1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

werinka1
3. srp 2011

@ivulinka29 Ahoj, já když něco hledam, tak si zobrazim fórum, všechny diskuse a vpravo je okénko kde napíšeš nějaký výraz a dáš hledej ve fóru. Nevim jestli je to tak nejlepší, na nic jiného jsem nepřišla, možná ostatní poradí lépe....

maarina
3. srp 2011

@werinka1 no to je krasne 😅 😅 😅 tak blahopreju..... ty mas u sebe 2 mimisky???

werinka1
3. srp 2011

@maarina Jj, my jsme si nechali na doporučení zavést dvě. Tak uvidíme jestli se jim tam líbilo oboum 🙂

werinka1
3. srp 2011

@maarina Ty už taky půjdeš na krev viď? Bylas na ET den přede mnou, takže taky v pátek krev????

ivulinka29
3. srp 2011

no ono se to stalo až 12 den po ET, což bylo včera k večeru a byl to takový menší narůžovělý výtok a dnes už zase jen bílý.
Ale jinak nic. V mém případě to musí být něco jiného, protože mimísci už musí být zavrtaní si myslím.

pentagras
3. srp 2011

@werinka1 každej má svůj příběh, hlavně že to vyšlo, to je důležitý 🙂 🙂 🙂

xavera
3. srp 2011

@ivulinka29 neboj se toho, takový malý výtok je vážně v poho. V CARu mi řekli že bývá buďto hnědý, nebo narůžovělý. Hlavně nesmí přijít červená.

cuddle
autor
3. srp 2011

@ivulinka29 myslim ze jedine zadat spineni kolem testovani , jinak to muzes mit vlastne vsude, nekde ohledne IUI, IVF nebo i prirozene.....tech temat je tu hodne a ne vsechny jsou zive, nekde to zije nekde mene....

cuddle
autor
3. srp 2011

@ivulinka29 tak ty jsi 12 den po ET a jeste jsi netestila? u nas je termin z caru 10 ty den

cuddle
autor
3. srp 2011

@jajinka28 mame 1 lednacka v mrazaku a 1 blastocystu jsem mela zavednou, oplodnilo se nam 11 vajicek z 12, pres ISCI , ale do blastocysty dosly 2 - 5 den PK, zbytek jen morulky a 8mi-bunecne a ty u nas nemrazi.... 😒

jajinka28
3. srp 2011

@cuddle mně vydolovali 10 vajíček, ale jen dvě se podařilo oplodnit, jinak bylo všechno pasé..taky jsme měli ISCI..

ivulinka29
3. srp 2011

tak naštěstí jsem se nerozčervenala dnes, ale podbříšek mám pořád takový tvrdší...
jinak červenou jsem neměla u žádného pokusu a stejně to nevyšlo...takové ty největší bolesti v podbříšku, píchání a jakoby nájezd na menses jsem měla spíše těch prvních 8 dní po ET, tak snad to bylo to zavrtávání či co, protože hyperstimulák jsem neměla, tak jsem to tomu nepřikládala.
co bylo i taky trochu jiné , než u těch předchozích pokusech, že jsem měla pořád hlad, ale to jsem si taky mohla vsugerovávat...já už fakt nevím...snad to dobře dopadne

@xavera

maarina
3. srp 2011

@werinka1 ja sem hrozna, vzdyt to mas napsany v tabulce.. na krev mam jit v patek ale asi se tam vnutim zitra.... ja mam taky 2 u sebe a dnes sem si delala mamatest co mi radila xavera a ty carky jsou obe dve stejne tmave... po takovem testiku sem leta touzila a je tu ...porad nemuzu uverit 😀 nevis jestli podle hodnoty hcg jde zjistit jestli se jedna o jedno nebo dve miminka??

jajinka28
3. srp 2011

@ivulinka29 neboj, všechny ti tady držíme pěsti a věř, že i smůla se jednou unaví a popojde zase o dům dál... 😉

ivulinka29
3. srp 2011

@cuddle u nás v Unice je to pokaždé 14 den po ET

cuddle
autor
3. srp 2011

@jajinka28 a to PISCI Vam nedoporucovali? neni to jeste nejake vylepseni, presne jsem to nestudovala, no a jinak jedine zkusit na sperma darce, teda jestli jste to doma uplne nezavrhli, kdyz jsi mela 10 vajicek, tak tam by sance asi byla dobra

