. říj 2011

Tak holky, dnes bulím celý den. Vysím tu už několik hodin. Čtu se Vaše životní peripetie i mimo tuto diskuzi. Něco mě povzbudí něco usadí do židle. PROČ se musíme všichni takto trápit. Pracuji v oblasti, kde denně potkávám spoustu matek - mrch, co si neváží toho, co mají, co dětem ubližují...... Je tolik žen okolo nás, co ani neví, co má. ☹ je mi dnes z toho smutno

tina74
16. říj 2011

@katerrinkaa Neboj, třeba to ještě bude v pořádku! Krev ještě nemusí nic znamenat. Možná odchází jedno embryjko a druhé se udrží... A kdyby Ti nedejbože nevyšlo 1. IVF, není to taky ještě konec světa. Mě nezdar v květnu samozřejmě taky hrozně rozhodil, ale pak jsem se z toho rychle vzpamatovala a šla v prvním možném termínu na 2. IVF a to už se embryjko chytlo. Chápu, že to špatně snášíš - jsou to hrozné nervy... Já jsem 15.8. byla 100% přesvědčená, že to zase nevyšlo, brečela jsem kvůli tomu, a 17.8. byl test jasně pozitivní🙂

tina74
16. říj 2011

@bugee Jo a ještě jsem zapomněla na ty moje šílené chutě🙂 Včera jsme potřebovali něco koupit v Ikei a normálně jsem se tam neubránila smaženému sýru s hranolky a tatarkou☹ Jinak jsem ale vzorná, jím spoustu ovoce, zeleniny, ryb a jiných zdravých věcí, tak se pro jednou snad nic nestalo 😉

katerrinkaa
16. říj 2011

@tina74 jojo, já vím. Kurňa, už se musím uklidnit. Jdu něco dělat, abych na to přestala myslet. Všem přeji hezký den.

bugee
16. říj 2011

@tina74 Ahoj Tinko, taky spím dlouho (včera i dnes skoro do deseti hodin, spát kolem jedenácté, takže taky cca 11hodin 😒 ) - asi to potřebuje mimísek. Utrogestan jsem dobrala včera - huráááá 🙂 Je to úžasný, už beru jen půlku prednisonu, letrox, listovku a vitamíny 🙂 A je mi celkem dobře, břicho už nebolí téměř vůbec, vaječníky občas trochu píchnou, ale to už je paráda oproti těm dvěma měsícům po OPU... No a břicho taky začlo tento týden růst nějak zhurta, začla jsem taky přibírat... ale pořád ještě nemám těch 74kg, co po stimulce, takže zatím OK. A ty chutě jsou děsný a furt na sladký - všichni mi říkají, že to bude holka (manža má z toho ohromnou radost, tak mi pro jistotu koupil skoro kilovou Nutelu!!! 😒 - to budu za chvíli jak pětitunka, mám na ní totiž chuť úplně největší, a to jsem jí jedla naposledy tak před dvaceti lety...). Jinak jím samozřejmě taky super zdravě - manžel chodí hodně do fitka, tak si vaří rýži a kuře a hovězí a brambory (vše bez tuku nebo na panenském olivovém nebo rýžovém oleji) a jíme spoustu zeleniny. S tou porodnicí to musím vyřešit během příštího týdne - nejzazší termín pro mě je pátek (protože v sobotu jsem 14+0), takže už mám nůž na krku a uvidím, jestli mi to klapne přes tu moji rychlospojku nebo jestli se budu muset proboxovat někde přes frontu... 😒

bugee
16. říj 2011

Strávili jsme dnes krásné odpoledne v ZOO, byl to úžasný relax, skoro tři a půl hodiny jsme tam brouzdali, a protože bylo tak krásně, tak jsme šli ještě na půl hodinky s našimi psy ven, no a teď jsem naprosto grogy 😒 Ale jsem unavená z čerstvýho vzduchu a je mi fajn na duši 🙂 , i když záda to odnesly fest a zkomírám teď na gauči...

pentagras
16. říj 2011

@bugee no zmizela, protože jsem těch zdravotních problémů měla potom tolik že jsem byla pořád po nemocnicích, děsný, ted už je to ok, taky se učím dost tedka, tak nestíhám psát ale čtu Vás průběžně, jinak na screning se bojím ,noo, doufám že bude vše ok, a co ty, jak je tobě, vše ok???

bugee
16. říj 2011

@pentagras Jsem ráda, že ses ozvala, občas něco písni, ať víme, že jsi OK. Mě je fajn. Akorát jak vysazuju ten utroš, tak mě každý den od odpoledne až do večera bolí hlava... Dnes už jsem ho vysadila úplně, tak doufám, že ta hlava do dvou dnů přestane 🙂 Ale jinak vše OK. Na screening budu držet palce, psala jsem tu holkám, že jsou to nervy, ale nakonec krásný zážitek, tak si to užij a napiš! Drž se. Dobrou 🙂

tina74
16. říj 2011

@bugee Jejda, s tou hlavou je to nepříjemné, ale snad to brzy přejde. Vzpomínám si, že stejné potíže měla při vysazování i @xavera.
Porodnice se mi během dneška nakonec vyrýsovala v Podolí. V úterý nebo ve čtvrtek půjdeme obhlídnout registraci. Další týden to tam pak bude muset jít vybojovat manžel...

