1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

babka
13. dub 2012

@gabulenka Krásná princezna 🙂 Tak ať vám roste do krásy a dělá vám jenom samou radost 😉

babka
13. dub 2012

@michaela28 Jen tak na okraj, já rodila taky 36+4 8.3. 🙂 Takto máme úplně stejně staré dětičky 😉

pentagras
13. dub 2012

@bugee to jo, prej to žádnej obřík ale nebude, říkala dr ale že se ten utz může seknout, tak snad néééé 🙂 🙂 jinak otoky musím vydržet a brnění taky, njn, tak zas budu čekat a ty už to máš za pár 🙂

bugee
13. dub 2012

@pentagras Taky se dočkáš a pak to bude stát za to! 😉

kuc
14. dub 2012

@gabulenka Gabu ještě jednou moc gratuluju , máš nádhernou princezničku, přeji hodně zdraví, lásky, a štěstí a´t
provází Terezku celým dlouhým životem a vám rodičům hlavně zdraví a pevné nervy. Pěkně si to užívejte čas tak rychle letí a ty naše zlatíčka vyrostou ani se nenadějete a mají své kamarády, kroužky, povinnosti a vy je vydíte akorát večer a když mají hlad. No nic mám trochu splín protože jsem tu sama manža je v práci a Kubík právě odešel mají nějakou akci s judem tak se vrátí až na večer.

kuc
14. dub 2012

@xavera Xaverko co prdíky už je trochu líp, hlavně ať příjdete na něco co zrovna tý vaší Violince pomáhá a ať netrpí šmoulinka malá. Přeji všem krásný slunečný den a všem co již mají na čese ať je dnešek tím dnem D.

bugee
14. dub 2012

Holky, tak sobota mi utekla neuvěřitelně rychle - byli jsme na dětském veletrhu v Letňanech, hned vedle byla výstava potřeb pro zvířátka, tak jsme to spojili, nakoupili zejména věci pro pejsky (pamlsky a rozstřikovač proti klíšťatům), pro mimčo jsme na základě vstupenky a nějakého kupónu vyfasovali u dvou stánků nějaké věcičky (u Malvíka např. zavinovačku) a ještě jsem koupila nahřívací pytlík s peckami od třešní (další alternativa nahřívání bříška v případě prdíků, mě ho paní doporučila přikládat v případě koliky), pak jsme byli s přáteli a jejich roční holčičkou na pozdním obědě v pizzerii - jejich malá je moc roztomilá, pořád se usmívá, po všech šibalsky pokukuje, dělá různý grimasy, naprosto pohodové dítě, byla jsem z ní u vytržení 🙂 Kéž by Jonáš byl také takové sluníčko!
Jinak žádné nastupující příznaky kromě častějšího tvrdnutí bříška jsem zatím nezaznamenala (a ty asi byly z větší námahy, na těch výstavách jsem toho celkem dost nachodila), tak snad ten víkend doklepeme do zdárného konce - samozřejmě se teď pozoruju mnohem víc, když vím, že bych se měla dočkat toho pondělka...
Přeju všem hezký zbytek soboty 🙂

bugee
14. dub 2012

Ještě pro přehled, je nás tu teď celkem pět ještě do konce dubna 🙂:

babka - TP 1.4., *8.3. sekce - holčička Kristýnka 2.640g
xavera - TP 30.3., *31.3. přirozeně, bez epidurálu - holčička Violka 4.070g, 53cm
111janinka - TP 14.4. - čeká holčičku Karolínku
hp - TP 16.4. - čeká chlapečka Míšu
bugee - TP 21.4. - čeká chlapečka Jonáše
tina74 - TP 25.4. - čeká překvapení 🙂
pentagras - TP 30.4. - čeká holčičku Valentýnku
gabulenka - TP 2.5. - *4.4. sekce - holčička Terezka 2.360g, 44cm
jajinka28 - TP 12.5. - čeká holčičku Karolínku
janijacek - TP 21.5. - čeká "miminko" ?

