1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

moninka2
4. srp 2011

@bugee jeee tak to je krásný, tak hlavně ať ti je dobře a všechno jde jak po másle, už se těším, až to budu mít taky za sebou 🙂

moninka2
4. srp 2011

@flyaway já taky mlíko moc nemusím, ale zase zvládnu mléčný koktejly namýchaný s ovocem, to si děláme doma a to je mňamka, jinak masíčko já ráda, tak to snad nebude problém. Už bych chtěla být tak daleko jako ty. To nejhorší mě ještě čeká 😒

flyaway
4. srp 2011

@moninka2 Jojo, já taky byla ouplně stejně nedočkavá a netrpělivá a nakonec mám pocit, že to celkem uteklo 🙂
Ale samozřejmě už teď bych nejraděj přepsala kalendář alespoň o 5 dní dopředu, aby se mi aspoň trošku přiblížil termín testování 😀
Ta netrpělivost k tomu asi holt patří... 😎

moninka2
4. srp 2011

@flyaway jj to věřím, to čekání je hrozný, ale tobě už se to krátí a za chvíli si budeš užívat pohodičky 😵 , my jsme ještě všechno odkládali kvůli svatbě, chtěli jsme do toho jít až pěkně v klídku. Svatbu jsme si užili a teď doufám, že i mimi se povede. Ale jak tady čtu, tak na první pokus je to celkem zázrak ☹

gabulenka
4. srp 2011

@jajinka28 děkuji. Snažíme se rok, je to naše první IVF kvůli mé diagnoze syndrom polycystických ovarií. Dnes jsem byla na kontrole, v pondělí máme OPU a v sobotu snad transfer. A v neděli mi manžílek na týden odjíždí pracovat do Ruska. To bude šílené čekání ☹

pentagras
4. srp 2011

Ahoj holky, tak jsem celá zklamaná, noc šílená, vůbec jsem se nevyspala, bylo mi blbě jak nikdy, po dnešníím UTZ --- mám náběh na hyperstimulák a folíky jsou malý a je jich hodně, hm tak dokupuju injekce a dál stimuluju a ještě mi dala dr novou na ředení krve, tak už mám 3 denně, břicho už mám rozpíchaný tak v sobotu se OPU nekoná

jajinka28
4. srp 2011

@bugee bugee to je super, tak hoď nohy pěkně nahoru, oblož se dobrým jídlem a pěkně odpočívej 🙂 žádný stres a myšlenky ubírej pozitivním směrem 🙂

flyaway
4. srp 2011

@moninka2 No ale zázraky se přeci dějí - a zejména na téhle diskuzi... 😉

jajinka28
4. srp 2011

@gabulenka gabulenko syndrom pol. ovarií je i jedna z mých diagnóz...ale já těch průšvihů mám víc....hlavně hlavu vzhůru 🙂 neboj, sama nebudeš, tady tě všechny podpoříme a zabavíme, že ani nepostřehneš, že manžel není doma 🙂

pentagras
4. srp 2011

@ivulinka29 ahoj kočko, gratuláááákuju 🙂 🙂

flyaway
4. srp 2011

@pentagras Jejda, tak to mě teda mrzí! ☹
A na kdy se Ti to tedy posouvá? Na pondělí?
Hele, ale já zas někde slyšela, že při náběhu na hyperstimulák je prý větší pravděpodobnost uhnízdění embryjka, tak třeba všechno zlý k něčemu dobrý 😉
Hlavně odpočívej, buď na sebe opatrná a vydrž - brzo to budeš mít za sebou! 😵

cuddle
autor
4. srp 2011

@bugee je tak supr, krasny vysledek

cuddle
autor
4. srp 2011

@pentagras a kolikaty jsi den stimulace? me rikali, ze muze max tak tech 12 dnu stimulovat , taky mi navysovali davky a mela jsem plnych 12 dnu

jajinka28
4. srp 2011

@pentagras tak to mě mrzí ☹ ten hyperstimulák je takový šílený svinstvo ☹..já jsem díky tomu svému pekelnému sbírala dva roky než jsme se rozhodli, že do toho půjdem znova...taky jsem měla malý folíky, ale nakonec přeci jen něco z toho bylo..jak dlouho si ještě musíš píchat? Snaž se hlavně hodně pít, mně nutili 4-5 litrů..snaž se teď jíst spíš zeleninu a ovoce, co není červené a oranžové..super je salátová okurka...

