1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

cuddle
autor
9. srp 2011

@tygrisek09 rika se vse co je dopoledne je 1DC, pokud zacnes krvacet odpo nebo vecer je 1DC na druhy den
PK urcite ano , ale samo zalezi na Vas, po tom 3tim dnu se do toho nejak zapojuji prave spermie a hodne embryjek se proste prestane vyvijet, nemyslim, ze by byly treba z 12ti schoplni vybrat ty treba dobre 2-4 kusy co tam nakonec s nejvetsi pravdepodobnosti budou, ale daji ti to teda 3ti den, treba 2 kousky, 6ti, 8mi bunecne a pak dalsi zamrazi, budes mit asi vice mrazacku, ale ne vsechny se pak musi spravne rozmrazit a samo ujmout

kive76
9. srp 2011

@tygrisek09 mě dr. říkala, že pokud začneš krvácet večer..tak už se to počítá jako další den.

flyaway
9. srp 2011

@ma.ja 😀 Děkuju, ale hin sa ukáže, zda-li se skutečně zadaří... 🤐
Zatím mám spíš pocit, že to každou chvilku dostanu, bolí břóšek a špinění neustává.
No, uvidíme, zatím jsem teprve 7. den od ET, takže ještě je čas na jakékoli závěry 🙂
A jakpak pokračuješ Ty?

flyaway
9. srp 2011

@bugee Ahojky, díky za optání! 🙂
No, moc to neubíhá, to se musí nechat, ale už jen 3 dny a budu vědět víc 😵
Zatím jen lehké špinění a bolest bříška jak na ms, navíc furt lehce zvýšená teplota, tak nevím, co si o tom myslet, ale pořád se snažím být pozitivní (snad abych přivolala jiné pozitivní věci 🙂 )
Jsem ráda, že už je Ti líp, přeju hodně trpělivosti při čekání 😉

moninka2
9. srp 2011

dobré ráno holky, tak jsem po pár dnech zpět, včera jsme byli na UTZ a ve čtvrtek mě čeká OPU. Gratuluji všem holčinám, co to vyšlo a držím palce všem, co měli špatné zprávy. Přeju hodně síly do dalšího pokusů, držte se holky, určitě to vyjde.

@cuddle máš užasnýho kocourka nebo spíš kočičku, brácha má stejnýho a je to neskutečnej mazlík a plyšáček, má tak nádhernou srst 🙂

holky můžu se zeptat za jak dlouho po OPU se asi jde na ET? To jim budeme každý den volat, jak to vypadá nebo jak to probíhá?

moninka2
9. srp 2011

také se přidávám 🙂
cuddle - 1IVF - OPU 8.7, ET 13.7 - krev negativni, 12.8 ultrazvuk a dohoda na mozny KET naseho mrazacka
flyaway - 1IVF - OPU 27.7 - 22 oocytů, 14 oplozených, ET 2.8. - 4 blastocysty, 1 zavedená, 3 zamražené
ma.ja - 3IVF - plan srpen 2011
maarina - 1IVF - ET 22.7
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7. - test krev 27.7. - pozitivní, 88,6 Hcg, 3.8. - 2100 Hcg
111janinka - 1IVF - OPU 23.7 - 10 oocytů, 5 vajíček, 4oplodněné, 3embryjka, ET 29.7.
werinka1 - 1IVF - OPU 20.7., ET 23.7.-dvě "béčka", 3.8.slabě pozitivní TT, 5.8. krev - HCG 300, UTZ 12.8.
pentagras - 2 IVF - OPU 8.8
leeela - 1 IVF - ET 22.7, 29.7 pozitivní TT, 3.8 prví test z krve: HCG 400, KO 8.8 :HCG 2625, UTZ 15.8
bugee - 3IVF - OPU 30.7., 11 vaj., 8 oplozených PICSI, ET 4.8. (2 ks), zamražená 2-3, krev 18.8., UTZ 31.8.
gabulenka - 1IVF - OPU 8.8.
etra - 9 pokus (3 IVF, Kety ? , Nativ ?) 4 vajíčka, 3 embryjka zavedená 18.7., 8.8. krev
Jajinka28 - 2.IVF, OPU cca 19.8.
moninka2 - 1.IVF, OPU 11.8.

