1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

jajinka28
6. zář 2011

@cuddle s tím řízením mám taky problém..dost se teď bojím..já mám problém jít rovně natož udržet koncentraci..hrozně se mi motá hlava, mám hcílema úplně černo, kdyby mě manža včera nechyt, když jsem šla na záchod, tak bych sebou lupla na zem..a v tomhle stavu mě do auta nikdo nedostane ☹

jajinka28
6. zář 2011

@tina74 takže tebe to čeká ve čt? no tak tfuj tfuj 🙂 následujíci dva dny tady bude rušno🙂ale ve čtvrtek si tady společně pořádně oddechneme🙂..no teda zas jen na pár dnů,než se budem nervit znovu🙂

cuddle
autor
6. zář 2011

@tina74 ja byla na tom ultrazvuku kontrolnim asi 5+1 sem to tak spocitala a srdicko zatim nebylo , mam prijit cca za 10 dnu rikali

tina74
6. zář 2011

@cuddle Tak to už bude určitě. Já jsem se srdíčkem minulý týden ještě vůbec nepočítala, říkala jsem si, hlavně aby to těhotenství bylo v děloze a nijak výrazně opožděné.

tina74
6. zář 2011

Ještě k té kávě: Tak jsem se právě dívala na obal kávy Nescafe Collection Espresso a o kofeinu tam není vůbec žádné konkrétní info. Hlavně že tam jsou údaje o nenasycených mastných kyselinách, antioxidantech a bílkovinách☹ Zítra zkusím zavolat na informační linku Nestlé, dnes už tam nejsou. Opravdu by mě zajímalo, kolik kofeinu v těch dvou lžičkách je. Na internetu jsem se jen dočetla, že čistá Arabica má nižší obsah kofeinu než Robusta. Jajinka28 mě teď s těmi 160-240mg kofeinu docela vyděsila. Pořád si ale říkám, že to moje instantní kafe není taková pecka proti tomu z espresovače...

jajinka28
6. zář 2011

@tina74 instantní určitě není taková hrůza jako poctivé presso..moje sestra si občas dala v těhu instantní a obě děti jsou v pořádku..mně to právě v té knížce taky zarazilo..tady je na ní odkaz, dá se stáhnout ukázka v pdf, je to na straně 50, ale ta zrovna není k dispozici.ale najdete tam třeba aspoň něco k těhu🙂

http://www.vasut.cz/detail.asp?kniha=581

tina74
6. zář 2011

@jajinka28 Já tomu věřím, jenom doufám, že to moje kafe tak silné snad ani nemůže být. Na druhou stranu si vzpomínám na neskutečně silné a malinkaté espresso v Portugalsku - to určitě mělo aspoň 500 mg ani ne v 1dcl. Na stránkách www.nescafe.cz píšou, že v závislosti na směsi a metodě přípravy kávy obsahuje šálek kávy 30-180mg kofeinu. Tak snad z nich zítra vyrazím informaci, jak je to konkrétně s tou mojí instantní kávou.

jajinka28
6. zář 2011

@tina74 tak pak dej info🙂..my tady počítáme miligramy a když vidím nebo čtu o "matkách", které celé těhu prokalej, profetujou, kouří jako fabriky... ☹ a pak se jim narodí nádherné a zdravé miminko...

tina74
6. zář 2011

@jajinka28 Jo, dám vědět....

gabulenka
6. zář 2011

ahoj holky,nějak nestíhám dočítat, moc jsem toho zameškala 😒 S uzavřenou diskuzí nemám problém, pokud u nás půjde vše jak má, ráda se přidám 😉 Já ani nevím v jakém jsem týdnu, byly tam jen dvě 4mm dutinky se žloutkovým váčkem. Na kontrolu jdu taky ve čtvrtek, tak uvidím, samozřejmě začínám být nervozní. Připadám si úplně divná. Chvíli jsem v pohodě, chvíli brečím, ani nevím proč. Manžel odjíždí na víkend opět pryč a já jsem z toho úplně na nervy. Vím, že bych měla být v klidu, ale bojím se o něj i o nás, minule když byl pracovně pryč, tak se rozběhl hyperstimulák ☹

pentagras
6. zář 2011

@cuddle jsem 5+6 a jdu na utz ve čt a v pá, ve čt ohledně OHSS tak tam mi třeba už taky zatuká srdíčko, 🙂 ,pak jdu v oátek do caru na testy a na utz.
Chtěla jsem se tě jako zakladatelky diskuze zeptat, ona se bude uzavírat??

