1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

ma.ja
15. zář 2011

@jajinka28 no jasně, já už jsem v podstatě taky "úředně"těhotná 😀 😀 😀 ráda tu zůstanu s vámi, i když zítra už jdu do práce, takže jen večer nakouknu 😵

cuddle
autor
15. zář 2011

@ma.ja hele tak to by bylo uplne vyhazovani penez s tim darcem - spermie sice nejsou tak drahe , ale kdyby jste sli do vajicka, tam by jste se uz splhali pres 100 tis dle me - pojistovna to nehradi, pokusy IVF uz mas za sebou
a jak rikas, je to podobne jako adopce, jen by jsi to donosila , a samo jen v pripade, ze by se to chytlo. hlavne kdyz uz jste v poradniku a cekaci doby jsou u Vas tak kratke, tak by se ted soustredila na osobni pohodu a penizky setrila na vybavicku pro Lucinku 😉

cuddle
autor
15. zář 2011

@jajinka28 a vy jste si take podali zadost na adopci, kdyz pises, ze jste se na ni zamerili? takze uz mas kolecko schvalovani za sebou a take jste v poradniku? budete to ted rusit, kdyz konecne je v brisku prdola ?

bugee
15. zář 2011

Ahoj holky, přeji hezký den plný dobrých zpráv!

@xavera Díky, že ses podívala do toho Myslbeku, určitě tedy vyrazím vedle do H&M, to je super. Jinak máš krásnýho velkýho macíka 4,6cm to už je fakt miminko 🙂 a jak píšeš, jak sis užila ten ultrazvuk, to je nádhera, nemám slov, ukápla mi slza... Tak držím palce na projasnění šíje - jsou výsledky hned?

@tina74 To je moc dobře, že si to konečně užíváš 🙂 A neboj, určitě bude vše v pořádku a budeš taky dojatá jak @xavera, až zase cvrčka uvidíš 🙂

Mě čeká kontrola v pondělí v podvečer, už se nemůžu dočkat!
Hezký den všem, ráda bych s váma pokecala, ale musím zase fest makat ☹

jajinka28
15. zář 2011

@ma.ja no jasný, dyť ty už si v pátém měsíci, to už máš za pár, takže jak říká cuddle, penízky dej radši do výbavičky, dyť už to máš za pár🙂

jajinka28
15. zář 2011

@cuddle v pořadníku nejsme, jen jsme zjišťovali co a jak,ale byli jsme pevně rozhodnutí, že pokud tohle IVF nevyjde tak nebudem na nic čekat..takže jsem do ivf šli s tím, že to asi stejně nedopadne a že půjde žádat o adopci...

cuddle
autor
15. zář 2011

@jajinka28 hehe ma.ja v 5tym - u nich je cekacka dobra, to ja budu jako slon - kdyz se ceka 3 roky - to budu pak treba v 26 mesici kdyz se dockame 😀

jajinka28
15. zář 2011

@cuddle ale prd 😀 😀 😀 😀 žádná slonice 😀 u vás jsou fakt tři roky??to je děs..tolik dětí co potřebují domov a jenom se prodlužuje jejich trápení i trápení rodičů..takže vyběháte to kolečko a zkusíte ještě IVF??aby ses pak nedivila🙂 chytne se bambulka v bříšku a ještě vám zavolají, že si máte přijet pro miminko 🙂 🙂 🙂 🙂

werinka1
15. zář 2011

@xavera Děkuju. Já v to taky věřim.
Mam radost z vašich miminek. Už se na to taky mooooooc těšim, až uvidíme naše miminko spinkat v bříšku. Krásně se to čte.....mam z toho radost.

cuddle
autor
15. zář 2011

@jajinka28 neboj, fakt je to 3 roky a kdyz ted na zacatku roku 2012 zkusime IVF tak vysledek bude znam tak to brezna-dubna i kdybych sla i na KET - a tou dobou mozna nam schvali zadost a dostaneme se do poradniku, takze pak jeste min 2 roky cekani spis vic, takze sejit se urcite nemuzou , hlavne by nam ho nedali - kdyz budeme mit vlastni tak nas odsunou - nejdrive uspokoji ty co nemaji deti vubec

jajinka28
15. zář 2011

@cuddle aha..a takže teď je teda v plánu vyřizování papíru k adopci a v novém roce ivf...hlavně si teď od všeho pořádně odpočiň, do dalšího boje musíš mít spoustu síly. Budu moc držet pěsti!🙂

cuddle
autor
15. zář 2011

@jajinka28 ano tak si to myslim, ze do dalsiho IVF pujdeme asi az po novem roku , az budeme mit vysledky histilogie, genetiky nebo dalsi testy

janijacek
15. zář 2011

@tina74 ahoj, to je perfektní, mám radost!... 🙂

janijacek
15. zář 2011

@ma.ja majuško, je mi to moc líto...ale neboj, vyjde to určitě příště!Máte ještě v mrazáčku?

janijacek
15. zář 2011

@cuddle ty jo, to je teda cekani...ja si myslim, ze to te doby vam to klapne prirozene, prece jen, byl to ted prvni pokus, ze? Budu moc drzet pesti,at mate mimiska drive nez za 3 roky...

