1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

flyaway
21. dub 2012

@111janinka Krása, moc gratuluju a Karolínce i mamince přeji šťastné sžívání a vůbec vše nej do života!!! 🙂
Doufám, že nám sem přihraješ i nějakou tu fotečku 😉

flyaway
21. dub 2012

Holkyyy, dneska jsem byla v porodce navštívit kámošku, co se jí ve středu narodila holčička a musím říct, že je naprosto úúúžasná!!! 😵 Prostě takovej uzlíček malinkej s úžasnýma grimasama 😀 Byli jsme tam i s manželem, tak si malou taky pochoval a když jsme pak šli domů, tak jsme se shodli na tom, že už se vážně nemůžeme dočkat, až tu s náma ta naše beruška už taky konečně bude... 🙂

babka
21. dub 2012

@111janinka Velká gratulace,maminko 🙂

kuc
21. dub 2012

@111janinka Takže další princezna na světě, přeji hodně zdraví štěstí a ať roste do krásy, hodně něhy, lásky ale také kapku dravosti aby v dnešním světě obstála, a rodičům ať přináší jenom radost.

jajinka28
21. dub 2012

Moje mile holky,19.4 v 13:26 se nase stesticko podívalo poprve na svet.Po 14-ti hodinovém porodu přirozenou cestou jsme nakonec skončili na Císařském řezu,protoze Karolinka kolabovala. Uz nam je oboum celkem fajn,pokud vse dopadne dobre,tak v pondeli půjdeme domu,pak se ozvu .
Jo a mame 2,4kg a 48 cm 🙂

111janinka
21. dub 2012

@jajinka28 moc moc gratuluji ke Karolínce! 🙂 Ať je zdravá, krásná, chytrá, hodná, dělá rodičům jen samou radost a najde si bohatého ženicha 😉

babka
21. dub 2012

@gabulenka A to musíte mít přesně 3 kila, abyste mohly chodit ven? My jsme šly z porodnice z 2,6 kg a na procházky jsme mohly chodit hned. I když ty první dny jsem byla ráda, že vůbec nějak funguju z toho věčnýho nevyspání, venku jsme toho moc nepobyly. Ale teď je kočárek záchrana. Zrovna dneska mrně venku prospalo 3 hodiny a pak ještě hodinu doma v kočárku 😀 Byla tu návštěva, tak malé kupodivu nevadilo, že chrní v obýváku v kočárku a že se nejezdí. Asi si budu pořád nkoho zvát - před všema návštěvama zatím si hraje na vzorné miminko. Nebrečí, usmívá se a krásně spinká 😕

babka
21. dub 2012

@jajinka28 Velká gratulace k princezně! Tak hlavně hodně zdravíčka pro vás obě. A už se těšíme na fotečky! 😉

babka
21. dub 2012

@xavera 😀 Jsem si představila, jak spíš na lavičce vedle kočárku. Ale chápu, taky mám někdy chuť to udělat 😀

111janinka
21. dub 2012

@flyaway @babka @kuc
DĚKUJI za gratulace 🙂
Když si tak vzpomenu na ty začátky tady... a jak to krásně dopadlo...... všechno to trápení stojí za to!!!!!
Takový zázrak a štěstí přeji každé snažilce a moc držím pěsti aby se to povedlo každé z nás! 😉

babka
21. dub 2012

@xavera Nj, ono je to s tím spaním občas i u nás boj. Přesně jak píšeš, já unavená, ale mrně oči jak baterky, všechno zkoumá a chce, aby se jí někdo věnoval.. Aspoň, že v noci jakž takž chrní...

