1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

maarina
5. srp 2011

@moninka2 jo pred stimulkou se taky dela utz a taky se koukaji jestli se vubec tvori nejaka vajicka a neni tam nejaky zadrhel ale to je vaginalni utz... , ten samy co ti budou delat behem stimulky

moninka2
5. srp 2011

@maarina no to mě právě nedělali, tak jsem zvědavá, co tam uvidíme v pondělí 😕

maarina
5. srp 2011

@caricia1 tak gratulka 🙂 to je dobre znameni.... horsi by bylo kdyby tam nebylo vubec nic.....bude silit uvidis 🙂

caricia1
5. srp 2011

@maarina děkuju,ale ona ta čárka je opravdu tak slaboučká že jde vidět jen u okna ,opravdu hrozně slabá tak zase si nechci dělat naděje 😒

maarina
5. srp 2011

@moninka2 no on asi pred tou stimulkou neni zas tak dulezity... ale v pondeli uvidis...budou tam 🙂 🙂

maarina
5. srp 2011

@caricia1 na nekoho je totiz 10ty den brzo a doporucuji testovat obden... tak pozitri muze byt fakt lip videt, nezoufej 🙂 ale ten cas tak pomalu utika to je hrozny vid 😉

moninka2
5. srp 2011

@caricia1 neboj to bude v pohodě, pamatuju si, když mi doktor řikal celý průběh IVF, tak řikal, že test si mám dělat až za 14 dní, samozřejmě budu dělat dřív, jelikož budu nedočkavá, ale u tebe je asi ještě brzy. Vydrž, i když ty dny se vlečou, vid, taky bych to popohnala

moninka2
5. srp 2011

@maarina no už se nemůžu dočkat pondělka, ale jestli mi dají ještě injekce, tak to bude blbý, ale co nadělám ☹

caricia1
5. srp 2011

@maarina ....To jo ,čekání je hrozný,pořád si říkam,jestli by se ,,duch,, ukázal i v připadě že bych těhotná nebyla..
@moninka2 ..Každopádně to stejně neurychlim,tak mi stejně nezbyde nic jiného než čekat..Ale je to hrozný 😉

kive76
5. srp 2011

@maarina jo jo já vím 13. nebo 14.den...takže až příští týden..

cuddle
autor
5. srp 2011

@bugee jeste vyckej , nekomu se holt hcg drzi v moci dele nekomu ne, ja napriklad 3ti den uz nemela nic , rekla bych ze tak ten 10 ty den po pichnuti je asi hranicni kdy to muze byt u nekoho ovlivneno

cuddle
autor
5. srp 2011

@maarina no jo tady v te to moc poznat nejde, ale nekde jsem videla i hodnoty v jednotlive tydny na 1 a 2 embryjka srovnani, ale zase je to individualni , myslim, ze rozhodujici je ten narust, jakoze kdyz mas 500 a pak dalsi krev 20000 - no ale zase jsem cetla, ze i to je individualni, holt ultrazvuk ukaze, co tam je 😉

etra
5. srp 2011

@caricia1 taky duch? a za jak dlouho se ti objevil? já dens opět zkoušela a zase dušík, nazvala bach ho okenním🙂))jak si psala 😅 ale na 4 testech jsou tito duchové, tak nevím...dnes jsem 11 den 🙄

caricia1
5. srp 2011

@etra Jojo,je vidět opravdu jen hrozně málo u okna..Ale já ho vidim..Jen nevím co z toho bude..Jsi o den napřed 😉 Bojim se že zítra už tam nebude 🙂 jsem asi blázen 😉

cuddle
autor
5. srp 2011

@caricia1
@etra pokud ho mate v tom limitu do 3-5 minut , tak je to dobry, pokud se objevi tak za hodinu tak to muze byt zkreslene, zkuste test obden, at se to da porovnat, jinak potichu gratuluju, drzim palecky a zavidim ty dusiky 😉

etra
5. srp 2011

@caricia1 ,,já to už včera obrečela 😝 kapička naděje tam je....musím do lékarny pro další test...a v pondělí krvička...já to nevydržím... 😖 😖 😖
@cuddle ...mám strach, že mamatest dělá duchy vždycky... 🙄

caricia1
5. srp 2011

@etra Musíme doufat,já jdu na krev v uterý..Budeme mít obě dlouhý víkend vid? 😉 😉