lenivoni
9. srp 2011

@cuddle Dobre ranko vsem. Me se docela Bela libi.

moninka2
9. srp 2011

@lenivoni všera jsem zrovna koukala na Stmívání 🙂 , Bela je hezký

lenivoni
9. srp 2011

@moninka2 takze hlasujeme pro kocici Belu 😉 Jinak ja bych taky radeji sla do PK,je to asi kvalitnejsi embryjko. Ja mela treti den 3embrijka,dve se ctvrty den dostaly do raneho stadia blastocysty,ale paty den uz vypadaly stejne jako ten ctvrty den,takze se zastavaly v rustu den paty. A jenom jedno se vyvyjelo stale a bylo pry perfektni kvality 5.den,ale jestli se uchytilo............pevne doufam. Dnes jsem koupila test a zitra rano si ho asi udelam,budu 7.den po ET. Co myslite?

cuddle
autor
9. srp 2011

@moninka2 no zalezi jestli mate PK - pak se bezne chodi 5-6 den po OPU cili kdybys mela OPU ve ctvrtek, tak to vychazi na ut-st
pokud vsak treba nebudete mit PK, tak je to myslim vetsinou 3ti den, cili bylo by to v nedeli - zalezi jestli u vas v nedeli delaji ET
u nas volas 2hy, 3ti a 5ty den
2hy ti reknou kolik se oplodnilo
3ti den jestli a jak se ryhuji a kolik jich jde dal
4ty den nic to se nekontroluji embryjka
5ty den volas a rikaji jak to vypada a jestli je neco mozne zavest a zamrazit - jestli mas nejake ve stadiu blastocysty
6 ty den - pokud nebyl transfer 5ty den, tak bude transfer dnes a zase ti reknou jak to vypada kolik jich je, co na zamrazeni, pokud jsi mela transfer jiz 5ty den, tak ti reknou jen jestli jeste nektere embryjko doslo do blastocysty a je k zamrazeni
zase je to car od caru, muze to byt u vas jinak, muzou mrazit i jine nez blastocysty

bugee
9. srp 2011

Hezké těhulící ráno všem 🙂
Opět jsem dnes testila, jestli už budu mít konečně sněhobílý testík bez Ovitrelle (12. den od apikace injekce, 5. den od ET)... A skoro mám pocit, že ten dušík je o něco silnější než byl včera! Nejsem si jistá, zkusím se na všechny podívat ještě večer, až bude ten dnešní test zaschlý a vybledlý jako ty ostatní, ale fakt mám ten pocit... Zdá se mi to nemožné. Včera už byl opravdu duch duchovatej, že jsem si říkala, že stopro bude dnes sněhobílo... No, možná už mi z toho hrabe :-/

@flyaway Taky mě pobolívá jako před ms, ale teplotu jsem si neměřila. Učitě to bude v pořádku, špiní 90% holek! Držím palečky a ať Ti dnešní den uteče jako voda. Jsi dnes 7. den od ET, kdy se chystáš testit? Až 14. den nebo dřív?