jajinka28
3. srp 2011

@cuddle PICSI máme v plánu teď, teda pokud z mužíka něco vydolují, protože se jeho výsledky rapidně zhoršily..ale věříme, že to klapne, páč jinak už se asi oba utrápíme ☹..co se dárcovství týká, tak by to asi šance byla, jenže protože moje děložní sliznice je na tom tak blbě, tak by to prý bylo prašť jako uhoď 😢

werinka1
3. srp 2011

@maarina Já tomu taky nemůžu věřit a řikam si, že přeci zrovna já nemůžu mít takový štěstí a proto se děsim nějaké zrádnosti......všichni tu píšou o bolestech v podbřišku a já krom včera a dnes, které trvaly pár minut neměla vůbec žádné. Už zas dumam jestli to nemůže být mimoděložní, protože mě spíš píchá po stranach v oblasti vaječníků. Jenže to se asi stejně pozná dýl. Teda to máš čárku parádní. Já osobně netušim jestli může být silnější, ale cuddle psala, že právě jo pokud tam jsou dvě.... 🙂

flyaway
3. srp 2011

@leeela Nádhera, moc moc gratuluju, to jsou fakt úúúžasný zprávy!!! 😀
A na práci se vyprdni, mimčo je mnohem mnohem důležitější! 😉

cuddle
autor
3. srp 2011

@maarina ano dle hodnoty HCG odhadnou jestli je tam 1 nebo 2
tady mas hodnoty , zalezi hodne na tom narustu, treba kdyz mas prvne 800 a pak 20000 tak to budou asi dvojcata jak vysita

http://www.womenzone.cz/encyklopedie/hladina-hcg

cuddle
autor
3. srp 2011

@jajinka28 sliznici se da pomoct, taky mam problemy, ale kdyz jsem stimulovala vzdy nejak narostla a jsou vylozene leky, ktere ji pomahaji aby rostla, jen se musi nasadit vcas, kdyz vi, ze ten problem mas - taky jsem ted pred Ketem volala, ze teda normalne nemam ovulaci a sliznice problem, ze jako prece nemuzu jen tak dojit az 14 den na ultrazvuk a verit v zazarak, tak mi nasadili leky a mam dojit 14 den od uzivani tech leku na ultrazvuk a uvidi se

cuddle
autor
3. srp 2011

@ivulinka29 aha tak to jo, kazdy to ma trochu jinak

111janinka
3. srp 2011

@jajinka28 @ivulinka29 ahoj holky.. vítám vás 😉
Zdravím všechny 😉
Dnes pátý den po ET... nemáte někdo rady... jak to nechutné a dloooouhé čekání přežít? 😉

cuddle
autor
3. srp 2011

@werinka1 divej tady byla nejaka diskuze o hodnotach HCG u dvojcat
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/dvojcatk...

cuddle
autor
3. srp 2011

@111janinka ja jsem to rikala vcera uspat po ET a probudit ted to menim po prvnim trimestru 🙂 mozna radeji den po porodu 😀 😀 😀 😀

maarina
3. srp 2011

@werinka1 no me v podbrisku taky nekdy zaboli jak pred ms a ta by normal mela dorazit v patek ale snad uz neprijde 😒 snazim se nepripoustet nic negativniho....

jajinka28
3. srp 2011

@cuddle já doufám, že teď už mě budou víc hlídat a poradí si i s tou sliznicí..oni to totiž ten můj průběh prvního ivf trošku podcenili, takže teď bych měla být dohledem 24 hodin..no uvidíme..
takže teď čekáš na KET?,

flyaway
3. srp 2011

@jajinka28
@ivulinka29
Ahojky, taktéž vás vítám mezi námi! 🙂
Přeji bezproblémovou stimulku i testování se šťastným koncem!!! 😉

111janinka
3. srp 2011

@cuddle zlatý injekce!!!! To jsem aspoň měla pocit, že něco dělám....... teď je to FAKT STRAŠNÝ
Chvilkama se těším že to vyjde a plánuju jméno, nákupy kočárku... a počítám kamarádky se kterýma se ještě na mateřské budu křížit, pak zase ztrácím hlavu, že mě to štěstí na poprvé potkat nemůže ☹ Dnes se extra trápím skrz to nachlazení a zvýšenou teplotu ☹
Potřebovala bych být v miniaturní ponorce a pomáhat bobískovi se zavrtat ... blááázen 😅

flyaway
3. srp 2011

@werinka1 Ahoj Ty můj Tomášku nevěřící, trošku se z toho raduj, dyť je to kráááása!!! 😀 😀 😀