S tou termoskou mi to poradila kamarádka a je to fakt super úspora času. Dvakrát denně si do termosky uvařím čerstvou vodu a nemusím ztrácet čas pořád s převařováním. A i na ty výlety je to super. My jsme právě taky zvyklí být pořád někde venku, takže jsem nad tím dost dumala, jak to vymyslet s krmením. No, akorát s odsávačkou po výletech asi lítat nebudu 😝 😀 , takže holt nutrilon to jistí...

babka
21. dub 2012

@111janinka přesně, ten výsledek stojí za všechno to čekání, trápení, doufání a zoufání 😉 Každému bych to štěstíčko moc přála. Je to zázrak!

kuc
22. dub 2012

@jajinka28 jájinko móóc velikánská gratulace, Karolínce moře zdraví, řeku lásky, potok štěstí, a jen maličkou kapičku trápení, to že je to veliká bojovnice to už dokázala, tak přeji celé rodince už jen samou radost a hlavně hodně zdraví ať jste všichni v pořádku. Co srdíčko je oK? Já tedy nerřipouštím nic jiného ale ty doktory bych bila za to jaké nervy vám připravili no teť již bude vše jen dobré. A ještě přeji abyste se zvládli v pohodě přestěhovat do vašeho vysněného domečku i když to bude oproti plánu již ve třech.

tina74
22. dub 2012

@111janinka @jajinka28 Holky, moc vám oběma gratuluju ke Karolínkám! Ať vám dělají samou radost!🙂

Naše miminko (další Karolínka do počtu, bude-li to holčička🙂) už by taky strašně moc chtělo na svět. Včera se zase vší silou dobývalo ven, ale jeho domeček se pořád neotvírá. Zkouším už všechno možné, ale zatím nic nezabralo.

Tak já se zatím loučím. Snad už se brzy taky ozvu s radostnou zprávou z porodnice...

bugee
22. dub 2012

Ahoj holky, hlásím se zpět z porodnice 🙂 Nestihla jsem vás dočíst, zkusím během dne, ale samozřejmě gratuluji všem, které mají své poklady už v náručí - na ten okamžik jsme se tu všechny tak těšily... a pořád nemohly uvěřit... a najednou je to tady 🙂 🙂 🙂
Za mě musím říct, že je to pocit úžasný a naplňující. Jonáš je spokojené, hodné a spavé miminko, trochu řádí v noci (zatím obdobný režim jako v bříšku), ale je to celkem snesitelné. Plně kojím, i když jsem si ještě třetí den v porodnici myslela, že nikdy kojit nebudu (později napíšu detaily)..., k mé velké radosti Jonáš nemusel nakonec dostat ani žádný příkrm 🙂 Po porodu shodil 350g, před propuštěním nabral zpět 140g a měl 2750g (opravdu malinkej drobeček). To já jsem z celkových 10,5kg nechala v porodnici 7,5kg, i když s tím zbylým břichem a nalitýma prsama (narostly o další dvě velikosti) mi připadá neuvěřitelné, že zbyly navíc už jen 3kg 😉
Jdu kojit...

pentagras
23. dub 2012

Ahoj holky,se strašnou bolesti vám sem pisu ze mi moje zlaticko Valentynka 21.4.umrela,teď uz nemam sílu na nic dal,zivot je svině a kde je ten pan buh....

bugee
23. dub 2012

@pentagras To je strašný... Vím, že Ti to nepomůže, ale ze srdce Ti vyjadřuji upřímnou soustrast.

kuc
23. dub 2012

@pentagras tečou mi slzy proudem, i když ti v tvé bolesti nikdo nemůže pomoci, vykřič tu nespravedlnost, vyplač se , vím že to prázdné místo v srdíčku již zůstane navždy ,ale snad časem najdeš sílu jít do dalšího boje.
Jsem s tebou a přeji aby ta největší bolest a beznaděj, kterou nyní cítíš, co nejdříve odezněla a ty našla v sobě sílu jít životem dál.

babka
23. dub 2012

@pentagras Bože můj, řekni, že to není pravda? Každé ráno po probuzení sem přes mobil koukám a dnes taková zpráva. Celou dobu, co jsem mrně krmila jsem doufala, že jsem se rozespalá podívala do nějaké jiné diskuze nebo že se mi to zdálo ☹ Vím, že jsou všechna slova zbytečná, tak jen upřímnou soustrast.