@cuddle Bela se mi také líbí, je to vznešené jméno a hodí se krásně k tak vznešenému tvorečkovi 🙂

cuddle
autor
9. srp 2011

@lenivoni pokud jsi mela 5ti denni embryjko blastocystu a jsi zitra 7my den, mela bys uz na testu rozpoznat vysledek, zalezi na tobe jestli to uz dele nevydrzis 🙂

cuddle
autor
9. srp 2011

@bugee hele 12ty den od pregnylu uz to nebude tim.....to uz ti bude zase hcg ukazovat tvoje embryjko.... 😉

lenivoni
9. srp 2011

@bugee to uz tedy opravdu vypada,ze se tam neco uchytilo. ty testujes kazdy den?

lenivoni
9. srp 2011

@cuddle ja si myslim,ze ten test zitra udelam. Mam pocit,ze lepsi vedet na cem jsem nez se domnivat. Ani jsem dnes nesla do prace,mam silenou migrenu a je mi na zvraceni. A to mam hafo prace,ale udelam ji v klidu doma.

moninka2
9. srp 2011

@cuddle no mi máme PK, takže budu čekat až nějaký 6tý den, děkuju za informace 🙂
@lenivoni já jsem si řikala, že až budu po ET, tak vydržim netestovat co nejdýl, ale asi nebudu mít tak pevnou vůli 😀

bugee
9. srp 2011

@lenivoni Jo, testuju, protože jsem si chtěla první den po ET ověřit, že už mám Ovitrelle z těla venku a že teda až budu naostro testovat, že to nemůže být falešně pozitivní... No a pořád jsem tam toho dušíka měla každej den o něco slabšího, včera už byl skoro neviditelnej, no a dneska je silnější, tak nevím, jestli to nemůže být jen silnější koncentrací moče??? Jsem z toho úplně zfamfrnělá, nevím, co si o tom myslet... Ještě, že jsem v práci, za chvíli mám poradu, tak na to přestanu myslet a zítra ráno se uvidí 🙂

pentagras
9. srp 2011

@maarina ahojky, prospala jsem celej včerejší den, kdo říkal že nejde aby se vajíčka uvolnila sama, jde!!Včera blbá náhoda, sešlo s lidí, někdo jim na sále kolaboval tak se všechmo šouplo ovitrele má dobu po které se vejce začnou uvolnovat, no bohužel nás vzali o dvě hodiny dýl, vejce se nám uvolnili ze 30 bylo už jen 15, ořvala jsem to, proč si objednávaj tolik lidí, nebo maj mít víc personálu, nikdo nic neřešil, jak jinak, to se prostě stává když je hyperstimulák a vaječníky plné, jsem nasraná jak nikdy!! Ale zase na druhpu stranu, z těch 15 máme dneska 8 embryjek co bojujou, mě už je líp a měli jste pravdu holky, jsem ve stresu ted ještě víc, bojím se aby to dopadlo, jinak proč já pokaždý musím vyžrat to nejhoršíííí ☹ 😠 ale jak říkám byli jsme bez sebe ale jsme rádi alespon za těch dnešních 8 🙂

pentagras
9. srp 2011

@etra
@caricia1
holčičky zlatý, strašně mě to mrzí, přeju to tady všem ze srdíčka, držte se, musíte doufat že příště to vyjde, co víc říct ☹ ☹ ☹

pentagras
9. srp 2011

hold pondělí byl fakt špatnej den ☹

pentagras
9. srp 2011

cuddle - 1IVF - OPU 8.7, ET 13.7 - krev negativni, 12.8 ultrazvuk a dohoda na mozny KET naseho mrazacka
flyaway - 1IVF - OPU 27.7 - 22 oocytů, 14 oplozených, ET 2.8. - 4 blastocysty, 1 zavedená, 3 zamražené
ma.ja - 3IVF - plan srpen 2011
maarina - 1IVF - ET 22.7
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7. - test krev 27.7. - pozitivní, 88,6 Hcg, 3.8. - 2100 Hcg
111janinka - 1IVF - OPU 23.7 - 10 oocytů, 5 vajíček, 4oplodněné, 3embryjka, ET 29.7.
werinka1 - 1IVF - OPU 20.7., ET 23.7.-dvě "béčka", 3.8.slabě pozitivní TT, 5.8. krev - HCG 300, UTZ 12.8.
pentagras - 2 IVF - OPU 8.8,15 oocytů, 9.8 - 8 emryjek, čekáme kdy bude ET
leeela - 1 IVF - ET 22.7, 29.7 pozitivní TT, 3.8 prví test z krve: HCG 400, KO 8.8 :HCG 2625, UTZ 15.8
bugee - 3IVF - OPU 30.7., 11 vaj., 8 oplozených PICSI, ET 4.8. (2 ks), zamražená 2-3, krev 18.8., UTZ 31.8.
gabulenka - 1IVF - OPU 8.8.
etra - 9 pokus (3 IVF, Kety ? , Nativ ?) 4 vajíčka, 3 embryjka zavedená 18.7., 8.8. krev
Jajinka28 - 2.IVF, OPU cca 19.8.
moninka2 - 1.IVF, OPU 11.8.

