1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

flyaway
16. srp 2011

@jajinka28 Držím palečky, ať vše dobře dopadne a hlavně ať se Ti brzo uleví! 😵
Věřím, že po této nepříjemné předehře bude následovat velké finále v podobě spousty krásných embryjek a ještě krásnějších miminek... 😉

jajinka28
16. srp 2011

holky opravdu Vám moc děkuju za podporu, moc si toho vážím! teplota prudce stoupá, dojít na záchod je utrpení..ale do rána to zvládnu a pak už si se mnou poradí. Je ve měn malá dušička, mám strach, ale Vaše podpora mi opravdu pomáhá, jsem moc ráda, že jsem zavítala právě k Vám do skupiny 🙂
Děkuju, pořádně hlaďte bříška, ať mimískové vědí, že jste ty nejlepší mámy na světě 🙂

flyaway
16. srp 2011

@lenivoni Ahoj zlati, jakpak jsi dopadla? Dlouho ses nám neozvala... 😕

111janinka
16. srp 2011

Tak mě napadá... jak vlastně probíhá ten první ultrazvuk pro potvrzení těhotenství ? 😅 Bude to zase ten vnitřní a nebo už pěkně jako ve filmu přes bříško? 😉
A se kterou z vás u toho byl "tatínek" 😉 Přiznejte se 😉

cuddle
autor
16. srp 2011

@werinka1 me vlasy padaji uz rok, od uzivani tech silnejsich hormonu, nachazim je vsude, zkraceno bylo o 15 cm, aby se jim odlehcilo, doufam, ze to uz to brzo prejde...

cuddle
autor
16. srp 2011

@111janinka ty ja myslim, ze tento prvni je vaginalni, nevim
no a tatinky nevim jestli tam pousteji ....u nas treba u gynekolozky je, ze prosi aby jsme chodili bez doprovodu partneru a deti, pac pak v cekarne je 10 cepartu a nikdo nic neslysi a nemuze se soustredit, ale asi pokud je poradna pro maminky a dela se ultrazvuk, tak to je asi jina a tatinka pusti a samo na ty specialni 3D nebo co tak to je jasny...

111janinka
16. srp 2011

@cuddle no ne že by se tam manža nějak vyloženě cpal, ale když už mě přiveze a bude v čekárně, tak se pravděpodobně minimálně zeptáme, jestli může jít taky 😉 Každopádně bych ho tam měla s sebou ráda, protože chci, aby byl buď přímo svědkem krásného okamžiku a došlo mu že bude táta, nebo mě podržel pro případ špatných zpráv. 😕
Rozhodně doufám, že to bude ta první varianta 😉

janijacek
16. srp 2011

@cuddle teda,se mam na co tesit.Jamam na hlave pet chlupu :(

janijacek
16. srp 2011

Tak holky, co chodite do Heliosu, kamaradka rikala, ze prvni tehot. ultrazvuk byl vaginalni a ze tam mela manzu sebou 🙂

bugee
16. srp 2011

@111janinka Rozhodně to bude ta první varianta, na to vem jed a už se těš 🙂 A manžela tam vem, ať vidí ten zázrak přírody, na kterým se významně podílel 🙂

@werinka1 Mě vlasy nepadaj, nebo jsem si toho nestačila všimnout, bo je mám asi 2cm dlouhý 🙂

Tak jsem si zvykla na tuhle naši skupinku bojovnic, že si moc neumím představit v sobotu odjet na Šumavu a strávit tam do další soboty týden bez PC ☹

werinka1
16. srp 2011

@111janinka Já měla první spodem. Myslim, že sem někde četla, že kdyby to bylo jako ve filmech, přes bříško, tak takhle brzo nebude nic vidět. Já tam byla sama. Asi by přítomnost další osoby vyloženě nezamítli, ale zatim to bylo takový jako zjistit jestli je to vůbec tam kde má být a vidět tam byli jen takový dvě bublinky. Já si neřekla ani o obrázek, kdyby se něco stalo.....abych pak nebulela u fotečky.

werinka1
16. srp 2011

@cuddle
@janijacek
@bugee Mně začly až tak před týdnem. Dokonce jsem něco k tomu hledala na netu a našla jsem, že by se údajně v těhu měla kvalita vlasů, nehtů a pleti zlepšit, tak jsem zas vyjímka 😠

111janinka
16. srp 2011

@werinka1 já si právě na netu našla, že už by tam měly být znát pohyby srdečních buněk, což mi přijde dostatečně interaktivní, aby to manžu zajímalo 😉

111janinka
16. srp 2011

@bugee Za to významný podílení se doma chválí skoro každý den 😀 Chudinka malinká se vážně nadřel 😉 Je ale pravda, že se mnou si užil, vlastně ještě užívá... no a ještě užívat bude!!!!! 😀 😎
Hele... závislost na koníkovi se dá léčit 😉 Neboj, přežiješ to bez nás určitě zcela bez úhony 😉

