1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

111janinka
3. zář 2011

@cuddle do práce zatím chodím, ale musela jsem už dvakrát utéct dřív, protože jsem tam byla zbytečná a vyloženě jsem trpěla ☹ S únavou zatím nějak nemám problém, jen ty nevolnosti ☹ Přicházeli postupně, nejprve lehce po ránu žaludek na vodě a tak (začalo to cca před 10 dny) no a pak už celodenní pěst v žaludku který se co chvíli otáčí, nemůžu cítit žádný pach, jídlo, prostě nic - HROZNÝ. S pálením žáhy prozatím naštěstí nemám zkušenosti, ale asi bych se pokusila vyhledat babské rady když tentokrát léky nepřipadají v úvahu ..... hele... hlavně...... bude LÍP! 😉 A co jsme chtěly to máme! Takže nelituju!
Tak mě napadá, že na ty nevolnosti doporučují zázvor (je i v těch lízátkách) a má to fungovat na vyrovnání žaludečních šťáv... tak to taky můžeš zkusit na žáhu, třeba to bude fungovat 😉

katerrinkaa
3. zář 2011

@hp Ahojky, moc Vás tu všechny zdravím. Tobě děkuji za rady hp. Tak už mám po, měla jsem děsný strach, po narkoze mi špatně nebylo, ale pak mě děsně bolelo břicho, prdli mě inijekci proti bolesti a dali prášek, ač s bolestmi, ale docela dobře odjela. Manžel se pak stavil na nákupu a já dostala na 15 minut takovou bolest břicha, že mě tekly slzy. Pak to ustalo. Od té doby mě bolí děsně podbřišek. Je mi dobře, jen když ležím. Chodím ohnutá a moc to bolí. Tak raději nechodím. Děkuji ti za rady moccc.

katerrinkaa
3. zář 2011

flyaway - 1IVF - OPU 27.7., ET 2.8. - 1 zavedené, 3 zamražené, TT i krev 13.8. negativní, kvůli nízké sliznici posun KET na začátek října
ma.ja - 3IVF - OPU 27.8. ,30.8.ET-2embryjka(8-buněčné morulky)
gabulenka - 1IVF - OPU 8.8.-19 oocytů, 9.8.-12 embryjek, ET-13.8.-2embryjka,6mrazáčků, krev 24.8.
etra - 9 pokus (3 IVF, Kety ? , Nativ ?) 4 vajíčka, 3 embryjka zavedená 18.7., 8.8.krev-negativní, další pokus na podzim
lenivoni - 2IVF.,29.7. OPU,3.8. ET (PK) - 1 embryjko, zadne mrazacky - negativni
janijacek-1 IVF,srpen 2011, OPU 26.8. , 12 vajicek, 10 oploz.,31.8. ET 1 embryjko, 4 mrazáčci
katerrinkaa - 1IVF - srpen 2011, 8.8. zastaven cyklus, 24.8. zahájena stimulace, OPU 3. 9. - 12 vajíček
werinka1 - nevydařené 1.IVF, v listopadu (snad) 2.pokus
vanule - 1.IVF stimulace začne 16.9
tygrisek09 - 1.IVF-ICSI - 4. den stimulace, 31.8. - utz

tehulky:
pentagras - 2 IVF -13.8.- 2 embryjka,13.8. - ET 1embryjka a 1 je sněhuláček , 24.8 //, krev 26.8.Hcg 810
hp - 1 IVF,OPU 26.7.,ET 30.7.-2 embrya,4 do mrazáčku.12.8.//,UTZ a krev 19.8.
maarina - 1IVF - ET 22.7 - 2 zavedená, 4.8 -pozitivni hcg 468:8, 12.8.krev
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7., 27.7. - 88,6 Hcg, 3.8. - 2100 Hcg, 2.9. - UZ - 2,6 cm
111janinka - 1IVF - OPU 23.7; ET 29.7 - 1 embr; 7.8.//; 9.8.HCG 137;UTZ 31.8. srdíčko, 5.9. kontrola gyn.
leeela - 1 IVF - ET 22.7, 29.7 pozitivní TT, 3.8 prví test z krve: HCG 400, KO 8.8 :HCG 2625, UTZ 22.8,Mimi'A' srdíčko,6+3, mimi'B' zatím bez srdíčka, 6+1,předána k obvodní Mudr, KO 24.8
bugee - 3IVF - OPU 30.7., ET 4.8. (2ks), UTZ 31.8. - 1 fazolka se srdíčkem, 6+4, 5mm
cuddle - 1IVF - ET- negativni, 18.8 KET 1 blastocysty, TT 28.8 //, krev 29.8 HCG 196, UTZ 9.9
moninka2 - 1.IVF, OPU 11.8. , oocytů 11, ET 16.8. 2 embryjka zavedená, žádný mrazáček, 31.8. //, 7.9. UTZ
tina74 - 2 IVF - OPU 2.8., ET 6.8. (2 embryjka), TT // 17.8., UTZ 30.8. (1 embryjko, 5tt+6, 4 mm, srdíčko)
Jajinka28 - 2.IVF, OPU 17.8., ET 20.8. - 2 embryjka , TT 1.9. //, KO 7.9