@cuddle objevil se mi asi po 3-4 minutách,prostě za chvilinku..Na testu píšou do 5ti min tak nevím...Uvidíme 😉

cuddle
autor
5. srp 2011

@caricia1
@etra holky ja mela mama test a zadny dusik tam nikdy nebyl vzdy to bylo proste jen bile, at bych to studovala po hodine, dvou nebo 3 dnech - ani u okna ani pod uvf lampou 😀

maarina
5. srp 2011

@moninka2 kdyby ti nahodou pridali injekce tak by to bylo fakt jen o par dni navic a zvladla bys to taky ale myslim ,ze se toho bat nemusis 🙂

etra
5. srp 2011

....holky, já zešílíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím...mám takový strach!!!!!!!jdu něco dělat. pravděpodobně opět prouzkoumat všechny testy...dělám to snad stokrát za den...asi skončím na psychině 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

caricia1
5. srp 2011

@cuddle Myslela jsem si že čím vyšší citlivost tím lepší test..A tady někde jsem se dočetla že citlivost 10 je lepší než 25..To jsem vůbec nevěděla... 😉 Hlavně aby vydržel 😵

caricia1
5. srp 2011

@etra Tak to se tam potkáme protože já na něj taky pořád koukám jak blázen 😀 😀 😀

maarina
5. srp 2011

@caricia1 jedine, ze by jeste byl v tele otvivelle nebo pokud sis pichla neco jineho na dozrani ale ty uz ses dost dni tak ten to spis neni.. a kdybys nebyla tehotna tak tam opravdu nebude nic.... totalne bilo 😉

maarina
5. srp 2011

@kive76 tak ti moc drzim palce 🙂 🙂 treba se nakonec k IVFani nedopracujes 🙂 🙂 to by bylo fajn 🙂

maarina
5. srp 2011

@cuddle jo jo dekuju ti za info a uz se tesim na utz... vzdy ono je to jedno a nemuzu mit vse hned 🙂 dekuju a drzim ti palce 🙂 🙂

cuddle
autor
5. srp 2011

@caricia1 cim nizsi citlivost tim driv ti test mzze prokazat tehu, mas to od hladiny hcg, 10 ti ukaze kdyz je pres 10, 25 az kdyz pres 25 - samo jsou zeny, ktere maji hladinu hcg ktera vyssi a test s 10 citlivosti jim muze chybne ukazovat dusika aniz by byly tehotne, ale to je asi jeden pripad z 1000 nebo kolika nevim
pokud testujes 10 a je tam duch, tak ta hladina hcg je zatim nizka, kdyz uz budes mit ducha na 25 tak ti 10 test ukaze asi pekne carky, ale hladina hcg stoupa docela rychle, takze za 2 dny je carka mnohem silnejsi, kdyz hcg roste tak jak ma

caricia1
5. srp 2011

@cuddle Děkuju,konečně mi to někdo polopatě vysvetlil 😀 Já to stejně nevydržim a budu testovat znova zítra.. 😉 😉 😉

gabulenka
5. srp 2011

@maarina moc gratuluju 🙂

maarina
5. srp 2011

@gabulenka si hodna 🙂 🙂 moc ti dekuju 🙂 🙂

gabulenka
5. srp 2011

@caricia1 třeba je čárka slaboučká, ale je tam 😉
@etra neboj, určitě budeme za pár dní gratulovat 😉
Já čekám na pondělní OPU a přijde mi to dlouhý. Co teprve po transferu, to se povleče 🙂 Mám kapku strach z toho hyperstimuláku 😒 Já budu píchat otvirelle v sobotu večer a transfer by byl příští sobotu. To se otvirelle drží v těle tak dlouho?