pentagras
9. srp 2011

@gabulenka ahoj kočko, moje spolubojovnice 🙂 , jak jsi na tom?? My máme dnes 8 embryjek 🙂

moninka2
9. srp 2011

@pentagras teda to jsou věci, blbý dvě hodinky a co to napáchá škody. Ale tak 8 embryjek je krásných, budou to pořádný bojovníci a vydržej 🙂

pentagras
9. srp 2011

@moninka2 moc moc ti děkuju, jsem štastná za těch 8 to je jasný, člověk by neměl řešit co by kdyby, ted už mi odeznívá nasrání ze včera a raduju se za ty co tam jsou a mám zase stres jak to dopadne, blázen, fakt 🙂

pentagras
9. srp 2011

@moninka2 tobě držím palečky na OPU, jdeš ráno?? My měli jít až v druhý várce na 11 a na sále jsem byla v 13hod

cuddle
autor
9. srp 2011

@pentagras ahoj a to ti rekli, ze ti to popraskalo? pac muzes mit 30 foliku a jen 15 vajicek, to je normalni, ze neni v kazdem vajicko nebo ze neni zrale....ale pokud jsi na ultrazvuku mela 30 foliku ktere merily a pak jen 15 foliku odebranych tam samo je to divne....

maarina
9. srp 2011

@pentagras jezis to je teda pech a vubec by me nenapadlo , ze ty 2 hodky hraji takovou roli 😢 ale z toho spatneho to dopadlo nakonec dobre....8 embrijek je fakt krasa 🙂 🙂 ja mela druhy den jen 3 a to byl pak stres jestli vydrzi ale ty ses na tom dobre a budes mit urcite zasobicku i na zmrazeni 🙂 ja mela strach jestli se ti nezhorsil ten hyrestimulak , kdyz si se vubec neozvala.....kolik vas tam teda bylo a kdo byl na sale????

pentagras
9. srp 2011

@cuddle vzali mě dlouho, asi jsem to blbě napsala, 15 folíků vyndali, a ztoho bylo 15 vajuch, jj, řekl mi že se to občas stane ale tak 1 procentu z hodně, že když je hyperstim.a je jich plnej vaječník tak začnou praskat dřív, no prej dřív, jsem se nechtěli hádat, víš jak, hádaj se když chceš od nich pomoc a jinou možnost nemáš, ale jako nechtěli to vůbec řešit, šla jsem o 2 hod dýl, tak bylo jasný proč to je ☹

lenka1302
9. srp 2011

Ahoj,tak jsem si k vám přišla pro nějaký těhul bacil 🙂 když tu čtu samé pěkné zprávy 🙂 já jdu ve čtvrtek na OPU

moninka2
9. srp 2011

@pentagras neboj, hlavně žádnej stres, určitě budete mít na mrazáčky 😉 . A kdy si máš volat jak to vypadá, zítra? Já jdu ve čtvrtek hned ráno od půl 8. Jsme zvědavá, kolik toho vydám 😀 . A jak ti potom bylo? My přemýšlíme, že asi zůstaneme ten den v Praze, abysme se nemuseli trmácet autem.