bugee
3. zář 2011

@katerrinkaa Drž se, děvče, já si prožila to samý - ještě že byla prodloužená kultivace, protože bych jinak zase šla na ET s tak bolavým břichem, že bych úspěchu vůbec nevěřila. Neboj, za dva tři dny se to zlepší, ale počítej s tím, že to bude pobolívat ještě pár dní po ET. Já měla ještě náběh na OHSS, tak mě tak nějak zcela přešly bolesti ve vaječníkách a v podbřišku tak před 14 dny... ☹ Ale žena vydrží víc než kůň, víš? 😉 😉 Musí... Chlapy máme pro parádu 🙂

bugee
3. zář 2011

@111janinka Taky chodím pořád do práce (jen den ET a druhý po něm vč. víkendu jsem si vzala dovču), ale právě celkem bojuju s dopady těch vysokých dávek utroše - teď 2-2-2, usínám tam už i dopoledne, odpoledne je to ještě horší a přidává se bolest hlavy... Jenže nutně potřebuju v září sestavit rozpočet na příští rok, takže se prostě musím donutit a mozek mi musí maximálně fungovat, no takže koušu zuby k sobě a snažím se to překonat, ale občas se mi čísla před očima rozplývají a tancují v těch tabulkách 🙂 potvory , tak jsem zvědavá, co nakonec vypracuju a jak to obhájím před naším francouzským holdingem... 😒 Myslím, že to bude celkem fraška 😀 Nechci nechat šéfa na holičkách, celou dobu se ke mně hezky chová, ale je to čím dál tím těžší to ustát. Tobě přeju, ať ti nevolnosti ustoupí a můžeš si těhu zase stoprocentně užívat! A jsi schopná chodit na procházky s tou Tvou psí krasavicí? Já to omezila na 1x denně ráno na 30 minut, zbytek musí obstarat manža.

bugee
3. zář 2011

@katerrinkaa 12 vajíček je naprostá bomba! Ať se krásně spojí a začnou se kvapem dělit ve veliký a silný embryjka!

bugee
3. zář 2011

@cuddle To pálení žáhy musí být nepříjemné, mě zatím nepostihlo - zkus jestli nevygoogluješ nějaký bylinkový čaj, 111janinka doporučuje zázvor - ten je určitě perfektní na imunitu, nevolnosti, ale někomu naopak způsobuje bolesti žaludku, a to jsem zrovna já - po zázvorovém čaji (ať už z čerstvého nebo sušeného zázvoru) nebo i po zázvorových kostičkách mě vezme žaludek tak na zbytek dne a je to bolest jako prase - takže nejdřív vyzkoušet velmi malou dávku. Jinak Ti moc nepomůžu, ale alespoň Ti budu držet palce ☹

pentagras
3. zář 2011

Ahoj holky, jako já se fakt po...tak jsem od čt doma z nemocnice a dnes ráno mě zkolila chřipka, no hrozný,mám 37 zatím a bolí mě celý tělo, zastydlou rýmu, no fakt to snad není možný, doufám že miminko bude ok...

bugee
3. zář 2011

@pentagras Neboj, děvče, 37 nemůže miminku ublížit. Hodně pij, lij do sebe čaje a vypoť tu teplotu, když to podchytíš v začátku, tak to bude mít mírnější průběh. Jestli Ti nedělá špatně od žaludku zázvor, tak zkus poslat manžela pro kousek čerstvého a ať Ti dá pár plátků do každého čaje. Drž se!

katerrinkaa
3. zář 2011

SOS, SOS SoS, jsem po odebrání vajíček pár hodin, bolí mě břicho, tak, že nemůžu chodit, přijde mi,že mám i zácpu a hlavvně jsem si naměřila 37,3. měli jste také prboblémy nebo jste šly okopávat zahrádky?

katerrinkaa
3. zář 2011

@bugee jo jo dík.

