1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

cuddle
autor
5. bře 2012

@werinka1 ano mame, pestuju sliznici a pokud bude dobra, nechame si ho zavest jako posledni pokus

katerrinkaa
5. bře 2012

Ahoj holky, tak druhý týden jsem trávila u sestry a už jsem začala tušit. První týden byl super, prostě nic, žádné krvácení. V něděli kapička a začali děsné bolesti a růžovění se přidávalo. Nevydržela jsem to a udělala si TT, jeden druhý, pátý, jak prdlá a ani čárka po bývalé či budoucí graviditě. Takže jsem se s tím srovnávala celý týden a ještě, že jsem u té své sestřičky byla. Protože má mimísko a tak sjem nemohla smutnit, zas tak dlouho. TAKŽE SMUTNO, SMUTNO, SMUTNO. ....... zase nic a to nechápu, všichni tvrdí, že jsme v pořádku. Hm, takže nevím. Smutno. Teď jdu po menstruaci zas k lékaři. Nevím, co mě čeká. Ale myslím, že všechny ty příšerné věci jako je genetický test, laparoskopii (při které mě chtějí dělat ještě odřezáváí srůstů na střevech)..... mám z toho všeho DĚSNÝ STRACH A TO OD 1 . 4 . 2012 MÁ PLATIT NOVÁ PRÁVNÍ ÚPRAVA NA CARY. Takže smutno, myslím si, že během tohoto půlroku nemohu otěhotnět ani náhodou. Nejde to všechno stihnout. Takže opět, je mě smutno. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Holčičky, buďte rádi, že už Vám to dopadlo.

katerrinkaa
5. bře 2012

Jdu si přečíst Vaše příspěvky.

pentagras
5. bře 2012

@tina74 tedka piju tak ty 3 litry, a je to znát, dnes jsem taky odpo pila mín a hned to bylo znát 😒

pentagras
5. bře 2012

@katerrinkaa Neboj se, určitě to příště vyjde, moc ti držím palce...

bugee
5. bře 2012

@katerrinkaa Ahoj, nesmutni - přečti si stránky ze začátku této diskuze, čím si kdo prošel (také jsem byla kromě jiného na diagnostické laparoskopii, při které mi odstraňovali srůsty z celého břicha - nic to není, nemusíš se toho bát; genetický test je jen odběr krve a rodinná anamnéza - také se toho nemusíš bát), půlka nás tu je víceméně původně beznadějných případů (a podívej dnes na nás a např. na @flyaway, které se též nezadařilo několikrát po sobě a teď má za sebou už první trimestr 🙂)... Naber čerstvou jarní energii, zrelaxuj a pak se můžeš vrhnout na další pokus, uvidíš, že to brzy vyjde 😉

pentagras
6. bře 2012

@jajinka28 ahojky a vítám tě, už jsem si říkala že musíš být v nemocnici, jinak já taky stále ležím, pro změnu zas otejkám, tak už mě to ležení taky nebaví ale je fakt že ted už to tolik nedodržuju.

pentagras
6. bře 2012

@werinka1 držím palečky 🙂

katerrinkaa
6. bře 2012

@bugee děkuji, ach jo, děkuji, je to těžké, já tu teď zkládám dny, kdy budu moci chodit na rehabilitaci - cvičit Mojžíšovou a je to pár minut, co mě napsala kolegyně, že se jí narodila holčička, jsou chvíle, kdy to jde a kdy to nejde. Ségra má miminko a její těhotenství jsem si užívala a její miminko miluji, a tak nějak kolegynino těhotenství bylo pro mě utrpením a teď mě ta zpráva místo toho, aby potěšila, tak zabolela, čumím tu na tu SMS a nevím.....

katerrinkaa
6. bře 2012

@pentagras děkuji moooooc, já to ale nějak přestávám zvládat, někdy dobrý, někdy blbý

bugee
7. bře 2012

Ahoj holky, doufám, že když to tady tak umlklo, že jste všechny v pořádku a užíváte si sluníčka 🙂
Dnes jsem začala prát výbavičku na malého, je to všechno tak mikroučké, že se mi z toho srdce svírá... 😕
Zítra jdu konečně na EKG, k tomu musím vyřídit papírování ohledně mateřské a říct si o vypsání potvrzení trvání PN k 21. dni pro sociálku - vůbec jsem netušila, že takovýto papír musí být a dost jsem se podivila, když mi za měsíční neschopnost přišlo 13tis. ☹ Takže to musím doložit a počkat si další měsíc na doplatek... Kdybych byla sociální případ, tak vůbec nevím, jak bych přežila 😒
Jinak manželovi včera nedali dovču na začátek září - prý už je všechno vybráno 😒 Nakonec dostal poslední týden v září, no a já nevím, co v tomto termínu s pětiměsíčním prckem... u nás už teplo nebude, bude se dříve stmívat, co takhle jet k moři? Ale kam? Máte nějaký tip?