V případě, že tu nebudu, prosím, aktualizujte 😉

Všem přeji pohodový porod bez komplikací, zdravé miminko v náručí, které vám bude nosit samou radost a štěstí 🙂

pentagras
14. dub 2012

@bugee Jsi hodná, tobě taky pohodový porod, žádný bolístka pak a rychlé zotavení po sekci a samo že nám hned dej sem fotečky Jonáška 🙂)))

maarina
14. dub 2012

Ahoj holky. Jdu vas pozdravit a pogratulovat vsem k miminkum a drzim palecky tem kteri na mimca teprve cekaji. Obcas na vas juknu ale uz nemam moc prehled. Ja uz nemam moc casu. Termin porodu jsem mela dnes ale jelikoz jsem cekala dvojcatka tak prisli na svet hoodne brzo... v 29 tydnu a uz mame doma parecek. Pri porodu mel chlapecek 620g a holcicka 1000g. Zacatky byli hodne krusne ale miminka to zvladli a za chvilku uz budou nit 3 mesice. Tak si ty drobecky uzivejte a drzim palce 🙂

pentagras
15. dub 2012

@maarina ahojky, to jsme začínali spolu, vid, no určitě dej nějaký fotečky až bude časík 🙂

pentagras
15. dub 2012

Ahoj holky, jako včerejší večer a noc fakt děs 😠 né že by mimčo něco, ta byla hodnoučká ale já střevo, včera jsme šli na večeři no a lupla jsem sebou, neštestní na nohu a ruce, tak břicho ok, celou noc jsem ztoho byla tak nervozní a nemohla jsem vůbec dýchat, tak spánek tak 2 hodky, a k ránu aby jsem asi nevyšla ze cviku mě chytla svalová křeč do lýtka a to hned 3krát po sobě, no fakt hrůza, jsme hotová už a vyčerpaná a ještě pěkně potlučená 😢 naštestní mimčo je ok

jajinka28
15. dub 2012

@bugee Ahoj bugeenko, zítra touhle dobou už bude Jonášek s tebou, juchuuuuuuuu! 🙂 🙂 🙂 je to neuvěřitelný, jak rychle ten čas utekl, nejdřív jsme si dávaly rady ohledně stimulace, pak s napětí čekaly na // a najednou, se už zítra staneš maminkou! 🙂
bugee, strašně moc moc moc na tebe budu zítra myslet, čeká tě ta nejkrásnější životní etapa a já ti od srdce přeji, aby vše proběhlo rychle a budu se moc těšit na zprávičku jak se vám vede a samozřejmě na fotky 🙂
Zítra se ti změní život tím nejkrásnějším směrem, tak si vychutnej poslední chvíle, kdy je Jonášek ještě v bříšku 😉
Dej nám o sobě co nejdřív vědět 😉

jajinka28
15. dub 2012

@pentagras ahooj, jak to, že jsi sebou sekla? ☹ udělalo se ti špatně? ☹
já už jsem v posledním tažení, v noc nespím vůbec, navíc se včera Kája nějak přetočila a posunula dolů ☹ ..zítra jdu na kontrolu do Podolí, tak jsem zvědavá, co mi řeknou...už bych taky maličkou chtěla mít co nejdřív u sebe, ale jelikož nás čeká ještě to stěhování, tak mám pěkný nervy a modlím se, aby vydržela do termínu, fakt mě to pěpkně nervuje ☹ ..ach jo...klidně bych si to s tebou teď vyměnila - aby Valinka spěchala na svět jako Karolínka a Karolínka, aby se zas hodila do klidu a neplánovala žádný útěky z bříška 🙂

jajinka28
15. dub 2012

@hp Míšánek už je 100% na světě, že jo?? Páč už si tady dlooouho nebyla, takže čekáme na žhavé info a moc doufám, že se vím vede krásně 🙂 😉

jajinka28
15. dub 2012

@tina74 a co ty Tinko??? Není už dáreček taky na světě??postrádám tě tady🙂

jajinka28
15. dub 2012

Holky moje, vy my tady všechny odrodíte a já tady pak budu ouplně sama ☹ ...