bugee
3. zář 2011

@katerrinkaa Já to měla fakt stejný 😒 , chodila jsem v předklonu, v posteli jsem se nemohla otočit... měla jsem křeče a řezání v podbřišku, nafouknutá taky strašně (občas mě to bere doteď). Můžu Ti poradit, abys hodně pila (3-5l denně), může to být částečně i náběh na hyperstimulační syndrom - zvětšený vaječníky a ještě rozpíchaný po punkci... No a dostatek bílkovin (tvarohy, jogurty, bílé maso, dokonce se prodává čistá bílkovina v lékárně). K pití doporučuju Magnézii, má dostatek hořčíku, který pomáhá hlavně proti nadmutí. A pokud je to nadmutí extrémní, tak si kup v lékárně Espumisan (to je vhodné i pro těhotné). Jinak uvidíš, že zítra už bude líp, ale radši lež a nech se obskakovat 🙂

katerrinkaa
3. zář 2011

@bugee ach jo, díky, díky, tenhle web by měl dostat oskara

katerrinkaa
3. zář 2011

@bugee taky si měla teplotu? plašila jsm tak, že jsmemálem odjeli i do nemocnice.

bugee
3. zář 2011

@katerrinkaa Jo, po tý narkóze je to možný, ale myslím, že kdybys ji měla i zítra ráno, tak si radši někam zavolej nebo zajeď. Teď si běž lehnout a zkus usnout. Kdyžtak si můžeš vzít i nějaký paralen na bolest, do ET je to v pohodě.

hp
3. zář 2011

@katerrinkaa ahojky,tak už to máš za sebou 🙂 ty,ale nějak trpíš ☹

tygrisek09
3. zář 2011

Tak holky, píchání máme za sebou odpoledne Cetrotide a v devět večer Ovitrelle a tím je snaha z mojí strany zakončena a teď - děj se vůle boží, snad při nás bude v pondělí stát, u nás tedy žádný velký úspěch ☹ opravdu je jen 5 folikulů a podle toho, jaké procento je odpadové, třeba z 8 jedničkových vajíček zůstávají 2 embryjka, tak na mě padá depka ☹

bugee
3. zář 2011

@tygrisek09 Neblbni a přečti si příběhy několika z nás! Pět folíků je paráda, vůbec se tím nestresuj Za prvé Ti po OPU bude mnohem líp, než těm, co jim odebrali 8 a více, za druhé při menším počtu je většinou větší úspěšnost a kvalita, takže depka fakt není na místě! Přestaň na to myslet a sama v pondělí uvidíš, že to tak bude! Navíc je tu tolik těhubacilů, že i kdybys měla jen jeden jedinej, tak za pár dnů máš tlustou dálnici 🙂

tygrisek09
3. zář 2011

@bugee tyhle poslední dny jsou opravdu náročný, snad se tomu budu později jen usmívat 🙂 uvidíme v pondělí, dám vědět, díky moc za podporu, je pro mě hodně důležitá, děkuju

janijacek
4. zář 2011

Dobre rano holky!!

janijacek
4. zář 2011

Dneska me vzbudilo pichani v podbrisku, nevim, co to je ☹

janijacek
4. zář 2011

@tygrisek09 neboj tygrisku, to bude dobry!Pet je porad krasne cislo! 😉 A ty jsi mela normalni stimlaci nebo tu minimalizovanou?

janijacek
4. zář 2011

@katerrinkaa Uz je Ti dnes lepe?

tygrisek09
4. zář 2011

@janijacek píchala jsem si Gonal pen 150 jednotek, později k tomu Cetrotide a včera večer Ovitrelle, takže asi normální, ale reakce byla slabá ☹

janijacek
4. zář 2011

@pentagras Ja myslim, ze ano, to by snad nemelo vadit, neboooj!

janijacek
4. zář 2011

@tygrisek09 no, ja myslim, ze 5 je porad krasne cislo. A byly vsechny uzrale?

ma.ja
4. zář 2011

@janijacek ahoj 🙂 Tak to jsme na tom stejně...pořád si připadám, jak když mam zaražený prdy, nafouklá, sem tam mně píchne....včera na mně šly mdloby v krámě....no a tak jsem hledala a našla v jedné diskuzi, že "zahnízďování" není cítit a že každýmu je jinak...takže si přestávám lámat hlavu, a jdu si číst a hladit moji nafouklinu 😀

janijacek
4. zář 2011

@jajinka28 testik si budu delat 10.9.Kdyz bude neg tak 12.9. no a pak si zavolam do Heliosu, nahlasim vysledek a pujdu na krev asi

janijacek
4. zář 2011

@ma.ja to je pravda, radsi myslet na vsedni starosti a nestresovat se, ze? Udelej si pekny den, snad nam bude brzy lepe...

janijacek
4. zář 2011

@111janinka doufam, ze tady vsechny budeme brzy lizat zazvorova lizatka 😀