pentagras
4. srp 2011

@bugee ahojky, 🙂 držím palečky 🙂

pentagras
4. srp 2011

@moninka2 ahojky, taky tě vítám 🙂

gabulenka
4. srp 2011

@jajinka28 jééé moc děkuji 😀 tady to opravdu žije, nestačím dočítat 😀
Gratuluji všem těhulkám, přeji mnoho sil snažilkám a trpělivosti čekatelkám na testík 😀 😀 😀

moninka2
4. srp 2011

@pentagras ahoj, děkuju za uvítání 🙂 . Já ani nevěděla, že něco jako hyperstimulák hrozí, dokud jsem si to nepřečetla tady 😒 . Na UTZ jdu v pondělí, zatím nepociťuju žádnou změnu při stumulaci 😕 , vůbec nevím, co mě čeká 😒

pentagras
4. srp 2011

@flyaway
@cuddle
@jajinka28
devčátka ☹ jsem uplně bez nálady, ach jo, mudr mi ještě řekla že at se nedivím že mě bolí břicho z injekcí když jsem moc prý hubená ☹ , no dnes stimuluju 9 den a mě od dneška dávky snižila měla jsem 112,5 a jdu na 75 gonnalu, no hold se nedá nic dělat, v sobotu jedu na UTZ a pak se uvidí, hlavně pravej vaják, ten mám plnej a nafouklej :( jinak co se týče výžiy, jogurty miluju a jím zdravě, hodně zeleniny atd no a piju normálně tak 3,5 l denně, chjo

pentagras
4. srp 2011

@moninka2 bud ráda, je to hnus, kolikátej jsi den stimulky, nějak mi to uniklo 🙂

gabulenka
4. srp 2011

@moninka2
@pentagras to je docela "výhoda" že mám na břichu pěkný špek, aspoň to je kam píchat 🙂 Dneska mě pobavil doktor, když říkal, že už můžu cítit tlaky na vaječnících - ty já totiž cítím už kolikátý den. Jinak to asi snáším dobře, jen jsem pořád hrozně unavená 🙂

cuddle
autor
4. srp 2011

@pentagras tak to mas jeste mozne 3 dny, snizili ti to asi aby jsi nereagovala tak hodne, ale aby folici dorostly, jestli jich je tam dost, maji 3 dny k rustu, pak dostanes pregnyl a dalsi den a pul nez pujdes na OPU, takze to bude urcite dobry , hlavne byt v klidku, a snazit se zahnat ten hyperstikulak aby jsi mohla na ET, ale jak uz bylo receno, hyperstimulak zvysuje sance na uhnizdeni a uchyceni, je to sice hrozny, ale je to tak

jajinka28
4. srp 2011

@pentagras měla jsem stejné dávkování gonnalu jako ty..ach jo ☹..opravdu vím, jak ti je.. ☹ ..tělo musí zmírnit vnitřní horkost, aby se hyperstimulák dal do cajku..takže bacha na všechno, co tělo "povzbuzuje" ani černý ani zelený čaj, ani Roibos..nejlépe jen voda a vše co je tmavé - salátovka, zelená paprika, borůvky, ostružiny, řepa..bacha na citrusy...a opravdu dost kvalitních bílkovin, klidně vajíčko, to je referenční bílkovina..a moc moc pít, odpočívat a nejlépe spát..

cuddle
autor
4. srp 2011

@gabulenka no me rikal 8 den stimulace kdyz jsem si ztezovala , ze me picha na leve strane , ne to jeste nemuzete citit, vajecniky nejsou tak zvetsene, me tam vzdy pichlo, au au a pak 12 den mi rika, uz to asi je neprijemne ze vajecniky zvetsene, hodne foliku a rikam jo sem rada, ze funim 😀 😀 😀

pentagras
4. srp 2011

@moninka2 @gabulenka jj, to je ktomu ta unava, to je v poho 🙂 holky a vy chodíte kam do caru??

moninka2
4. srp 2011

@pentagras chudinko, ty musíš trpět, tak snad to brzy přejde. Já stimuluju teprv čtvrtý den. A jak hodně jsi hubená, proč ti nedali raději nižší dávku už od začátku.

cuddle
autor
4. srp 2011

@jajinka28 jojo denni skladba - varene maso, vajicko na trdo, miska tvarohu, sklenice mleka, nejaky jogurty pak nejaky sojovy boby a voda, voda, voda, voda

jajinka28
4. srp 2011

@cuddle přesně tak..já byla tenkrát fakt pěkně v řiti, na jídlo jsem neměla ani sílu ani pomyšlení, tak jsem do sebe rvala aspoň jako vajíčka 🙂byla jsem samé vejce, jak na talíři tak uvnitř 🙂

pentagras
4. srp 2011

@flyaway
@cuddle
holky fakt???? Po hyper se líp uhnizduje?? Holky máte někdo zkušenost stím Fraxiparine???

gabulenka
4. srp 2011

@cuddle 😀 😀 😀
@pentagras já chodím do Repromedy v Brně. Určitě to bude brzo dobré 😉