janijacek
15. zář 2011

holky a dekuju vsem za gratulace. Dnes jsme zase pozitivni 🙂 Ale rozhodla jsem se, ze to leze do penez, tak budu testovat jednou tydne 🙂 Chlap by me zabil, kdyby vedel, kolik jsem uz utratila za testy 😀

moninka2
15. zář 2011

ahoj holky, všechny vás moc zdravím. Tak jsem dneska raději zašla k Dr. po tom včerejšim špinní. Mimi je naštěstí v pořádku, ale cosi se tam objevilo, říkal Dr. že asi pozůstatek z druhýho embryjka, které nebylo vidět. Asi něco podobnýho jak tinka měla. Je to maličký, takže mám přijít za týden a uvidíme co to udělá.

tina74
15. zář 2011

@moninka2 Tak to je moc dobře, že se to vysvětlilo🙂

moninka2
15. zář 2011

@tina74 no ještě se to tak úplně nevysvětlilo, je tam další bublinka, takže do příštího týdne budeme čekat, co udělá 😨 , v úterý tam totiž ještě nebyla

ma.ja
15. zář 2011

@janijacek mrazáčky nemáme, ale už jsme to rozdýchali a těšíme se na Lucinku 😵 a ty přestan vyhazovat prachy za testy a radši je házej do prasátka "na miminko" 😀 😀 😀

ma.ja
15. zář 2011

@moninka2 hlavně ať to není zlobivá bublinka 😉

bugee
15. zář 2011

@moninka2 No jo, úplně stejný případ jako @tina74, taky se Ti druhá bublinka skryla do zákrytu... Neboj, to bude dobrý, buď odejde sama nebo se vstřebá, v každém případě mimíska nijak neohrozí, ten se bude rozvalovat s nožkama nahoře a lebedit si jako u Xavery v bříšku 🙂

len089
15. zář 2011

Ahoj, chci se zeptat kdy testovat po IVF ? na krev mám jít 14 den.

pentagras
15. zář 2011

Ahoj Holky, jak se tady máte?????Já to nějak tedka nestíhala

pentagras
15. zář 2011

@ma.ja to mě mrzí ☹

111janinka
15. zář 2011

Ahoj holky 🙂 Omlouvám se za svou dlouhodobou nepřítomnost, ale neměla jsem teď zrovna šťastné období. ☹ Minulý týden jsme řešili zdravotní problémy naší fenečky a dopadlo to vlastně nejhůř - už není ☹
Bylo to pro mě moooc náročné (vlastně ten smutek ještě zcela nepřešel) tak se na mě snad nezlobíte a i po té přestávce mě vezmete zpátky mezi sebe 😉
Miminku se snad daří dobře! V pondělí jdeme na kontrolu a snad už dostaneme průkazku 😅 Moc doufám, že se ten stres na prckovi nějak nepodepsal a tak nějak věřím a doufám, že mám teď v nebíčku pro naše miminko vlastního andělíčka strážného a že už bude jenom dobře 🙂

cuddle
autor
15. zář 2011

@111janinka tak to je mi lito pejska.....☹ drz se

bugee
16. zář 2011

@111janinka Jéje, brečim jak malá holka ☹ Taková krásná statná prdelka to byla... Doufám, že se moc netrápila... Děsně se bojím, až se stane něco těm našim, jsou to takový zlatíčka a Barča měla hrozně špatnej život, než jsme jí vzali z útulku, má 7 let a stafordi se dožívají cca 9, když jsou v kondici, takže čekám, že nás to taky brzy čeká a už teď to nějak nemůžu přijmout... Moc ráda slyším, že mimísek je v pohodě, v pondělí jdu taky na kontrolu, budu Ti držet palce! Drž se. Jednu radu Ti však dám - nejlepší na smutek je hned pořídit štěňátko, aby bylo veseleji a aby vyrůstalo společně s mimískem, to je pak nejlepší kamarádství 🙂 Vím, že je to těžké, ale je to opravdu to nejlepší, co můžete udělat.

bugee
16. zář 2011

Jinak přeji děvčátka krásný den!
Mě moc pěkně nezačal - nejdřív jsem málem vrhla na procházce se psy přímo na nádraží před lidma - hrozně mě to překvapilo, zatím jsem žádnou nevolnost neměla a už jsem skoro doufala, že se mi úplně vyhnou... no ale asi nee ☹ Sice jsem to rozdýchala, ale chvilku se mi klepaly ruce a nohy jsem měla jako z rosolu. Tak doufám, že to teď proboha nebude nastupovat pravidelně... No a kromě toho jsem jela dnes do práce 1h20min!!!, protože byl nějakej nefunkční semafor na Argentinský, mohla jsem se vzteknout, popojížděla jsem 45min na jedničku po půl metru ☹ Fakt super. Takže toť mé páteční ráno... Všem přeji den bez nevolností a bez dopravních kolapsů 🙂

tina74
16. zář 2011

@bugee Ahoj bugee! Nádraží snad těhotenské nevolnosti přímo přivolávají🙂 Můj zatím jediný incident s nevolnostmi se odehrál na Hlavním nádraží na cestě od vlaku do metra. Já jsem to nerozdýchala a neustála, musela jsem rychle vběhnout na WC, ale naštěstí to neodnesl nikdo ze spolucestujících 🙂 Tak snad už je Ti líp a cesta domů bude rychlejší než do práce. Užij si víkend!