maarina
23. dub 2012

@pentagras To je mi strasne moc lito. Ja sem uplne v soku. Nevim co se stalo a jestli to vubec budes chtit sem psat ale to je tak strasne nespravedlive. Myslim na tebe a vubec si nedokazu predstavit co ted prozivas ale ted budes potrebovat hodne sily. Holcicko drz se. Moc me to mrzi. Uprimnou soustrast

xavera
23. dub 2012

@pentagras Hrůza...nevím co rozumného říci. Pláču s Tebou a vyjadřuji Ti upřímnou soustrast.

xavera
23. dub 2012

@bugee vítej s Jonáškem doma! Moc Ti gratuluji a přeji ať je Jonášek i nadále takové zlatíčko 😉 super, že plně kojíš - šikulka maminka 🙂

bugee
23. dub 2012

@jajinka28 Jáji, moc gratuluju ke Karolínce 🙂 Držím palce, aby vás dnes z porodnice pustili a těším se na fotečky princezny 😉

majcam
23. dub 2012

@pentagras ahoj,promiň,zahlédla jsem tě zde,to není možné,co se stalo?! Tady řvu jak blázen!!!!!!!!!!!!!!!

bugee
23. dub 2012

@111janinka Janinko, Tobě také se zpožděním, ale z celého srdce, gratuluji ke Karolínce - je to šikulka, že se narodila přesně na TP, to bude vzorná holčička 🙂 Ať vám hezky prospívá a dělá jen samou radost.

gabulenka
23. dub 2012

@jajinka28 moc a moc gratuluji ke Karolínce a přeji hlavně zdravíčko🙂 Koukám, že míry jsme měly podobné i ten průběh porodu 😀 těším se na fotečky 😉
@babka nám řekli v porodnici i dětská doktorka, že ven od 3kg 😒 Příští týden půjdeme na kontrolu, tak snad už pak vyrazíme 😀 moc se těšíme 😀 je na houby být doma když venku je tak krásně, svítí sluníčko, všechno kvete....
@111janinka taky moc a moc gratuluju, hlavně to zdravíčko 😉
@bugee Jonášek je krásné miminko, užívejte si to 😉 těším se na další fotečky 😉

bugee
23. dub 2012

@hp Tobě posílám velkou gratulaci k Mišánkovi, vybral si krásné a šťastné datum, ať jste oba zdraví, ať se vám spolu daří 🙂

bugee
23. dub 2012

@gabulenka My jsme se právě vrátili od pediatra a také nám řekl, že ven až od 3kg (dnes navážili 2,8kg). Na druhou stranu, mluvil o procházkách 2-3hodiny, jinak že se s mimčem můžem venku pochlubit, přejet s kočárkem z místa A do místa B a tak. Ale v porodnici nám řekli, že můžeme ven hned, když je tak hezky, takže jsme včera zvládli 1,5hod procházku bez úhony (jak Jonáš, tak i já - což je s podivem, když si vezmu, že jsem týden po velké operaci, sice jsem pak úplně odpadla, ale po tom týdnu v porodce to byla úžasná změna - čerstvý vzduch, sluníčko, vše rozkvetlé, prostě paráda...).

gabulenka
23. dub 2012

@pentagras když mi od tebe přišla sms, volala jsem na manžela, že píšeš a že už je Valentýnka určo na světě. Ale obsah té sms byl jak ledová sprcha. Nechápala jsem. Četla jsem to několikrát dokola a nemohla uvěřit, stejně jako manžel. Byli jsme jak opaření. Pak už jen slzy a otázky proč? Je to strašně krutý a nespravedlivý!!!!! Nikdo si tu bolest a utrpení neumíme představit, když jsme si tím neprošli. Ale přejeme aby ta veliká bolest byla za čas aspon trošku menší a aby jste našli v sobě sílu jít dál. Myslíme na Vás, upřímnou soustrast 😢 😢 😢
P.S. Jak jsem ti psala Marci, když budeš cokoliv potřebovat, moje číslo máš.

gabulenka
23. dub 2012

@bugee my jsme byli dvakrát u rodičů, ale byl to přejezd autem tak 20min 🙂 Těch pár dní už vydržíme, ale už aby to bylo 🙂 Tak to jste oba krásně zvládli tu procházku, super 😉