bugee
7. bře 2012

Musím se pochlubit - dnes jsem vyprala první půlku věcí na malýho a pak jsme konečně přestavěli nábytek, už máme místo na postýlku 🙂 Navíc jsem zvládla vyklidit další velkou skříň s oblečením, vyházela jsem ho bez lítosti spoustu a zbyl mi jeden velký foch na věcičky pro mrně 🙂 Teď už jen naměřím rozměry a koupím do něj dvě krabice, do kterých je naskládám. Zase jsem pokročila, mám z toho dobrý pocit a do konce týdne už jen relax venku se psy 😝

werinka1
7. bře 2012

Ahojky, tak jsem dnes teprv 2 druhý den po transferu a už se zas začínam pozorovat 😒 Jakmile na to teda pomyslim, tak se okřiknu a snažim se myšlenky směřovat jinam, ale v noci to nejde..... takže dneska v noci už jsem těhulila. Oproti předchozímu pokusu už mě ale nebolí ani vaječníky, břicho ani prsa. Dostala jsem se už skoro do normálu. Předtim jsem byla dlouho nafouklá. Jen mě občas zabolí v podbřišku, trochu vaječníky, ale to fakt málo. Jinak se pořád pozoruju, teda respektive pozoruju ten muj "spodek". Sice už výtok, který mi trápil, ten vodový ustal, ale pořád je to takové....no.....nezdá se mi to. Pořád cítim vlhko, ale takový divný. Zavádim utroš, takže se těžko poznává jestli se fakt něco děje nebo ne 😒 Ale sama každá poznáme kdy to neni úplně to pravé ořechové. Tak já doufam, že to alespoň nebude mít vliv na zahnizďování. 😠

tina74
7. bře 2012

@bugee To jsi šikulka🙂 Na kolik stupňů ty věcičky pro miminko pereš?
U nás je všechno v pořádku, jen mám pořád co dělat. Byla jsem plavat, na nákupu a průběžně dokončuji lakování a ještě něco pročítám do práce.
Hezký večer!

werinka1
7. bře 2012

@bugee Já bych měla asi s takhle malým miminkem strach někam vůbec jet. Třeba my máme zahradu, takže bych první rok dovču řešila povalováním na zahradě. Do zahraničí bych si netroufla teda vůbec.
Jinak teda já sem brala nemocenskou na celý měsíc 10 tis. a myslela jsem si, co nemam 😅

babka
7. bře 2012

@werinka1 Tak toho pozorování nech, ať mají mimísci na uhnizďování klid 😉 Určitě bude všechno o.k. 🙂

werinka1
7. bře 2012

A kdyby byla podrážděnost příznakem zahnizďování, tak se mi musely ty dvě ještě rozdvojit 😠 Jsem vytočená úplně do maxima ihned a bez varování koušu! A hlavně mě točí to, co mě nechávalo vcelku chladnou.

flyaway
7. bře 2012

Krásný večer! 🙂
Tak jsem teď zjistila, že se jedné mamině z jiné diskuze narodila dvojčátka v 34+1, tak vás sem jdu honem zkontrolovat, jestli jsou stále všichni mimísci, kde mají být a nikdo nikam nepospíchá 😀
@bugee No s tou nemocenskou je to almužna a ještě navíc to chodí pozdě 😖 . Jinak s takhle malým prďolkou nevím, nevím, zda bych měla odvahu vycestovat někam do zahraničí. Švagříci teď mají pětiměsíční holčičku a připadá mi prostě ještě hrozně malinká 😕 . To tak možná někam po ČR, ale já osobně bych asi na zahraničí byla srabík 🤐 . každopádně konec září by ještě mohlo být pěkně, my byli loni v tu dobu na Šumavě a ačkoli bylo trochu chladněji, tak to bylo moc pěkný 🙂
@werinka1 Pozorování je naprosto normální, tomu se asi nevyhneš 😉 . Každopádně nasadit pozitivní myšlení a příští týden budou // jak vyšitý 😎 . Moc držím palce a těším se na Tvé zprávy!!! 🙂

werinka1
7. bře 2012

@flyaway Ahojky, moc ráda tě vidím 😵 Jak se daří?? Já se snažim se v práci nestresovat, co nejvíc se smát a myslet na hezký věc, akorát mi před chvílí muj mužskej hejbnul se žlučí 😠