bugee
17. říj 2011

Ahoj děvčátka 🙂
Pěkně mrazivé ráno, brrrr, škrábat auto jsem musela - a ono mi to přes ten pupek už nějak nejde, to jsem zvědavá, co budu dělat, až ještě povyroste... asi budu sedět v autě a čekat, až rozmrzne :-/ Jinak hlava dnes ráno nebolí, takže super paráda 🙂 Na procházce se psy jsem málem umrzla a do konce března nás nečeká nic jiného, to je teda výhled... No a Vánoce za dveřmi :-/

111janinka
17. říj 2011

Ahoj holky 🙂 dovoluji si aktualizovat tabulku - jsem šťastná že je zatím vše OK a naše Karolínka roste tak jak má 😉

flyaway - 1IVF - OPU 27.7., ET 2.8. - 1 zavedené, 3 zamražené, TT i krev 13.8. negativní, 21.10. plán KET
ma.ja - 5xIUI, 3xIVF - OPU 27.8. ,30.8.ET ,14.9.krev negativní, tím naše snažení končíme a čekáme adopťátko
etra - 9 pokus (3 IVF, Kety ? , Nativ ?) 4 vajíčka, 3 embryjka zavedená 18.7., 8.8.krev-negativní, další pokus na podzim
lenivoni - 2IVF.,29.7. OPU,3.8. ET (PK) - 1 embryjko, zadne mrazacky - negativni
katerrinkaa - 1IVF - srpen 2011, 8.8. zastaven cyklus, 24.8. zahájena stimulace, OPU 3. 9. - 12 vajíček, po OPU hyperstimulační syndrom II. až III. st - 8 denní hospitalizace, kapačky, zotavená a vyčkání na nový menst. cyklus, KET 3.10. - 2 zavedená, 1 zamražené ( zbylých 5 se postupně nevyvíjeli dobře)
werinka1 - nevydařené 1.IVF, v listopadu (snad) 2.pokus

tygrisek09 - 1.IVF-ICSI - 4. den stimulace, 31.8. - utz
cuddle - 1IVF - ET negativni, KET // - spontalni potrat v 6tt - cekam na porevizni ms, 30.9 - genetika konzultace, histologie nalezu negativni, 3.10 plan ultr na kontrolu sliznice, mozna stimulace po 2ms ( listopad???)

tehulky:
janijacek-1 IVF, OPU 26.8. , 12 vaj, 10 opl.,31.8. ET 1 emb., 4 mraz., 10.9. //, 14.9.HCG 235, UTZ 26.9. srdicko
gabulenka - 1IVF - OPU 8.8., ET-13.8.-2embryjka,6mrazáčků, 24.8. //, 2.9. 4mm-dvojčátka, máme srdíčka a rosteme
pentagras - 2 IVF -13.8.- 2 embryjka,13.8. - ET 1embryjka a 1 je sněhuláček , 24.8 //, krev 26.8.Hcg 810, 8.9. utz - 7,8mm a srdíčko, 9.9.utz car- předána ke svému dr
hp - 1 IVF,OPU 26.7.,ET 30.7.-2 embrya,4 do mrazáčku.12.8.//,UTZ a krev 19.8.
maarina - 1IVF - ET 22.7 - 2 zavedená, 4.8 -pozitivni hcg 468:8, 12.8.krev
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7., 27.7. - 88,6 Hcg, 3.8. - 2100 Hcg, 20.9. - UZ - 6 cm, screening OK
111janinka - 1IVF - OPU 23.7; ET 29.7.; 7.8.//; 9.8.HCG 137;UTZ 31.8. srdíčko, 12.10. screening OK - TP 14.4.
leeela - 1 IVF - ET 22.7, 29.7 pozitivní TT, 3.8 prví test z krve: HCG 400, KO 8.8 :HCG 2625, UTZ 22.8,Mimi'A' srdíčko,6+3, mimi'B' zatím bez srdíčka, 6+1,předána k obvodní Mudr, KO 24.8
bugee - 3IVF - OPU 30.7., ET 4.8., 31.8. UTZ ♥ 5mm, UTZ 7.9. 1,1cm; UTZ 19.9. 2,3cm; 10.10. 5,87cm; 12.10. screening OK (1/2100) a 6,46cm
moninka2 - 1.IVF, OPU 11.8. , oocytů 11, ET 16.8. 2 embryjka zavedená, žádný mrazáček, 31.8. //, 7.9. UTZ 9,4mm zatím bez srdíčka, 13.9.UTZ srdíčko, další kontrola 4.10.
tina74 - 2.IVF - OPU 2.8., ET 6.8., 17.8. //, UTZ 30.8. - ♥ 4 mm, UTZ 8.9. - 1,1 cm , UTZ 21.9. -2,1 cm, 13.10. screening OK (1:3280), 5,89 cm
Jajinka28 - 2.IVF, OPU 17.8., ET 20.8. - 2 embryjka , TT 1.9. //, KO 21.9. UTZ ,srdíčko, těhu průkaz, 12.10. - 2,8 cm, vše ok, screening 1.11.
vanule- 1IVF, OPU 29.9, ET 4.10 2embyjka 14.10 potvrteno pozitívní HCG, KO 21.10

bugee
17. říj 2011

@111janinka Jéééé Karolínka, jo? Ty to máš vlastně jasný už od začátku, viď? Taky už bych to ráda věděla, sice je to vlastně jedno - vymodlené mimi po tolika letech - hlavně, ať je zdravé, ale i tak... Já bych chtěla víc rošťáka po manželovi a on zas spíš holku po mně...
A co jinak? Je Ti už dobře a užíváš si to?