111janinka
16. srp 2011

@werinka1 změnu četnosti porostu prozatím nepozoruju, ale bolívá mě dost často hlava. Bohužel jsem vyzkoumala, že některé k tomu máme prostě sklony a je to běžný těhotenský příznak způsobený hormony. ☹

werinka1
16. srp 2011

@111janinka Aha, no já tam měla vidět jen takový dvě malý bublinky. V jedné byla taková černá tečka, což měl být údajně žloutkový váček. Až půjdu př.týden ve čtvrtek, tak by tam měly být vidět srdíčka, ale asi půjdu ještě sama. Já se zas chci se špatnými zprávami vyrovnat sama.....No ale jelikož mi pupík docela roste, tak doufam, že žádné špatné zprávy nebudou a že ty dvě bublinky už budou o něco větší a uvidim ty krásný srdíčka 🙂

hp
16. srp 2011

Ahoj holky,snad neva,že jsem k Vám též zavítala,ale nějak mam teď čas brousit na netu.Jsem po ivf a v PN.V pátek mě také čeká první ultrazvuk no a bojim,bojim.Je to hrozné: nejprve čekáme,jak zareagujem na hormony,pak čekáme na vajíčka,strach z testu atd....ach joooo.
Jak si to tu,ale pročítám tady všichni věří,že se nakonec u každého vše v dobré obrátí.Je to jen naším pozitivním myšlením........Tak se všichni držte 🙂

111janinka
16. srp 2011

@werinka1 aspoň jsi rychle věděla kde jsou 😉 To já si na to právě musím počkat ☹
To musí být krása.. vidět tam hned dvě zlatíčka!!! 😉
Taky už trošku blázníš a začínáš shánět co se kde nabízí za výbavičku? 😅 Já už pomalu zjišťuju, že to nebude legrace vybrat vhodný kočárek a přebalovací pult a ..... je toho tolik a prdlajs tomu rozumím 😠
Ještě že je na to tolik času .... zatím nechci nic zakřiknout tak se koukám koutkem očka .... už teď ale vím, že to bude pěkná fuška 😉

janijacek
16. srp 2011

@werinka1 žádné špatné zprávy nebudou, protože je tady nechceme 😉

janijacek
16. srp 2011

@hp prvni ultrazvuk po transferu?

hp
16. srp 2011

@janijacek ano první ult.Transf byl 30.7.,tak uvidíme nechávala jsem si dvě,tak jsem moc zvědavá 🙂

hp
16. srp 2011

@janijacek a tebe umělé teprva čeká nebo už jsi také po transf.a čekáš na testování?

katerrinkaa
16. srp 2011

Tak jsem se vrátila před hoďkou z procházky s naším psíkem a zase jsem sem zabrousila. Mohu se zeptat na něco? Minulé pondělí mě zastavili cyklus a příští pondělí mě zahájí stimlulaci. Už od té inijekce mě trošku pobolívá jako že močák a už 9 den stále trochu krvácím. Zítra si raději budu volat do CAR. Máte s tímto nějaké zkušenosti? Jo a také jsem si všimla, že jsme tu téměř všici stejné staré - ehm mladé 🙂

cuddle
autor
16. srp 2011

@hp takze tehu test jsi mela pozitivni, tak toje dobre, uz jen pockas na info jestli je tam 1 nebo hned 2 miminka 😉

cuddle
autor
16. srp 2011

@katerrinkaa nene nemela jsem takovy postup....

bugee
16. srp 2011

Holky, hormony pracují - právě jsem se málem rozbrečela u fotbalu, když dala Plzeň Kodani druhej gól 😝 😎 😝 Zavolejte Chocholouška 😀

katerrinkaa
16. srp 2011

@cuddle aha, děkuji.Asi jsem tu jediná, všici, to měli jinak. hm. Zítra žhavím linky.

hp
16. srp 2011

@cuddle jojo test jsem si z donucení mé kamarádky dělala v pá12.7. a // .Já jsem se totiž mooooc bála si ho udělat.No a včera jsem volala do sanatoria a obj.,mě na pátek už aby to bylo.To budou zase nervy.Vždyť to může být ještě mimoděložní ne? ☹

pentagras
16. srp 2011

@gabulenka ahojky 🙂 ,jojo, podnikla jsem výlet po Ph, chtěla jsem koupit kamarádce paruku a nakonec jsem si koupila sobě 😀 😀 no neodolala jsem 🙂 a různý kjávoviny 😀 😀

pentagras
16. srp 2011

@jajinka28 kočko, moc ti držím palec, at to hlavně zvládneš a přeju ti at máte hodně embroušůů 🙂 🙂