flyaway
7. bře 2012

@werinka1 No jo, no, to oni ti chlapi občas dělají a jde jim to fakt dobře 😀 .
Chodíš normálně do práce? A nechtěla sis dát alespoň těch pár prvních dní zavrtávání pauzu, ať se embryjko může "soustředit" 🙂 ? Mě nakonec v CARu pan doktor nechal na neschopence celých 12 týdnů, že prý ty jsou takové nejrizikovější, tak ať jsem pěkně v klídku - no a vůbec to nebylo špatný 😎
Jinak nám se daří dobře, sice se mi teď tak trošku vrátily nevolnosti, ale pevně věřím, že už je to jen dozvuk a brzo bude klid. Zatím chodím do práce, ale teda to celodenní sezení nic moc 🙄 . No a bříško roste, moje váha taky roste a z mých nálad asi někdy zas pro změnu roste manžel, takže asi vše jak má být 😀
No a kdypak plánuješ testíkování 🙂 ? Už máš nakoupené pořádné zásoby na testovací mánii? 😉

werinka1
7. bře 2012

@flyaway Jj, chodím do práce. Já hlavně mam strach z toho, že by se zas spekulovalo a já se pak vrátila a zas nic....Když už nikdo jinej, tak vedoucí o tom ví a mě je to nepříjemný, takže se snažim chovat jakoby nic. On teda ví proč jezdim k tomu doktoru páč tam jezdil taky. Ale jinak v jaký fázi se nacházíme ne. Dr. v CARu souhlasil, že když jsem "kancelářská" tak neni důvod být doma. Snažim se právě se moc nestresovat, i když občas to úplně nejde. Já jsem na 100% rozhodnutá, že pokud se těhu potvrdí, tak jdu na neschopenku od začátku do konce. To určitě. Vzhledem k poslední zkušenosti nechci nic riskovat. Testíkování je nedohlednu 😒 Myslim, že nevydržim a možnáááá zkusim příští úterý, spíš se budu snažit vydržet alespoň do středy. No vidíš, testíky já vůbec vlastně nemam!!!!! Mam radost, že se cítíš "v mezích normy", přeci jenom mimčo o sobě musí dát trochu znát 😉

bugee
7. bře 2012

@tina74 Prala jsem vše na 40 a dopadlo to dobře 😉 Mám Persil Sensitiv gel. Hezký večer 🙂

bugee
7. bře 2012

@werinka1 V tom má @babka pravdu - přestaň se pozorovat! Hlaď bříško, dopřávej mu dobrůtky a relaxuj 😉

bugee
7. bře 2012

@flyaway Koukám, jak Ti naskakují týdny - už 15tt - to je paráda 🙂 Mám z Tebe vážně radost, drž se! 😉

jajinka28
7. bře 2012

Ahoj holky, tak jsme včera byli na posledním screeningu a moc veselo nám teď není ☹ ...Karolínka už má 1793g, byla zase hodně aktivní, ale Dr. se zarazil u srdíčka☹...má podezření na nějakou srdeční vadu, něco s chlopněma ☹ ...byli jsme tam hodinu, pořád to zkoumal a zkoumal a nakonec musíme v pátek do nemocnice na další vyšetření...tak jsem si říkala, že už jsme si všechno vyžrali, ale asi to ještě pořád není všechno..
Snažím se na to moc nemyslet a snažím se doufat, že to v pátek dopadne dobře a že bude srdíčko naší berušky v pořádku...
Holky, doufám, že xavera už nerodí, už tady nějakou dobu nebyla, snad je v pořádku a jen si užívá poslední relax...

jajinka28
7. bře 2012

@werinka1 ahoj beruško, žádné pozorování, žádné smutky a negativní myšlení, ju??Vím, že je to moc těžké, vždyť jsme si tím prošly všechny..ale snaž se sebrat sílu, optimismus ze sluníčka a jarního vzduchu, hlavu vzhůru, hlaď bříško a hlavně věř! Už to musí klapnout, určitě už si prďolkové našli to správné místečko a teď už se jen zavrtávají a velebí si u tebe🙂
Drž se kočko, jsme tu pro tebe a všechny ti strašně moooooooc držíme všechno co se držet dá 😉

jajinka28
7. bře 2012

@flyaway ahojy flyaway, mám z tebe velkou radost, že jsi v pořádku a že se miminečku daří skvěle, jen tak dál!krásně ti ty týdny naskakují, ještě chvilku vydržet a ucítíš první vrtění tvého broučka🙂
Tak se opatruj, jsem moc ráda, že takhle krásně těhulíš 😉

werinka1
7. bře 2012

@bugee
@jajinka28 Děkuju jste zlatíčka. Slibuju, že "pozorování" jen minimálně a jinak klídek, pohoda a pozitivní myšlení 😀

jajinka28
7. bře 2012

@bugee koukám, že ses do toho pěkně opřela mamino🙂tak nezapomínej ale taky na trochu odpočinku a relaxu, za pár týdnů už to bude tabu🙂

werinka1
7. bře 2012

@jajinka28 Jee, teď čtu o tom srdíčku ☹ Ale neboj, jste přeci holky silný, budu vám držet mooooc palečky zlatí. Dopadne to dobře, uvidíš!