1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

gabulenka
11. srp 2011

@pentagras super, tak budeme bojovat spolu 🙂 My máme zatím 11 bojovníčků, 1 je o 2 buňky pozadu. Břicho pořád bolí, dneska jsem to vzdala a vzala si poprvé prášek 😒

gabulenka
11. srp 2011

@cuddle díky, snad to brzo přejde 😒
@tygrisek09 děkujííí 🙂

pentagras
11. srp 2011

@gabulenka mě to taky trochu bolí ale spíš močák nebo vajáky, břicho už ne, tak maximálně břicho ztoho přežrání jak se válím a chlap mě obskakuje a cpe mě momentálně řízkama 🙂 😀 musím tu bílkovinu 🙂

lenivoni
11. srp 2011

@pentagras jejej rizecky bych si taky dala.

pentagras
11. srp 2011

@gabulenka tak máme dva dny 🙂 to to uteklo, vid, jako na dnešní telefonát jsem čekala ja k na smilování o hodinu a půl dýk než normálně, už jsem byla paranoidní 😀 na ET v sobotu se moc teším

pentagras
11. srp 2011

@lenivoni klidně bych se podělila 😀 😀 já musím dnes ležet a mám přísnej zákaz vstávat, včera jsem to nějak přehnala s uklidem a mám ten hyperstimulák,tak jsem večer myslela že mi vyskočí celej spodek, njn, tedf dělám že nic nevidím 🙂

cuddle
autor
11. srp 2011

@ma.ja aha tak to jo, no tak u me nedochazi k ovulce, takze zadne foliky neporostou a myslim si ze vetsina caru to dava od toho 1 dne, aby ta stimulace probihala jak kdyby jsi mela ovulku ten 12-14 den cyklu, cili s tim se sveze vlastne vsechno a vsechny foliky jsou vyuzity

cuddle
autor
11. srp 2011

@lenivoni Beluska byla prvni noc vlastne uplne sama, bez matky a sourozencu, takze jsme cekali co bude, no zkusili jsme ji nechat v obyvaku u jejiho pelisku a zavreli jsme dvere do loznice, ale to zacala knourat, ze se ji to nelibi, tak jsme ji nechali dvere do loznice otevrene a to uz slo, chvilku byla sama v obyvaku, ale na pohovce se ji libylo vic a nakonec si prelezla a lehla si mezi nas k noham a spala uplne celou noc az do 7mi kdy manzel vstavala, pak se sla napit, najist, vycurat a vratila se a delala ranni hygienu, cela se pekne umyla - cistotna sikulka je to, ted chceme prodluzovat pomalu intervaly kdy bude sama a nechat dvere do loznice zavrene, bude spavat v obyvaku , ve svem pelechu , nebo klidne na koberci kde chce, ale nechceme ji ucit aby spavala porad v loznici....ale nemeli jsme to srdce ji nechat prvni noc zavrenou samu v cizim prostredi 😉

gabulenka
11. srp 2011

@pentagras jojo uteklo 🙂 já se těším a bojím zároveň 🙂 tolik si přeju aby to vyšlo a tolik se bojim že to nevyjde 😒 ani nemluv, doma mám pěkný nepořádek, občas něco málo udělám a stejně zas skončím v posteli, protože jse K.O. 🙂

pentagras
11. srp 2011

@gabulenka no já to včera chtěla strhnout a dopadlo to šíleně tak dnes ležím,radši,ale po ET kašlu na všeechno 🙂

lenivoni
11. srp 2011

@cuddle to jsem zvedava jak to s tim spanim vydrzite. my jsme chteli zavest uplne stejnou taktiku u naseho stenete,ale nezvadli jsme to, tak v zime nam spi v nohach. to je mi zima,ale v lete spi na podlaze.

gabulenka
11. srp 2011

@pentagras já právě chci něco málo poklidit dnes a zítra a pak už budu jen relaxovat 😉

gabulenka
11. srp 2011

Holky, na mě jde jakási depka ☹

pentagras
11. srp 2011

@gabulenka proč??Co se díje?

gabulenka
11. srp 2011

@pentagras nevím, jestli to všechno zvládnu, nad vším moc přemýšlím, abych to něčím nepokazila, manžel jede na týden pryč... jsem na něj moc zvyklá a vždycky jsem ve stresu aby se mu něco nestalo - jsem tele😒 A pak jak vyřešit tu práci... Asi všechno moc řeším a zbytečně. Dneska mi řekli, že máme 11 embryjek, 1 je o 2 bunky pozadu. Před pár dny bych za to dala nevím co a byla šťastná. Jsem moc štastná, ale zároven přemýšlím, kolik jich eventuelně zbyde, že asi nebudeme mít tolik peněz zamrazit případně všechny ☹ A je hrozná představa třeba i jen jedno někam spláchnout ☹ Ale uvidíme zítra, budu volat embryoložce jak to vypadá... Asi mám nějakou slabou chvilku 😒

pentagras
11. srp 2011

@gabulenka neboj se, určitě to všechno zvládneš, já jsem taky posraná ale spíš mám takový jako že, až pojedu po ET, tak abych mrnouse nevyklepala cestou nebo jak budu chodit na záchod a tak, ztoho mám depku já 🙂 neboj, je to asi i těma hormonama co máme v těle, člověk je jinej, já taky sedím u filmu a cpu se a bulím 🙂

kettt
11. srp 2011

Ahoj holky! Mám za sebou 2 samovolný potraty a jedno GEU. O mimi se snažíme 3 roky. Teď jsem v procesu IVF....zítra jdu na odběr foliku. To čekání je hrozný. Pořád dokola se snažím uklidnit, ale stejně jsem z toho všeho celá rozhozená. Jo život je boj.....