cuddle
autor
6. zář 2011

@pentagras nerikam uzavirat - jen navrhuji vice soukromou , uzavrenou, tak aby nam do ni nemohl chodit kazdy a mohly jsme v klidu probirat vice osobni veci , setkala jsem se uz tady parkrat, ze to ctou i lidi, kteri nemaji s tematem nic spolecneho, nebo jen hledaji nejake pikantnosti atd. takze bych byla pak radeji za uzavrenou diskuzi, kam se nemusis bat napsat i osobnejsi veci a pridat nejake foto atd.

cuddle
autor
6. zář 2011

@gabulenka podle tabulky by jsi mela byt o 5 dnu prede mnou, takze cca 6tt

janijacek
7. zář 2011

@cuddle ahoj cudliku, za deset dnu tam uz urcite srdicko bude 🙂drzim pesti.A co dneska, uz nespinis?Snad je vse O.K.

janijacek
7. zář 2011

Je, holky, vy to tady chcete zesoukromnit?A muzu tu s vami prosim zustat? 😅

janijacek
7. zář 2011

@gabulenka ja myslim, ze to jsou nalady spojene uz s tehotenstvim, co myslis? A neboj, ve ctvrtek to bude dobry 😉

janijacek
7. zář 2011

@jajinka28 ty jo holky, bez kafe bych to nedala🙂teda, ne ze bych uz byla tehotna ale doufam, ze brzy budu 🙂

janijacek
7. zář 2011

Ja jsem teda pekne trapna, uz nekolikaty prizpevek po sobe...ale chtela jsem rict jeste ke kafi, ze jsem slysela, ze kdyz budeme rozumne kafovat v tehotenstvi, muzeme kafovati i pri kojeni,aniz by to melo velky vliv na dite-bude uz zvykle. Ja teda nevim, co je na tom pravdy, jen se to rika 🙂

cuddle
autor
7. zář 2011

@janijacek no jo snad to tak bude, jsou to nervy 🙂 nene nespinim, jen v tu nedeli a od te doby klid, ale samo chodim na zachod a kontroluju vzdy s obavou
co ty dnes 6 den po, nenutka te to uz testovat? koukam jsi hubenour, tam to jde kolem toho 6teho dne uz vetsinou videt, ale ja chtela vydrzet do 10teho, teda pri KET, ET jsem uz 7my den...

janijacek
7. zář 2011

Hrozne me to nutka...mam v kabelce test, nosim ho vsude sebou a porad si rikam jestene,jeste ne...Ty jo,ale ted jsi me nahlodala, ze bych to zkusila?...Vydrzim aspon do vecera aq pak to zkusim...hrozne se tesim a zaroven bojim...
Jinak super, ze to prestalo,to je podle me na dobre ceste, ne? Ted jeste srdicko a bude to 🙂

cuddle
autor
7. zář 2011

@janijacek treba xavera to tak mela , myslim 6 den // - ale jinak spis jak se citis a urcite bych to nechala na rano, kdy je moc pres noc silnejsi, ne vecer kdyz uz jsi spis takovej prutokac....rano je to vzdy na lepsi vysledek

janijacek
7. zář 2011

@cuddle tak dobre, dekuju za rady, vydrzim az do rana...ale jsou to nervy...Ja na sobe ted jeste nic necitim :( Ty uz jsi neco citila? Me akorat vcera trochu bolely prsa, dneska nic :(

cuddle
autor
7. zář 2011

holky soukrome tema zalozeno - pridala jsem tehulky, pokud chce nekdo dalsi muze samo se pridat postupne, jinak samo toto tema je porad otevrene, nikdo ho nerusi, porad je aktualni, porad se sem pise 🙂

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/cekame-m...

cuddle
autor
7. zář 2011

@janijacek ty ja nevim, po OPU me docela dlouho bolelo bricho, a prsa po pregnylu par
dnu taky, po KET skoro nic

cuddle
autor
7. zář 2011

holky tak jeste jednou, spatny link

https://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skup...

ma.ja
7. zář 2011

ahoj holky 🙂

@janijacek tebe už svrbí ruka na testování 😀 já si říkám, že bych chtěla zkusit v sobotu, to bude 11den....ale bojim bojim 😖

janijacek
7. zář 2011

@cuddle no me uz neboli ani to bricho, tak nevim...tak diky za info, zkusim vydrzet do zitra...🙂

janijacek
7. zář 2011

@ma.ja ahoj, no docela jo, ale ja bych jeste vydrzela,akorat me ted nahlodala cudle, ze xavere to vyslo uz sesty den 🙂 tak uz to proste nevydrzim a rano to zkusim...

cuddle
autor
7. zář 2011

@ma.ja vydrz urcite je to lepsi , nez nervikovat pak - udelala bych 9.9 to mas 10 ty den a hezky datum 🙂

janijacek
7. zář 2011

@ma.ja jinak se taky bojim-tak jsme na to dve,tak se nebudeme bat,ne? 🙂