1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

pentagras
9. srp 2011

@maarina vůbec nevím, já měla samostatnej pokoj, tak ani nevím ☹

moninka2
9. srp 2011

@lenka1302 tak to jsme dvě 😀

lenivoni
9. srp 2011

@pentagras Holky prave s tim Ovitrelle cas hraje nejvetsi roli. Me doktor prave kladl na srdce,ze ti to musim pichnot presne v ten cas ktery mi daji,aby se nestalo to co tobe. Kazda minuta hraje roli,protoze ta injekce zacne pusobit presne po tech 34 nebo 36 hodinach uz si to nepamatuji. Takze ja si myslim,ze pokud to ted nevyjde,tak by ti meli dat priste cyklus zdarmo!!!!!!!! Jinac na druhou stranu 8 druhy den je perfektni cislo.Ja mela prvni den jen 5vajicek,to jsem taky obrecela jako alik.A druhy den jen tri.

pentagras
9. srp 2011

@moninka2 no v pohodě, chtělo se mi spát, taak já mám ten hyperstimulák, tak mě bylo blbě furt ale prej holkám co ho nemaj jen pobolívá bříško jinak nic, to je v pohodě 🙂 neboj, jdeš ráno a to je super, hrozně moc ti držím palce, mě budou volat zase ráno 🙂

pentagras
9. srp 2011

@lenivoni j, máš naprostou pravdu, tak to přesně je

lenivoni
9. srp 2011

@pentagras tak pij hodne vody a bilkoviny. A jak to vypada s ET vubec muzes jit s tou hyperstimulaci?

lenka1302
9. srp 2011

@moninka2 tak to je fajn 🙂 ,že někdo ve stejný den jako já

pentagras
9. srp 2011

@lenivoni no mám napsaný ještě navíc samotnou bílkovinu, piju jak blázen 🙂 jinač prej že se to může ještě do dvou dnů po OPU rozjet víc a nebo hodit do pohody, dnes mi je o hodně líp, tak se uvidí po zítřku a pak se asi dozvím víc 🙂

lenivoni
9. srp 2011

@pentagras a jak vubec poznas jestli to jiz ustupuje? to jdes na ultrazvuk?

pentagras
9. srp 2011

@lenivoni no že mi nebude blbě, to poznáš zaručeně a jdu na kontrolu ale to se dozvím po středě, hlavní je aby mi bylo fajn a to je prej jasný, u toho hyperstimuláku je ti hodně blbě,to se nedá přehlídnout al mě už je líp a i všera po OPU říkal dr že je to lepší huráááá

lenivoni
9. srp 2011

@pentagras tak to je fajn a drzime pesti a je ti kady den lepe a lepe.

moninka2
9. srp 2011

@pentagras určitě bude už jenom líp 🙂 , já měla včera radost, že už si nemusím píchat, jelikož ty poslední už mi nějak nešly, pak se mi taky udělala modřinka a fakt jsem se už na ně netěšila, dneska večer mě ještě čeká poslední a pak už budu jen čekat 🙂

moninka2
9. srp 2011

holky nevíte, proč mi včera na UTZ brali krev? Já se zapomněla optat

pentagras
9. srp 2011

@moninka2 to jo, se ti nedivím, člověk je rád že se těch injekcí zbaví, mě bolí celý břicho od nich a píchám furt ten na ředění krve a ještě budu, taky už je to šíleně bolestivý že nevím jak to píchnout aby to bolelo mín ale vydržím to všechno, hlavně aby byl alespon jeden drobek, já bych chtěla dvojčata ale kdyby byl jeden byla bych štastná 🙂 😀

pentagras
9. srp 2011

@moninka2 na kolikátým jsi byla utz a kterej jsi den cyklu??

pentagras
9. srp 2011

@lenivoni moc moc děkujuuuu 🙂

pentagras
9. srp 2011

@flyaway ahojky tak jak je???

moninka2
9. srp 2011

@pentagras včera jsem byla devátý den a byla jsem na UTZ před OPU. Takže si necháš dát dvě embryjka? My bysme taky chtěli dvojčátka, ale budeme strašně rádi a za jeden uzlíček 😉

moninka2
9. srp 2011

@pentagras jinak to byl můj první UTZ

gabulenka
9. srp 2011

@pentagras ahojky spolubojovnice, to jsou mi věci co tady čtu, ale 8 embryjek je přece krása 😉 Já tam mám volat v poledne, včera odsáli 19 vajíček, tak uvidíme. Jak jsi psala, včerejší den jsem prospala a dneska mě ještě pěkně bolí břicho 😒 Jsem ale celá taková jakási nervozní, až na depku a nevím proč ☹ asi se ještě necítím ok, blíží se ET, manželův odjezd atd. Bojím se, abych to nečím nepodělala 😒

gabulenka
9. srp 2011

@etra @caricia1 holky, moc a moc mě to mrzí, držím pěstičky do dalšího boje 😉

pentagras
9. srp 2011

@moninka2 jj, přesně i jeden uzlíček by byl super, no doporučují mi jedno ale uvidí se jak já a embryjka na tom budou, já bych chtěla taky dvě 🙂

pentagras
9. srp 2011

@gabulenka jojo, chápu plně, mě volali dnes ráno po osmé, právě máme 8 bojovníčků,taky mám strach a nervy a bojím se atd, to asi znaj tady všechny tyhle pocity, koukej mi hned dát vědět, držím palce i na nohou 🙂 🙂

pentagras
9. srp 2011

holky jen tak pro zajímavost, kolik Vás jeden cyklus IVF vyšel finančně bez dopravy ???

lenivoni
9. srp 2011

@pentagras ten ranni telefonat byl vzdycky sileny,snazila jsem se uz z tonu setricky poznat jakou zpravu pro me ma. 😉

bugee
9. srp 2011

@pentagras Tento cyklus nás stál 40.000 CZK, dobrý, co? Je v tom cca 2 tis. doplatek za léky, 15 tis. za PICSI (11vaj.), 3500 za PK, 15 tis. za monitoring, 900 echokatetr, 3500 zamražení. A byl to poslední (3.) hrazený pojišťovnou, takže bez pojišťovny by to bylo to tutově 80-100 tis.!

pentagras
9. srp 2011

@lenivoni jj, přesně,mám uplně nervy, když volala tak jsem ani nedýchala

pentagras
9. srp 2011

@bugee no já jsem 2 IVF tak že hrazený pojštovnou a pokud to bude jak řekl embryolog tak by nás to vyšlo asi na 23tis, je mi jedno co to stojí, hlavně at to vyjde ale je to mazec, a ty 40 tis, no to je hustý...

pentagras
9. srp 2011

@bugee jo a na ty dva dny co jsem dopíchávala injekce jsem vysomrovala gonal a cetrotide a dostala jsem ktomu na 20 dní fraxiparine zadarmo tak tohle kdybych platila tak je to ještě víc to ani nevím kolik

leeela
9. srp 2011

@jajinka28 moc děkujííííííí