janijacek
11. srp 2011

Ahoj,rada bych se k vam pridala.Dnes jsem zacala stimulaci.Jsem poprve,tak jsem z toho trochu nervozni:(

gabulenka
11. srp 2011

@pentagras to vyklepání na cestě, strach z jakýhokoliv pohybu, záchod atd. - to mám strach taky 😀 😀 😀 Přijde mi, že když ženská otěhotní přirozeně, tak je vlastně v klidu třeba do 5.týdne, protože nic neví 😀 My to všechno víme od prvopočátku 😀
@kettt vítám tě, taky jsem rozhozená, tím si asi projdeme každá 😉 držím pěsti, ať jde zítra vše jako po másle 😉
@janijacek vítej 😉

pentagras
11. srp 2011

@kettt
@janijacek
ahoj holčičky, vítejte 🙂 🙂 přidejte se do naší tabulky 🙂 budem se bát všechny spolu 🙂

jajinka28
11. srp 2011

ahoj holky, všechny Vás moc zdravím! tak jsem v neděli začala stimulaci a je to tady ☹ hyperstimulace mě opět nezklamala a opět mě morduje...sotva lezu, bolesti hrozný, teplota...ach jo ☹....gabulenko a pentagras, holky moooc držím pestičky, nesmutněte, těšte se na stěhování mrňousků Vám do bříška 🙂..úplně chápu vaše pocity, taky jsem byla tenkrát šílená strachy, jak po ET dojedu domů, jak budu chodit na záchod..k tomu všemu jsem měla nějakou alergii a pořád jsem kejchala, takže krom hyperstimulace jsem měla ještě hyperdepku 🙂Holky držte se!! 🙂
Mooooc gratuluju všem těhulinkám, jste statečné, tak se opečovávejte a mám k Vám malou prosbu - poprskejte prosím pořádně ty monitory těma těhu bacilkama, ať se tady můžeme s holkama pěkně rozdělit 🙂

jajinka28
11. srp 2011

@cuddle teda cuddle, to Vaše kočičí miminko je nádherný, je vidět, že to bude malej a chytrej rarach 🙂 tak užívej, aspoň se tvé myšlenky můžou soustředit trošku jiným směrem a to je dobře 🙂 Tak pozdravuj čičinku a určitě přidej ještě nějaké fotečky, ať se trochu pobavíme 🙂

pentagras
11. srp 2011

@cuddle já se ti vůbec nedivím, já bych jí taky vzala do postele, je fakt nádherná, se máš, já mám na kočky mega alergii, tak je mít nesmím ☹

pentagras
11. srp 2011

@jajinka28 ahojky, jéžiš, to je hrozný vid, no mě ještě ted není ok, ale už je to o hodně lepší, už at se přehoupne 14 dní a máš to za sebou, vid, máš neschopenku???

cuddle
autor
11. srp 2011

@janijacek
@kettt vitam nove prichozi, urcite si tu vsichni drzime palecky a spolecne resime vse 😉

cuddle
autor
11. srp 2011

@jajinka28 teda ty si to vytrpis, hyperstimulak je fakt hnus, mela jsem náběh a už to mi fakt stačilo.... 😒

cuddle
autor
11. srp 2011

@jajinka28
@pentagras holky diky je fakt supr, no jo prozkouma co jde, dnes jsem ji koupila dalsi 2 hracky, tak zase bude mit co objevovat, ale staci ji i sacek na provazku nebo kousek sysalove masle a je v klidu, pohraje si sama uplne v pohode se vsim, foto urcite casem pridam

gabulenka
11. srp 2011

@cuddle souhlasím s holkama, těším se na další fotečky 🙂
@jajinka28 jsi hodná, díky 🙂 u mě se zatím střídají nálady jak na houpačce, chvíli pohoda, chvíli depka a bulím 🙂 Držím pěsti, ať ti je brzo dobře, ten hyperstimulák je určitě hrůza 😒

111janinka
11. srp 2011

@cuddle Beluška je náááádherná!! To já bych si ji určitě v postýlce už nechala 😉

cuddle
autor
11. srp 2011

@111janinka no jo jenze az se nam chyti ta fazolka, tak to uz pak v ty posteli bude nejak tesno, kdyz se tam nasackuji vsichni 😀 😀 😀 😀 😀