jajinka28
15. dub 2012

@xavera ahoj xavero, tak jak je Violce? Moc doufám, že to bylo jen přechodné a že je Violka v pořádku, že už si užíváte jedna druhou a hlavně bez jakýchkoliv bolístek! Posílám Violce moc pozdravů a těším se na další fotečky princezny 🙂

babka
15. dub 2012

@maarina Takoví malí drobečci, tak hlavně, že to miminka zvládla a jsou v pořádku. Dokážu si to představit, synovec se před dvěma lety narodil v 26tt s 680g. Taky to zvládnul naštěstí v pohodě. Moooc gratuluju a přeji hodně zdravíčka miminkům i mamince! 🙂

tina74
15. dub 2012

@jajinka28 Ne, ne, u nás se zatím nic neděje. Jen se přes víkend nikdy moc nedostanu na internet, protože máme různé aktivity s manželem. Přes týden se bohužel moc neužijeme...
Včera mi sice pořádně tvrdlo břicho, když jsme byli na dvouhodinové procházce a následně na nákupech, ale jinak se nic zásadního neděje. Zítra mám poradnu v porodnici, tak jsem zvědavá, co se dozvím.

tina74
15. dub 2012

@pentagras Jejda, takový pád, to je hned. Já se toho taky bojím, hlavně když pořád běhám po schodech nahoru a dolu. Tak hlavně že se nic nestalo miminku....

tina74
15. dub 2012

@jajinka28 Tak čtu, že jdeš na kontrolu taky zítra🙂
A co to vaše stěhování? Kdy nastane Den D?

tina74
15. dub 2012

@xavera Jak se daří Violce? Snad už je jí zase líp. Myslím na vás...

bugee
15. dub 2012

@maarina Nedivím se, že nemáš moc času - s dvojčátkama to musí být opravdu náročné... Ještě, když se narodila tak brzy... Hlavně, že jsou v pořádku! Užívej si své poklady, ať dobře prospívají a dělají vám jen samou radost! 🙂

bugee
15. dub 2012

Holky, tak jsem uklidila za velmi výrazné asistence svého muže celý byt, vyprala všechno prádlo, psí pelechy, aby to tu bylo připravené na náš návrat (manžel dostal důrazné varování 😠, aby pořádek udržoval a ještě před mým návratem douklidil, co nabordelí, tak doufám, že se nevrátím do chlívku...). Včera jsem skoro nespala, hlavou se mi honilo všechno možný, navíc prcek do čtyř do rána boulil, že už jsem se těšila, až bude venku - dokonce jsem si chvilku myslela, že se vážně prokope 😉..., dnes mám zase nostalgii, kdy si říkám, že to těhotenství bylo vlastně hrozně hezký, že mi to břicho bude chybět, ty pocity a různé myšlenky se střídají a jsem zvědavá, jak se mi dnes bude spát...
Tak se loučím na nějaký čásek 😉, děkuji všem za přání, vy se také mějte krásně, užívejte si poslední dny těhulkování případně už prvních dnů s vašimi miminky a za týden ahoj 🙂

babka
15. dub 2012

@bugee Tak to hlavně s Jonáškem zítra dobře zvládněte, budeme na vás s Kristýnkou myslet 🙂 A budeme se těšit na fotečky 😉

michaela28
15. dub 2012

@babka tak to je pěkná náhoda 🙂 .

flyaway
15. dub 2012

@bugee Bugeenko, na zítřek držíme všechny palečky, co tu dohromady máme, moc na Tebe a na Jonáška budu myslet a oběma vám přeji co nejsnadnější průběh porodu a rychlou rekonvalescenci!
Zítra už budeš maminkou!!! 😀 Krása! Tfuj tfuj tfuj a už se moc těším na fotečky... 😵

gabulenka
15. dub 2012

@bugee ahojky, zítra budu moc držet pěstičky pro pohodový průběh a neboj, císař není tak zlý jak se může zdát... Ted už se tomu směju. Jakmile budeš mít Jonáška u sebe, bude ti vše jedno🙂
Já mám holky nějakou depku. Manžel jde zítra do práce a mě svírají obavy, jak to s malou zvládneme. Dnes v noci dost poknikávala a jak jsem z toho byla unavená, tak to na mě padlo. Že co by kdyby, když bude mít to bolení, plakat atd. že nebudu vědět co s ní atd. Tak dnes průběžně bulím, jsem na sebe naštvaná kvůli tomu at žijou hormony 😀

kuc
15. dub 2012

@bugee Také přeji ať vše zítra dobře dopadne , tobě ať jsi co nejdříve fit a Jonáškovi pohodový a šťastný start do života.