1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

etra
1. srp 2011

@maarina gratuluju...který jsi den od ET?

maarina
1. srp 2011

@cuddle tobe drzim pesticky a tu tchyni ti fakt nezavidim..jestli ti muzu poradit tak to hod za hlavu protoze ted potrebujes klid a ne se nervovat a resit zprominutim sracky co tvoje tchyne resi....ja takovyhle lidi uplne nesnasim co maji pocit ,ze musi druhemu organizovat zivot...tak se hlavne nenech vydirat a kdyz k vam neprijede tak at si sedi doma na zadku a potresta stejne sama sebe....

etra
1. srp 2011

@maarina ..který jsi den od ET????...asi jsi přehlédla...

maarina
1. srp 2011

@xavera
@caricia1 holky moc dekuju 🙂 uz sem si ho 100krat prohledla a i slzicka ukapla a sem strasne stastna 😅 😅 ten strach za posledni dny , ze se mi tam nic neukaze byl velky.. no vzdyt to asi znate 😉

maarina
1. srp 2011

@etra dnes jsem 10ty den od ET.....tak to uz snad nemuze byt ovitrelle

caricia1
1. srp 2011

maarina:To chápu,já zkusím testík tak za 3 dny..Kolik máš embryjek? 😉

etra
1. srp 2011

@maarina to ne...já tetsila včera, a.le nic...zkusím zítra, to bude 8 den, ale bolí mě pořád břicho, jako bych to měla dostat 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

maarina
1. srp 2011

@caricia1u sebe mam 2 a na zamrazeni nam bohuzel nic nezbylo

xavera
1. srp 2011

@maarina úplně tě chápu, já tomu zprvu taky nevěřila. Zrovna jsme měli doma návštěvu, tak jsem chodila každých 10 minut tajně do šatny, kde jsem měla ten první pozitivní testík a brejlila znova a znova na tu čárku. Hrozně jsem se těšila, až návštěva odejde ( nakonec až ve 2 v noci ) abych se mohla svěřit manželovi 🙂

caricia1
1. srp 2011

@maarina Nevadí,hlavně že máš pěkné // 😉 😉

maarina
1. srp 2011

@etra ja si dala limit , ze driv jak 10ty den netestnu aby to nebylo zkreslene hlavne temi leky.. a co se tyce tech bolesti bricha tak to sem mela taky....presne jak kdyz ma prijit ms a mam i citlivejsi prsa coz ja nikdy nemivala ale nekde jsem tu od holek vycetla , ze je to dobre znameni.... tak asi meli pravdu 🙂

caricia1
1. srp 2011

@etra Zítra jsi 8.den? Nemrač se, // se ti můžou ukázat přece až dýl,jen to vydržet,nu. 😉

maarina
1. srp 2011

@xavera no to je sranda s tim ziranim furt na ten testik 😀 jakou nam takovy kousek papirku dokaze udelat radost vid? 😀

xavera
1. srp 2011

@maarina no to máš pravdu 🙂 a od té doby jsem si jich udělala dalších asi 5 🙂 líbilo se mi sledovat, jak čárka každým dnem sílí. Jsem prdlá

maarina
1. srp 2011

@caricia1 jo uz sem se s ti taky smirila, ze nam nic nezbylo ale ze zacatku by byl clovek jistejsi kdyby to nevyslo , ze ma neco v zaloze .....no ted je jina situace a asi to tak melo byt a zustali nam jen ty 2 nejlepsi 🙂 🙂

etra
1. srp 2011

@maarina prsa mě taky bolí, ale takové příznaky mě provází každý měsíc... 😝 😝 snad to bude dobré 😉
@caricia1 ...já vím, ale mám strach, že to zase nedopadne 🙄

caricia1
1. srp 2011

@etra a kolikátý máš pokus?

caricia1
1. srp 2011

@maarina a kdy jdeš k dr.?

maarina
1. srp 2011

@etra jeste opravdu nezoufej ja myslim , ze je jeste brzo.... ten 10ty den nejdriv a v caru mi rekli , ze se nekomu ukaze opravdu az ten 14ty den...no u kazde je to holt jine ale nenervuj se a vydrz to 🙂 i kdyz to sou nervy 😉

maarina
1. srp 2011

@xavera tak to tedy prdla vubec nejsi a uplne ti rozumim... ja dnes pouzila jen ten co sem dostala v caru a odpol si jdu koupit dalsi... vim ze se ma testit tak obden ale asi do toho jdu zitra zas s jinou znackou......to pro kontrolu 😀

maarina
1. srp 2011

@caricia1 mam jit na krev v patek ale pujdu uz ve ctvrtek protoze mi dochazi utrous, tak snad mi vemou krev o den driv a nebude problem.. ten jeden den snad uz nehraje takovou roli ne.....

xavera
1. srp 2011

@maarina nejlíp se ukazuje mamatest 10. 😉

flyaway
1. srp 2011

@maarina Nádhera! 🙂 Gratulace obrovskáááá!!! 😀
Holky, tak která další...? 😉
Tady je to fakt samej těhubacil... 😵

maarina
1. srp 2011

@xavera tak diky za tip a jdu do nej 🙂

caricia1
1. srp 2011

@maarina myslím že ti jí vemou už ve čtvrtek...Jednak je rozdíl jeden den a když ti vyšel testík tak myslim že nebude problem..Ty jsi dostala test v CARU??

maarina
1. srp 2011

@flyaway dekuju ti moc 🙂 vzdyt tobe uz se to taky rychle blizi a budem na tom vsechny stejne 🙂 ty si nechas dat 2 embrijka?

maarina
1. srp 2011

@caricia1 ja chodim do gennetu a tam po ET davaji kazde jejich testik domu

caricia1
1. srp 2011

@maarina jo?Mě nikdo nic nedal....Chodím do Natalartu v Plzni a jen mi řekl dr. at přijdu 9.8.na krev HCG a jinak mi nic nedali🙂

maarina
1. srp 2011

@caricia1 no nevim jestli to v jinych carech taky davaji ale gennet je dava a maji je i se svym logem a jsou to takove ty plastove

flyaway
1. srp 2011

@maarina No, byla jsem přesvědčená jen o jednom, ale pokud nebude až taková kvalita, jak jsem doufala, tak asi zvolím dvě "pomalejší" a co půjde, tak zamrazit - ale finálně se rozhodnu asi až zítra na základě vývoje, dneska jsem z toho byla taková nějaká rozčarovaná... 😕
Ale doufám, že za pár dní tady taky budu moct juchat nad výsledkem testíku! 😀